light-locker - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Version of this application
hu: Ezen alkalmazás verziója

en: Enable debugging code
hu: Hibakeresési kód engedélyezése

en: Lock the screen S seconds after the screensaver started
hu: A képernyő zárolása S másodperccel a képernyővédő indulása után

en: Screen Locker
hu: Képernyőzár

en: Launch screen locker program
hu: Képernyőzár program indítása

en: This session is locked
hu: Ez a munkafolyamat zárolva van

en: You'll be redirected to the unlock dialog automatically in a few seconds
hu: Másodperceken belül automatikusan átirányításra kerül a feloldó párbeszédablakba

en: Preview screen width
hu: Előnézeti képernyő szélesség

en: Preview screen height
hu: Előnézeti képernyő magasság
