light-locker - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Query the state of the locker
nl: Vraag de status op van de vergrendeling

en: Query the length of time the locker has been active
nl: Vraag op hoe lang de vergrendeling actief is geweest

en: Tells the running locker process to lock the screen immediately
nl: Geeft het lopende vergrendelingsproces de opdracht om het scherm onmiddellijk te vergrendelen

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
nl: Schakel de schermbeveiliging in (maak het scherm zwart)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
nl: Als de schermbeveiliging actief is, schakel hem dan uit (activeer het scherm)

en: Poke the running locker to simulate user activity
nl: Por de lopende vergrendeling op om gebruikersactiviteit na te bootsen

en: Inhibit the screensaver from activating. Terminate the light-locker-command process to end inhibition.
nl: Belemmer dat de schermbeveiliging actief wordt. Staak het light-locker-command-proces om de belemmering te beëindigen.

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
nl: De aanroepende toepassing die de schermbeveiliging belemmert

en: The reason for inhibiting the screensaver
nl: De reden voor het belemmeren van de schermbeveiliging

en: Version of this application
nl: Versie van deze toepassing

en: The screensaver is active
nl: De schermbeveiliging is actief

en: The screensaver is inactive
nl: De schermbeveiliging is niet actief

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
nl[0]: De screensaver is al %d seconde actief.
nl[1]: De schermbeveiliging is al %d seconden actief.

en: The screensaver is not currently active.
nl: De schermbeveiliging is nu niet actief.

en: The session has been idle for %d second.
     | The session has been idle for %d seconds.
nl[0]: Er gebeurt al %d seconde niets in de sessie.
nl[1]: Er gebeurt al %d seconden niets in de sessie.

en: The screensaver has been inhibited with cookie %d
nl: De schermbeveiliging is belemmerd met cookie %d

en: Send uninhibit to the screensaver with cookie %d
nl: Zend einde-belemmering naar de schermbeveiliging met cookie %d

en: Enable debugging code
nl: Foutopsporingscode inschakelen

en: Lock the screen S seconds after the screensaver started
nl: Vergrendel het scherm S seconden nadat de schermbeveiliging is ingeschakeld

en: Lock the screen on screensaver deactivation
nl: Vergrendel het scherm bij uitschakeling van de schermbeveiliging

en: Lock the screen on screensaver activation
nl: Vergrendel het scherm bij activatie van de schermbeveiliging

en: Lock the screen on suspend/resume
nl: Vergrendel het scherm bij pauzestand/hervatten

en: Do not lock the screen on suspend/resume
nl: Vergrendel het scherm niet bij pauzestand/hervatten

en: Lock the screen on lid close
nl: Vergrendel het scherm bij het sluiten van het laptopdeksel

en: Do not lock the screen on lid close
nl: Vergrendel het scherm niet bij het sluiten van het laptopdeksel

en: Set idle hint during screensaver
nl: Plaats een 'geen activiteit'-toespeling als de schermbeveiliging actief is

en: Let something else handle the idle hint
nl: Laat iets anders de 'geen activiteit'-toespeling afhandelen

en: Screen Locker
nl: Schermvergrendeling

en: Launch screen locker program
nl: Schermvergrendelingsprogramma starten

en: failed to register with the message bus
nl: kon niet registreren bij de message bus

en: not connected to the message bus
nl: niet verbonden met de message bus

en: screensaver already running in this session
nl: schermbeveiliging is reeds actief in deze sessie

en: GNOME screensaver already running in this session
nl: GNOME-schermbeveiliging is reeds actief in deze sessie

en: This session is locked
nl: Deze sessie is vergrendeld

en: You'll be redirected to the unlock dialog automatically in a few seconds
nl: Over enkele seconden zal automatisch het dialoogvenster voor ontgrendeling verschijnen

en: Preview screen width
nl: Voorbeeldweergave schermbreedte

en: Preview screen height
nl: Voorbeeldweergave schermhoogte
