lives - en to pl translation catalogue (258 entries)

en: %s Warning: %s
pl: %s Ostrzeżenie: %s

en: %s Critical error: %s
pl: %s Błąd krytyczny: %s

en: and any information shown below:
pl: oraz wszelkie informacje poniżej:

en: Please install gdb and then run LiVES with the -debug option to collect more information.
pl: Proszę zainstalować gdp, a potem uruchomić LiVES z opcją -debug, aby uzyskać więcej informacji.

note: TRANSLATORS: text saying "Any", for encoder and output format (as in "does not matter")
en: Any
pl: Dowolny

note: TRANSLATORS: text saying "None", for playback plugin name (as in "none specified")
en: None
pl: Brak

note: TRANSLATORS: text saying "recommended", for plugin names, etc.
en: recommended
pl: zalecane

note: TRANSLATORS: text saying "disabled", (as in "not enabled")
en: disabled !
pl: niepełnosprawnych !

note: TRANSLATORS: text saying "**The current layout**", to warn users that the current layout is affected
en: **The current layout**
pl: **Obecny układ**

note: TRANSLATORS: adjective for "Built in" type effects
en: Builtin
pl: Wbudowane

note: TRANSLATORS: adjective for "Custom" type effects
en: Custom
pl: Własne

note: TRANSLATORS: adjective for "Test" type effects
en: Test
pl: Przetestuj

en: Resizing
pl: Skalowanie

en: 
    
    Window manager reports as "%s";
pl: 
    
    Sprawozdania Menedżer okien jako "%s";

en: number of monitors detected: %d
pl: liczba wykrytych monitorów: %d

en: Compiled with jack support, good !
pl: Skompilowane z obsługą jack, dobre !

en: Welcome to LiVES version %s.
pl: Zapraszamy do LiVES wersja %s.

en: frames : maximum number of frames to open
pl: frames : maksymalna liczba klatek, aby otworzyć

en: opts can be:
pl: opts może to być:

en: -help            : show this help text and exit
pl: -help : pokaż ten tekst pomocy i wyjścia

en: -noset           : do not load any set on startup
pl: -noset : nie ładuje żadnych ustawić na starcie

en: -nogui           : do not show the gui
pl: -nogui : nie wykazują gui

en: -startup-ce      : start in clip editor mode
pl: -startup-ce : uruchamia się w trybie edytor wideo

en: Play
pl: Odtwarzaj

en: _Undo
pl: _Cofnij

en: _Redo
pl: _Powtórz

en: Use _jack audio player
pl: Użyj _jack odtwarzacz audio

en: Use _sox audio player
pl: Użyj _sox odtwarzacz audio

en: Skipped
pl: Pominięty

en: Passed
pl: Zaliczony

en: Failed
pl: Nieudany

en: LiVES will now run some basic configuration tests
pl: LiVES wykona teraz podstawowe testy konfiguracji

en: 
    
    Finally, you can choose the default startup interface for LiVES.
pl: 
    
    Na koniec możesz wybrać, który interfejs będzie domyślnie ustawiany po uruchomieniu programu LiVES.

en: 
    
    LiVES has two main interfaces and you can start up with either of them.
pl: 
    
    LiVES ma dwa główne interfejsy, więc możesz wybrać, który z nich będzie ustawiany po uruchomieniu.

en: 
    
    The default can always be changed later from Preferences.
pl: 
    
    Domyślne ustawienie można później zmieniać w oknie Preferencje.

en: Video
pl: Wideo

en: Preview
pl: Podgląd

en: 
    Please Wait
pl: 
    Proszę czekać

en: _Enough
pl: _Dość

en: _Preview
pl: _Podgląd

en: Frame size
pl: Wielkość filmu

en: File size
pl: Wielkość pliku

en: Byte size
pl: Wielkość pliku w bajtach

en: FPS
pl: Klatki na sekundę

en: Frames
pl: Klatki

en: Events
pl: Zdarzenia

en: Total time
pl: Całkowity czas

en: Audio
pl: Dźwięk

en: Keep _my settings
pl: Zachowaj _ustawienia

en: Use _recommended settings
pl: Użyj ustawień _zalecanych

en: _Save to file
pl: _Zapisz do pliku

en: _Close Window
pl: _Zamknij okno

en: Insert
pl: Wstaw

en: URL :
pl: Adres :

en: Do not send bandwidth information
pl: Nie wysyłaj przepustowości informacji

en: Try this setting if you are having problems getting a stream
pl: Wypróbuj tę funkcję, jeśli mają problemy ze znalezieniem strumień

en: New name
pl: Nowa nazwa

en: Set name
pl: Ustaw nazwę

en: _Advanced
pl: _Zaawansowane

en: DVD Title
pl: Tytuł DVD

en: VCD Title
pl: Tytuł VCD

en: Maximum number of tracks to display
pl: Maksymalna liczba utworów do wyświetlenia

en: Chapter
pl: Rozdział

en: Audio ID
pl: ID Dźwięku

en: first
pl: pierwszy

en: last
pl: ostatnią

en: seconds.
pl: sekund.

en: selection
pl: zaznaczenie

en: Title/Name :
pl: Nazwa / Imię i nazwisko :

en: Author/Artist :
pl: Autor / wykonawcy :

en: Comments :
pl: Komentarze :

en: _Ignore changes
pl: _Ignorowanie zmian

en: _Save layout
pl: _Zapisz układ

en: _Width
pl: _Szerokość

en: This file
pl: Plik ten

en: 
    Invalid project file.
pl: 
    Nieprawidłowy plik projektu.

en: Importing project
pl: Importowanie projektu

en: Exporting project
pl: Projekt eksportowanie

en: 
    
    Set will be deleted from the disk.
    Are you sure ?
pl: 
    
    Ustaw zostaną usunięte z dysku.
    Czy na pewno ?

en: Deleting set...
pl: Usuwanie zestawu...

en: Deleting set
pl: Usuwanie zestawu

en: Undoing
pl: Cofanie

en: Clearing frame images
pl: Czyszczenie ramy obrazów

en: Deleting excess frames
pl: Usuwanie nadmiaru ramek

en: Cut
pl: Wytnij

en: Inserting
pl: Wstawianie

en: Cancelling
pl: Anulowanie

en: 
    Deleting all frames will close this file.
    Are you sure ?
pl: 
    Usuwanie wszystkich klatek zamknie ten plik.
    Czy na pewno ?

en: 
    Deletion will cause missing frames in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
pl: 
    Skreślenie spowoduje brak ramek w niektóre układy wielościeżkowym.
    Czy na pewno chcesz kontynuować ?

en: 
    Deletion will cause missing audio in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
pl: 
    Usunięcie może spowodować brak audio w niektórych układów wielościeżkowym.
    Czy na pewno chcesz kontynuować ?

en: 
    Deletion will cause frames to shift in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
pl: 
    Usunięcie powoduje przesunięcie ramki w niektórych układów wielościeżkowym.
    Czy na pewno chcesz kontynuować ?

en: 
    Deletion will cause audio to shift in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
pl: 
    Skreślenie spowoduje przesunięcie audio w niektórych układów wielościeżkowym.
    Czy na pewno chcesz kontynuować ?

en: Deleting
pl: Kasowanie

en: Delete
pl: Usuń

en: 
    
    Selection is locked.
pl: 
    
    Wybór jest zablokowana.

en: Record cancelled.
pl: Nagrywanie anulowane.

en: Resume
pl: Przywróć

en: Keep
pl: Zatrzymaj

en: Cancel
pl: Przerwij

en: _File
pl: _Plik

en: _Edit
pl: _Edycja

en: Paste as _New
pl: Wklej jako _nowy

en: _Delete Selection
pl: _Usuń zaznaczenie

en: _Select...
pl: _Wybierz...

en: _Invert Selection
pl: _Odwróć zaznaczenie

en: _Play
pl: _Odtwarzanie

en: _Stop
pl: _Zatrzymaj

en: _Full Screen
pl: _Pełny ekran

en: _Mute
pl: _Wyciszenie

en: _Tools
pl: _Narzędzia

en: _Utilities
pl: _Narzędzia

en: _Generate
pl: _Generuj

en: _Preferences...
pl: _Preferencje...

en: _Audio
pl: _Dźwięk

en: _Info
pl: _Informacje

en: A_dvanced
pl: _Zaawansowane

en: To_ys
pl: Za_bawki

en: _None
pl: _Brak

en: _Help
pl: _Pomoc

en: _About
pl: _Adnotacje o programie

en: Volume
pl: Głośność

en: First Frame
pl: Pierwsza klatka

en: Last Frame
pl: Ostatnia klatka

en: _Free
pl: _Darmowe

en: _Start
pl: _Uruchom

en: Rewind
pl: Przewiń

en: Play all
pl: Odtwórz wszystko

en: Effects
pl: Efekty

en: failed.
pl: nieudane.

en: done.
pl: zrobione.

en: _Undo %s
pl: _Cofnij %s

en: _Redo %s
pl: _Ponów %s

en: Opening %s
pl: Otwieranie %s

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Untitled%d
pl: Dokument_%d

en: Restoring
pl: Przywracanie

en: Show _Details
pl: Pokaż _szczegóły

en: Transitions
pl: Przejścia

en: effect
pl: efekt

en: Utilities
pl: Narzędzia

en: splitter
pl: liniaPodzialu

en: unknown
pl: nieznane

en: _Height
pl: _Wysokość

en: Set as default
pl: Ustaw wartość z pola jako domyślną

en: Invalid parameter
pl: Niepoprawny parametr

en: Type:
pl: Rodzaj:

en: _Properties...
pl: _Właściwości...

en: _New Entry
pl: _Nowy wpis

en: _Remove Entry
pl: _Usuń

en: Move _Up
pl: Przesuń w _górę

en: Move _Down
pl: Przesuń w _dół

en: seconds
pl: sekundy

en: _Never
pl: _Nigdy

en: Decoding
pl: Dekodowanie

en: _Plugin
pl: _Wtyczka

en: Playback
pl: Odtwarzanie

en: Recording
pl: Nagrywanie

en: Output format
pl: Format wyjściowy

en: Audio codec
pl: Kedek dźwięku

en: Encoding
pl: Kodowanie

en: Directories
pl: Katalogi

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia

en: Misc
pl: Różne

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Resize
pl: Zmień rozmiar

en: Resample
pl: Zmiana rozdzielczości

en: Current
pl: Bieżące

en: Unsigned
pl: Niepodpisany

en: New
pl: Nowa

en: Unlimited
pl: Nieograniczony

en: Type: %s
pl: Typ: %s

en: Author: %s
pl: Autor: %s

en: Description:
pl: Opis:

en: Info
pl: Informacje

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Close _window
pl: Zamknij okno

en: Source: %s
pl: Źródło: %s

en: Close gaps
pl: Zamykanie przerw

en: Delete block
pl: Usuń blok

en: Delete %s
pl: Usuń %s

en: Se_lection
pl: _Wybór

en: _Copy...
pl: _Kopiuj...

en: _Render
pl: _Renderuj

en: _View
pl: _Widok

en: _Apply
pl: _Zastosuj

en: Scroll
pl: Przewijanie

en: Cleaning up...
pl: Sprzątanie...

en: _Pause
pl: _Wstrzymaj

en: frames
pl: klatek

en: data
pl: dane

en: velocity
pl: prędkość

en: note
pl: notatka

en: value
pl: wartość

en: state
pl: stan

en: variable
pl: zmienna

en: range
pl: zakres

en: _Delete all
pl: _Usuń wszystko

en: Stop recording
pl: Zatrzymaj zapisywanie

note: TRANSLATORS: as in keyboard key
en: key
pl: klucz

en: Adjust contrast
pl: Regulacja kontrastu

en: Blanking
pl: Usuwanie zawartości

en: Blur
pl: Rozmywanie

en: Charcoal
pl: Rysunek węglem

en: Checkerboard
pl: Szachownica

en: Colorize
pl: Koloryzacja

en: Deinterlace
pl: Usunięcie przeplotu

en: Deinterlacing
pl: Usuwanie przeplotu

en: Despeckle
pl: Filtrowanie szumów

en: Dream
pl: Sen

en: Edge detect
pl: Wykrywanie obrzeży

en: Emboss
pl: Płaskorzeźba

en: Enhance
pl: Poprawa

en: Fade
pl: Przejdź

en: Fading
pl: Przejścia

en: Flip vertically
pl: Odbij pionowo

en: Monochrome
pl: Monochromatyczne

en: Negate
pl: Negatyw

en: Normalize
pl: Normalizuj

en: Normalizing
pl: Normalizacja

en: Posterize
pl: Posteryzacja

en: Rotating
pl: Obrót

en: Skip forward
pl: Przeskakuje naprzód

en: Solarize
pl: Solaryzacja

en: Spin
pl: Zawirowanie

en: Spread
pl: Odchylenie

en: Spreading
pl: Odchylenie

en: Swirl
pl: Skręcenie

en: Trimming
pl: Przycinanie

en: Tunnel
pl: Tunel

en: Wave
pl: Fala

en: Waving
pl: Falowanie

en: _Bottom
pl: _Dół

en: _Font
pl: _Czcionka

en: _Frames
pl: _Klatki

en: _Other
pl: _Inny

en: _Radius
pl: _Promień

en: _Right
pl: _Prawo

en: _Skip
pl: _Pomiń

en: _Splice
pl: _Splisować

en: _Text
pl: _Tekst

en: _Wrap Around
pl: _Zawijaj wiersze

en: _then
pl: _wtedy

en: blur
pl: rozmycie

en: cycle
pl: Obróć

en: emboss
pl: wytłaczany

en: every
pl: każdy

en: monochrome
pl: monochromatyczna

en: negate
pl: negatyw

en: resize
pl: rozmiar

en: rotate
pl: obrót

en: spin
pl: wejlicz

en: LiVES was unable to open it.
pl: LiVES nie był w stanie go otworzyć.

en: This does not appear to be a valid video or image file
pl: Nie wydaje się ważny plik wideo lub obrazu

en: Error creating new backup.
pl: Błąd podczas tworzenia nowej kopii zapasowej.

en: This does not appear to be a valid backup file
pl: Nie wydaje się ważny plik kopii zapasowej

en: LiVES was not able to open the file
pl: LiVES nie był w stanie otworzyć pliku

en: Please install it first.
pl: Proszę zainstalować najpierw.

en: You must set the CD device first in Preferences.
pl: Musisz ustawić urządzenie CD pierwszy w Preferencje.
