lives - en to uk translation catalogue (2479 entries)

en: 
    
    
    (Free space = %s)
uk: 
    
    
    (Вільно %s)

en: 
    
    
    (Free space = UNKNOWN)
uk: 
    
    
    (Вільного місця = НЕВІДОМО)

en: 
    
        Click Cancel to exit and install any missing components, or Next to continue
uk: 
    
        Натисніть кнопку «Скасувати», щоб завершити роботу і встановити всі додаткові компоненти, а бо натисніть кнопку «Далі», щоб продовжити роботу

en: 
    
        Image decoding type has been switched to jpeg. You can revert this in Preferences/Decoding.
uk: 
    
        Тип декодування зображення було змінено на jpeg. Повернутися до попереднього типу можна за допомогою пункту «Налаштування->Декодування».

en: 
    
      %.2f sec.
uk: 
    
      %.2f сек.

en: 
    
      Opening...
uk: 
    
      Відкриваємо…

en: 
    
      Unknown
uk: 
    
      Невідомо

en: 
    
    Action description must not be blank.
uk: 
    
    Опис дії не повинен бути порожнім.

en: 
    
    Audio rate must be greater than 0.
uk: 
    
    Значення частоти звукових даних має бути більшим за 0.

en: 
    
    Audio recording can only be done using either
    the "jack" or the "pulseaudio" audio player.
    You may need to select one of these in Tools/Preferences/Playback.
uk: 
    
    Запис звуку можливий лише за використання звукового
    програвача «jack» або «pulseaudio».
    Ймовірно, вам слід вибрати один з цих програвачів на сторінці Інструменти/Налаштування/Відтворення.

en: 
    
    Author must not be blank.
uk: 
    
    Поле автора не повинно бути порожнім.

en: 
    
    CLEANING AND COPYING FILES. THIS MAY TAKE SOME TIME.
    DO NOT SHUT DOWN OR CLOSE LIVES !
uk: 
    
    ВИЛУЧЕННЯ І КОПІЮВАННЯ ФАЙЛІВ. МОЖЕ ТРИВАТИ ДОСИТЬ ДОВГО.
    НЕ ЗАВЕРШУЙТЕ РОБОТУ І НЕ ЗАКРИВАЙТЕ ВІКНО LIVES !

en: 
    
    Cannot remove this parameter as it has a trigger.
    Please remove the trigger first.
uk: 
    
    Параметр неможливо вилучити через те, що у нього є перемикач.
    Будь ласка, спочатку вилучіть перемикач.

en: 
    
    Click 'OK' to save this keymap as your default
uk: 
    
    Натисніть кнопку «Гаразд», щоб зберегти цей файл прив’язок як ваш типовий файл

en: 
    
    Decoder plugin %s
    is missing a mandatory function.
    Unable to use it.
uk: 
    
    У додатку декодування %s
    немає обов’язкової функції.
    Його використання неможливе.

en: 
    
    Due to restrictions in the %s format
uk: 
    
    Через обмеження формату %s

en: 
    
    Duplicate parameter name detected. Parameter names must be unique in a plugin.
uk: 
    
    Виявлено дублювання назв параметрів. Назви параметрів не повинні повторюватися у межах додатка.

en: 
    
    Encoder error - output file was not created !
uk: 
    
    Помилка кодування. Файл даних не було створено!

en: 
    
    Error parsing file
    %s
uk: 
    
    Помилка під час обробки файла
    %s

en: 
    
    External: %s
    Internal: %s (%d bpp) / %s
uk: 
    
    Зовнішній: %s
    Внутрішній: %s (%d бітів на точку) / %s

en: 
    
    Failed to delete the script
    %s
    Error code was %d
uk: 
    
    Не вдалося вилучити скрипт
    %s
    Код помилки: %d

en: 
    
    Failed to move the plugin script from
    %s to
    %s
    Return code was %d
uk: 
    
    Не вдалося пересунути скрипт додатка з
    %s до
    %s
    Повернуто код помилки %d

en: 
    
    Failed to move the plugin script from
    %s to
    %s
    Return code was %d (%s)
uk: 
    
    Не вдалося пересунути скрипт додатка з
    %s до
    %s
    Повернуто код помилки %d (%s)

en: 
    
    Failed to open decoder plugin %s
    Error was %s
uk: 
    
    Не вдалося відкрити додаток декодування %s
    Помилка: %s

en: 
    
    Failed to open playback plugin %s
    Error was %s
uk: 
    
    Не вдалося відкрити додаток відтворення %s
    Помилка: %s

en: 
    
    Finally, you can choose the default startup interface for LiVES.
uk: 
    
    Нарешті, ви можете вибрати типовий інтерфейс запуску LiVES.

en: 
    
    Invalid trigger (%s)
    found in script.
uk: 
    
    У скрипті знайдено
    некоректний перемикач (%s).

en: 
    
    Invalid version in file
    %s
uk: 
    
    Некоректна версія у файлі
    %s

en: 
    
    LiVES could not find a required decoder plugin for the clip
    %s
    The clip could not be loaded.
uk: 
    
    LiVES не вдалося знайти потрібного додатка декодування для кліпу
    %s
    Отже, кліп не вдалося завантажити.

en: 
    
    LiVES could not find any rendered effect plugins.
    Please make sure you have them installed in
    %s%s%s
    or change the value of <lib_dir> in %s
uk: 
    
    LiVES не вдалося знайти жодного додатка ефектів обробки.
    Будь ласка, переконайтеся, що їх встановлено у
    %s%s%s
    або змініть значення змінної <lib_dir> у файлі %s

en: 
    
    LiVES has experimental support for 'mpv' but it is advisable to install
    'mplayer' or 'mplayer2' in order to use all the features of LiVES
uk: 
    
    У LiVES передбачено експериментальну підтримку «mpv», але ми радимо встановити
    «mplayer» або «mplayer2», якщо ви хочете скористатися усіма можливостями LiVES

en: 
    
    LiVES has two main interfaces and you can start up with either of them.
uk: 
    
    У LiVES передбачено два основних інтерфейси, ви можете запускати програму з будь-яким з цих інтерфейсів.

en: 
    
    LiVES needs more backup space for this layout.
    You can increase the value in Preferences/Multitrack.
    It is recommended to increase it to at least %d MB
uk: 
    
    LiVES потрібно більше місця для резервної копії цього компонування.
    Збільшити відповідне значення можна у вікні Параметри->Доріжки/Обробка.
    Рекомендуємо збільшити значення принаймні до %d МБ

en: 
    
    LiVES was unable to extract either video or audio.
    Please check the terminal window for more details.
uk: 
    
    LiVES не вдалося видобути дані або зображення або звуку.
    Подробиці можна знайти на панелі термінала.

en: 
    
    LiVES was unable to find the program %s.
    Please check this program is in your path and executable.
uk: 
    
    LiVES не вдалося знайти програму %s.
    Будь ласка, перевірте, чи зберігається ця програма за шляхом зі змінної PATH та чи є її файл виконуваним.

en: 
    
    LiVES was unable to perform this operation due to unsufficient memory.
    Please try closing some other applications first.
uk: 
    
    LiVES не вдалося виконати цю дію через недостатній об’єм пам’яті.
    Будь ласка, спробуйте завершити роботу сторонніх програм.

en: 
    
    LiVES was unable to record a performance. There is currently insufficient memory available.
    Try recording for just a selection of the file.
uk: 
    
    LiVES не вдалося виконати запис ваших дій. Програмі не вистачило для цього пам’яті.
    Спробуйте зберегти запис лише частини файла.

en: 
    
    LiVES was unable to reorder the frames.
uk: 
    
    LiVES не вдалося перевпорядкувати кадри.

en: 
    
    LiVES was unable to resample the clipboard audio.
    Do you wish to continue with the insert 
    using unchanged audio ?
uk: 
    
    LiVES не вдалося змінити частоту дискретизації звукових даних у буфері.
    Бажаєте продовжувати процедуру вставлення 
    на основі незмінених звукових даних?

en: 
    
    LiVES was unable to resample the clipboard audio. 
    Clipboard audio has been erased.
uk: 
    
    LiVES не вдалося змінити частоту дискретизації звукових даних у буфері. 
    Звукові дані у буфері вилучено.

en: 
    
    Loop code should not be blank.
uk: 
    
    Область коду циклу не повинна бути порожньою.

en: 
    
    Manual start of jackd required. Please make sure jackd is running, 
    or else change the value of <jack_opts> in %s to 16
    and restart LiVES.
    
    Alternatively, try to start lives with either "lives -jackopts 16", or
uk: 
    
    Потрібно запустити jackd вручну. Переконайтеся, що jackd запущено, 
    або змініть значення <jack_opts> у %s на 16
    і перезапустіть LiVES.
    
    Alternatively, try to start lives with either "lives -jackopts 16", or

en: 
    
    Menu text must not be blank.
uk: 
    
    Текст меню не повинен бути порожнім.

en: 
    
    Name must not be blank.
uk: 
    
    Назва не повинна бути порожньою.

en: 
    
    Name must not contain spaces.
uk: 
    
    У назві не повинно міститися пробілів.

en: 
    
    New rate must be greater than 0
uk: 
    
    Нове значення частоти має бути більшим за 0

en: 
    
    No clips loaded.
uk: 
    
    Не завантажено жодного кліпу.

en: 
    
    No decoders found in %s !
uk: 
    
    У %s не знайдено декодувальників!

en: 
    
    No effect selected.
    Select an effect in FX stack first to view its parameters.
uk: 
    
    Не вказано жодного ефекту.
    Спочатку позначте ефект у стосі, щоб переглянути його властивості.

en: 
    
    No effects at current track,
    current time.
uk: 
    
    До поточної доріж�и у поточний момент часу,
    не призначено ефектів.

en: 
    
    Parameter name must not be blank.
uk: 
    
    Поле назви параметра не повинно бути порожнім.

en: 
    
    Playback module %s
    is missing a mandatory function.
    Unable to use it.
uk: 
    
    У модулі відтворення %s
    не передбачено обов’язкової функції.
    Його використання неможливе.

en: 
    
    Please Wait
    
    Remember to switch off effects (ctrl-0) afterwards !
uk: 
    
    Будь ласка, зачекайте
    
    Не забудьте потім вимкнути ефекти (ctrl-0)!

en: 
    
    Please check the setting of Video Open Command in
    Tools|Preferences|Decoding
uk: 
    
    Будь ласка, перевірте, чи належним чином вказано команду для відкриття відео на сторінці
    Інструменти|Налаштування|Декодування

en: 
    
    Please select a block
    in the timeline by
    right or double clicking on it.
uk: 
    
    Будь ласка, позначте блок
    на монтажному столі
    подвійним клацанням лівою або
    правою кнопкою миші.

en: 
    
    Really delete RFX script
    %s ?
uk: 
    
    Вилучити скрипт RFX
    %s ?

en: 
    
    Selection is locked.
uk: 
    
    Позначення заблоковано.

en: 
    
    Set will be deleted from the disk.
    Are you sure ?
uk: 
    
    Набір буде вилучено з диска.
    Ви справді цього бажаєте?

en: 
    
    Some effects could not be located.
uk: 
    
    Не вдалося знайти деяких з ефектів.

en: 
    
    Some frames in the clip
    %s
    are wrongly sized.
    You should click on Tools--->Resize All
    and resize all frames to the current size.
uk: 
    
    Розмір деяких кадрів у кліпі
    %s
    є помилковим.
    Вам слід вибрати пункт меню Інструменти --> Змінити розмір всіх
    і змінити розмір усіх кадрів за розміром поточного кадру.

en: 
    
    Some triggers were adjusted.
    Please check the trigger code.
uk: 
    
    Було скориговано деякі з перемикачів.
    Будь ласка, перевірте код перемикачів.

en: 
    
    The '%s' plugin reports:
    %s
uk: 
    
    Повідомлення додатка «%s»:
    %s

en: 
    
    The audio playback speed has been altered for this clip.
    Click 'OK' to export at the new speed, or 'Cancel' to export at the original rate.
uk: 
    
    Швидкість відтворення звуку для цього кліпу було змінено.
    Натисніть кнопку «Гаразд», щоб експорт було виконано на новій швидкості, або кнопку «Скасувати», щоб експортувати його з початковою швидкістю.

en: 
    
    The default can always be changed later from Preferences.
uk: 
    
    Типовий інтерфейс згодом можна змінити за допомогою діалогового вікна «Параметри».

en: 
    
    The file %s is corrupt.
    LiVES was unable to restore it.
uk: 
    
    Дані у файлі %s пошкоджено.
    LiVES не вдалося відновити їх.

en: 
    
    The theme you requested could not be located. Please make sure you have the themes installed in
    %s/%s.
    (Maybe you need to change the value of <prefix_dir> in your %s file)
uk: 
    
    Не вдалося виявити потрібної вам теми. Будь ласка, переконайтеся, що вами було встановлено теми у
    %s/%s.
    (Можливо, вам доведеться змінити значення параметра <prefix_dir> у вашому файлі %s)

en: 
    
    There is already a plugin with this name.
    Name must be unique.
uk: 
    
    Додаток з вказаною назвою вже існує.
    Назва не повинна повторюватися.

en: 
    
    There is already a test script with this name.
    Script name must be unique.
uk: 
    
    Тестовий скрипт з вказаною назвою вже існує.
    Назва скрипту не повинна повторюватися.

en: 
    
    This encoder/format cannot use the requested audio codec.
    Please set the audio codec in Tools|Preferences|Encoding
uk: 
    
    Цей інструмент кодування або формат не придатний до використання бажаного кодування звукових даних.
    Будь ласка, змініть кодек для звукових даних за допомогою меню «Інструменти|Параметри|Кодування»

en: 
    
    This function will only work with X11.
    Please send a patch to get it working on other platforms.
uk: 
    
    Цією функцією можна скористатися лише у середовищі X11.
    Щоб змусити її працювати на інших платформах, надсилайте латки до коду.

en: 
    
    This version of LiVES does not allowing mixing of generators and non-generators on the same key.
uk: 
    
    У цій версії LiVES не можна змішувати породжувачі і непороджувачі на одній клавіші.

en: 
    
    To open a stream, you must make sure that you have the correct libraries compiled in mplayer (or mpv).
    Also make sure you have set your bandwidth in Preferences|Streaming
uk: 
    
    Щоб відкрити потік даних, вам слід слід переконатися, що у mplayer (або mpv) зібрано потрібні для цього бібліотеки.
    Крім того, переконайтеся, що вами встановлено ширину каналу на сторінці Налаштування|Потокове відтворення

en: 
    
    Trigger code should not be blank for a utility.
uk: 
    
    Код перемикача допоміжного інструменту не повинен бути порожнім.

en: 
    
    Unable to find the 'init' method in the %s plugin.
    The plugin may be broken or not installed correctly.
uk: 
    
    У додатку %s не вдалося виявити методу «init».
    Ймовірно, файли додатка пошкоджено або встановлено неналежним чином.

en: 
    
    Unable to open file
    %s
    Error code %d
uk: 
    
    Не вдалося відкрити файл
    %s
    Код помилки: %d

en: 
    
    Unable to parse the script file:
    %s
    %s
uk: 
    
    Не вдалося обробити файл скрипту:
    %s
    %s

en: 
    
    Unable to read from keymap file
    %s
    Error code %d
uk: 
    
    Не вдалося прочитати дані з файла прив’язки клавіш
    %s
    Код помилки: %d

en: 
    
    Unable to write defaults file
    %s
    Error code %d
uk: 
    
    Не вдалося записати файл типових параметрів
    %s
    Код помилки: %d

en: 
    
    Unable to write keymap file
    %s
    Error was %s
uk: 
    
    Не вдалося записати файл прив’язки клавіш
    %s
    Повідомлення про помилку: %s

en: 
    
    Unable to write video playback plugin defaults file
    %s
    Error code %d
uk: 
    
    Не вдалося записати файл типових параметрів додатка відтворення відео
    %s
    Код помилки %d

en: 
    
    Unbind all effects from all keys/modes.
    
    Are you sure ?
uk: 
    
    Відв’язати всі ефекти від всіх клавіш/режимів.
    
    Ви хочете саме цього?

en: 
    
    Video is longer than audio.
    Try selecting all frames, and then using 
    the 'Trim Audio' function from the Audio menu.
uk: 
    
    Тривалість відео перевищує тривалість звукових даних.
    Спробуйте позначити всі кадри, а потім скористайтеся пунктом 
    «Обрізати/Доповнити звукову доріжку» з меню «Звук».

en: 
    
    Video playback plugins are only activated in
    full screen, separate window (fs) mode
uk: 
    
    Додатки відтворення відео буде задіяно лише у
    повноекранному режимі або режимі окремого вікна

en: 
    
    Welcome to LiVES version %s !
uk: 
    
    Вітаємо у LiVES версії %s!

en: 
    
    When reporting crashes, please include details of your operating system, distribution, and the LiVES version (%s)
uk: 
    
    Будь ласка, у повідомленнях про помилки у програмі вказуйте назву вашої операційної системи, дистрибутива та номер версії LiVES (%s)

en: 
    
    Window manager reports as "%s";
uk: 
    
    Інструмент керування вікнами — «%s»;

en: 
    
    You may need to install mplayer, mplayer2 or mpv to open this file.
uk: 
    
    Для відкриття цього файла вам, ймовірно, вслід встановити mplayer, mplayer2 або mpv.

en: 
    
    You must install "xwininfo" before you can use this feature
uk: 
    
    Перш ніж ви зможете користуватися цією можливістю, вам слід встановити програму «xwininfo».

en: 
    
    You must install 'dvgrab' to use this function.
uk: 
    
    Щоб скористатися цією можливістю, вам слід встановити програму «dvgrab».

en: 
    
    You must select at least one video track
    and a time region
    to apply compositors.
uk: 
    
    Для застосування складання вам слід
    позначити принаймні одну відеодоріжку
    і ділянку за часом.

en: 
    
    You need to install mplayer or mplayer2 to be able to preview this file.
uk: 
    
    Для попереднього перегляду цього файла вам слід встановити mplayer або mplayer2.

en: 
    
    You need to install mplayer, mplayer2 or imageMagick to be able to preview this file.
uk: 
    
    Для попереднього перегляду вмісту цього файла вам слід встановити mplayer, mplayer2 або imageMagick.

en: 
      %.2f sec.
uk: 
      %.2f с

en: 
      %d Hz %d bit
    %s %s
uk: 
      %d Гц %d бітів
    %s %s

en: 
      Opening...
uk: 
      Відкриття…

en: 
     (variable)
uk: 
     (змінна)

en: 
    %d frames opened.
uk: 
    відкрито %d кадрів.

en: 
    %d/%d frames opened.
uk: 
    Відкрито %d з %d кадрів.

en: 
    %d/%d frames opened. Time remaining %u sec.
uk: 
    Відкрито %d з %d кадрів. Зачекайте ще %u с.

en: 
    %s
    already exists.
    
    Overwrite ?
uk: 
    %s
    вже існує.
    
    Перезаписати?

en: 
    %s
    is used in some multitrack layouts%s.
    
    Really close it ?
uk: 
    %s
    використано у багатодоріжкових компонуваннях%s.
    
    Ви справді бажаєте його закрити?

en: 
    %s
    is used in the current layout.
    
    Really close it ?
uk: 
    %s
    використано у поточному компонуванні.
    
    Ви справді бажаєте його закрити?

en: 
    %s names may not be blank.
uk: 
    Назви %s не можуть бути порожніми.

en: 
    %s names may not be longer than %d characters.
uk: 
    Довжина назви %s не повинна перевищувати %d символів.

en: 
    %s names may not contain spaces or the characters%s.
uk: 
    У назвах %s не повинно містити пробілів або символів%s.

en: 
    %s names may not start with a '.' or contain '..'
uk: 
    Назви %s не повинні починатися з символу «.» і містити послідовності «..»

en: 
    %s%d%% done. Time remaining: %u sec%s
uk: 
    %sВиконано %d%%. Залишилося часу: %u с%s

en: 
    (%d decoded)
uk: 
    (%d декодовано)

en: 
    (%d virtual)
uk: 
    (%d віртуальних)

en: 
    ==============================
    Switched to clip %s
uk: 
    ==============================
    Перемкнуто на кліп %s

en: 
    ==============================
    Switched to empty clip
uk: 
    ==============================
    Перемкнуто на порожній кліп

en: 
    A custom theme with the name
    %s
    already exists. Would you like to overwrite it ?
uk: 
    Нетипова тема із назвою
    %s
    вже існує. Хочете перезаписати її?

en: 
    A set called %s already exists.
    In order to import this project, you must rename or delete the existing set.
    You can do this by File|Reload Set, and giving the set name
    %s
    then File|Close/Save all Clips and provide a new set name or discard it.
    Once you have done this, you will be able to import the new project.
uk: 
    Набір з назвою %s вже існує.
    Якщо ви бажаєте імпортувати цей проєкт, вам слід перейменувати або вилучити поточний набір.
    Зробити це можна за допомогою пункту меню «Файл|Перезавантажити набір». Ви зможете надати набору назву
    %s,
    а потім скористатися пунктом «Файл|Закрити/Зберегти всі кліпи», щоб надати нову назву або відкинути набір.
    Після завершення цих дій ви зможете імпортувати новий проєкт.

en: 
    A set entitled %s already exists.
    Click OK to add the current clips and layouts to the existing set.
    Click Cancel to pick a new name.
uk: 
    Набір з назвою %s вже існує.
    Натисніть кнопку «Гаразд», щоб додати поточні кліпи та компонування до існуючого набору.
    Натисніть кнопку «Скасувати», щоб ввести нову назву.

en: 
    Abort and exit immediately from LiVES
    Are you sure ?
uk: 
    Перервати виконання всіх завдань і негайно завершити роботу LiVES.
    Ви справді цього хочете?

en: 
    All video input devices are already in use.
uk: 
    Всі пристрої вхідних відеоданих вже використовуються.

en: 
    Alternately, you can restart LiVES and select another audio player.
uk: 
    Крім того, ви можете перезапустити LiVES і вказати інший програвач звукових даних.

en: 
    Alternatively, try to start lives with either:
    
    "lives -jackopts 16", or
    
    %s
uk: 
    Крім того, можете спробувати запустити lives командою:
    
    «lives -jackopts 16» або
    
    %s

en: 
    An error occurred doing
    %s
uk: 
    Сталася помилка під час виконання
    %s

en: 
    An error occurred opening the file
uk: 
    Під час спроби відкрити файл сталася помилка

en: 
    An incorrect version of smogrify was found in your path.
    
    Please review the README file which came with this package
    before running LiVES.
    
    Thankyou.
uk: 
    У каталозі файлів програм було виявлено некоректну версію smogrify.
    
    Будь ласка, ознайомтеся з файлом README, що постачається разом з
    цим пакунком, перш ніж запускати LiVES.
    
    Дякуємо.

en: 
    Audio from this clip is used in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
    .
uk: 
    Звукові дані з цього кліпу використано у деяких з багатодоріжкових компонувань.
    Ви справді бажаєте продовжити виконання дії?
    .

en: 
    Auto reload layout.
uk: 
    Автоматичне перезавантаження компонування.

en: 
    Autotransition effect is:
uk: 
    Ефект автопереходу:

en: 
    Changes applied to the selection will not be permanent.
uk: 
    Зміни внесені до позначеної ділянки не будуть остаточними.

en: 
    Changing the speed will cause audio to shift in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
uk: 
    Вилучення призведе до зсуву звукових даних у деяких з багатодоріжкових компонувань.
    Ви справді бажаєте продовжувати?

en: 
    Changing the speed will cause frames to shift in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
uk: 
    Зміна швидкості призведе до зсуву кадрів у деяких з багатодоріжкових компонувань.
    Ви справді бажаєте продовжувати?

en: 
    Checking optional dependencies:
uk: 
    Перевіряємо додаткові залежності:

en: 
    Click OK to delete all entries
uk: 
    Натисніть кнопку «Гаразд», щоб вилучити всі записи

en: 
    Connection to jack audio was reset.
uk: 
    З’єднання зі звуковим каналом jack було розірвано.

en: 
    Connection to pulseaudio was reset.
uk: 
    З'єднання із pulseaudio було скинуто.

en: 
    Create the directory
    %s
    ?
    
    (Free space = %s)
uk: 
    Створити каталог
    %s
    ?
    
    (Вільного місця = %s)

en: 
    Custom script file:
    %s
    already exists.
    Please delete it first, or rename the import script.
uk: 
    Файл нетипового скрипту з назвою
    %s
    вже існує.
    Будь ласка, спочатку вилучіть цей файл або перейменуйте скрипт, який імпортується.

en: 
    Custom script file:
    %s
    already exists.
    Please delete it first, or rename the test script.
uk: 
    Файл нетипового скрипту з назвою
    %s
    вже існує.
    Будь ласка, спочатку вилучіть цей файл або перейменуйте тестовий скрипт.

en: 
    Deleting all audio will close this file.
    Are you sure ?
uk: 
    Вилучення всіх звукових даних призведе до закриття цього файла.
    Ви бажаєте саме цього?

en: 
    Deleting all frames will close this file.
    Are you sure ?
uk: 
    Вилучення всіх кадрів призведе до закриття цього файла.
    Чи впевнені ви у своїх діях?

en: 
    Deletion will cause audio to shift in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
uk: 
    Вилучення призведе до зсуву звукових даних у деяких з багатодоріжкових компонувань.
    Ви справді бажаєте продовжувати?

en: 
    Deletion will cause frames to shift in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
uk: 
    Вилучення призведе до зсуву кадрів у деяких з багатодоріжкових компонувань.
    Ви справді бажаєте продовжувати?

en: 
    Deletion will cause missing audio in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
uk: 
    Вилучення призведе до втрати звукових даних у деяких з багатодоріжкових компонувань.
    Ви справді бажаєте продовжувати?

en: 
    Deletion will cause missing frames in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
uk: 
    Вилучення призведе до втрати кадрів у деяких з багатодоріжкових компонувань.
    Ви справді бажаєте продовжувати?

en: 
    Do you wish to move the current clip sets to the new directory ?
    (If unsure, click Yes)
uk: 
    Бажаєте пересунути поточні набори кліпів до нового каталогу?
    (Якщо непевні, натисніть кнопку «Так».)

en: 
    Do you wish to remove the layout files associated with this set ?
    (They will not be usable without the set).
uk: 
    Бажаєте вилучити файли компонування, пов’язані з цим набором кліпів?
    (Цими файлами не можна буде скористатися без самого набору).

en: 
    Erase all subtitles from this clip.
    Are you sure ?
uk: 
    Вилучення всіх субтитрів з цього кліпу.
    Ви впевнені у своїх діях?

en: 
    Error getting file info for clip %s.
    Bad things may happen with this clip.
uk: 
    Помилка під час спроби отримання даних щодо кліпу %s.
    Можливо, дані цього кліпу пошкоджено.

en: 
    Event list will be very large
    and may take a long time to display.
    Are you sure you wish to view it ?
uk: 
    Список подій буде дуже великим,
    його показ може тривати досить довго.
    Ви справді бажаєте його переглянути?

en: 
    External window captured. Width=%d, height=%d, bpp=%d. *Do not resize*
    
    Stop or 'q' to finish.
    (Default of %.3f frames per second will be used.)
uk: 
    Захоплено зображення з зовнішнього вікна. Ширина=%d, висота=%d, глибина кольорів=%d. *Не змінюйте розмірів вікна*
    
    Натисніть «Зупинити» або клавішу «q», щоб завершити захоплення.
    (Типово, буде використано швидкість захоплення у %.3f кадрів на секунду.)

en: 
    Files from a previous run of LiVES were found.
    Do you want to attempt to recover them ?
uk: 
    Було знайдено файли від попереднього запуску LiVES.
    Бажаєте, щоб програма спробувала їх відновити?

en: 
    Frames from this clip are used in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
    .
uk: 
    Кадри з цього кліпу використано у деяких з багатодоріжкових компонувань.
    Ви справді бажаєте продовжити виконання дії?
    .

en: 
    Insertion will cause audio to shift in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
uk: 
    Вставка даних призведе до зсуву звукових даних у деяких з багатодоріжкових компонувань.
    Ви саме цього і хотіли?

en: 
    Insertion will cause frames to shift in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
uk: 
    Вставка даних призведе до зсуву кадрів у деяких з багатодоріжкових компонувань.
    Ви саме цього і хотіли?

en: 
    Invalid project file.
uk: 
    Некоректний файл проєкту.

en: 
    LiVES could not write to the directory
    %s
    Please try again and choose a different location.
uk: 
    LiVES не вдалося виконати запис до каталогу
    %s
    Будь ласка, повторіть спробу з іншим каталогом.

en: 
    LiVES currently only supports subtitles of type
uk: 
    У поточній версії LiVES передбачено підтримку субтитрів лише у форматах

en: 
    LiVES currently requires 'mplayer', 'mplayer2', 'mpv' or 'sox' to function. Please install one or other of these, and try again.
uk: 
    Поточна версія LiVES потребує для роботи mplayer, mplayer2, mpv або sox. Будь ласка, встановіть одну з цих програм, потім повторіть спробу запуску.

en: 
    LiVES currently requires either 'mplayer', 'mplayer2', or 'sox' to function. Please install one or other of these, and try again.
uk: 
    Для забезпечення працездатності поточної версії LiVES потрібні «mplayer», «mplayer2» або «sox». Будь ласка, встановіть одну з цих програм, потім повторіть спробу.

en: 
    LiVES does not recognise the subtitle file type "%s".
    Click Cancel to set another file name
    or OK to continue and save as type "%s"
uk: 
    LiVES не може використовувати файл субтитрів типу «%s».
    Натисніть кнопку «Скасуват», щоб вказати файл з іншою назвою,
    або кнопку «Гаразд», щоб наказати програмі зберегти файл типу «%s»

en: 
    LiVES failed doing the following:
    %s
    Please check your system for errors.
    %s%s%s
uk: 
    LiVES не вдалося виконати дію:
    %s
    Будь ласка, перевірте, чи не пошкоджено основні файли вашої системи.
    %s%s%s

en: 
    LiVES failed to change directory to
    %s
    Please check your system for errors.
uk: 
    LiVES не вдалося змінити каталог на
    %s
    Будь ласка, перевірте, чи не є причиною пошкодження у вашій системі.

en: 
    LiVES has detected a multitrack layout from a previous session.
    Would you like to try and recover it ?
uk: 
    LiVES було виявлено багатодоріжкове компонування з попереднього сеансу.
    Бажаєте, щоб програма спробувала його відновити?

en: 
    LiVES is not currently optimised for larger file sizes.
    You are advised (for now) to start with a smaller file, or to use the 'Open File Selection' option.
    (Filesize=%s)
    
    Are you sure you wish to continue ?
uk: 
    Поточну версію програми LiVES не оптимізовано для роботи з великими файлами.
    Радимо вам розпочати з менших файлів або скористатися пунктом меню «Відкрити частину файла».
    (Розмір файла=%s)
    
    Ви справді бажаєте відкрити цей файл?

en: 
    LiVES lost its connection to jack and was unable to reconnect.
    Restarting LiVES is recommended.
uk: 
    LiVES втрачено з’єднання з jack. Повторні спроби встановлення з’єднання завершилися невдало.
    Рекомендуємо вам перезапустити LiVES.

en: 
    LiVES lost its connection to pulseaudio and was unable to reconnect.
    Restarting LiVES is recommended.
uk: 
    LiVES втрачено з’єднання з PulseAudio. Повторні спроби встановлення з’єднання завершилися невдало.
    Рекомендуємо вам перезапустити LiVES.

en: 
    LiVES was unable to download the clip.
    Please check the clip URL and make sure you have 
    the latest youtube-dl installed.
uk: 
    LiVES не вдалося звантажити кліп.
    Будь ласка, перевірте, чи правильно вказано адресу кліпу
    і чи встановлено найсвіжішу версію youtube-dl.

en: 
    LiVES was unable to either create or write to the directory:
    %s
    Please check the directory permissions and try again.
uk: 
    LiVES не вдалося здійснити створення або запис до каталогу:
    %s
    Будь ласка, змініть права доступу до каталогу і повторіть спробу.

en: 
    LiVES was unable to find any encoder plugins.
    Please check that you have them installed correctly in
    %s%s%s/
    You will not be able to 'Save' without them.
    You may need to change the value of <lib_dir> in %s
uk: 
    LiVES не вдалося виявити жодного з додатків кодування.
    Будь ласка, перевірте, чи встановлено їх належним чином до
    %s%s%s/
    Без цих додатків ви не зможете скористатися пунктом «Зберегти».
    Можливо, вам слід змінити значення параметра <lib_dir> у %s

en: 
    LiVES was unable to import the theme file
    %s
    (Theme name not found).
uk: 
    LiVES не вдалося імпортувати фал теми
    %s
    (не знайдено назви теми).

en: 
    LiVES was unable to locate 'composite'. You should install composite and image-magick if you want to use the merge function.
uk: 
    LiVES не вдалося виявити програми «composite». Якщо ви маєте намір користуватися функціональними можливостями об’єднання, вам слід встановити composite і image-magick.

en: 
    LiVES was unable to locate 'convert'. You should install convert and image-magick if you want to use rendered effects.
uk: 
    LiVES не вдалося виявити програми «convert». Якщо ви маєте намір користуватися ефектами показу, вам слід встановити convert і image-magick.

en: 
    LiVES was unable to locate 'mplayer' or 'mplayer2'. You may wish to install one of these to use LiVES more fully.
uk: 
    LiVES не вдалося виявити програму «mplayer» або «mplayer2». Вам варто встановити одну з цих програм, щоб скористатися усіма можливостями LiVES.

en: 
    LiVES was unable to locate 'mplayer','mplayer2' or 'mpv'. You may wish to install one of these to use LiVES more fully.
uk: 
    LiVES не вдалося виявити програму «mplayer», «mplayer2» або «mpv». Вам варто встановити одну з цих трьох програм, щоб скористатися усіма можливостями LiVES.

en: 
    LiVES was unable to locate 'sox'. Some audio features may not work. You should install 'sox'.
uk: 
    LiVES не вдалося виявити програми «sox». Якщо не вдасться знайти цю програму, програма не зможе виконувати деякі з функцій обробки звуку. Вам слід встановити «sox».

en: 
    LiVES was unable to read from its configuration file
    %s
    
    Please check the file permissions for this file and try again.
uk: 
    LiVES не вдалося виконати читання файла налаштувань програми
    %s
    
    Будь ласка, змініть права доступу до цього файла і повторіть спробу.

en: 
    LiVES was unable to read from the directory:
    %s
uk: 
    LiVES не може прочитати дані з каталогу:
    %s

en: 
    LiVES was unable to read from the file
    %s
    Please check for possible error causes.
uk: 
    LiVES не вдалося виконати читання даних з файла
    %s
    Будь ласка, перевірте, чи не спричинено цю помилку однією з типових причин.

en: 
    LiVES was unable to read from the file
    %s
    Please check for possible error causes.
    %s
uk: 
    LiVES не вдалося виконати читання даних з файла
    %s
    Будь ласка, перевірте, чи не спричинено цю помилку однією з типових причин.
    %s

en: 
    LiVES was unable to read from the file
    %s
    The error was
    %s.
uk: 
    LiVES не вдалося виконати читання даних з файла
    %s
    Повідомлення про помилку:
    %s

en: 
    LiVES was unable to reserve enough memory for multitrack undo.
    Either close some other applications, or reduce the undo memory
    using Preferences/Multitrack/Undo Memory
uk: 
    LiVES не вдалося зарезервувати достатньо пам’яті для скасування дій з багатьма доріжками.
    Вам доведеться або завершити роботу сторонніх програм, або зменшити розмір буфера скасування дій
    за допомогою пункту Параметри/Доріжки/Обробка/Розмір буфера скасування

en: 
    LiVES was unable to reserve enough memory for the multitrack undo buffer.
uk: 
    LiVES не вдалося зарезервувати достатньо пам’яті для буфера скасування багатодоріжкового режиму.

en: 
    LiVES was unable to use the working directory
    %s
    
    %s
uk: 
    LiVES не вдалося скористатися робочим каталогом
    %s
    
    %s

en: 
    LiVES was unable to write a small file to %s
    Please make sure you have write access to the directory and try again.
uk: 
    LiVES не вдалося записати малий файл до %s
    Будь ласка, переконайтеся, що ви маєте доступ до запису до каталогу і повторіть спробу.

en: 
    LiVES was unable to write to its configuration file
    %s
    
    Please check the file permissions for this file and directory
    and try again.
uk: 
    LiVES не вдалося записати файл налаштування програми
    %s
    
    Будь ласка, перевірте права доступу на цей файл і каталог,
    а потім повторіть спробу.

en: 
    LiVES was unable to write to the configuration file
    %s
    
    Please check the file permissions for this file and directory
    and try again.
uk: 
    LiVES не вдалося записати файл налаштувань
    %s
    
    Будь ласка, перевірте, чи є у вас права доступу до запису до цього файла і каталогу
    і повторіть спробу.

en: 
    LiVES was unable to write to the file
    %s
    Please check for possible error causes.
uk: 
    LiVES не вдалося виконати запис до файла
    %s
    Будь ласка, перевірте, чи не спричинено цю помилку однією з типових причин.

en: 
    LiVES was unable to write to the file
    %s
    Please check for possible error causes.
    %s
uk: 
    LiVES не вдалося виконати запис до файла
    %s
    Будь ласка, перевірте, чи не спричинено цю помилку однією з типових причин.
    %s

en: 
    LiVES was unable to write to the file
    %s
    The error was
    %s.
uk: 
    LiVES не вдалося виконати запис до файла
    %s
    Повідомлення про помилку:
    %s

en: 
    LiVES was unable to write to the file:
    %s
    Please check the file permissions and try again.
uk: 
    LiVES не вдалося здійснити запис до файла
    %s
    Будь ласка, змініть права доступу до теки і повторіть спробу.

en: 
    LiVES will now shut down. You need to restart it for the directory change to take effect.
    Click OK to continue.
uk: 
    Зараз роботу LiVES буде завершено. Вам доведеться перезапустити програму, щоб зміна каталогів набула чинності.
    Натисніть «Гаразд», щоб програма завершила роботу.

en: 
    LiVES would like to open a local network connection (UDP port %d),
    to let other applications connect to it.
    Do you wish to allow this (for this session only) ?
uk: 
    LiVES потрібно встановити з’єднання з локальною мережею (порт UDP %d),
    щоб інші програми могли обмінюватися даними з LiVES.
    Бажаєте дозволити таке з’єднання (лише протягом цього сеансу)?

en: 
    Loading new audio may cause missing audio in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
    .
uk: 
    Завантаження нових звукових даних може призвести до втрати звукових даних у деяких з багатодоріжкових компонувань.
    Бажаєте продовжити завантаження?
    .

en: 
    No frames were generated.
uk: 
    Не було створено жодного кадру.

en: 
    No video input devices could be found.
uk: 
    Не вдалося виявити жодного пристрою вхідних даних.

en: 
    Out of memory for undo.
    You may need to increase the undo memory
    using Preferences/Multitrack/Undo Memory
uk: 
    Не вистачає пам’яті для скасування.
    Ймовірно, вам слід збільшити об’єм буфера дій
    за допомогою пункту Параметри/Доріжки/Обробка/Розмір буфера скасування

en: 
    Paused
    (click %s to keep what you have and stop)
    (click Resume to continue processing)
uk: 
    Призупинено
    (натисніть «%s», щоб зберегти поточне і зупинити обробку)
    (натисніть «Поновити», щоб продовжити обробку)

en: 
    Paused
    (click Resume to continue processing)
uk: 
    Призупинено
    (натисніть «Поновити», щоб продовжити обробку)

en: 
    Playback speed not found or invalid ! Using default fps of %.3f fps. 
    Default can be set in Tools | Preferences | Misc.
uk: 
    Не вказано або вказано з помилкою швидкість відтворення! Буде використано типову частоту кадрів — %.3f кд/с. 
    Типову частоту кадрів можна встановити за допомогою пункту меню «Інструменти | Параметри | Інше».

en: 
    Please Wait
uk: 
    Будь ласка, зачекайте

en: 
    Please try again.
uk: 
    Будь ласка, повторіть спробу.

en: 
    Plugin error: %s failed with code %d
uk: 
    Помилка додатка: виконання %s завершилося помилкою з кодом %d

en: 
    RECORDING WAS PAUSED BECAUSE FREE DISK SPACE in %s IS BELOW %d GB !
    Record stop level can be set in Preferences.
uk: 
    ЗАПИС БУЛО ПРИЗУПИНЕНО, ОСКІЛЬКИ НА %s ЗАЛИШИЛОСЯ МЕНШЕ %d ГБ ВІЛЬНОГО МІСЦЯ!
    Визначити обмеження щодо призупинення запису можна за допомогою вікна параметрів програми.

en: 
    Record time must be greater than 0.
uk: 
    Час запису має бути більшим за 0.

en: 
    Some old layouts for the set %s already exist.
    It is recommended that you delete them.
    Do you wish to delete them ?
uk: 
    Для набору %s виявлено якісь старі компонування.
    Рекомендуємо вам вилучити ці компонування.
    Вилучити старі компонування?

en: 
    Sorry, LiVES can only open %d files at once.
    Please close a file and then try again.
uk: 
    Вибачте, LiVES не може одночасно відкривати більше %d файлів.
    Будь ласка, закрийте один з файлів і повторіть вашу спробу.

en: 
    Speeding up the clip will cause missing audio in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to change the speed ?
uk: 
    Пришвидшення кліпу призведе до втрати звукових даних у деяких з багатодоріжкових компонувань.
    Ви справді бажаєте змінити швидкість?

en: 
    Speeding up the clip will cause missing frames in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to change the speed ?
uk: 
    Пришвидшення кліпу призведе до втрати кадрів у деяких з багатодоріжкових компонувань.
    Ви справді бажаєте змінити швидкість?

en: 
    Startup syntax is: %s [opts] [filename [start_time] [frames]]
uk: 
    Синтаксис команди запуску: %s [параметри] [назва файла [початок_за_часом] [кількість кадрів]]

en: 
    Switching audio players requires restart (jackd must not be running)
uk: 
    Перемикання інструментів відтворення звуку вимагає перезапуску програми (доведеться запустити jackd)

en: 
    The %s cannot encode clips with image type %s.
    Please select another encoder from the list.
uk: 
    %s не придатний для кодування кліпів з зображеннями типу %s.
    Будь ласка, вкажіть інший інструмент кодування зі списку.

en: 
    The %s video playback plugin has been updated.
    Please check your settings in
    Tools|Preferences|Playback|Playback Plugins Advanced
uk: 
    Додаток відтворення відео %s було оновлено.
    Будь ласка, перевірте, чи належні параметри встановлено у
     Інструменти|Параметри|Відтворення|Додаткові параметри відтворення

en: 
    The device %s is in use or unavailable.
    - Check the device permissions
    - Check if this device is in use by another program.
    - Check if the device actually exists.
uk: 
    Пристрій %s вже використовується або недоступний.
    - Перевірте права доступу до пристрою.
    - Перевірте, чи не користується цим пристроєм стороння програма.
    - Перевірте, чи створено системою файл пристрою.

en: 
    The original file
    %s
    could not be found.
    Click Retry to try again, or Browse to browse to the new location.
    Otherwise click Cancel to skip loading this file.
uk: 
    Не вдалося знайти початковий файл
    %s
    Натисніть кнопку «Повторити», щоб повторити спробу, або кнопку «Вибрати», щоб вказати нове розташування файла.
    Крім того, можете натиснути кнопку «Скасувати», щоб скасувати завантаження цього файла.

en: 
    The set %s already exists.
    Please choose another set name.
uk: 
    Набір з назвою %s вже існує.
    Будь ласка, оберіть іншу назву набору.

en: 
    The set %s is currently in use by another copy of LiVES.
    Please choose another set name.
uk: 
    З набором %s зараз працює інша копія програми LiVES.
    Будь ласка, оберіть іншу назву набору.

en: 
    The theme file %s has missing elements.
    The theme could not be loaded correctly.
uk: 
    У файлі теми %s пропущено певні елементи.
    Тему не вдасться завантажити належним чином.

en: 
    This card is already in use and cannot be opened multiple times.
uk: 
    Дані цієї картки вже використовуються, потік даних не можна відкривати декілька разів.

en: 
    This file already has subtitles loaded.
    Do you wish to overwrite the existing subtitles ?
uk: 
    Для цього файла вже завантажено субтитри.
    Бажаєте перезаписати поточні субтитри?

en: 
    This function requires either mplayer or mplayer2 to operate.
    You may wish to install one or other of these and try again.
uk: 
    Для використання цієї функціональної можливості потрібен mplayer або mplayer2.
    Вам варто встановити одну з цих програм, а потім повторити спробу.

en: 
    This function requires either mplayer, mplayer2 or mpv to operate.
    You may wish to install one or other of these and try again.
uk: 
    Для використання цієї функціональної можливості потрібен mplayer, mplayer2 або mpv.
    Вам варто встановити одну з цих програм, а потім повторити спробу.

en: 
    This has an invalid number of audio channels (%d) for LiVES.
    It cannot be loaded.
uk: 
    Вказано некоректну для LiVES кількість каналів звукових даних (%d).
    Не вдалося завантажити.

en: 
    This layout requires the set "%s"
    In order to load it you must return to the Clip Editor, 
    close the current set,
    then load in the new set from the File menu.
uk: 
    Для цього компонування потрібен набір «%s».
    Щоб завантажити його, вам слід повернутися до редактора кліпів, 
    закрити поточний набір,
    а потім завантажити новий набір за допомогою меню «Файл».

en: 
    Time remaining: %d sec
uk: 
    Залишилося часу: %d с

en: 
    Unable to connect to jack server. Please start jack before starting LiVES
uk: 
    Не вдалося встановити з’єднання з сервером jack. jack слід запустити до запуску LiVES

en: 
    Unable to connect to the pulseaudio server.
uk: 
    Не вдалося встановити з'єднання із сервером pulseaudio.

en: 
    Unable to connect to the pulseaudio server.
    Falling back to none audio player.
    You can change this in Preferences/Playback.
uk: 
    Не вдалося встановити з'єднання із сервером pulseaudio.
    Повертаємося до резервного програвача none (немає).
    Змінити програвач можна на сторінці «Налаштування/Відтворення».

en: 
    Unable to connect to the pulseaudio server.
    Falling back to sox audio player.
    You can change this in Preferences/Playback.
uk: 
    Не вдалося встановити з'єднання із сервером pulseaudio.
    Повертаємося до резервного програвача sox.
    Змінити програвач можна на сторінці «Налаштування/Відтворення».

en: 
    Unable to load layout file %s
uk: 
    Не вдалося завантажити файл компонування %s

en: 
    Unable to start up jack. Please ensure that %s is set up correctly on your machine
    and also that the soundcard is not in use by another program
    Automatic jack startup will be disabled now.
uk: 
    Не вдалося запустити jack. Будь ласка, переконайтеся, що у вашій системі належно налаштовано %s
    і що звукову картку не використовує інша програма.
    Зараз же, автоматичний запуск jack буде вимкнено.

en: 
    Unable to switch audio players to jack
    jackd must be installed first.
    See %s
uk: 
    Не вдалося перемкнути відтворення звуку на Jack —
    слід спочатку встановити jackd
    Див. %s

en: 
    Unable to switch audio players to pulseaudio
    pulseaudio must be installed first.
    See %s
uk: 
    Не вдалося перемкнути звукові програвачі на pulseaudio.
    Слід спочатку встановити pulseaudio.
    Див. %s

en: 
    Unfortunately LiVES crashed.
    Please report this bug at %s
    Thanks. Recovery should be possible if you restart LiVES.
uk: 
    На жаль, роботу LiVES було завершено у аварійному режимі
    Будь ласка, повідомте про це на адресу %s
    Дякуємо. Відновити дані можна буде після перезапуску LiVES.

en: 
    Updating keymap file %s...
uk: 
    Оновлення файла прив’язки клавіш %s…

en: 
    Welcome to LiVES version %s
    
    After upgrading, you are *strongly* advised to run:
    
    File -> Clean up Diskspace
uk: 
    Вітаємо у LiVES версії %s
    
    Після оновлення ми *наполегливо* радимо вам скористатися пунктом меню:
    
    Файл -> Спорожнити місце на диску

en: 
    Working directory is %s
uk: 
    Робочий каталог: %s

en: 
    You may wish to:
uk: 
    Ймовірні варіанти дій:

en: 
    You must have a minimum of one clip loaded to use this toy.
uk: 
    Для використання цієї забавки вам слід завантажити принаймні один кліп.

en: 
    You must have autolives.pl installed and in your path to use this toy.
    Consult your package distributor.
uk: 
    Щоб скористатися цією забавкою вам слід встановити autolives.pl до одного з каталогів, описаних у змінній PATH.
    Докладні настанови щодо встановлення цієї змінної можна знайти у документації до вашого дистрибутива.

en: 
    You must select at least %d frames to use this effect.
uk: 
    Для застосування цього ефекту вам слід позначити принаймні %d кадрів.

en: 
    You will be able to undo these changes afterwards.
    
    Click `OK` to proceed, `Cancel` to abort.
uk: 
    Пізніше ви зможете скасувати ці зміни.
    
    Натисніть «Гаразд», щоб продовжити, або «Скасувати», щоб перервати виконання дії.

en: 
    `smogrify` must be in your path, and be executable
    
    Please review the README file which came with this package
    before running LiVES.
uk: 
    Файл «smogrify» має зберігатися у одному з каталогів PATH з
    наданими правами на виконання.
    
    Будь ласка, ознайомтеся з файлом README, який постачається
    разом з цим пакунком, перед запуском LiVES.

en:      _Step size:
uk:      Розмір _кроку:

en:     Author:
uk:     Автор:

en:     Maintain _Aspect Ratio
uk:     Зберігати співвідно_шення розмірів

en:     Number of _Info Messages to Buffer
uk:     Кількість ін_формаційних повідомлень до буфера

en:     Press 'q' to stop recording.  DO NOT COVER THE PLAY WINDOW !
uk:     Натисніть «q», щоб зупинити запис. НЕ ЗАКРИВАЙТЕ ВІКНО ВІДТВОРЕННЯ!

en:     URL (optional):
uk:     Адреса URL (необов’язкова):

en:     pixels
uk:     пікселів

en:    Script:
uk:    Скрипт:

en:   Audio Mixer (ctrl-m)
uk:   Звуковий мікшер (Ctrl-M)

en:   Insert with _Audio
uk:   Вставити зі зв_уком

en:   Select _Overlap
uk:   Позначити п_ерекриття

en:  (%d %% scale)
uk:  (масштаб: %d %%)

en:  (Optional)
uk:  (Необов'язково)

en:  (REQUIRES SSH-ASKPASS).
uk:  (ПОТЕРБУЄ SSH-ASKPASS).

en:  (with no sound)
uk:  (без звуку)

en:  - %s plugins -
uk:  - додатки %s -

en:  - Author: %s
uk:  - Автор: %s

en:  - Comment: %s
uk:  - Коментар: %s

en:  - Title: %s
uk:  - Назва: %s

en:  - please be patient.
uk:  - будь ласка, зачекайте.

en:  : message was %s
uk:  : повідомлення: %s

en:  Backing audio
uk:  Звуковий супровід

en:  Layer %d audio
uk:  Шар %d звуку

en:  MB
uk:  МБ

en:  MB [set to 0 to disable]
uk:  МБ [0 — вимкнути попередження]

en:  Select All Frames
uk:  Позначити усі кадри

en:  _Advanced Settings >>
uk:  _Додаткові параметри >>

en:  _Top
uk:  В_гору

en:  _Undo buffer size (MB)
uk:  Розмір буфера с_касування (МБ)

en:  ch %d
uk:  кан %d

en:  frames ] ----------
uk:  кадрів ] ----------

en:  hours
uk:  годин

en:  minutes
uk:  хвилин

en:  monitor number for LiVES interface
uk:  кількість моніторів для інтерфейсу LiVES

en:  monitor number for playback
uk:  кількість моніторів для відтворення

en:  or
uk:  або

en:  or:
uk:  або:

en:  sec ] ----------Selection---------- [
uk:  с ] ----------Позначене---------- [

en:  seconds
uk:  секунд

en:  using %s
uk:  за використання %s

en:  without sound
uk:  без звуку

en: !rec %.2f MB
uk: !зап %.2f МБ

en: !rec %9d/%d
uk: !зап %9d/%d

en: $plugin_name failed:
uk: Помилка $plugin_name:

en: %.2f EB
uk: %.2f ЕБ

en: %.2f GB
uk: %.2f ГБ

en: %.2f KiB
uk: %.2f КіБ

en: %.2f MB
uk: %.2f МБ

en: %.2f PB
uk: %.2f ПБ

en: %.2f TB
uk: %.2f ТБ

en: %.2f sec.
uk: %.2f с

en: %.2f sec.
uk: %.2f с

en: %.2f sec. to %.2f sec.
uk: від %.2f с до %.2f с

en: %d bytes
uk: %d байтів

en: %d clips and %d layouts were recovered from set (%s).
uk: %d кліпів і %d компонувань було відновлено з набору (%s).

en: %d errors detected.
uk: Виявлено %d помилок.

en: %d frames
uk: %d кадрів

en: %d to %d selected
uk: Позначено від %d до %d

en: %d video tracks selected.
uk: Позначено %d відеодоріжок.

en: %s
    Some %s are missing from the layout%s
    Therefore it could not be loaded properly.
uk: %s
    Не вистачає деяких %s з компонування %s
    Отже належне завантаження неможливе.

en: %s (layer %d)
uk: %s (шар %d)

en: %s - Alpha Channel Connections
uk: %s — з’єднання каналу прозорості

en: %s - Parameter Data Connections
uk: %s — з’єднання параметрів даних

en: %s : parameters for %s
uk: %s: параметри %s

en: %s : size
uk: %s: розмір

en: %s Critical error: %s
uk: %s, критична помилка: %s

en: %s Fatal error: %s
uk: %s, аварія: %s

en: %s Warning: %s
uk: %s, попередження: %s

en: %s [%.2f sec]
uk: %s [%.2f сек.]

en: %s [unstable]
uk: %s [нестабільний]

en: %s [unstable] (%s)
uk: %s [нестабільний] (%s)

en: %s advanced settings
uk: Додаткові параметри %s

en: %s all frames...
uk: %s всі кадри…

en: %s clipboard into frames %d to %d...
uk: %s вміст буфера обміну у кадри з %d до %d…

en: %s clipboard with selection
uk: %s вміст буфера обміну даними з позначеною ділянкою

en: %s frames %d to %d
uk: %s кадри від %d до %d

en: %s frames %d to %d...
uk: %s кадри з %d до %d…

en: %s from %s
uk: %s з %s

en: %s from %s package (click to show)     ---->
uk: %s з пакунка %s (натисніть, щоб переглянути)     ---->

en: %s from time %.2f seconds to %.2f seconds...
uk: %s від часу %.2f секунд до часу %.2f секунд…

en: %s none
uk: %s немає

en: %s of disk space was recovered.
uk: Звільнено %s місця на диску.

en: %s output
uk: вивід %s

en: %s over %.1f seconds...
uk: %s після %.1f секунд…

en: %s to %s
uk: від %s до %s

en: %s to clipboard
uk: %s до буфера

en: %s to clipboard...
uk: %s до буфера…

en: %s to new clip
uk: %s до нового кліпу

en: %s to new clip...
uk: %s до нового кліпу…

en: %s...NOT DETECTED...
uk: %s...НЕ ВИЯВЛЕНО…

en: %s...detected...
uk: %s...виявлено…

en: %sChoose a Device
uk: %sВиберіть пристрій

en: %sChoose a Directory
uk: %sВиберіть каталог

en: %sChoose a File
uk: %sВиберіть файл

en: 'LiVES closed the file' '%s'
uk: 'LiVES закрито файл' '%s'

en: 'LiVES opened the clip set' '%s'
uk: 'LiVES відкрито набір кліпів' '%s'

en: 'LiVES opened the file' '%s'
uk: 'LiVES відкрито файл' '%s'

en: 'LiVES saved the clip set' '%s'
uk: 'LiVES збережено набір кліпів' '%s'

en: ( lower = slower, larger files; for jpeg, higher quality )
uk: ( менше = повільніше, більші файли; для jpeg вища якість )

en: (%d bits, %s)
uk: (%d-бітова, %s)

en: (Auto)_loop Video (to fit audio track)
uk: (Авто)з_ациклити відео (відповідно до звукової доріжки)

en: (Check Help/Troubleshoot to see which image formats are supported)
uk: (Скористайтеся пунктом меню «Довідка/Усування вад», щоб переглянути список підтримуваних форматів зображень)

en: (Frei0r directories should be separated by ':', ordered from lowest to highest priority)
uk: (Записи каталогів Frei0r слід відокремлювати символом «:» і впорядковувати від найнижчої до найвищої пріоритетності)

en: (No audio)
uk: (Немає звуку)

en: (No video)
uk: (Немає відео)

en: (See also Playback -> Audio follows video rate/direction)
uk: (Див. також «Відтворення -> Параметри звуку змінюються з частотою/напрямком відтворення відео»)

en: (See also the Jack Integration tab for jack startup options)
uk: (Додаткові параметри запуску Jack можна знайти на вкладці «Інтеграція з Jack»)

en: (Undefined)
uk: (Не визначено)

en: (Warning: setting this value too high can slow down playback.)
uk: (Попередження: визначення занадто великих значень може уповільнити відтворення.)

en: (blank)
uk: (порожній)

en: * scale
uk: * масштаб

en: *** Using %s plugin for fs playback, agreed to use palette type %d ( %s ). ***
uk: *** Використання додатка %s для повноекранного відтворення призведе до використання типу палітри %d ( %s ). ***

en: **The current layout**
uk: **Поточне компонування**

en: + offset1
uk: + зсув1

en: + offset2
uk: + зсув2

en: ,
     - including the current layout -
uk: ,
     - разом з поточним компонуванням -

en: , but may prevent LiVES from starting on some systems.
    If LiVES will not start with jack,you can restart and try with another audio player instead.
uk: , але може перешкодити запуску LiVES у деяких системах.
    Якщо LiVES не вдасться запустити з Jack, ви можете перезапустити програму і спробувати якийсь інший аудіопрогравач.

en: , but this version of LiVES was not compiled with jack audio support.
uk: , але цю версію LiVES було зібрано без підтримки Jack.

en: , but this version of LiVES was not compiled with pulse audio support.
uk: , але цю версію LiVES було зібрано без підтримки PulseAudio.

en: , but you do not have jackd installed. You may wish to install jackd first before running LiVES.
uk: , але у вашій системі не встановлено jackd. Вам варто встановити jackd, перш ніж ви запустите LiVES.

en: , but you do not have pulseaudio installed on your system.
     You are advised to install pulseaudio first before running LiVES.
uk: , але у вашій системі не встановлено pulseaudio.
     Радимо встановити pulseaudio, перш ніж запускати LiVES.

en: , with cairo support
uk: , з підтримкою cairo

en: - Approximately:
uk: - Приблизно:

en: - At _least
uk: - Прин_аймні

en: - At _most:
uk: - Не _більше:

en: - Let me choose...
uk: - Дайте вибрати…

en: - The _largest
uk: - На_йбільший

en: - The _smallest
uk: - Най_менший

en: - internal -
uk: - вбудована -

en: -------------Selection------------
uk: -------------Позначене------------

en: -aplayer <ap>    : start with selected audio player. <ap> can be
uk: -aplayer <ap>    : запустити із вибраним аудіопрогравачем. Значенням <ap> може бути

en: -asource <source>          : set the initial audio source; <source> can be 'internal' or 'external' (only valid for %s and %s players)
uk: -asource <джерело>          : встановити початкове джерело звуку; параметром <джерело> може бути рядок «internal» або «external» (можна скористатися лише для програвачів %s і %s)

en: -debug            : try to debug crashes (requires 'gdb' installed)
uk: -debug               : спробувати виконати діагностику аварії (доведеться встановити «gdb»)

en: -devicemap <mapname>          : autoload devicemap
uk: -devicemap <назва карти>         : автоматично завантажити карту пристроїв

en: -fxmodesmax <n>  : allow <n> modes per effect key (minimum is 1, default is 8)
uk: -fxmodesmax <n>  : надати змогу використовувати <n> режимів на клавішу ефекту (мінімальне значення — 1, типове — 8)

en: -help            : show this help text and exit
uk: -help               : показати текст цієї довідки і завершити роботу

en: -jackopts <opts>    : opts is a bitmap of jack startup options 
                          [1 = jack transport client, 
                          2 = jack transport master, 
                          4 = start/stop jack transport server, 
                          8 = pause transport when video paused, 
                          16 = start/stop jack audio server]
uk: -jackopts <параметри> : параметри — бітова карта параметрів запуску jack 
                          [1 = клієнт передавання jack, 
                          2 = основний сервер передавання jack, 
                          4 = запустити/зупинити сервер передавання jack, 
                          8 = призупинити передавання, якщо призупинено відтворення відео,
                          16 = запустити/зупинити звуковий сервер jack]

en: -nogui           : do not show the gui
uk: -nogui              : не показувати графічного інтерфейсу

en: -noninteractive  : disable menu interactivity
uk: -noninteractive  : вимкнути інтерактивність меню

en: -nooscstart      : do not start OSC listener
uk: -nooscstart         : не запускати програми очікування на дані OSC

en: -noplaywin       : do not show the play window
uk: -noplaywin       : не показувати вікна відтворення

en: -norecover       : force no-loading of crash recovery
uk: -norecover          : не завантажувати відновлені дані під час перезапуску після аварії

en: -noset           : do not load any set on startup
uk: -noset              : не завантажувати жодного набору після запуску

en: -nosplash        : do not show the splash window
uk: -nosplash        : не показувати вікна вітання

en: -nothreaddialog  : does nothing - retained for backwards compatibility
uk: -nothreaddialog  : не вносить ніяких змін, збережено лише для сумісності

en: -oscstart <port> : start OSC listener on UDP port <port>
uk: -oscstart <порт>    : запустити програму очікування на дані OSC на вказаному порті UDP

en: -recover         : force loading of crash recovery
uk: -recover            : завантажити відновлені дані під час перезапуску після аварії

en: -set <setname>   : autoload clip set setname
uk: -set <назва_набору> : автоматично завантажити набір кліпів з вказаною назвою

en: -startup-ce      : start in clip editor mode
uk: -startup-ce      : запустити у режимі редактора кліпів

en: -startup-mt      : start in multitrack mode
uk: -startup-mt      : запустити у режимі роботи з декількома доріжками

en: -tmpdir <tempdir>: use alternate working directory (e.g /var/ramdisk)
uk: -tmpdir <тимч. каталог>: використовувати інший робочий каталог (наприклад /var/ramdisk)

en: -vppdefaults <file>          : load video playback plugin defaults from <file> (Note: only sets the settings, not the plugin type)
uk: -vppdefaults <файл>          : завантажити типові параметри додатка відтворення відео з  <файл>-а (Зауваження: встановлюються лише параметри, а не тип додатка)

en: ...added audio...
uk: …додано звукові дані…

en: ...etc...
uk: …тощо…

en: /unknown
uk: /невідомо

en: 180 _degrees
uk: 180 _градусів

en: 90 degrees _Anticlockwise
uk: 90° _проти годинникової стрілки

en: 90 degrees _Clockwise
uk: 90° _за годинниковою стрілкою

en: <--- Auto update %s ? (will require your password.)
uk: <--- Автооновлення %s? (потребуватиме пароля.)

en: <----     Show all %s
uk: <----     Показати все %s

en: <------------- (Check the box to re_size as suggested)
uk: <------------- (Позначте, щоб змінити _розміри відповідно до пропозиції)

en: <------------- (Check the box to use the _size recommendation)
uk: <------------- (Позначте, щоб було використано _рекомендований розмір)

en: ====== Switched to Clip Edit mode ======
uk: ====== Перемикання до режиму редагування кліпів ======

en: ====== Switched to Multitrack mode ======
uk: ====== Перехід до режиму багатьох доріжок ======

en: A directory named
    %s
    already exists.
    LiVES could not write to this directory or read its free space.
    Please select another location.
uk: Каталог з назвою
    %s
    вже існує.
    LiVES не вдалося виконати запис до цього каталогу або прочитати дані щодо вільного місця у ньому.
    Будь ласка, виберіть інший каталог.

en: A directory named
    %s
    already exists. Do you wish to use this directory ?
    
    (Free space = %s)
uk: Каталог з назвою
    %s
    вже існує. Бажаєте скористатися цим каталогом?
    
    (Вільного місця = %s)

en: A non-zero value can be used to group radio buttons.
uk: Для групування пунктів варіантів можна ввести ненульове число.

en: A setting of 0 means use all available monitors (only works with some playback plugins).
uk: У разі встановлення значення 0 буде використано всі доступні монітори (працює не з усіма додатками відтворення).

en: A video editor and VJ program.
uk: Відеоредактор та програма для ві-джеїв.

en: ACTIVATE
uk: ЗАДІЯТИ

en: ACTIVATE (%s)
uk: ЗАДІЯТИ (%s)

en: ACTIVATED
uk: ЗАДІЯНО

en: AUDIO
uk: ЗВУК

en: A_dvanced
uk: Д_одаткові

en: About LiVES
uk: Про LiVES

en: Action description:
uk: Опис дії:

en: Active _animation
uk: Активна _анімація

en: Add Live _Firewire Device
uk: Додати потік даних з п_ристрою firewire

en: Add Video Track at _Front
uk: Додати відеодоріжку на п_ередній план

en: Add Video Track at _Rear
uk: Додати відеодоріжку на _задній план

en: Add _Border
uk: Додати _рамку

en: Add _TV Device
uk: Додати п_ристрій ТБ

en: Add _Unicap Device
uk: Додати прис_трій unicap

en: Add another connection for this output channel
uk: Додати інше з’єднання для цього каналу виведення

en: Add another connection for this output parameter
uk: Додати інше з’єднання для цього параметра виведення

en: Add noise
uk: Додати шум

en: Added %s %s to %s from %.4f to %.4f
uk: Додано %s %s до %s від %.4f до %.4f

en: Added effect %s to track %s from %.4f to %.4f
uk: Додано ефект %s до доріжки %s від %.4f до %.4f

en: Adding image...
uk: Додавання зображення…

en: Additional info: %s
uk: Додаткова інформація: %s

en: Adjust all layer audio values to the same value
uk: Вирівняти гучності всіх шарів звукових даних

en: Adjust backing and layer audio values so that they sum to 1.0
uk: Скоригувати гучності звукового супроводу і шарів звуку так, щоб їх сума складала 1,0

en: Adjust contrast
uk: Коригування контрастності

en: Adjusting contrast of
uk: Коригування контрастності

en: Adjusting noise on
uk: Коригування шумності

en: Advanced
uk: Додатково

en: Affects some contrast details of the timeline
uk: Впливає на деякі контрастні частини монтажного столу

en: After a crash, it is advisable to clean up the disk with
    File|Clean up disk space
uk: Після аварійного завершення роботи варто вилучити зайві дані на диску за допомогою пункту меню
    «Файл|Спорожнити місце на диску»

en: After every _change
uk: Після к_ожної зміни

en: After upgrading/installing, you may need to adjust the <prefix_dir> setting in your %s file
uk: Після оновлення або встановлення, ймовірно, вам слід виправити значення параметра <prefix_dir> у вашому файлі %s

en: Align _Ends
uk: Вирівняти _кінці

en: Align _Starts
uk: Вирівняти по_чатки

en: All channels
uk: Усі канали

en: Allow mouse wheel to switch clips
uk: Дозволити перемикання між кліпами коліщатком миші

en: Analysers
uk: Аналізатори

en: Anchor _end
uk: Зафіксувати _кінець

en: Anchor _start
uk: Зафіксувати по_чаток

en: Anchor the end point to the timeline
uk: Прив’язати кінцеву точку до монтажного столу

en: Anchor the start point to the timeline
uk: Прив’язати початкову точку до монтажного стола

en: Any
uk: Будь-який

en: Append Audio
uk: Долучення звуку

en: Append Audio File
uk: долучення файла звукових даних

en: Appending audio
uk: Долучення звукових даних

en: Appending audio file %s...
uk: Долучення звукового файла %s…

en: Apply %s
uk: Застосувати %s

en: Apply Effect to _Block...
uk: Застосувати ефект до _блоку…

en: Apply Effect to _Region...
uk: Застосувати ефект до _ділянки…

en: Apply _Deinterlace
uk: _Усунути черезрядковість

en: Applying Current Real Time Effects to
uk: Застосовуємо поточні інтерактивні ефекти до

en: Applying charcoal to
uk: Застосування ефекту «вугільний олівець» до

en: Applying forward skip to
uk: Застосування забігання наперед до

en: Applying sepia to
uk: Застосування перетворення на сепію до

en: Assist with _Translating
uk: Допомогти з п_ерекладом

en: Attention Translators !
    This message is intended for you, so please do not translate it.
    
    All translators should read the LiVES translation notes at
    http://lives-video.com/TRANS-README.txt
uk: Attention Translators !
    This message is intended for you, so please do not translate it
    
    All translators should read the LiVES translation notes at
    http://lives-video.com/TRANS-README.txt

en: Audio
uk: Звук

en: Audio Analysers
uk: Засоби аналізу звукових даних

en: Audio Effects
uk: Звукові ефекти

en: Audio Generators
uk: Породжувачі звуку

en: Audio ID
uk: Ідент. звуку

en: Audio Mixers
uk: Аудіомікшери

en: Audio Parameters
uk: Параметри звуку

en: Audio Source (clip editor only):
uk: Джерело звуку (лише редактор кліпів):

en: Audio Source:
uk: Джерело звуку:

en: Audio Volume Controllers
uk: Регулятори гучності

en: Audio block (multitrack)
uk: Аудіоблок (багато доріжок)

en: Audio codec
uk: Аудіокодек

en: Audio follows _clip switches
uk: Параметри звуку змінюються за перемиканням _кліпів

en: Audio follows video _rate/direction
uk: Параметри звуку змінюються за _частотою/напрямком відтворення відео

en: Audio has been altered in the clip %s.
    The following layouts are affected:
uk: У кліпі %s було замінено звукові дані.
    Це вплинуло на такі компонування:

en: Audio has been deleted from the clip %s.
    The following layouts are affected:
uk: З кліпу %s було вилучено звукові дані.
    Це вплинуло на такі компонування:

en: Audio has been shifted in clip %s.
    The following layouts are affected:
uk: У кліпі %s було зсунуто звукові дані.
    Це вплинуло на такі компонування:

en: Audio is ahead of video by %.4f secs. at frame %d, with fps %.4f
uk: Звук випереджає відео на %.4f секунд у кадрі %d, частота кадрів — %.4f

en: Audio load directory (default)
uk: Каталог завантаження звуку (типовий)

en: Audio only Transitions
uk: Лише звук з переходами

en: Audio play _command
uk: _Команда відтворення звуку

en: Audio players cannot be switched during playback.
uk: Перемикання програвачів під час відтворення неможливе.

en: Audio resampling is required for this format.
    Please install 'sox'
    Or switch to another encoder format in Tools | Preferences | Encoding
uk: Для цього формату потрібно змінити дискретизацію звукових даних.
    Будь ласка, встановіть «sox»
    або перемкніть формат кодування за допомогою пункту «Інструменти | Параметри | Кодування»

en: Audio stream unable to use preferred format '%s'
uk: Поток звукових даних не може використовувати бажаний формат «%s»

en: Audio volume (%.2f)
uk: Гучність (%.2f)

en: Audio volume (1.00)
uk: Гучність звуку (1.00)

en: Audio was not loaded; please install mplayer or mplayer2 if you expected audio for this clip.
uk: Звукові дані не завантажено. Будь ласка, встановіть mplayer або mplayer2, якщо вам потрібні звукові дані з цього кліпу.

en: Audio was not loaded; please install mplayer,mplayer2 or mpv if you expected audio for this clip.
uk: Звукові дані не завантажено. Будь ласка, встановіть mplayer, mplayer2 або mpv, якщо у цьому кліпі мають бути звукові дані.

en: Audio was resampled to %d Hz, %d channels, %d bit
uk: Частоту звукових даних було змінено на %d Гц, %d каналів, %d бітів

en: Audio/Video Generators
uk: Породжувачі звуку або відео

en: Audio/Video Transitions
uk: Переходи звуку/зображення

en: Audio:
uk: Звук:

en: Author/Artist :
uk: Автор/Виконавець:

en: Author: %s
uk: Автор: %s

en: Auto Connect Channels
uk: Автоз’єднання каналів

en: Auto Connect Parameters
uk: Автоз’єднання параметрів

en: Auto Load _Subtitles with Clips
uk: Авто_матично завантажувати субтитри з кліпами

en: Auto backup
uk: Авторезервування

en: Auto backup layouts
uk: Автоматичне створення копій компонування

en: Auto load subtitles
uk: Автоматично завантажувати субтитри

en: Auto padding with %.2f seconds of silence at end...
uk: Автододавання %.2f секунд тиші наприкінці…

en: Auto padding with %.2f seconds of silence at start...
uk: Автоматично додаємо %.2f секунд тиші на початку…

en: Auto trimming %.2f seconds of audio at end...
uk: Автообрізання %.2f секунд звукових даних наприкінці…

en: Auto trimming %.2f seconds of audio at start...
uk: Автоматично обрізаємо %.2f секунд звуку на початку…

en: Autolives Options
uk: Параметри Autolives

en: Autoloading set %s...
uk: Автоматичне завантаження набору %s...

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Automatic trimming / padding of audio when possible
uk: Автоматичне обрізання або додавання звукових даних, якщо можна

en: Automatically connect to System Out ports when 'playing' External Audio
uk: Автоматично встановлювати з’єднання з портами виведення звуку під час «відтворення» зовнішнього звуку

en: Automatically deinterlace frames when a plugin suggests it
uk: Автоматично усувати черезрядковість, якщо це пропонує додаток

en: Automatically trim or pad audio when a plugin suggests it
uk: Автоматично обрізати або додавати звукові дані, якщо це пропонується додатком

en: Autoscale
uk: Автомасштаб

en: Autoscale All
uk: Автомасштаб для всього

en: Average FPS was %.4f
uk: Середня частота кадрів — %.4f

en: B/W Threshold
uk: Чорно-білий поділ за пороговим значенням

en: B/W thresholding
uk: Чорно-білий поділ за пороговим значенням

en: Background
uk: Тло

en: Backing audio
uk: Звуковий супровід

en: Backing up
uk: Створення резервної копії

en: Backing up %s to %s
uk: Створення резервної копії %s на %s

en: Backup as %s File
uk: Створити резервну копію у файлі %s

en: Backup/Restore directory (default)
uk: Каталог резервних копій/відновлення (типовий)

en: Bad description. (%s)
uk: Помилковий опис. (%s)

en: Bad script version.
uk: Помилкова версія скрипту.

en: Before starting LiVES, you need to choose an audio player.
    
    PULSE AUDIO is recommended for most users
uk: Перш ніж запускати LiVES, вам слід вказати аудіопрогравач.
    
    Звичайним користувачам ми рекомендуємо скористатися PulseAudio

en: Bind real time effects to ctrl-number keys.
uk: Пов’язати ефекти реального часу з комбінаціями клавіш ctrl-цифра.

en: Blank _Colour
uk: Ко_лір спорожнення

en: Blank frames
uk: Спорожнити кадри

en: Blanking
uk: Очищення

en: Block _In/Out Points
uk: По_часткова/кінцева точки блоку

en: Block _height
uk: _Висота блоку

en: Block _width
uk: _Ширина блоку

en: Blur
uk: Розмивання

en: Bluring
uk: Розмивання

en: Border _Colour
uk: _Колір межі

en: Brightness _end
uk: Яскравість напри_кінці

en: Brightness _start
uk: Яскравість на_початку

en: Brightness change
uk: Зміна яскравості

en: Brightness end
uk: Яскравість наприкінці

en: Brightness start
uk: Яскравість напочатку

en: Browse...
uk: Вибрати...

en: Builtin
uk: Вбудований

en: Button _Group:
uk: _Група кнопок:

en: Byte size
uk: Розмір у байтах

en: CD device
uk: Пристрій КД

en: CD track %d
uk: Доріжка КД %d

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel/Discard/Save
uk: Скасування/Відкидання/Збереження

en: Cancelling
uk: Скасування

en: Cannot initialize OSC receiver
uk: Не вдалося ініціалізувати отримувач даних OSC

en: Cannot insert after this effect
uk: Не вдалося вставити після цього ефекту

en: Cannot start OSC/UDP server at port %d
uk: Не вдалося запустити сервер OSC/UDP на порту %d

en: Capture _External Window...
uk: Захоплення відео з зовні_шнього вікна…

en: Capture an External Window:
    
    Click on 'OK', then click on any window to capture it
    Click 'Cancel' to cancel
uk: Захоплення зображення з зовнішнього вікна:
    
    Натисніть «Гаразд», а потім клацніть лівою кнопкою у будь-якому з вікон, щоб розпочати захоплення.
    Натисніть «Скасувати», щоб скасувати дію.

en: Centre _X
uk: X _центра

en: Centre _Y
uk: Y ц_ентра

en: Change Maximum Visible Tracks
uk: Зміна максимальної кількості видимих доріжок

en: Change Playback Speed
uk: Зміна швидкості відтворення

en: Change the _audio speed as well
uk: Змінити також швидкість _звукових даних

en: Changed playback speed to %.3f frames per second and audio to %d Hz.
uk: Швидкість відтворення змінено на %3f кадрів на секунду, а частоту звукових даних на %d Гц.

en: Changed playback speed to %.3f frames per second.
uk: Швидкість відтворення змінено на %.3f кадрів на секунду.

en: Changes made to this clip have not been saved or backed up.
    
    Really close it ?
uk: Зміни, внесені до цього кліпу не було збережено у основному файлі або резервній копії.
    
    Закрити кліп попри це?

en: Changing brightness of
uk: Зміна яскравості

en: Changing gamma of
uk: Зміна гами

en: Changing hue of
uk: Зміна відтінку

en: Changing saturation of
uk: Зміна насиченості

en: Channel
uk: Канал

en: Channels
uk: Канали

en: Chapter
uk: Частина

en: Charcoal
uk: Вугільний олівець

en: Checkerboard
uk: Шахівниця

en: Checkerboarding
uk: Створення шахової дошки

en: Checking and rebuilding event list
uk: Перевірка і перебудова списку подій

en: Checking for "convert" presence
uk: Перевірка наявності «convert»

en: Checking for "mplayer" or "mplayer2" presence
uk: Перевіряємо наявність «mplayer» або «mplayer2»

en: Checking for "mplayer", "mplayer2" or "mpv" presence
uk: Перевіряємо наявність «mplayer», «mplayer2» або «mpv»

en: Checking for "sox" presence
uk: Перевірка наявності «sox»

en: Checking if %s can convert audio
uk: Перевірка можливості перетворення звукових даних %s

en: Checking if %s can decode to jpeg
uk: Перевірка можливості декодування jpeg за допомогою %s

en: Checking if %s can decode to png
uk: Перевіряємо, чи може %s декодувати до png

en: Checking if %s can decode to png/alpha
uk: Перевірка можливості декодування png/alpha за допомогою %s

en: Checking if sox can convert audio
uk: Перевірка можливості перетворення звукових даних sox

en: Choose a Working Directory
uk: Виберіть робочий каталог

en: Choose a directory to export to
uk: Виберіть каталог для експортування

en: Choose an audio player
uk: Вибір звукового програвача

en: Choose the Startup Interface
uk: вибір інтерфейсу запуску

en: Choose the resolution from a list (opens in new window)
uk: Вибрати роздільну здатність зі списку (відкриває нове вікно)

en: Clean _up Diskspace
uk: Споро_жнити місце на диску

en: Cleaning up clip
uk: Спорожнення кліпу

en: Cleaning up disk space...
uk: Спорожнення простору на диску…

en: Cleaning up...
uk: Спорожнення…

en: Clear
uk: Спорожнити

en: Clear _Backup Files from Closed Clips
uk: Вилучити файли _резервних копій закритих кліпів

en: Clear _Errors
uk: Вилучити записи про п_омилки

en: Clear _Marks from Timeline
uk: Вилучити позна_чки з монтажного стола

en: Clear _unmatched
uk: Вилучити _невідповідне

en: Clearing frame images
uk: Спорожнення зображень кадрів

en: Clearing letterbox
uk: Зняття додавання чорних смуг

en: Clearing the clipboard
uk: Спорожнення буфера обміну даними

en: Click OK to begin recording, or Cancel to quit.
uk: Натисніть «Гаразд», щоб почати запис, або «Скасувати», щоб скасувати запис.

en: Click here to _Preview any selected audio file
uk: Натисніть, щоб _переглянути будь-який позначений файл звукових даних

en: Click here to _Preview any selected video, image or audio file
uk: Натисніть, щоб _переглянути будь-який позначений файл відео, зображення або звукових даних

en: Click here to _Preview the file
uk: Натисніть, щоб _переглянути файл

en: Click here to _Preview the video
uk: Натисніть, щоб _переглянути відео

en: Click on a Window to Capture it
    Press 'q' to stop recording
uk: Клацніть кнопкою миші у вікні, щоб почати захоплення зображення.
    Натисніть клавішу «q», щоб припинити запис.

en: Click on another effect,
uk: Натисніть на пункті іншого ефекту

en: Click to set the transition parameter to show only the front frame
uk: Клацніть, щоб визначити параметр переходу, пов’язаний з показом лише кадру переднього плану

en: Click to set the transition parameter to show only the rear frame
uk: Клацніть, щоб визначити параметр переходу, пов’язаний з показом лише кадру заднього плану

en: Clip URL :
uk: Адреса кліпу:

en: Clip any blank borders from frames where possible
uk: Якщо можна, вирізати всі порожні поля з кадрів

en: Clip select <clipnum>
uk: Позначення кліпу <clipnum>

en: Clip set _name
uk: _Назва набору кліпів

en: Clipboard _over selection
uk: Дані буфера _над позначеним

en: Clipboard _under selection
uk: Дані буфера _під позначеним

en: Clipboard was resampled to %d frames.
uk: Вміст буфера обміну даних було розбито на %d кадрів.

en: Clips
uk: Кліпи

en: Clips can be dragged
uk: Кліпи можна перетягувати

en: Close All _Gaps in Selected Tracks/Time
uk: Закрити всі про_галини у позначених доріжках/часових фрагментах

en: Close _first gap(s) in selected tracks/time
uk: Закрити пер_шу прогалину в позначених доріжках/часовому фрагменті

en: Close _last gap(s) in selected tracks/time
uk: Закрити за_лишкові прогалини у позначених доріжках/проміжку часу

en: Close _window
uk: За_крити вікно

en: Close gaps
uk: Закрити проміжки

en: Close/Sa_ve All Clips
uk: Закрити/З_берегти всі кліпи

en: Closed clip %s
uk: Закрито кліп %s

en: Code to be executed after the loop. Optional.
uk: Код, який буде виконано після циклу. Необов’язковий.

en: Code to be executed before the loop. Optional.
uk: Код, який буде виконано до циклу. Необов’язковий.

en: Color the start/end frame spinbuttons (requires restart)
uk: Колір кнопок гортання початкового і кінцевого кадру (потребує перезапуску)

en: Colorize
uk: Розфарбовування

en: Colorizing
uk: Розфарбовування

en: Colour cycle
uk: Циклічна зміна кольорів

en: Colour cycling
uk: Циклічна зміна кольорів

en: Colour filter
uk: Фільтрування кольорів

en: Colour filtering
uk: Фільтрування кольорів

en: Colour replace
uk: Заміна кольорів

en: Colourspace input to the plugin.
uk: Вхідний простір кольорів для додатка.

en: Command failed: %s
uk: Помилка команди: %s

en: Comments :
uk: Коментарі:

en: Committing audio
uk: Додавання звукових даних

en: Compiled with jack support, good !
uk: Зібрано з підтримкою jack, добре!

en: Compiled with pulseaudio support, wonderful !
uk: Зібрано із підтримкою pulseaudio, чудово!

en: Compositors
uk: Складання

en: Compound:%s
uk: Комплексний: %s

en: Connected to -->
uk: З’єднано з →

en: Connecting to jack server...
uk: Встановлюємо з'єднання із сервером jack…

en: Constant noise level
uk: Сталий рівень шумності

en: Converters
uk: Перетворювачі

en: Copy RFX Script
uk: Копіювання скрипту RFX

en: Copying %s to %s...
uk: Копіювання %s до %s…

en: Copying frames %d to %d (with sound) to the clipboard...
uk: Копіювання кадрів від %d до %d (зі звуком) до буфера обміну даними...

en: Copying frames %d to %d to the clipboard...
uk: Копіювання кадрів від %d до %d до буфера обміну даними...

en: Copying to the clipboard
uk: Копіювання до буфера

en: Copyright: %s
uk: Авторські права: %s

en: Create a dummy ALSA MIDI output port.
uk: Створити фіктивний порт виведення даних MIDI у ALSA.

en: Create an ALSA MIDI port which other MIDI devices can be connected to
uk: Створити порт MIDI ALSA, з яким можна буде з’єднувати інші MIDI-пристрої

en: Create dummy MIDI output
uk: Створити фіктивний вихід MIDI

en: Creating ALSA MIDI port(s)...
uk: Створюємо порти MIDI ALSA…

en: Crossfade Audio with Autotransition
uk: Поступовий автоматичний перехід звуку

en: Crossfade audio
uk: Поступовий перехід звуку

en: Cu_t Selection
uk: Ви_різати позначене

en: Current
uk: Поточний

en: Current clips will be added to the clip set.
    Is that what you want ?
uk: Поточні кліпи буде додано до набору кліпів.
    Ви хочете саме цього?

en: Current playback speed is %.3f frames per second.
    
    Please enter the _resampled rate
    in frames per second
uk: Поточна швидкість відтворення — %.3f кадрів за секунду.
    
    Будь ласка, вкажіть з_мінену швидкість відтворення
    у _кадрах за секунду

en: Current playback speed is %.3f frames per second.
    
    Please enter the desired playback speed
    in _frames per second
uk: Поточна швидкість відтворення — %.3f кадрів за секунду.
    
    Будь ласка, вкажіть бажану швидкість відтворення
    у _кадрах за секунду

en: Current track: %s (layer %d)
uk: Поточна доріжка: %s (шар %d)

en: Current track: Layer %d audio
uk: Поточна доріжка: шар %d звуку

en: Custom
uk: Нетиповий

en: Custom _Tools
uk: Нетипові _інструменти

en: Custom _Utilities
uk: Нетипові _допоміжні програми

en: Cut
uk: Вирізати

en: Cycle _Step
uk: _Крок циклу

en: Cycle to previous mode for effect key <key>
uk: Циклічний перехід до попереднього режиму клавіші ефекту <key>

en: DVD Title
uk: Частина DVD

en: Data Generators
uk: Породжувачі даних

en: Data Processors
uk: Обробники даних

en: Data Sources
uk: Джерела даних

en: Data Visualisers
uk: Візуалізатори даних

en: De_lete Custom RFX Script...
uk: Ви_лучити нетиповий скрипт RFX…

en: Debug mode
uk: Режим діагностики

en: Decimal _places:
uk: Десяткових п_озицій:

en: Decode all frames to images. This can improve reverse playback and random seek times,
    at the cost of diskspace.
uk: Декодувати усі кадри до файлів зображень. Це може поліпшити можливості оберненого відтворення та позиціювання кадрів,
    але потребуватиме більше місця на диску.

en: Decoder Plugins
uk: Додатки декодування

en: Decoder plugin failed to initialise palette !
uk: Додатку декодування не вдалося ініціалізувати палітру!

en: Decoding
uk: Декодування

en: Decouple _Video from Audio
uk: Розділити _відео і звук

en: Default FPS
uk: Типово кд/с

en: Default _Blue:
uk: Типовий _синій:

en: Default _Green:
uk: Типовий _зелений:

en: Default _Red:
uk: Типовий _червоний:

en: Default text (max length %d)
uk: Типовий текст (максимальна довжина — %d)

en: Default value:
uk: Типове значення:

en: Deinterlace
uk: Усунути черезрядковість

en: Deinterlacing
uk: Усування черезрядковості

en: Delay recording playback start until external audio volume reaches
uk: Затримати початок запису, доки гучність зовнішнього звуку не досягне

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete %s
uk: Вилучити %s

en: Delete Audio
uk: Вилучити звук

en: Delete _All Audio
uk: Вилучити в_есь звук

en: Delete _Orphaned Clips
uk: Вилучити _невикористані кліпи

en: Delete _Selected Audio
uk: Вилучити _позначений звук

en: Delete any clips which are not currently loaded or part of a set
uk: Вилучити всі кліпи, які зараз не завантажено або які не є частиною набору

en: Delete audio block
uk: Вилучити блок звуку

en: Delete block
uk: Вилучити блок

en: Delete this connection
uk: Вилучити це з’єднання

en: Deleted %s %s from %s from %.4f to %.4f
uk: Вилучено %s %s з %s, від %.4f до %.4f

en: Deleted audio from time %.4f to %.4f on track %s
uk: Вилучено звук з часової позначки %.4f до %.4f на доріжці %s

en: Deleted frames from time %.4f to %.4f on track %s
uk: Вилучено кадри з часової позначки %.4f до %.4f на доріжці %s

en: Deleting
uk: Вилучення

en: Deleting Audio
uk: Вилучення звуку

en: Deleting all audio...
uk: Вилучення всіх звукових даних…

en: Deleting audio from %.2f to %.2f seconds...
uk: Вилучення звукових даних від позиції %.2f с до позиції %.2f с…

en: Deleting excess frames
uk: Вилучення зайвих кадрів

en: Deleting frames %d to %d%s...
uk: Вилучення кадрів від %d до %d%s…

en: Deleting rfx script %s...
uk: Вилучення скрипту rfx %s...

en: Deleting set
uk: Вилучення набору

en: Deleting set %s...
uk: Вилучення набору %s…

en: Deleting set...
uk: Вилучення набору…

en: Deordering frames
uk: Скасування впорядкування кадрів

en: Describe what the plugin is doing. E.g. "Edge detecting"
uk: Опишіть дії, які виконує додаток. Наприклад, «Визначення меж»

en: Description:
uk: Опис:

en: Desired frame size:
uk: Бажаний розмір кадру:

en: Despeckle
uk: Прибрати випадкові крапки

en: Despeckling
uk: Прибирання випадкових крапок

en: Device details
uk: Параметри пристроїв

en: Device:        /dev/video
uk: Пристрій:        /dev/video

en: Device:        fw:
uk: Пристрій:        fw:

en: Directories
uk: Каталоги

en: Directory name is too long !
uk: Назва каталогу занадто довга!

en: Disable effect key <key>
uk: Вимкнути клавішу ефекту <key>

en: Disabling the theme will not take effect until the next time you start LiVES.
uk: Вимикання теми набуде чинності лише під час наступного запуску LiVES.

en: Disk Recovery Options
uk: Параметри спорожнення диска

en: Diskspace critical level:
uk: Критичний рівень місця на диску:

en: Display Password
uk: Показувати пароль

en: Do _not show this warning any more
    (can be turned back on from Preferences/Warnings)
uk: Н_е показувати більше цього попередження
    (увімкнути показ можна у вікні «Параметри/Попередження»)

en: Do not send bandwidth information
uk: Не надсилати даних щодо потужності каналу

en: Double click on a block
    to select it.
uk: Двічі клацніть лівою кнопкою
    миші на блоці, щоб позначити його.

en: Double click on a format to load it, or click Cancel to exit.
uk: Двічі клацніть на пункті відповідного формату або натисніть кнопку «Скасувати», щоб закрити вікно.

en: Double click on an effect
    to edit it.
uk: Двічі клацніть на позначці ефекту,
    щоб змінити його параметри.

en: Double click on timeline
    to deselect time region.
uk: Двічі клацніть лівою кнопкою миші на монтажному столі,
    щоб зняти позначення з області.

en: Double click or right click on timeline
uk: Двічі клацніть лівою або правою кнопкою миші на монтажному столі,

en: Double size (d)
uk: Подвійний розмір (d)

en: Download bandwidth (Kb/s)
uk: Ширина каналу звантаження (кб/с)

en: Download clip using Free codecs
uk: Отримати кліп із використанням вільних кодеків

en: Download clip using non-free codecs
uk: Отримати кліп з використанням пропрієтарних кодеків

en: Download from _Youtube or other site...
uk: Отримати з _Youtube або іншого сайта…

en: Download the closest to this size
uk: Отримати найближчий до цього розміру варіант

en: Download the highest resolution available
uk: Отримати кліп із найбільшою доступною роздільною здатністю

en: Download the lowest resolution available
uk: Отримати у найменшій доступній роздільній здатності

en: Downloading %s to %s...
uk: Звантаження %s до %s…

en: Downloading clip
uk: Звантаження кліпу

en: Drag a compositor anywhere
    on the timeline
    to apply it to the selected region.
uk: Перетягніть складання у довільну
    позицію монтажного столу,
    щоб застосувати його до позначеної області.

en: Drag a transition anywhere
    on the timeline
    to apply it to the selected region.
uk: Перетягніть перехід у довільну
    позицію монтажного столу,
    щоб застосувати його до позначеної області.

en: Drag the time slider to where you
uk: Перетягніть повзунок часу у позицію, де ви

en: Drag with mouse on timeline
uk: Натисніть кнопку миші і перетягніть вказівник монтажного стола,

en: Draw black rectangles either above or to the sides of the image, to prevent it from stretching.
uk: Додавати чорні смуги над і під зображенням, або з боків зображення, щоб запобігти розтягуванню.

en: Dream
uk: Мрія

en: Dreamifying
uk: Надання мрійливого вигляду

en: E_ject CD
uk: Ви_штовхнути лоток КД

en: E_nd %
uk: К_інець %

en: E_xport Custom RFX script...
uk: Е_кспортувати нетиповий скрипт RFX…

en: E_xport Project (.%s)...
uk: Е_кспортувати проєкт (.%s)…

en: E_xport Theme (.%s)...
uk: Е_кспортувати тему (.%s)…

en: Edge detect
uk: Визначення меж

en: Edge detecting
uk: Виявлення меж

en: Edit RFX Parameter
uk: Зміна параметра RFX

en: Edit RFX Parameter Window Hint
uk: Зміна підказки вікна параметрів перемикача RFX

en: Edit RFX Trigger
uk: Зміна перемикача RFX

en: Edit Test RFX
uk: Зміна тестового RFX

en: Effect %s cannot be used with this audio player.
uk: Не можна використовувати ефект %s з цим програвачем звукових даних.

en: Effect has no parameters.
uk: Для ефекту не передбачено парамтрів.

en: Effect name:
uk: Назва ефекту:

en: Effect name: %s
uk: Назва ефекту: %s

en: Effect order can be changed at
    FILTER MAPS
uk: Порядок застосування ефектів можна
    змінити у КАРТАХ ЕФЕКТІВ

en: Effect order change
uk: Зміна порядку ефектів

en: Effect_s
uk: Е_фекти

en: Effects
uk: Ефекти

en: Effects are applied to the current selection.
uk: Ефекти застосовують до поточного позначеного фрагмента.

en: Effects block (multitrack)
uk: Блок ефектів (багато доріжок)

en: Effects can be dragged
    onto blocks on the timeline.
uk: Ефекти можна просто перетягувати
    на блоки монтажного столу.

en: Emboss
uk: Барельєф

en: Embossing
uk: Створення ефекту барельєфа

en: Enable automatic deinterlacing when possible
uk: За можливості, увімкнути автоматичне усування черезрядковості

en: Enable effect key <key>
uk: Увімкнути клавішу ефекту <key>

en: Enable instant opening of some file types using decoder plugins
uk: Увімкнути негайне відкриття файлів деяких типів за допомогою додатків декодування

en: Enabled Video Decoders (uncheck to disable)
uk: Увімкнені декодери відео (зніміть позначку, щоб вимкнути)

en: Encode _Selection As...
uk: Закодувати _позначене як…

en: Encode/Load/Backup _with Sound
uk: Кодування/Завантаження/Резервне копіювання з_і звуком

en: Encoder
uk: Кодувальник

en: Encoder Debug Output
uk: Дані зневаджування інструменту кодування

en: Encoding
uk: Кодування

en: Encoding Options
uk: Параметри кодування

en: End _Alpha:
uk: Кінцева п_розорізсть:

en: End pos_X:
uk: Кінцева пози_ція за X:

en: End pos_Y:
uk: Кінцева позиці_я за Y:

en: Enhance
uk: Покращення

en: Enhancing
uk: Покращення

en: Enough
uk: Досить

en: Enter Set Name to Save as
uk: Вкажіть назву набору для збереження

en: Enter a Name for Your Theme
uk: Вкажіть назву вашої теми

en: Enter a Set Name to Reload
uk: вкажіть назву набору для перезавантаження

en: Enter any binaries required by the plugin.
uk: Введіть список бінарних файлів, потрібних для роботи додатка.

en: Enter the URL of the clip below.
    E.g: http://www.youtube.com/watch?v=WCR6f6WzjP8
uk: Введіть адресу кліпу нижче.
    Приклад: http://www.youtube.com/watch?v=WCR6f6WzjP8

en: Enter values, one per line
uk: Введіть значення, по одному на рядок

en: Envelope length
uk: Тривалість обгортки

en: Erase subtitles
uk: Вилучити субтитри

en: Error !
uk: Помилка!

en: Error creating new backup.
uk: Помилка під час спроби створення нової резервної копії.

en: Error loading CD track
uk: Помилка під час завантаження доріжки КД

en: Error: plugin %s has no weed_setup() function.
uk: Помилка: у додатку %s не визначено функції weed_setup().

en: Errors were detected in the layout (which may be due to transferring from another system, or from an older version of LiVES).
    Should I try to repair the disk copy of the layout ?
uk: У компонуванні виявлено помилки (причиною може бути перенесення даних з іншої системи або зі старішої версії LiVES).
    Спробувати виправити копію компонування на диску?

en: Events
uk: Події

en: Events to respond to:
uk: Події, на які слід реагувати:

en: Examining file header
uk: Вивчення заголовка файла

en: Export Audio as...
uk: Експортувати звукові дані як…

en: Export Script
uk: Експортування скрипту

en: Export Selected Audio as...
uk: Експортувати позначені звукові дані як…

en: Export _All Audio...
uk: Експорт_увати весь звук…

en: Export _Selected Audio...
uk: Експортувати поз_начений звук…

en: Exporting audio
uk: Експортування звукових даних

en: Exporting audio as %s...
uk: Експортування звуку як %s…

en: Exporting audio frames %d to %d as %s...
uk: Експортування звуку кадрів від %d до %d як %s…

en: Exporting project
uk: Експортування проєкту

en: Exporting project %s...
uk: Експортування проєкту %s…

en: Exporting theme as %s...
uk: Експортуємо тему як %s…

en: Extended Theme Details
uk: Розширені параметри теми

en: External
uk: Зовнішнє

en: External Audio Source
uk: Зовнішнє джерело звуку

en: External Clip Settings
uk: Параметри зовнішнього кліпу

en: External window was released.
uk: Зовнішнє вікно було закрито.

en: FPS
uk: кадрів/с

en: FREE SPACE IN THE PARTITION CONTAINING
    %s
    HAS FALLEN BELOW THE CRITICAL LEVEL OF %s
    CURRENT FREE SPACE IS %s
    
    (Disk warning levels can be configured in Preferences.)
uk: На розділі, де зберігається
    %s
    залишилося менше місця за критичне значення, %s
    Зараз вільного місця %s
    
    Критичний рівень можна змінити у налаштуваннях програми.

en: FX stack
uk: Стос ефектів

en: F_PS changes
uk: Змі_нюється частота кадрів

en: Fade
uk: Згасання

en: Fade Audio In
uk: Поступове наростання гучності

en: Fade Audio Out
uk: Поступове зменшення гучності

en: Fade Audio _In...
uk: Поступове на_ростання гучності…

en: Fade Audio _Out...
uk: Поступове змен_шення гучності…

en: Fade _colour
uk: _Кольорова зміна освітленості

en: Fade _end
uk: _Кінцеве згасання

en: Fade _in
uk: _Освітлення

en: Fade _out
uk: З_гасання

en: Fade audio in
uk: Наростання звуку

en: Fade audio out
uk: Поступове зменшення гучності

en: Fade in over
uk: Наростання завершується після

en: Fade out over
uk: Зменшення завершується після

en: Fade video to or from color
uk: Поступове перевести відео до або з кольорового

en: Fading
uk: Згасання

en: Fading audio in
uk: Наростання звуку

en: Fading audio out
uk: Поступове зменшення гучності

en: Fading audio...
uk: Зміна гучності…

en: Fading video
uk: Зміна освітленості відео

en: Failed
uk: Невдача

en: Failed to load %s, transitions may not resize.
uk: Не вдалося завантажити %s, при переходах зміна розмірів неможлива.

en: Failed to start generator %s (%s)
uk: Не вдалося запустити породжувач %s (%s)

en: Failed to start generator %s, (%s)
uk: Не вдалося запустити породжувач %s, (%s)

en: Failed to start instance %s, (%s)
uk: Не вдалося запустити екземпляр %s, (%s)

en: Fallback image format
uk: Резервний формат зображень

en: False to True -> TRIGGER (%s)
uk: False у True -> ПЕРЕМИКАЧ (%s)

en: Fatal plugin error
uk: Критична помилка у роботі додатка

en: File Comments%s
uk: Коментарі до файла %s

en: File Error
uk: Помилка під час роботи з файлами

en: File Name: %s
uk: Назва файла: %s

en: File size
uk: Розмір файла

en: File size was %s
uk: Розмір файла: %s

en: Fina_l frame
uk: Кінц_евий кадр

en: Firewire card %d
uk: Firewire-картка %d

en: First Frame
uk: Перший кадр

en: First of all you need to choose a working directory for LiVES.
    This should be a directory with plenty of disk space available.
uk: Спочатку, вам слід вибрати робочий каталог для LiVES.
    Це має бути каталог на диску, де багато вільного місця.

en: Fixed framerate for plugin.
uk: Фіксована частота кадрів для додатка.

en: Flash _colour
uk: _Колір спалаху

en: Flip vertically
uk: Віддзеркалити вертикально

en: Flop horizontally
uk: Віддзеркалити горизонтально

en: For other keys, see the menus.
uk: Інші клавіатурні скорочення можна знайти у меню.

en: For the directory change to take effect LiVES will restart when preferences dialog closes.
uk: Щоб зміни у розташуванні каталогів набули чинності, LiVES буде перезапущено після закриття діалогового вікна налаштування.

en: Force single monitor
uk: Примусово на одному моніторі

en: Foreground
uk: Передній план

en: Format
uk: Формат

en: Format selection:
uk: Вибір формату:

en: Found duplicate plugin %s
uk: Виявлено дублювання додатка %s

en: Frame Calculator
uk: Калькулятор кадрів

en: Frame _Colour
uk: К_олір кадру

en: Frame _height
uk: _Висота кадру

en: Frame _in frame position of clipboard...
uk: Розташування кадру буфера _у кадрі…

en: Frame _in frame position of top frame...
uk: Розташування верхнього кадру _у кадрі…

en: Frame _width
uk: _Ширина кадру

en: Frame blank image
uk: Зображення порожнього кадру

en: Frame number is linked to end frame
uk: Кількість кадрів пов’язано з кінцевим кадром

en: Frame number is linked to playback pointer
uk: Кількість кадрів пов’язано з позначкою позиції відтворення

en: Frame number is linked to start frame
uk: Кількість кадрів пов’язано з початковим кадром

en: Frame number to preview
uk: Кількість кадрів для перегляду

en: Frame size
uk: Розміри кадру

en: Frame size should be at least this size
uk: Розмір кадру має бути не меншим за цей

en: Frame size should be at most this size
uk: Розмір кадру має не перевищувати цей

en: Frame surround
uk: Окіл кадру

en: Frames
uk: Кадри

en: Frames _per second (FPS)
uk: _Частота кадрів (у кд/с)

en: Frames have been altered in the clip %s.
    The following layouts are affected:
uk: У кліпі %s було замінено кадри.
    Це вплинуло на такі компонування:

en: Frames have been deleted from the clip %s.
    The following layouts are affected:
uk: З кліпу %s було вилучено кадри.
    Це вплинуло на такі компонування:

en: Frames have been shifted in the clip %s.
    The following layouts are affected:
uk: У кліпі %s було зсунуто кадри.
    Це вплинуло на такі компонування:

en: Frames per second to use when none is specified
uk: Кількість кадрів на секунду, яку слід використовувати, якщо кількість не визначено

en: Frames=%d type=%s size=%dx%d *bpp=Greyscale* fps=%.3f
    Audio:
uk: Кадрів=%d тип=%s розмір=%dx%d *глибина кольорів=тони сірого* частота кадрів=%.3f
    Звукові дані:

en: Frames=%d type=%s size=%dx%d bpp=%d fps=%.3f
    Audio:
uk: Кадрів=%d тип=%s розмір=%dx%d глибина кольорів=%d частота кадрів=%.3f
    Звукові дані:

en: Free choice of frame number
uk: Довільний вибір номера кадру

en: Free space in the partition containing
    %s
    has fallen below the warning level of %s
    Current free space is %s
    
    (Next warning will be shown at %s. Disk warning levels can be configured in Preferences.)
uk: На розділі, де зберігається
    %s
    залишилося менше місця за критичне значення, %s
    Зараз вільного місця %s
    
    Наступне попередження буде показано, якщо залишиться менше за %s.
    Критичний рівень можна змінити у налаштуваннях програми.

en: Freeze video, or if already frozen, unfreeze it
uk: Заморозити відео, якщо вже заморожено, розморозити

en: Frei0r plugin path
uk: Шлях до додатків Frei0r

en: From script:
uk: Зі скрипту:

en: Fullscreen playback (f)
uk: Повноекранне відтворення (f)

en: Fullscreen playback off (f)
uk: Вимкнути повноекранне відтворення (f)

en: GB
uk: ГБ

en: GTK+ (compiled with %d.%d.%d)
uk: GTK+ (зібрано з версією %d.%d.%d)

en: GTK+ version %d.%d.%d (compiled with %d.%d.%d)
uk: Версія GTK+ %d.%d.%d (зібрано з %d.%d.%d)

en: GUI
uk: Інтерфейс

en: GUI type is:
uk: Тип графічного інтерфейсу:

en: Gamma _end
uk: _Кінцеве значення гами

en: Gamma _start
uk: П_очаткове значення гами

en: Gamma change
uk: Зміна гами

en: Generate blank frames
uk: Створити порожні кадри

en: Generate clip from image
uk: Створити кліп з зображення

en: Generate coloured frames
uk: Створити кольорові кадри

en: Generate frames to a new clip
uk: Створити кадри у новому кліпі

en: Generate frames to the clipboard
uk: Створити кадри у буфері обміну даними

en: Generate title frames
uk: Створити кадри титрів

en: Generate to _Clipboard
uk: Створити до _буфера

en: Generate to _New Clip
uk: Створити до _нового кліпу

en: Generating blank frames
uk: Створення порожніх кадрів

en: Generating clip from image
uk: Створення кліпу з зображення

en: Generating coloured frames
uk: Створення кольорових кадрів

en: Generating title frames
uk: Створення кадрів титрів

en: Generators
uk: Породжувачі

en: Getting format list
uk: Отримуємо список форматів

en: Got %d events...processing...
uk: Отримано %d повідомлень про події… обробка…

en: Grab keyboard for this effect key
uk: Захопити клавіатуру для цієї клавіші ефекту

en: Gravity: _Left
uk: Тяжіння: _ліворуч

en: Gravity: _Normal
uk: Тяжіння: _звичайне

en: Gravity: _Right
uk: Тяжіння: _праворуч

en: Gui screen size is %d X %d, scale was set to %.3f
uk: Розмір графічного інтерфейсу екрана — %d X %d, встановлено масштаб %.3f

en: Height
uk: Висота

en: Hide Play Window
uk: Приховати вікно відтворення

en: Hide framebar when not playing
uk: Приховати панель кадрів, якщо не відтворюється

en: Hide the play window (s)
uk: Сховати вікно відтворення (s)

en: Hide this toolbar
uk: Приховати цю панель інструментів

en: High - can improve quality on very fast machines
uk: Висока — може покращити якість на дуже швидких комп’ютерах

en: Highlight horizontal separators in multitrack
uk: Горизонтальні роздільники підсвічування на багатодоріжковій панелі

en: Horizontal flopping
uk: Горизонтальне віддзеркалення

en: Horizontal shifting
uk: Горизонтальний зсув

en: How much the parameter is adjusted when the spinbutton arrows are pressed.
uk: Крок зміни параметра у відповідь на натискання кнопок зі стрілками поряд з полем лічильника.

en: Hue _end
uk: _Кінцеве значення відтінку

en: Hue _start
uk: П_очаткове значення відтінку

en: Hue change
uk: Зміна відтінку

en: Hue end
uk: Кінцеве значення відтінку

en: Hue start
uk: Початкове значення відтінку

en: ID
uk: Ід.

en: If checked, audio from both layers is mixed relative to the transition parameter.
    The setting is applied instantly to the entire transition.
uk: Якщо позначено, звукові дані з обох шарів буде змікшовано відносно параметра переходу.
    Значення цього параметра буде застосовано негайно до всього переходу.

en: If this is set, frames will be deinterlaced as they are imported.
uk: Якщо позначити цей пункт, програма усуватиме черезрядковість з кадрів під час імпортування.

en: Ignore Selection Limits when Inserting
uk: Ігнорувати обмеження позначеного під час вставлення

en: Ignore all except the first monitor.
uk: Ігнорувати всі монітори, окрім першого

en: Ignore blank borders when possible
uk: Якщо можна, ігнорувати порожні поля

en: Image directory (default)
uk: Каталог зображень (типовий)

en: Image overlay
uk: Накладання зображень

en: Import Script
uk: Імпортування скрипту

en: Import Selection from _dvd
uk: Імпортувати познач_ене з DVD

en: Import Selection from _dvd/vcd...
uk: Імпортувати позна_чене з DVD/VCD…

en: Import Selection from _vcd
uk: Імпортувати позна_чене з VCD

en: Import from _Firewire Device (dv)
uk: Імпортувати з п_ристрою Firewire (dv)

en: Import from _Firewire Device (hdv)
uk: Імпортувати з п_ристрою Firewire (hdv)

en: Import from _dvd
uk: Імпорт_увати з DVD

en: Import from _dvd/vcd...
uk: Ім_портувати з DVD/VCD…

en: Import from _vcd
uk: Імпорту_вати з VCD

en: Importing project
uk: Імпортування проєкту

en: Importing the project %s as set %s...
uk: Імпортування проєкту %s як набору %s…

en: Importing theme "%s" from %s...
uk: Імпортуємо тему «%s» з %s…

en: In channel %d
uk: Вхідний канал %d

en: In order to export this project, you must enter a name for this clip set.
    This will also be used for the project name.
uk: Щоб експортувати цей проєкт, вам слід ввести назву цього набору кліпів.
    Цю назву також буде використано для проєкту.

en: In param %d
uk: Вхідний параметр %d

en: In/out
uk: Вхід/Вихід

en: Incorrect property type
uk: Некоректний тип властивості

en: Info
uk: Інформація

en: Info _Base Color
uk: _Базовий колір інформації

en: Info _Text Color
uk: Колір інформаційного _тексту

en: Info: Unable to load plugin %s
    Error was: %s
uk: Інформація: не вдалося завантажити додаток %s
    Повідомлення про помилку: %s

en: Information
uk: Інформація

en: Information for %s
uk: Інформація щодо %s

en: Init _Alpha:
uk: Початкова про_зорість:

en: Init pos_X:
uk: Початкова пози_ція за X:

en: Init pos_Y:
uk: Початкова позиці_я за Y:

en: Initialization error
uk: Помилка ініціалізації

en: Input and output parameters are not compatible
uk: Вхідні і вихідні параметри є несумісними

en: Input channel is already connected from (%d,%d) %s
uk: Канал вхідних даних вже з’єднано з (%d,%d) %s

en: Input number
uk: Кількість входів

en: Input parameter is already connected from (%d,%d) %s
uk: Вхідний параметр вже з’єднано з (%d,%d) %s

en: Insert
uk: Вставити

en: Insert Gap in Current Track/Selected Time
uk: Вставити прогалину у поточну доріжку/позначений час

en: Insert Gap in Selected Tracks/Time
uk: Вставити прогалину у позначені доріжки/позицію часу

en: Insert Mode: _Normal
uk: Режим вставлення: _звичайний

en: Insert Silence
uk: Вставити тишу

en: Insert _Silence in Selection
uk: Вставити _тишу у позначене

en: Insert _after
uk: Вставити п_ісля

en: Insert _after selection
uk: Вставити п_ісля позначеного

en: Insert _before
uk: Вставити п_еред

en: Insert _before selection
uk: Вставити п_еред позначеним

en: Insert _with silence
uk: Вставити _з тишею

en: Insert _with sound
uk: Вставити _зі звуком

en: Insert audio block
uk: Вставити звуковий блок

en: Insert block
uk: Вставити блок

en: Insert clipboard after selected frames
uk: Вставити вміст буфера обміну даними після позначених кадрів

en: Insert clipboard before selected frames
uk: Вставити вміст буфера обміну даними перед позначеними кадрами

en: Insert gap
uk: Вставити проміжок

en: Insert with_out sound
uk: Вставити _без звуку

en: Inserted audio %.4f to %.4f from clip %s into backing audio from time %.4f to %.4f
uk: Вставлено звукові дані від %.4f до %.4f з кліпу %s до звукового супроводу з часової позначки %.4f до %.4f

en: Inserted frames %d to %d from clip %s into track %s from time %.4f to %.4f
uk: Вставлено кадри від %d до %d з кліпу %s до доріжки %s з часової позначки %.4f до %.4f

en: Inserted gap in selected tracks from time %.4f to %.4f
uk: Вставлено прогалину у позначені доріжки від позиції часу %.4f до позиції часу %.4f

en: Inserted gap in track %s from time %.4f to %.4f
uk: Вставлено прогалину у доріжку %s від позиції часу %.4f до позиції часу %.4f

en: Inserting
uk: Вставлення

en: Inserting %d frames from the clipboard%s...
uk: Вставка %d кадрів з буфера обміну даними%s…

en: Inserting %d times from the clipboard%s...
uk: Вставка %d копій даних з буфера%s…

en: Inserting %d%s frames from the clipboard...
uk: Вставка %d%s кадрів з буфера обміну даними…

en: Inserting Silence
uk: Вставка тиші

en: Inserting silence from %.2f to %.2f seconds...
uk: Вставка тиші від позиції %.2f с до позиції %.2f с…

en: Install imageMagick to be able to use all of the rendered effects
uk: Щоб мати змогу скористатися усіма ефектами обробки, встановіть imageMagick

en: Internal
uk: Внутрішнє

en: Invalid audio player %s
uk: Помилковий аудіопрогравач %s

en: Invalid audio source %s
uk: Некоректне джерело звуку %s

en: Invalid channel link found in compound effect %s, line %d
uk: Виявлено некоректне посилання на канал у комплексному ефекті %s, рядок %d

en: Invalid compound effect %s - has conflicting target_fps
uk: Некоректний комплексний ефект %s — суперечливі значення target_fps

en: Invalid compound effect %s - has multiple master volume parameters
uk: Некоректний комплексний ефект %s — вказано декілька параметрів гучності основного каналу

en: Invalid compound effect %s - has multiple transition parameters
uk: Некоректний комплексний ефект %s — декілька параметрів переходу

en: Invalid compound effect %s - must have >1 sub filters
uk: Некоректний комплексний ефект %s — має бути більше одного підфільтра

en: Invalid default found in compound effect %s, line %d
uk: Виявлено некоректне типове значення у комплексному ефекті %s, рядок %d

en: Invalid effect %s found in compound effect %s, line %d
uk: Виявлено некоректний ефект %s у комплексному ефекті %s, рядок %d

en: Invalid effect %s in %s
uk: Некоректний ефект %s у %s

en: Invalid element
uk: Некоректний елемент

en: Invalid filter %d for defaults found in compound effect %s, line %d
uk: Виявлено некоректний фільтр %d для типових значень у комплексному ефекті %s, рядок %d

en: Invalid in channel %d for link params found in compound effect %s, line %d
uk: Виявлено некоректний канал вхідних даних %d для параметрів посилань у комплексному ефекті %s, рядок %d

en: Invalid in filter %d for link channels found in compound effect %s, line %d
uk: Виявлено некоректний фільтр вхідних даних %d для каналів прив’язки у комплексному ефекті %s, рядок %d

en: Invalid in filter %d for link params found in compound effect %s, line %d
uk: Виявлено некоректний фільтр вхідних даних %d для параметрів посилань у комплексному ефекті %s, рядок %d

en: Invalid in param %d for link params found in compound effect %s, line %d
uk: Виявлено некоректний параметр вхідних даних %d для параметрів посилань у комплексному ефекті %s, рядок %d

en: Invalid key %d in %s
uk: Некоректна клавіша %d у %s

en: Invalid line %d in %s
uk: Некоректний рядок %d у %s

en: Invalid non-boolean value for autoscale found in compound effect %s, line %d
uk: Виявлено небулеве значення для автоматичного масштабування у комплексному ефекті %s, рядок %d

en: Invalid non-boolean value for defaults found in compound effect %s, line %d
uk: Виявлено небулеве значення для типового параметра у комплексному ефекті %s, рядок %d

en: Invalid number of values for defaults found in compound effect %s, line %d
uk: Виявлено некоректну кількість типових значень у комплексному ефекті %s, рядок %d

en: Invalid out channel %d for link params found in compound effect %s, line %d
uk: Виявлено некоректний канал виведення даних %d для параметрів посилань у комплексному ефекті %s, рядок %d

en: Invalid out filter %d for link channels found in compound effect %s, line %d
uk: Виявлено некоректний фільтр виведення даних %d для каналів прив’язки у комплексному ефекті %s, рядок %d

en: Invalid out filter %d for link params found in compound effect %s, line %d
uk: Виявлено некоректний фільтр виведення даних %d для параметрів посилань у комплексному ефекті %s, рядок %d

en: Invalid out param %d for link params found in compound effect %s, line %d
uk: Виявлено некоректний параметр виведення даних %d для параметрів посилань у комплексному ефекті %s, рядок %d

en: Invalid param %d for defaults found in compound effect %s, line %d
uk: Виявлено некоректний параметр %d для типових значень у комплексному ефекті %s, рядок %d

en: Invalid param link found in compound effect %s, line %d
uk: Виявлено некоректний параметр посилання у комплексному ефекті %s, рядок %d

en: Invalid parameter
uk: Некоректний параметр

en: Invalid plugin
uk: Некоректний додаток

en: Invalid property
uk: Некоректна властивість

en: JACK audio is recommended for pro users
uk: Сервер JACK варто використовувати користувачам-професіоналам

en: JACK server started
uk: Запущено сервер JACK

en: Jack Integration
uk: Інтеграція з Jack

en: Jack _audio server config file
uk: Фа_йл налаштування звукового сервера Jack

en: Jack _transport config file
uk: Файл налаштування _передавання даних Jack

en: Jack audio
uk: Звук Jack

en: Jack options will not take effect until the next time you start LiVES.
uk: Параметри Jack набудуть чинності лише під час наступного запуску LiVES.

en: Jack transport
uk: Передавання даних Jack

en: Jack transport _client (start and stop)
uk: _Клієнт передавання даних Jack (запуск і зупинка)

en: Jack transport _master (start and stop)
uk: С_ервер передавання даних Jack (запуск і зупинка)

en: Jack transport sets start position
uk: Початкову позицію встановлює передавання Jack

en: Jack transport timebase slave
uk: Допоміжний засіб відліку часу передавання Jack

en: Joystick axis %d
uk: Вісь джойстика %d

en: Joystick button %d
uk: Кнопка джойстика %d

en: Jumble
uk: Плутанина

en: Jumbling
uk: Заплутування

en: Keep
uk: Залишити

en: Keep _Centered
uk: Зберігати _центрування

en: Keep _my settings
uk: Зберегти _мої параметри

en: Keep image aspect _ratio
uk: Зберігати _пропорції зображення

en: Key active
uk: Активізація клавіші

en: Key grab
uk: Захоплення клавіші

en: Key slot %d
uk: Слот ключа %d

en: LADSPA plugin path
uk: Шлях до додатків LADSPA

en: L_eft
uk: _Лівої частини

en: L_oop Continuously
uk: Неперервний _цикл

en: Label to be shown by the parameter. An underscore represents mnemonic accelerator.
uk: Мітка, яку буде показано поряд з параметром. Символ підкреслювання відповідатиме клавіатурному акселератору.

en: Language for pre/loop/post/triggers. Optional.
uk: Мова коду перед, після, у циклі або перемикачів. Не є обов’язковою.

en: Last Frame
uk: Останній кадр

en: Layer %d audio
uk: Шар %d звуку

en: Layout Errors
uk: Помилки компонування

en: Layout was wiped.
uk: Компонування було вилучено.

en: Layouts were removed for set %s.
uk: Вилучено компонування для набору %s.

en: Leave blank to use defaults
uk: Не заповнюйте, якщо типове

en: Length of video is now %d frames at %.3f frames per second.
uk: Поточна тривалість відео — %d кадрів на швидкості %.3f кадрів на секунду.

en: Length of video is now %d frames.
uk: Тепер відео складається з %d кадрів.

en: Let LiVES set the _file extension
uk: Дозволити LiVES встановлювати су_фікс назв файлів

en: Let LiVES set the _file extension (.%s)
uk: Дозволити LiVES встановлювати су_фікс назв файлів (.%s)

en: Letterbox Mode
uk: Режим додавання чорних смуг

en: LiVES FAILED TO START YOUR SELECTED AUDIO PLAYER !
uk: LiVES НЕ ВДАЛОСЯ ЗАПУСТИТИ ВКАЗАНИЙ ВАМИ АУДІОПРОГРАВАЧ!

en: LiVES Version %s
    (c) G. Finch (salsaman) %s
    
    Released under the GPL 3 or later (http://www.gnu.org/licenses/gpl.txt)
    LiVES is distributed WITHOUT WARRANTY
    
    Contact the author at:
    %s
    Homepage: %s
uk: LiVES, версія %s
    © G Finch (salsaman), %s
    
    Випущено за умов дотримання GPL 3 або пізнішої версії (http://www.gnu.org/licenses/gpl.txt)
    LiVES розповсюджується БЕЗ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ
    
    Зв’язатися з автором можна за адресою:
    %s
    Домашня сторінка: %s

en: LiVES audio error.
uk: Помилка обробки звуку у LiVES.

en: LiVES can load audio tracks from this CD
uk: LiVES може завантажувати звукові композиції з цього КД

en: LiVES cannot insert because the audio rates do not match.
    Please install 'sox', and try again.
uk: LiVES не вдалося вставити дані, оскільки не збігаються частоти дискретизації.
    Будь ласка, встановіть «sox», а потім повторіть спробу.

en: LiVES could not locate the effect %s.
uk: LiVES не вдалося знайти ефект %s.

en: LiVES could not write to $nfile.
uk: LiVES не вдалося виконати запис до $nfile.

en: LiVES could not write to the directory
    %s
    Please check permissions for the parent directory,
    and try again.
uk: LiVES не вдалося виконати запис до каталогу
    %s
    Будь ласка, перевірте, чи є у вас права доступу до батьківського каталогу,
    і повторіть спробу.

en: LiVES currently requires composite from ImageMagick to do letterboxing.
    Please install 'imagemagick' and try again.
uk: Поточна версія LiVES потребує composite з ImageMagick для обрізання кадрів.
    Будь ласка, встановіть пакунок imagemagick і повторіть спробу.

en: LiVES currently requires convert from ImageMagick resize frames.
    Please install 'imagemagick' and try again.
uk: Поточна версія LiVES потребує convert з ImageMagick для зміни розмірів кадрів.
    Будь ласка, встановіть пакунок imagemagick і повторіть спробу.

en: LiVES currently requires convert from ImageMagick to do letterboxing.
    Please install 'imagemagick' and try again.
uk: Поточна версія LiVES потребує convert з ImageMagick для обрізання кадрів.
    Будь ласка, встановіть пакунок imagemagick і повторіть спробу.

en: LiVES did not receive a response from the encoder plugin called '%s'.
    Please make sure you have that plugin installed correctly in
    %s%s%s
    or switch to another plugin using Tools|Preferences|Encoding
uk: LiVES не вдалося отримати відповідь від додатка кодування з назвою «%s».
    Будь ласка, переконайтеся, що додаток встановлено належним чином до
    %s%s%s
    або перемкніть програму на використання іншого додатка за допомогою вкладки «Інструменти|Параметри|Кодування»

en: LiVES must be compiled with jack/jack.h present to use jack audio
uk: Щоб мати змогу скористатися звуковим сервером Jack, вам слід зібрати LiVES з jack/jack.h

en: LiVES must be compiled with jack/transport.h and jack/jack.h present to use jack transport
uk: Щоб мати змогу використовувати передавання даних Jack, LiVES має бути зібрано з файлами заголовків jack/transport.h та jack/jack.h

en: LiVES must be compiled without "configure --disable-OSC" to use OMC
uk: Для використання OMC LiVES має бути зібрано без "configure --disable-OSC"

en: LiVES must:
uk: LiVES має:

en: LiVES recommends the following settings:
uk: LiVES рекомендує вам такі параметри:

en: LiVES was not able to open the file
uk: LiVES не вдалося відкрити цей файл

en: LiVES was unable to capture this image
uk: LiVES не вдалося захопити це зображення.

en: LiVES was unable to capture this window. Sorry.
uk: LiVES не вдалося захопити дані з цього вікна. Вибачте.

en: LiVES was unable to find its encoder plugins. Please make sure you have the plugins installed in
    %s%s%s
    or change the value of <lib_dir> in %s
uk: LiVES не вдалося знайти додатки кодування програми. Будь ласка, переконайтеся, що ці додатки було встановлено до
    %s%s%s
    або змініть значення параметра <lib_dir> у %s

en: LiVES was unable to load the layout.
    Sorry.
uk: LiVES не вдалося завантажити компонування.
    Вибачте.

en: LiVES was unable to open it.
uk: LiVES не вдалося його відкрити.

en: LiVES was unable to resample the audio as requested.
uk: LiVES не вдалося змінити дискретизацію звукових даних бажаним чином.

en: LiVES was unable to write to its working directory.
    
    The current working directory is:
    
    %s
    
    Please make sure you can write to this directory.
uk: LiVES не вдалося виконати запис даних до робочого каталогу.
    
    Поточним робочим каталогом є такий каталог:
    
    %s
    
    Please make sure you can write to this directory.

en: LiVES will attempt to recover some disk space.
    You should ONLY run this if you have no other copies of LiVES running on this machine.
    Click OK to proceed.
uk: LiVES спробує спорожнити місце на диску.
    Вам слід користуватися цим пунктом, ЛИШЕ якщо на цьому комп’ютері не запущено жодної іншої копії LiVES.
    Натисніть кнопку «Гаразд», щоб продовжити виконання дії.

en: LiVES will exit and you can choose another audio player.
uk: LiVES завершить роботу, ви зможете вибрати інший звуковий програвач.

en: LiVES will now run some basic configuration tests
uk: Зараз LiVES виконає декілька перевірок основних налаштувань

en: LiVES working directory.
uk: Робочий каталог LiVES.

en: LiVES-%s: <%s> %dx%d : %d frames %d bpp %.3f fps
uk: LiVES-%s: <%s> %dx%d : %d кадрів %d бітів/пк %.3f кд/с

en: LiVES-%s: <%s> %dx%d : ??? frames ??? bpp %.3f fps
uk: LiVES-%s: <%s> %dx%d : ??? кадрів ??? бітів/пк %.3f кд/с

en: LiVES-%s: <No File>
uk: LiVES-%s: <файла не вказано>

en: LiVES-%s: Multitrack %dx%d : %d bpp %.3f fps
uk: LiVES-%s: багатодоріжковий %dx%d: глибина кольору %d %.3f кд/с

en: License: %s
uk: Ліцензування: %s

en: Linked parameters (%d):
uk: Пов’язані параметри (%d):

en: Linked parameters (2):
uk: Пов’язані параметри (2):

en: Linked parameters (4):
uk: Пов’язані параметри (4):

en: Linking selection
uk: Пов’язування позначеного

en: List _Effects Here
uk: Показати список _ефектів тут

en: Load CD Track
uk: Завантаження композиції з КД

en: Load Subtitles
uk: Завантажити субтитри

en: Load _CD Track...
uk: Завантажити _композицію з КД…

en: Load _New Audio for Clip...
uk: Завантажити _новий звук для кліпу…

en: Load _Subtitles from File...
uk: Завантажити с_убтитри з файла…

en: Loaded subtitle file: %s
uk: Завантажений файл субтитрів: %s

en: Loading clips from set %s
uk: Завантаження кліпів з набору %s

en: Loading data connection map from %s...
uk: Завантажуємо карту прив’язування даних з %s…

en: Loading default keymap from %s...
uk: Завантаження клавіатурних скорочень з %s…

en: Loading device mapping from file %s...
uk: Завантаження карти відображення пристрої з файла %s…

en: Loading generator default sizes from %s...
uk: Завантаження типових розмірів інструментів створення з %s…

en: Loading layout from %s...
uk: Завантаження компонування з %s…

en: Loading real time effect defaults from %s...
uk: Завантаження типових параметрів ефектів реального часу з %s…

en: Loading realtime effect plugins...
uk: Завантаження додатків ефектів реального часу…

en: Loading rendered effect %s...
uk: Завантаження ефекту обробки %s…

en: Loading rendered effect plugins...
uk: Завантаження додатків ефектів показу…

en: Loading video playback plugin defaults from %s...
uk: Завантаження типових значень параметрів додатка відтворення відео з %s...

en: Loop Code
uk: Код циклу

en: Loop On/Off
uk: Вмикання/Вимикання циклу

en: Loop code to be applied to each frame.
uk: Код циклу, який буде застосовано до кожного кадру.

en: Low - can improve performance on slower machines
uk: Низька — може покращити швидкодію на повільних комп’ютерах

en: MIDI IN port...
uk: Вхідний порт MIDI…

en: MIDI check _rate
uk: _Частота перевірки MIDI

en: MIDI receive _channel
uk: _Канал отримання MIDI

en: MIDI receive channel was set to ALL CHANNELS
uk: Канал отримання даних MIDI було встановлено у значення УСІ КАНАЛИ

en: MIDI receive channel was set to channel %d
uk: Канал отримання даних MIDI було встановлено у значення %d

en: MIDI repeat
uk: Повторення MIDI

en: MIDI%s controller %d
uk: MIDI%s, контролер %d

en: MIDI%s note off
uk: MIDI%s, ноту вимкнено

en: MIDI%s note on
uk: MIDI%s, ноту увімкнено

en: MIDI%s pgm change
uk: MIDI%s, зміна pgm

en: MIDI%s pitch bend
uk: MIDI%s, зміна тону

en: MIDI/Joystick learner
uk: Навчання MIDI/джойстика

en: Ma_ximum value:
uk: Ма_ксимальне значення:

en: Main Theme Details
uk: Основні параметри теми

en: Maintain aspect ratio
uk: Зберігати співвідношення розмірів

en: Make _Backing Audio Current Track
uk: Зробити зв_уковий супровід поточною доріжкою

en: Making monochrome
uk: Перетворення на чорно-біле

en: Manual
uk: Вручну

en: Mapped to ctrl-%d
uk: Пов’язано з Ctrl-%d

en: Mask: opacity
uk: Маска: непрозорість

en: Maximum Tracks to Display...
uk: Максимальна к-ть доріжок…

en: Maximum length (chars):
uk: Максимальна довжина (у літерах):

en: Maximum number of tracks to display
uk: Максимальна кількість доріжок для показу

en: Maximum number of visible tracks
uk: Максимальна кількість видимих доріжок

en: Memory allocation error
uk: Помилка розподілу пам’яті

en: Menu text:
uk: Текст меню:

en: Merge
uk: Об’єднати

en: Merge Clipboard [ %d Frames (resampled) ]       With Selection [ %d Frames ]
uk: Об’єднання буфера [ %d кадрів (змінена дискретизація) ]       з позначеним [ %d кадрів ]

en: Merge Clipboard [ %d Frames ]       With Selection [ %d Frames ]
uk: Об’єднання буфера [ %d кадрів ]       з позначеним [ %d кадрів ]

en: Merge done.
uk: Об’єднання завершено.

en: Merging clipboard with selection...
uk: Об’єднання даних з буфера з позначеною ділянкою…

en: Message Area _Font Size
uk: Розмір _шрифту області повідомлень

en: Message History
uk: Журнал повідомлень

en: Midi program synch (requires the files midistart and midistop)
uk: Синтезатор MIDI (потрібні файли midistart та midistop)

en: Minimum frames:
uk: Мінімальна к-ть кадрів:

en: Minimum number of frames this effect/tool can be applied to. Normally 1.
uk: Мінімальна кількість кадрів, до якої можна застосовувати цей ефект або інструмент. Зазвичай, 1.

en: Misc
uk: Інше

en: Missing file
uk: Не вистачає файла

en: Mode active
uk: Активізація режиму

en: Modulate (BSH)
uk: Модуляція (BSH)

en: Modulating
uk: Модуляція

en: Monochrome
uk: Чорно-біле

en: Mouse Mode: _Move
uk: Режим миші: _пересування

en: Mouse Mode: _Select
uk: Режим миші: _вибір

en: Mouse mode is: Move
uk: Режим миші: пересування

en: Mouse mode is: Select.
uk: Режим миші: позначення.

en: Move _Down
uk: Пересунути в_низ

en: Move _Up
uk: Пересунути в_гору

en: Move audio block
uk: Пересунути блок звуку

en: Move block
uk: Пересунути блок

en: Multi-head support
uk: Підтримка роботи з декількома моніторами

en: Multitrack Audio Mixer
uk: Мікшер багатодоріжкового звуку

en: Multitrack Details
uk: Подробиці щодо набору доріжок

en: Multitrack Keys
uk: Клавіатурні скорочення режиму декількох доріжок

en: Multitrack _Details
uk: П_араметри багатодоріжкової частини

en: Multitrack audio preview is only available with the
    "jack" or "pulseaudio" audio player.
    You can set this in Tools|Preferences|Playback.
uk: Перегляд багатодоріжкового звуку можливий лише за використання
    звукового програвачів «jack» або «pulseaudio».
    Ви можете налаштувати програвач на сторінці Інструменти|Налаштування|Відтворення.

en: Multitrack fps set to %.3f
uk: Частоту кадрів багатодоріжкової області встановлено у значення %.3f

en: Multitrack is set to 0 audio channels, but this layout has audio.
    You should adjust the audio settings from the Tools menu.
uk: Параметр каналів звуку у багатодоріжковому режимі встановлено у значення 0, але у компонуванні є звукові дані.
    Вам слід скоригувати параметри звукових даних за допомогою меню «Інструменти».

en: Multitrack values set to %.3f fps, frame size %d x %d, audio channels %d, audio rate %d, audio sample size %d, %s.
uk: Значення багатодоріжкового режиму встановлено у %.3f кд/с, розміри кадру %d x %d, кількість каналів звуку %d, частота звуку %d, розмір семпла звуку %d, %s.

en: Multitrack/Render
uk: Доріжки/Обробка

en: Mute audio during playback
uk: Вимкнути звук під час відтворення

en: Mute the audio (z)
uk: Вимкнути звук (z)

en: Mute the audio in LiVES during playback.
uk: Вимикати звук у LiVES під час відтворення.

en: N/A
uk: н/д

en: NODES are points where parameters
    have been set.
    Nodes can be deleted.
uk: ВУЗЛИ — це позиції, у яких було
    встановлено параметри.
    Вузли можна вилучати.

en: Name of the parameter, must be unique in the plugin.
uk: Назва параметра, не повинна повторюватися в межах додатка.

en: Name:
uk: Назва:

en: Negate
uk: Негатив

en: Negating
uk: Інверсія кольорів

en: New
uk: Створити

en: New Audio
uk: Новий звук

en: New Audio Details
uk: Параметри нових звукових даних

en: New Clip Audio
uk: Новий звук кліпу

en: New RFX Parameter
uk: Новий параметр RFX

en: New RFX Parameter Window Hint
uk: Створення підказки вікна параметрів RFX

en: New RFX Trigger
uk: Створення перемикача RFX

en: New Test RFX
uk: Створення тестового RFX

en: New name
uk: Нова назва

en: New name:
uk: Нова назва:

en: New script name:
uk: Нова назва скрипту:

en: New size (pixels)
uk: Новий розмір (у пікселях):

en: New theme:
uk: Нова тема:

en: No <author> section found in script.
uk: У скрипті не знайдено розділу <author>.

en: No <define> section found in script.
uk: У скрипті не знайдено розділу <define>.

en: No <description> section found in script.
uk: У скрипті не знайдено розділу <description>.

en: No <name> section found in script.
uk: У скрипті не знайдено розділу <name>.

en: No <version> section found in script.
uk: У скрипті не знайдено розділу <version>.

en: No clips were recovered for set (%s).
    Please check the spelling of the set name and try again.
uk: Не було відновлено жодного кліпу у наборі (%s).
    Будь ласка, перевірте, чи правильно вказано назву набору і повторіть спробу.

en: No error
uk: Немає помилок

en: No parameters
uk: Без параметрів

en: No usable filters found in plugin %s
uk: У додатку %s не знайдено придатних до використання фільтрів

en: Noise type
uk: Тип шуму

en: Noisify
uk: Зашумлення

en: None
uk: Жодного

en: Normal - recommended for most users
uk: Звичайна — рекомендована для більшості користувачів

en: Normalize
uk: Нормалізація

en: Normalizing
uk: Нормалізація

en: Notes
uk: Нотатки

en: Number of CPUs detected: %d
uk: Кількість виявлених процесорів: %d

en: Number of MIDI checks per keyboard tick. Increasing this may improve MIDI responsiveness, but may slow down playback.
uk: Кількість перевірок стану MIDI на один такт клавіатури. Збільшення цього значення може покращити інтерактивність MIDI, але може сповільнити відтворення.

en: Number of Times to Loop Clipboard
uk: Кількість повторень даних з буфера даних

en: Number of _frames
uk: Кількість _кадрів

en: Number of _real time effect keys
uk: Кількість клавіш ефектів _реального часу

en: Number of _threads
uk: Кількість _потоків

en: Number of frames to open
uk: Кількість кадрів, які слід відкрити

en: Number of non-reads allowed between succesive reads.
uk: Кількість тактів відсутності сигналу між двома послідовними сигналами.

en: OMC Learner
uk: Навчання OMC

en: OMC Macros
uk: Макрос OMC

en: OMC remote control enabled
uk: Увімкнено віддалене керування OMC

en: OR enter the desired clip length in _seconds
uk: АБО введіть бажану _тривалість кліпу у секундах

en: O_pen File Selection...
uk: В_ідкрити частину файла…

en: O_pen Part of File...
uk: В_ідкрити частину файла…

en: Open Location
uk: Відкрити адресу

en: Open Online Clip
uk: Відкрити кліп з інтернету

en: Open Selection
uk: Відкриття позначеного

en: Open _Location/Stream...
uk: Відкрити _адресу/потік…

en: Open _Online Clip...
uk: Відкрити кліп з _інтернету…

en: Open _Youtube Clip...
uk: Відкрити к_ліп Youtube…

en: Open _yuv4mpeg stream (fifo)
uk: Відкрити _потік даних yuv4mpeg (fifo)

en: Open _yuv4mpeg stream...
uk: Відкрити _потік даних yuv4mpeg...

en: Open file selection maximised
uk: Відкривати частини файлів максимізованими

en: Open main window maximised
uk: Відкривати вікно максимізованим

en: Open/render compression
uk: Стискання відкриття/обробки

en: Opened TV card %d (%s)
uk: Відкрито ТБ-картку %d (%s)

en: Opened device %s
uk: Відкрито пристрій %s

en: Opened firewire card %d
uk: Відкрито firewire-картку %d

en: Opened yuv4mpeg stream on %s
uk: Відкрито потік даних yuv4mpeg з %s

en: Opening %s
uk: Відкриття %s

en: Opening %s start time %.2f sec. frames %d
uk: Відкриття %s час початку — %.2f с, %d кадрів

en: Opening CD track %d from %s...
uk: Відкриття доріжки КД №%d з %s…

en: Opening CD track...
uk: Відкриття доріжки КД…

en: Opening audio
uk: Відкриття звукових даних

en: Opening audio %s, type %s...
uk: Відкриття звукових даних %s, тип %s…

en: Opening audio for %s
uk: Відкриття звуку для %s

en: Other playback keys
uk: Інші клавіші, пов’язані із відтворенням

en: Out channel %d
uk: Вихідний канал %d

en: Out param %d
uk: Вихідний параметр %d

en: Output format
uk: Формат виводу

en: Overlaying an image onto video
uk: Накладання зображення на відео

en: Overlaying text on
uk: Накладання тексту

en: PCM (highest quality; largest files)
uk: PCM (найвища якість, найбільші файли)

en: Padding audio to %.2f seconds...
uk: Доповнення звукових даних до %.2f секунд…

en: Padding: Unable to write blank frame with size %d x %d to %s
uk: Фаска: не вдалося записати порожній кадр розміру %d x %d до %s

en: Parameter _Window Hints...
uk: Підказки _вікна параметрів…

en: Parameter and Alpha Channel Connections
uk: З’єднання параметрів та каналів прозорості

en: Parameter type (select from list).
uk: Тип параметра (виберіть зі списку).

en: Params.
uk: Параметри

en: Passed
uk: Пройдено

en: Paste as _New
uk: Вставити як _новий

en: Pasting
uk: Вставка

en: Pasting %d frames to new clip %s...
uk: Вставлення %d кадрів до нового кліпу %s…

en: Paus_e
uk: Приз_упинити

en: Pause (p)
uk: Призупинити (p)

en: Pause recording if free disk space falls below
uk: Призупинити запис, якщо на диску залишилося менше

en: Pause/_Enough
uk: Призупинити/_Досить

en: Photo/still
uk: Фотоспалах

en: Pin the parameter box to the window
uk: Пришпилити панель параметра до вікна

en: Pin_g Pong Loops
uk: Ци_кл з відбиттям

en: Pixilate
uk: Пікселювання

en: Pixilating
uk: Пікселювання

en: Pla_y Selected Time Only
uk: Від_творити лише позначений фрагмент

en: Pla_y Selection
uk: Ві_дтворити позначене

en: Play
uk: Пуск

en: Play Remote _Stream...
uk: Відтворити віддалений _потік…

en: Play Selection
uk: Відтворити позначене

en: Play Window%s
uk: вікно відтворення%s

en: Play _Clipboard
uk: Відтворити да_ні з буфера обміну

en: Play all
uk: Відтворити все

en: Play all (p)
uk: Відтворити все (p)

en: Play audio even when transport is _paused
uk: Відтворювати звук, навіть якщо передавання пр_изупинено

en: Play backwards
uk: Відтворити у оберненому порядку

en: Play faster (ctrl-up)
uk: Пришвидшити відтворення (ctrl-вгору)

en: Play forwards
uk: Відтворити у прямому порядку

en: Play in _Separate Window
uk: Відтворити у _окремому вікні

en: Play in separate window (s)
uk: Відтворити у окремому вікні (s)

en: Play selection (y)
uk: Відтворити позначене (y)

en: Play slower (ctrl-down)
uk: Уповільнити відтворення (ctrl-вниз)

en: Play video at a slightly faster rate
uk: Відтворювати відео з трохи збільшеною швидкістю

en: Play video at a slightly slower rate
uk: Відтворювати відео з трохи зменшеною швидкістю

en: Play video faster
uk: Пришвидшити відтворення відео

en: Play video in a backwards direction
uk: Відтворити відео у оберненому порядку

en: Play video in a forwards direction
uk: Відтворити відео у прямому порядку

en: Play video slower
uk: Уповільнити відтворення відео

en: Playback
uk: Відтворення

en: Playback speed was adjusted to %.3f frames per second to fit audio.
uk: Швидкість відтворення було скориговано до значення %.3f кадрів на секунду, щоб зберегти відповідність з звуковими даними.

en: Playback start:
uk: Початок відтворення:

en: Please check the <tempdir> setting in 
    %s
    and try again.
uk: Будь ласка, перевірте, чи правильно вказано параметр <tempdir> у 
    %s
    і повторіть спробу.

en: Please check the file name and try again.
uk: Будь ласка, перевірте, чи правильно вказано назву файла, і повторіть спробу.

en: Please enter a valid URL for the download.
uk: Будь ласка, вкажіть коректну адресу для отримання даних.

en: Please enter the name of the file to save the downloaded clip as.
uk: Будь ласка, вкажіть назву файла, до якого буде збережено дані отриманого кліпу.

en: Please install gdb and then run LiVES with the -debug option to collect more information.
uk: Будь ласка, встановіть gdb, а потім запустіть LiVES з параметром -debug, щоб зібрати більше даних.

en: Please install it first.
uk: Будь ласка, спершу встановіть її.

en: Please set your CD play device in Tools | Preferences | Misc
uk: Будь ласка, вкажіть ваш пристрій відтворення КД у меню «Інструменти | Параметри | Інше»

en: Please try running LiVES with the -debug option to collect more information.
uk: Будь ласка, спробуйте запустити LiVES з параметром -debug, щоб зібрати більше даних.

en: Plugin name: %s
uk: Назва додатка: %s

en: Popup layout errors after clip changes.
uk: Контекстні підказки про помилки компонування після змін у кліпі.

en: Post Loop Code
uk: Код після циклу

en: Posterize
uk: Постеризація

en: Posterizing
uk: Постеризація

en: Pre Loop Code
uk: Код перед циклом

en: Pre-decoding all frames in this clip...
uk: Виконуємо попереднє декодування усіх кадрів у цьому кліпі…

en: Preferences
uk: Параметри

en: Preserving set.
uk: Збереження набору.

en: Press "s" to toggle separate play window for improved performance, "q" to stop.
uk: Натисніть «s», щоб увімкнути показ окремого вікна відтворення для покращення швидкодії, натискання «q» призведе до закриття вікна.

en: Press 'm' during playback
uk: Натисніть «m» під час відтворення

en: Preview
uk: Перегляд

en: Preview _quality
uk: _Якість перегляду

en: Processing has been paused.
uk: Обробку було призупинено.

en: Processing...
uk: Виконуємо обробку…

en: Promoting rfx test plugin %s to custom...
uk: Переведення тестового додатка rfx %s до списку нетипових…

en: Pulling frames from clip...
uk: Отримуємо кадри з кліпу…

en: Pulling frames from clipboard...
uk: Отримуємо кадри з буфера обміну…

en: Push audio to video generators that support it
uk: Надсилати звукові дані до генераторів відео, у яких передбачено підтримку

en: Question
uk: Питання

en: RFX Parameter Window Hints
uk: Підказки вікна параметрів RFX

en: RFX Parameters
uk: Параметри RFX

en: RFX Properties
uk: Властивості RFX

en: RFX Requirements
uk: Залежності RFX

en: RFX Script Name
uk: Назва текстового скрипту RFX

en: RFX Triggers
uk: Перемикачі RFX

en: Random zoom
uk: Випадкова зміна масштабу

en: Random zooming
uk: Випадкова зміна масштабу

en: Rate (Hz)
uk: Частота (Гц)

en: Rate/size
uk: Швидкість/Розмір

en: Re_build all RFX plugins
uk: Перез_ібрати всі додатки RFX

en: Re_wind
uk: На по_чаток

en: Read directly from the MIDI device
uk: Читання безпосередньо з пристрою MIDI

en: Read only property
uk: Властивість лише читання

en: Ready to record. Use 'control' and cursor keys during playback to record your performance.
    (To cancel, press 'r' or click on Play|Record Performance again before you play.)
uk: Програма готова до запису. Скористайтеся комбінаціями клавіш «Ctrl»+клавіші зі стрілочками для запису ваших дій.
    (Щоб скасувати запис, натисніть клавішу «r» або скористайтеся пунктом меню «Відтворення->Виконати запис» ще раз перед початком запису.)

en: Real Time Effect Mapping
uk: Прив’язка ефектів реального часу

en: Real Time _Effect Mapping
uk: Відображення _ефектів реального часу

en: Rebuilding all RFX scripts...builtin...
uk: Перезбирання всіх скриптів RFX… вбудовані…

en: Rebuilding scripts
uk: Перезбирання скриптів

en: Receive _LiVES Stream from...
uk: _Отримати потік даних LiVES з…

en: Record E_xternal Audio...
uk: Записати з_овнішній звук…

en: Record audio when capturing an e_xternal window
     (requires jack or pulseaudio)
uk: Записувати звук під час захоплення зображення зовні_шнього вікна
     (потребує jack або pulseaudio)

en: Record cancelled.
uk: Запис скасовано.

en: Record for maximum:
uk: Запис триватиме максимум

en: Record new audio
uk: Запис нових звукових даних

en: Record output from player instead of input to player
uk: Записувати дані щодо відтворюються, а не виводити дані для відтворення

en: Record player output
uk: Записувати дані, що відтворюються

en: Recording
uk: Запис

en: Recording performance...
uk: Виконання запису…

en: Recovering disk space
uk: Звільнення місця на диску

en: Recovering files
uk: Відновлення файлів

en: Recovering files...
uk: Відновлення файлів…

en: Redid %s
uk: Повторення %s

en: Redoing
uk: Повторення

en: Reduce noise
uk: Зменшити шум

en: Reduction radius
uk: Радіус зменшення

en: Remove Sets which have _Layouts but no Clips
uk: Вилучити набори, які мають записи _компонування, але не мають кліпів

en: Removed parameter values for effect %s at time %.4f
uk: Вилучено значення параметрів ефекту %s у позиції часу %.4f

en: Removing layout %s
uk: Вилучення компонування %s

en: Removing set %s since it is now empty...
uk: Вилучаємо набір %s, оскільки тепер він порожній…

en: Rena_me Test RFX Script...
uk: Пере_йментувати тестовий скрипт RFX…

en: Rename Clip
uk: Перейменування кліпу

en: Rename Current Track
uk: Перейменування поточної доріжки

en: Rename Test RFX Script
uk: Перейменування тестового скрипту RFX

en: Renaming RFX test script %s to %s...
uk: Перейменування тестового скрипту RFX %s на %s…

en: Render _Audio
uk: Обробити _звук

en: Render _Video
uk: Обробити _відео

en: Reordering error !
uk: Помилка перевпорядкування!

en: Reordering frames
uk: Перевпорядкування кадрів

en: Replacing colours in
uk: Заміна кольорів у

en: Report a _Bug
uk: Повідомити про _ваду

en: Report a _bug
uk: Повідомити про _ваду

en: Resample
uk: Змінити частоту

en: Resample Audio
uk: Зміна дискретизації звуку

en: Resample Video
uk: Зміна дискретизації відео

en: Resample _Video to New Frame Rate...
uk: _Змінити частоту кадрів відео…

en: Resample/Resize
uk: Зміна дискретизації/розмірів

en: Resampling audio
uk: Зміна дискретизації звукових даних

en: Resampling clipboard audio
uk: Повторна дискретизація звукових даних буфера

en: Resampling clipboard video
uk: Зміна дискретизації відео у буфері даних

en: Resampling video
uk: Зміна дискретизації відео

en: Resampling video at %.3f frames per second...
uk: Зміна дискретизації відео при %.3f кадрах на секунду…

en: Resampling video at %.8f frames per second...
uk: Зміна дискретизації відео при %.8f кадрах на секунду…

en: Reset
uk: Скинути

en: Reset all playback positions to frame 1, and reset all playback frame rates.
uk: Перевести всі позиції відтворення на перший кадр та відновити початкові значення частоти кадрів відтворення.

en: Reset clip values for %s: size=%dx%d fps=%.3f
uk: Відновлено значення параметрів кліпу %s: розміри=%dx%d частота кадрів=%.3f

en: Reset effect keys
uk: Відновити початкові параметри всіх ефектів

en: Resetting frame rates and frame values...
uk: Відновлення частоти кадрів та параметрів кадрів…

en: Resize
uk: Змінити розмір

en: Resize All Frames
uk: Змінити розміри всіх кадрів

en: Resizing
uk: Зміна розміру

en: Resizing frames 1 to %d
uk: Зміна розмірів кадрів від 1 до %d

en: Resizing/letterboxing frames 1 to %d
uk: Зміна розмірів кадрів з 1 до %d

en: Resolution
uk: Роздільність

en: Responding to MIDI events from %s
uk: Відповідь на події з MIDI від %s

en: Responding to joystick events from %s
uk: Відповідь на події з джойстика від %s

en: Restart is required if any of the following paths are changed:
uk: У разі внесення змін до будь-якого з вказаних нижче шляхів програму доведеться перезапустити:

en: Restore %s File
uk: Відновити файл %s

en: Restoring
uk: Відновлення

en: Restoring %s...
uk: Відновлення %s…

en: Restoring audio
uk: Відновлюємо звук

en: Resume
uk: Поновити

en: Retrigger clip <clipnum>
uk: Перемкнути кліп <clipnum>

en: Reverse direction of video playback
uk: Змінити напрям відтворення відео

en: Reverse playback direction
uk: Змінити напрям відтворення

en: Reversing clipboard
uk: Обернення за часом даних з буфера

en: Reversing clipboard...
uk: Обернення за часом даних з буфера…

en: Rewind
uk: Повний назад

en: Rewind to start (w)
uk: Повернутися на початок (w)

en: Right click for context menu.
uk: Клацніть правою кнопкою миші, щоб відкрити контекстне меню.

en: Right click on an effect
    for context menu.
uk: Клацанням правою кнопкою миші на позначці
    ефекту можна викликати контекстне меню.

en: Rotate Clip
uk: Обертати кліп

en: Rotating
uk: Обертання

en: Row:
uk: Рядок:

en: SOX may be used if neither of the preceding players work,
uk: SOX можна скористатися, якщо не працюватиме жоден з запропонованих вище програвачів,

en: S_how Frame Counter
uk: По_казати лічильник кадрів

en: Sample Size
uk: Розмір фрагмента

en: Sample Size
uk: Розмір фрагмента

en: Saturation _end
uk: _Кінцева насиченість

en: Saturation _start
uk: П_очаткова насиченість

en: Saturation change
uk: Зміна насиченості

en: Saturation end
uk: Кінцева насиченість

en: Saturation start
uk: Початкова насиченість

en: Save Clip
uk: Зберегти кліп

en: Save Frame
uk: Зберегти кадр

en: Save Frame %d
uk: Зберегти кадр %d

en: Save Real Time Effect _Defaults
uk: Зберегти _типові параметри ефектів реального часу

en: Save _subtitles to file
uk: Зберегти с_убтитри до файла

en: Save extended colors
uk: Зберегти розширені кольори

en: Save real time effect defaults so they will be restored each time you use LiVES.
uk: Зберегти типові параметри ефектів реального часу, щоб програма завантажувала їх кожного разу, коли ви користуєтеся LiVES.

en: Save settings to an alternate file.
uk: Зберегти параметри до іншого файла.

en: Saved layout to %s
uk: Збережено компонування для %s

en: Saving [can take a long time]
uk: Збереження [може тривати досить довго]

en: Saving as set %s...
uk: Зберігання набору %s…

en: Saving device mapping to file %s...
uk: Збереження карти відображення пристроїв до файла %s…

en: Saving frame %d as %s...
uk: Збереження кадру %d як %s...

en: Saving frames %d to %d%s as "%s" : encoder = %s : format = %s...
uk: Збереження кадрів від %d до %d%s як «%s»: програма кодування = %s: формат = %s…

en: Saving frames 1 to %d%s as "%s" : encoder %s : format = %s...
uk: Збереження кадрів від 1 до %d%s як «%s»: програма кодування %s: формат = %s…

en: Saving keymap to %s
uk: Збереження прив’язки клавіш до %s

en: Saving layout
uk: Зберігаємо компонування

en: Saving playback plugin defaults to %s...
uk: Збереження типових параметрів додатка відтворення до %s…

en: Saving real time effect defaults to %s...
uk: Збереження типових параметрів ефектів реального часу до %s…

en: Saving set %s
uk: Зберігання набору %s

en: Saving the set will cause copies of all loaded clips to remain on the disk%s.
    
    Please press 'Cancel' if that is not what you want.
uk: Збереження набору призведе до збереження копій всіх завантажених кліпів на диску%s.
    
    Будь ласка, натисніть «Скасувати», якщо це суперечить вашим планам.

en: Saving your video could lead to a loss of quality !
    You are strongly advised to 'Save As' to a new file.
    
    Do you still wish to continue ?
uk: Збереження ваших відеоданих може призвести до втрати якості!
    Наполегливо рекомендуємо вам скористатися зберегти дані до нового файла.
    
    Бажаєте зберегти дані до поточного файла?

en: Script name:
uk: Назва скрипту:

en: Scroll
uk: Гортання

en: Scroll to Follow Playback
uk: Гортати за відтворенням

en: Se_lection
uk: По_значене

en: See http://bugzilla.mplayerhq.hu/show_bug.cgi?id=2071
uk: Див. http://bugzilla.mplayerhq.hu/show_bug.cgi?id=2071

en: See: VJ - show VJ keys. Set the realtime effects, and then apply them here.
uk: Див.: Ві-джей - Показати клавіші ві-джея. Встановіть ефекти реального часу, а потім застосуйте їх тут.

en: Select All _Time
uk: Позначити весь _час

en: Select Audio File
uk: Вибір звукового файла

en: Select DVD Title/Chapter
uk: Вибір частини або глави DVD

en: Select Last Insertion/_Merge
uk: Позначити останню вставку/о_б’єднання

en: Select Last _Effect
uk: Позначити ділянку останнього _ефекту

en: Select VCD Title
uk: Вибір заголовка VCD

en: Select Video Format to Download
uk: Виберіть формат відео для отримання

en: Select _All Frames
uk: Позна_чити всі кадри

en: Select _All Video Tracks
uk: Позначити в_сі відеодоріжки

en: Select _Autotransition Effect...
uk: Вибрати ефект _автопереходу…

en: Select _No Video Tracks
uk: Зн_яти позначення з усіх відеодоріжок

en: Select all frames in this clip
uk: Позначити усі кадри у цьому кліпі

en: Select clip for %s
uk: Виберіть кліп для %s

en: Select from _First Frame
uk: Позначити від п_ершого кадру

en: Select from _Zero Time
uk: Позначити від _нульового часу

en: Select input device
uk: Виберіть пристрій вхідних даних

en: Select input device:
uk: Виберіть пристрій вхідних даних:

en: Select to _End Time
uk: Позначити до _кінцевого часу

en: Select to _Last Frame
uk: Позначити від _останнього кадру

en: Select track
uk: Вибрати доріжку

en: Select whether timeline selection snaps to overlap between selected tracks or not
uk: Визначає, будуть фрагменти записів монтажного стола прилипати до перекриття один до одного між позначеними доріжками чи ні

en: Select whether video clips are inserted and moved with their audio or not
uk: Визначає, вставлятиме програма відеокліпи зі звуковими даними чи ні

en: Select/Deselect Block at Current Track/Time
uk: Позначити або зняти позначення з блоку на поточній доріжці або у поточній позиції часу

en: Selected Block/Frame
uk: Позначений блок або кадр

en: Selected Clip
uk: Позначений кліп

en: Selected Effect
uk: Позначений ефект

en: Selected Frame
uk: Позначений кадр

en: Selected frames/audio (clip editor)
uk: Позначені кадри/звук (редактор кліпів)

en: Selection start time (sec)
uk: Початок позначення (сек.)

en: Send LIVES_OSC_NOTIFY_USER1 notification to all listeners, with variable <value>.
uk: Надсилати сповіщення LIVES_OSC_NOTIFY_USER1 усім функціям, з використанням змінної <значення>.

en: Send OSC notification message
uk: Надсилати сповіщення OSC

en: Separate Window 'S_ticky' Mode
uk: Ре_жим «прилипання» окремих вікон

en: Separator image
uk: Зображення-роздільник

en: Sepia
uk: Сепія

en: Set
uk: Набір

en: Set %s
    cannot be opened, as it is in use
    by another copy of LiVES.
uk: Не вдалося відкрити набір %s,
    оскільки його вже використано
    іншою копією програми LiVES.

en: Set %s was permanently deleted from the disk.
uk: Набір %s було остаточно вилучено з диска.

en: Set <value> of pth (numerical) parameter for effect key <key>.
uk: Встановити <value> p-го (числового) параметра клавіші ефекту <key>.

en: Set <value> of pth parameter for the playback plugin.
uk: Встановити <value> p-го параметра додатка відтворення.

en: Set Connections
uk: Встановити з’єднання

en: Set Parameters
uk: Вказати параметри

en: Set Real Time Effect _Defaults
uk: Встановити _типові параметри ефектів реального часу

en: Set _default
uk: Зробити _типовим

en: Set _values
uk: Вказати _значення

en: Set as default
uk: Зробити типовим

en: Set default parameter values for real time effects.
uk: Встановити типові значення параметрів ефектів реального часу.

en: Set hints about how to lay out the parameter window. Optional.
uk: Вкажіть підказки щодо заповнення вікна параметрів. Підказки не є обов’язковими.

en: Set name
uk: Встановити назву

en: Set parameter value <key> <pnum> = <value>
uk: Встановити значення параметра <key> <pnum> = <value>

en: Set parameter values for %s %s on %s at time %.4f
uk: Встановлено значення параметрів %s %s у %s для позиції часу %.4f

en: Set parameters, then click "Apply"
uk: Вкажіть параметри, а потім натисніть кнопку «Застосувати»

en: Set playback plugin parameter value <pnum> = <value>
uk: Встановити значення параметра додатка відтворення <pnum> = <value>

en: Set properties for the plugin. Optional.
uk: Вкажіть властивості додатка. Не є обов’язковим.

en: Set trigger code for when the parameter window is shown, or when a parameter is changed. Optional (except for Utilities).
uk: Встановіть код перемикання для показу вікна параметра або зміни параметра. Не є обов’язковим (окрім допоміжних інструментів).

en: Set up parameters used in pre/loop/post/trigger code. Optional.
uk: Визначіть параметри, які буде використано у коді перед, після, у циклі або у коді перемикача. Не є обов’язковими.

en: Set video framerate to <fps>
uk: Встановити значення частоти кадрів відео <fps>

en: Set video framerate to ratio <fps_ratio>
uk: Встановити частоту кадрів відео у співвідношення <fps_ratio>

en: Set video rate to %.3f frames per second
uk: Встановлення частоти кадрів відео у значення %.3f кадрів на секунду

en: Set video rate to %d:%d frames per second
uk: Встановлення частоти кадрів відео у значення %d:%d кадрів на секунду

en: Set video size to %d x %d pixels
uk: Встановлення розмірів відео %d x %d пікселів

en: Shift horizontally
uk: Зсунути горизонтально

en: Shift vertically
uk: Зсунути вертикально

en: Show / apply effects to %s
uk: Показати або застосувати ефекти до %s

en: Show Backing _Audio Track
uk: Показати доріжку _звукового супроводу

en: Show Clip _Info
uk: Показати _відомості щодо кліпу

en: Show Details
uk: Показати подробиці

en: Show Keys
uk: Клавіатурні скорочення показу

en: Show Play Window
uk: Показати вікно відтворення

en: Show Subtitles
uk: Показати субтитри

en: Show VJ _Keys
uk: Показати _клавіші ві-джея

en: Show _Clipboard Info
uk: Показати відомості щодо _буфера даних

en: Show _Details
uk: Показати по_дробиці

en: Show _Layout Errors
uk: Показати помилки _компонування

en: Show _Messages
uk: Показати _повідомлення

en: Show a warning advising cleaning of disk space after a crash.
uk: Показувати після аварійного завершення діалогове вікно з пропозицією звільнити місце на диску.

en: Show a warning before opening a yuv4mpeg stream (advanced).
uk: Показувати попередження перед відкриттям потоку yuv4mpeg.

en: Show a warning before saving a se_t
uk: Показувати попередження перед збереженням _набору

en: Show a warning before wiping a layout which has unsaved changes.
uk: Попереджати перед вилученням компонування, зміни у якому не було збережено.

en: Show a warning if _mplayer/mplayer2, sox, composite or convert is not found when LiVES is started.
uk: Показувати попередження, якщо під час запуску LiVES не знайдено _mplayer/mplayer2, sox, composite або convert.

en: Show a warning if a _duplicate set name is entered.
uk: Показувати попередження, якщо буде введено _дублікат назви набору.

en: Show a warning if no _encoder plugins are found at startup.
uk: Показувати попередження, якщо при запуску у системі не буде знайдено _додатків кодування.

en: Show a warning if no _rendered effects are found at startup.
uk: Показувати попередження, якщо при запуску у системі не буде знайдено ефектів _обробки.

en: Show a warning if unable to connect to pulseaudio player.
uk: Показувати попередження, якщо не вдасться зв’язатися з відтворювачем pulseaudio.

en: Show a warning when multitrack is low on backup space.
uk: Показувати попередження про вичерпання простору для резервування у багатодоріжковому режимі.

en: Show affeced _layouts
uk: Показати _компонування, які буде змінено

en: Show audio source in toolbar
uk: Показувати джерело звуку на панелі інструментів

en: Show clip info (i)
uk: Показати відомості щодо кліпу (i)

en: Show clip thumbnails during playback
uk: Показувати мініатюри кліпу під час відтворення

en: Show debug output on stderr.
uk: Виводити діагностичні повідомлення до stderr.

en: Show icons in buttons
uk: Показувати піктограми на кнопках

en: Show info message after importing from firewire device.
uk: Показувати сповіщення після імпортування даних пристрою firewire.

en: Show recent files in the File menu
uk: Показувати нещодавні файли у меню «Файл»

en: Show the play window (s)
uk: Показати вікно відтворення (s)

en: Show toolbar when background is blanked
uk: Показувати панель, якщо тло спорожнено

en: Show/_Edit File Comments
uk: Переглянути або _змінити коментарі у файлі

en: Show/hide audio
uk: Показати/Приховати звукові доріжки

en: Show/hide audio details
uk: Показати/Приховати параметри звуку

en: Shrink previews to fit in interface
uk: Стискати перегляд відповідно до розмірів інтерфейсу

en: Shrink/Expand
uk: Стиснути/Розтягнути

en: Shrinking/Expanding
uk: Стискання/Розтягування

en: Single click on an effect
    to select it.
uk: Один раз клацніть на позначці ефекту,
    щоб позначити ефект.

en: Single click on timeline
uk: Клацніть лівою кнопкою миші на монтажному столі,

en: Single click on timeline
    to select a frame.
uk: Клацніть лівою кнопкою миші
    на монтажному столі, щоб позначити кадр.

en: Single size (d)
uk: Одинарний розмір (d)

en: Skip back (ctrl-left)
uk: Повернутися назад (ctrl-ліворуч)

en: Skip forward
uk: Забігання наперед

en: Skip forward (ctrl-right)
uk: Перейти вперед (ctrl-праворуч)

en: Skipped
uk: Пропущено

en: Solarize
uk: Вигорання

en: Solarizing
uk: Вигорання

en: Some plugin directories
uk: Каталоги додатків

en: Some security issues have been fixed in this version of LiVES.
    In order to complete the fixes I can update the permissions on your
    %s
    directory. Would you like me to do this (recommended) ?
uk: У цій версії LiVES виправлено деякі вади захисту.
    З метою остаточного виправлення цих вад можна оновити права доступу до вашого каталогу
    %s
    Хочете, щоб програма зробила це (рекомендована дія)?

en: Sorry, unknown audio type.
    
     (Filenames must end in
uk: Вибачте, невідомий тип звукових даних.
    
     (Програма може працювати з даними у файлах

en: Source: %s
uk: Джерело: %s

en: Special _Subtype:
uk: Особливий _підтип:

en: Special _Type:
uk: Особливий _тип:

en: Speed Change
uk: Зміна швидкості

en: Spin
uk: Обертання навколо осі

en: Spinning
uk: Обертання

en: Splice
uk: Розрізати

en: Splicing
uk: Розрізання

en: Split block
uk: Розділити блок

en: Split tracks
uk: Розділити доріжки

en: Splitters
uk: Роздільники

en: Spread
uk: Розсіювання

en: Spreading
uk: Розсіювання

en: Start OMC on startup
uk: Вмикати OMC під час запуску програми

en: Start _recording
uk: Почати _запис

en: Start _server on LiVES startup
uk: Запускати с_ервер при запуску LiVES

en: Start in _Clip Edit mode
uk: Запускати у режимі редагування _кліпів

en: Start in _Multitrack mode
uk: Запускати у _багатодоріжковому режимі

en: Start playback automatically
uk: Розпочинати відтворення автоматично

en: Start recording
uk: Почати запис

en: Start video playback
uk: Почати відтворення відео

en: Started OSC server at UDP port %d
uk: Запущено сервер OSC на порту UDP %d

en: Started jack audio reader.
uk: Запущено інструмент читання звуку Jack.

en: Started jack audio subsystem.
uk: Запущено звукову підсистему Jack.

en: Starting GUI...
uk: Запуск графічного інтерфейсу...

en: Starting jack audio server...
uk: Запуск звукового сервера jack…

en: Starting jack transport server...
uk: Запуск сервера передавання даних jack…

en: Starting pulseaudio server...
uk: Запускаємо сервер pulseaudio…

en: Starting...
uk: Запуск...

en: Startup mode:
uk: Початковий режим:

en: Step _Value
uk: _Величин кроку

en: Step per _Frame
uk: Крок за _кадром

en: Stop
uk: Зупинити

en: Stop _recording
uk: Зупинити _запис

en: Stop playback (q)
uk: Зупинити відтворення (q)

en: Stop recording
uk: Зупинити запис

en: Stop screensaver on playback
uk: Зупиняти зберігач екрана на час відтворення

en: Stop video playback
uk: Зупинити відтворення відео

en: Stream audio
uk: Потоковий звук

en: Stream audio to playback plugin
uk: Додаток відтворення потокового звуку

en: Stream frame size is too large for your network buffers.
    You should do the following as root:
    
    echo %d > /proc/sys/net/core/rmem_max
uk: Розміри кадрів у потоці занадто великі для ваших буферів мережі.
    Вам варто виконати таку команду від імені користувача root:
    
    echo %d > /proc/sys/net/core/rmem_max

en: Streaming
uk: Потокове мовлення

en: Streaming/Networking
uk: Потокові дані/Мережа

en: Subtitle file
uk: Файл субтитрів

en: Subtitles were erased.
uk: Субтитри було вилучено.

en: Subtitles were saved as %s
uk: Субтитри було збережено до %s

en: Successfully loaded %d Weed filters
uk: Успішно завантажено %d фільтрів Weed

en: Successfully loaded %d compound filters
uk: Успішно завантажено %d комплексних фільтрів

en: Suggest a _Feature
uk: Запропонувати _можливість

en: Swap foreground and background clips
uk: Поміняти місцями кліпи переднього і заднього планів

en: Swirl
uk: Вихор

en: Swirl _start
uk: _Початок вихору

en: Swirl s_tep
uk: К_рок вихору

en: Swirling
uk: Закручування

en: Switch all effects off.
uk: Вимкнути всі ефекти.

en: Switch continuous looping off (o)
uk: Вимикання неперервного циклічного відтворення (o)

en: Switch continuous looping on (o)
uk: Вмикання неперервного циклічного відтворення (o)

en: Switch foreground clip to the nth valid clip
uk: Перемкнути кліп переднього плану з n-им коректним кліпом

en: Switch foreground clip to the nth valid clip, and reset the frame number
uk: Перемкнути кліп переднього плану з n-им коректним кліпом і скинути значення номера кадру

en: Switch foreground to next clip
uk: Перемкнути передній план на наступний кліп

en: Switch foreground to previous clip
uk: Перемкнути передній план на попередній кліп

en: Syncing to external framerate of %.8f frames per second.
uk: Синхронізація зовнішньої частоти кадрів у %.8f кадрів на секунду.

en: TRIGGER
uk: ПЕРЕМИКАЧ

en: TV card %d
uk: ТБ-картка %d

en: Taps
uk: Удари

en: Target _FPS (plugin may override this)
uk: Остаточна _частота кадрів (додаток може перевизначити її)

en: Test
uk: Перевірити

en: Testing Configuration
uk: перевірка налаштувань

en: Text Overlay
uk: Накладання тексту

en: Text was saved as
    %s
uk: Текст збережено як
    %s

en: The MIDI device, e.g. /dev/input/midi0
uk: Пристрій MIDI, наприклад, /dev/input/midi0

en: The MIDI receive channel setting was updated by the device map.
    Please review the setting in Preferences and adjust it if necessary.
uk: У карті пристроїв оновлено параметр каналу отримання даних MIDI.
    Будь ласка, перегляньте параметр у Налаштуваннях і скоригуйте його, якщо потрібно.

en: The clip %s has been closed.
    It is required by the following layouts:
uk: Кліп %s було закрито.
    Цей кліп потрібен для таких компонувань:

en: The clip %s is missing from this set.
    It is required by the following layouts:
uk: У цьому наборі немає кліпу %s.
    Цей кліп потрібен для таких компонувань:

en: The current clip set has not been saved.
    What would you like to do ?
uk: Поточний набір кліпів не було збережено.
    Що слід робити програмі?

en: The current layout has *NOT BEEN CHANGED* since it was last saved.
    What would you like to do ?
uk: Поточне компонування не було збережено з часу попереднього зберігання.
    Що слід робити програмі?

en: The current layout has audio, so audio channels may not be set to zero.
uk: У поточному компонуванні є звукові дані, отже не можна встановлювати нульову кількість каналів звуку.

en: The current layout has changes which have not been saved.
    Are you sure you wish to wipe it ?
uk: До поточного компонування було внесено зміни, які не було збережено.
    Ви справді хочете вилучити це компонування?

en: The current layout has not been saved.
    What would you like to do ?
uk: Поточне компонування не було збережено.
    Що слід робити програмі?

en: The default directory for backing up/restoring single clips
uk: Типовий каталог для створення резервних копій або відновлення окремих кліпів

en: The default directory for loading and saving audio
uk: Типовий каталог для збереження та завантаження звукових даних

en: The default directory for loading video clips from
uk: Типовий каталог, з якого завантажуватимуться відеокліпи

en: The default directory for saving encoded clips to
uk: Типовий каталог, до якого зберігатимуться закодовані кліпи

en: The default directory for saving frameshots to
uk: Типовий каталог, до якого зберігатимуться зображення кадрів

en: The error value was %d%s
uk: Значення помилки: %d%s

en: The first selected frame in this clip
uk: Перший позначений кадр цього кліпу

en: The frame image which is shown when there is no clip loaded.
uk: Зображення кадру, яке буде показано, якщо жодного кліпу не завантажено.

en: The image shown in the center of the interface.
uk: Зображення, яке буде показано у центрі інтерфейсу.

en: The joystick device, e.g. /dev/input/js0
uk: Пристрій джойстика, наприклад, /dev/input/js0

en: The last selected frame in this clip
uk: Останній позначений кадр цього кліпу

en: The name of the plugin. No spaces allowed.
uk: Назва додатка. Не можна використовувати пробіли.

en: The number of "virtual" real time effect keys. They can be controlled through the real time effects window, or via network (OSC).
uk: Кількість «віртуальних» клавіш ефектів реального часу. Керувати ефектами можна або за допомогою вікна ефектів реального часу, або за допомогою мережі (OSC).

en: The playback speed (fps), or the audio rate
     of the clipboard does not match
    the playback speed or audio rate of the clip you are inserting into.
    
    The insertion will be adjusted to fit into the clip.
    
    Please press Cancel to abort the insert, or OK to continue.
uk: Швидкість відтворення (частота кадрів) або частота звукових даних
     з буфера обміну даними не збігаються з
    швидкістю відтворення або частотою звукових даних кліпу, куди їх вставляють.
    
    Параметри вставлених даних буде скориговано відповідно до параметрів кліпу.
    
    Натисніть кнопку «Скасувати», щоб скасувати вставлення або кнопку «Гаразд», щоб виконати коригування.

en: The preview quality for video playback - affects resizing
uk: Якість попереднього перегляду відтворення відео (впливає на зміну розмірів)

en: The program %s is required to use this feature.
    Please install it and try again.
uk: Для користування цією можливістю потрібна програма %s.
    Будь ласка, встановіть цю програму і повторіть спробу.

en: The requested URL
uk: Адресу, щодо якої надійшов запит,

en: The script author.
uk: Автор скрипту.

en: The script version.
uk: Версія скрипту.

en: The set name has been changed from %s to %s. Affected layouts have been updated accordingly
uk: Назву набору було змінено з %s на %s. Виконано відповідне оновлення пов’язаних з ним компонувань.

en: The text to show in the menu.
uk: Текст, який буде показано у меню.

en: The work directory is LiVES working directory where opened clips and sets are stored.
    It should be in a partition with plenty of free disk space.
uk: Робочий каталог — це каталог, у якому LiVES зберігає дані відкритих кліпів і наборів кліпів.
    Цей каталог має зберігатися на розділі диска, де доволі багато вільного місця.

en: Theme
uk: Тема

en: Theme is _light
uk: Тема є с_вітлою

en: Theme name
uk: Назва теми

en: Themes/Colors
uk: Теми/Кольори

en: This does not appear to be a valid backup file
uk: Здається, цей файл не є коректним файлом резервної копії

en: This does not appear to be a valid video or image file
uk: Здається, цей файл не є коректним файлом відео або зображення

en: This effect cannot be moved
uk: Цей ефект не вдалося пересунути

en: This file
uk: Поточний файл

en: This is a better choice for complex editing tasks involving multiple clips.
uk: Цей режим буде кращим вибором для складних завдань з одночасного редагування декількох кліпів.

en: This is the best choice for simple editing tasks and for VJs
uk: Цей режим є найкращим вибором для простих завдань з редагування і для ві-джеїв

en: This layout includes generated frames.
    It cannot be saved, you must render it to a clip first.
uk: У цьому компонуванні використано створені кадри.
    Зберегти таке компонування неможливо, спочатку вам слід виконати обробку кліпу.

en: This layout includes generated or recorded audio.
    It cannot be saved, you must render it to a clip first.
uk: У цьому компонуванні використано створені або записані звукові дані.
    Зберегти таке компонування неможливо, спочатку вам слід виконати обробку кліпу.

en: This operation requires resizing or converting of frames.
    Please install 'convert' from the Image-magick package, and then restart LiVES.
uk: Для виконання цієї дії потрібно змінити розміри або перетворити кадри.
    Будь ласка, встановіть програму «convert» з пакунка Imagemagick, а потім перезапустіть LiVES.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 3 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA.
uk: Ця програма є вільним програмним забезпеченням; ви можете поширювати її і/або змінювати її за умов дотримання GNU General Public License у тому вигляді, у якому її оприлюднено Free Software Foundation; версії 3 цієї ліцензії, або (за потреби) будь-якої пізнішої версії.
    
    Ця програма поширюється у сподіванні, що вона буде корисною, але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ; навіть без очевидної гарантії КОМЕРЦІЙНОЇ ЦІННОСТІ або ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ЯКОЇСЬ МЕТИ.  Докладніше про це ви можете дізнатися з 
    GNU General Public License.
    
    Разом з цією програмою ви маєте отримати копію GNU General Public License; якщо ви її не отримали, повідомте про це за адресою Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301, USA

en: This startup wizard will guide you through the
    initial install so that you can get the most from this application.
uk: Цей початковий майстер налаштовування допоможе
    вам виконати початкові процедури і отримати доступ до найширшого спектра можливостей програми.

en: This version of LiVES cannot mix generators/non-generators on the same key (%d) !
uk: У цій версії LiVES неможливо призначати породжувачі і непороджувачі на одну клавішу (%d) !

en: Thres_hold
uk: По_ріг

en: Time
uk: Час

en: Time region %.3f to %.3f
    selected.
uk: Позначено ділянку часу від %.3f до %.3f.

en: Timecode background (multitrack)
uk: Тло відліку часу (багато доріжок)

en: Timecode foreground (multitrack)
uk: Передній план відліку часу (багато доріжок)

en: Timed:
uk: Час:

en: Timeline (seconds)
uk: Монтажний стіл (секунди)

en: Timeline mark (multitrack)
uk: Позначка монтажного столу (багато доріжок)

en: Timeline selection (multitrack)
uk: Позначене монтажного столу (багато доріжок)

en: Title/Name :
uk: Заголовок/Назва:

en: To open a clip from Youtube or another video site, LiVES will first download it with %s.
    PLEASE MAKE SURE YOU HAVE THE MOST RECENT VERSION OF THAT TOOL INSTALLED !
uk: Щоб відкрити кліп з Youtube або іншого сайта з відео, LiVES потрібно спочатку отримати дані кліпу за допомогою %s.
    БУДЬ ЛАСКА, ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ, ЩО У ВАС ВСТАНОВЛЕНО НАЙСВІЖІШУ ВЕРСІЮ ЦІЄЇ ПРОГРАМИ!

en: To_ys
uk: За_бавки

en: Toggle effect key <key>
uk: Увімкнути або вимкнути клавішу ефекту <key>

en: Toggle recording state
uk: Увімкнути/Вимкнути стан запису

en: Toggle video freeze
uk: Увімкнути/Вимкнути заморожування зображення

en: Too many effects bound to key %d.
uk: З клавішею %d пов’язано занадто багато ефектів.

en: Too many instances
uk: Забагато екземплярів

en: Tools are applied to complete clips.
uk: Інструменти застосовують до цілих кліпів.

en: Total time
uk: Загальний час

en: Track background (multitrack)
uk: Тло доріжки (багато доріжок)

en: Track to load (from %s)
uk: Доріжка, яку слід завантажити (з %s)

en: Transition _In
uk: В_хідна позиція переходу

en: Transition _Out
uk: В_ихідна позиція переходу

en: Transitions
uk: Переходи

en: Trigger
uk: Перемикач

en: Trigger a change based on receiving an OSC message
uk: Увімкнути зміну на основі отримання повідомлення OSC

en: Trigger a change based on time
uk: Увімкнути зміну на основі часових даних

en: Trim frames/Add Border
uk: Обрізати кадри/Додати рамку

en: Trim/Pad Audio
uk: Обрізати/Доповнити звукові дані

en: Trim/Pad Audio from Beginning to _Play Start
uk: Обрізати/Доповнити звукову доріжку від початку до позиції _відтворення

en: Trim/Pad Audio to _Selection
uk: Обрізати/Доповнити звукову доріжку до _позначеного

en: Trimming
uk: Обрізання

en: Trimming audio from %.2f to %.2f seconds...
uk: Обрізання звукових даних від позиції %.2f с до позиції %.2f с…

en: Trimming/Padding audio
uk: Обрізання/Доповнення звукових даних

en: Troubleshoot
uk: діагностика проблем

en: Try again from the clip editor, try closing some other applications
uk: Спробуйте повторити дію з редактора кліпів, спробуйте завершити роботу сторонніх програм,

en: Try closing some other applications
uk: Спробуйте завершити роботу сторонніх програм

en: Try this setting if you are having problems getting a stream
uk: Спробуйте скористатися цим пунктом, якщо у вас виникають проблеми з отриманням потоку даних

en: Tunnel
uk: Тунель

en: Tunneling
uk: Тунелювання

en: Type:
uk: Тип:

en: Type: %s
uk: Тип: %s

en: UDP port
uk: Порт UDP

en: UNKNOWN - please patch me !
uk: НЕВІДОМИЙ — будь ласка, накладіть латку!

en: URL :
uk: URL:

en: URL for the plugin maintainer.
uk: Адреса сторінки супровідника додатка.

en: URL: %s
uk: Адреса: %s

en: Unable to allocate %d bytes memory.
uk: Не вдалося отримати %d байтів пам’яті.

en: Unable to connect to JACK server
uk: Не вдалося з’єднатися з сервером JACK

en: Unable to create default keymap file: %s
    Please make sure your home directory is writable.
uk: Не вдалося створити типовий файл прив’язки клавіш: %s
    Будь ласка, переконайтеся у можливості запису до вашого домашнього каталогу.

en: Unable to create or write to the new working directory.
    %s
    Please try another directory or contact your system administrator.
    
    The directory will not be changed now.
uk: Не вдалося створити новий робочий каталог або виконати до нього запис.
    %s
    Будь ласка, спробуйте вказати інший каталог або зв’яжіться із адміністратором вашої системи.
    
    Зараз каталог змінено не буде.

en: Unable to create or write to the new working directory.
    You may need to create it as the root user first, e.g:
    
    sudo mkdir -p %s; 
    
    The directory will not be changed now.
uk: Не вдалося створити робочий каталог або виконати до нього запис.
    Ймовірно, вам слід спочатку створити його від імені адміністратора системи, наприклад:
    
    sudo mkdir -p %s; 
    
    Зараз каталог змінено не буде.

en: Unable to locate the program $rfx_builder_multi
uk: Не вдалося встановити адресу програми $rfx_builder_multi

en: Unable to open device %s
uk: Не вдалося відкрити пристрій %s

en: Unable to open output file !
uk: Не вдалося відкрити файл для виводу даних!

en: Unable to open the incoming video stream
uk: Не вдалося відкрити вхідний потік відеоданих

en: Unable to open yuv4mpeg out stream %s
uk: Не вдалося відкрити вихідний потік yuv4mpeg %s

en: Unable to read the incoming video frame
uk: Не вдалося прочитати вхідний відеокадр

en: Unable to read the stream header
uk: Не вдалося прочитати заголовок потоку даних

en: Unable to set display framerate to %.3f fps.
uk: Не вдалося встановити частоту кадрів показу у %.3f кд/с.

en: Unable to set framerate of video plugin
uk: Не вдалося встановити частоту кадрів додатка роботи з відео

en: Unable to start generator %s
uk: Не вдалося запустити породжувач %s

en: Unable to write to: %s
uk: Не вдалося виконати запис до %s

en: Unblank background (b)
uk: Показати тло (b)

en: Undid %s
uk: Скасування %s

en: Undoing
uk: Скасування

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown effect %s in %s
uk: Невідомий ефект %s у %s

en: Unlimited
uk: Не обмежено

en: Unmute the audio (z)
uk: Увімкнути звук (z)

en: Unselected frames/audio (clip editor)
uk: Непозначені кадри/звук (редактор кліпів)

en: Untitled%d
uk: Без_назви%d

en: Updating video playback plugin defaults in %s
uk: Оновлення типових значень параметра відтворення відео у %s

en: Use _ALSA MIDI (recommended)
uk: Вико_ристати MIDI ALSA (рекомендовано)

en: Use _Natural Size
uk: Використовувати по_чатковий розмір

en: Use _Natural image size
uk: Використовувати _початкові розміри зображення

en: Use _antialiasing when resizing
uk: Використовувати під час зміни розмірів з_гладжування

en: Use _jack audio player
uk: Ви_користовувати звуковий програвач Jack

en: Use _letterboxing to maintain aspect ratio (optional)
uk: _Чорні смуги для збереження співвідношення розмірів (необов’язкове)

en: Use _pulseaudio player
uk: Програва_ч pulseaudio

en: Use _raw MIDI
uk: Використовувати MIDI б_ез обробки

en: Use _recommended settings
uk: Використати _рекомендовані параметри

en: Use _sox audio player
uk: Вико_ристовувати звуковий програвач Sox

en: Use _threads where possible when applying effects
uk: _Розподілене виконання під час застосування ефектів

en: Use an audio rate of %d Hz%s%s
uk: Використовувати частоту дискретизації звуку %d Гц%s%s

en: Use def_aults
uk: Використовувати т_ипові

en: Use default width, height and FPS
uk: Використовувати типову ширину, висоту і частоту кадрів

en: Use instant opening when possible
uk: За можливості, користуватися негайним відкриттям

en: Use these same _values for rendering a new clip
uk: Використовувати ці з_начення для обробки нових кліпів

en: Using format '%s' instead.
uk: Використовуємо формат «%s».

en: Utilities
uk: Утиліти

en: VCD Title
uk: Частина VCD

en: VIDEO
uk: ВІДЕО

en: Value for "%s" could not be read.
uk: Не вдалося прочитати значення «%s».

en: Vars.
uk: Змінні

en: Vary the video speed
uk: Змінювати швидкість відео

en: Version:
uk: Версія:

en: Version: %d
uk: Версія: %d

en: Vertical flipping
uk: Вертикальне віддзеркалення

en: Vertical shifting
uk: Вертикальне зсування

en: Video
uk: Відео

en: Video %d
uk: Відео %d

en: Video Analysers
uk: Аналізатори відео

en: Video Effects
uk: Відеоефекти

en: Video block (multitrack)
uk: Відеоблок (багато доріжок)

en: Video dimensions: %d x %d are invalid. Stream cannot be opened
uk: Некоректні розміри кадру: %d x %d. Не вдалося відкрити потік даних

en: Video load directory (default)
uk: Каталог завантаження відео (типовий)

en: Video only Transitions
uk: Переходи лише зображення

en: Video open command (fallback)
uk: Команда відкриття відео (резервна)

en: Video playback plugin failed to initialise palette !
uk: Додатку відтворення відео не вдалося ініціалізувати палітру!

en: Video playback plugin failed to initialise.
    Error was: %s
uk: Не вдалося ініціалізувати додаток відтворення.
    Помилка: %s

en: Video playback speed (frames per second)
uk: Швидкість відтворення відео (у кадрах за секунду)

en: Video save directory (default)
uk: Каталог збереження відео (типовий)

en: View/_Edit Selected Effect
uk: Переглянути/З_мінити позначений ефект

en: Volume
uk: Гучність

en: WARNING - this version of LiVES was compiled without either
    jack or pulseaudio support.
    Many audio features will be unavailable.
uk: УВАГА — цю версію LiVES зібрано без підтримки
    jack або pulseaudio.
    Багато можливостей роботи зі звуком будуть недоступними.

en: WARNING: Cannot start OSC server at UDP port %d
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Не вдалося запустити сервер OSC на порту UDP %d

en: Wait for the user to start playback
uk: Очікувати, доки відтворення не буде розпочато користувачем

en: Waiting for external audio
uk: Очікуємо на зовнішні звукові дані

en: Waiting for yuv4mpeg frames...
uk: Очікуємо на кадри yuv4mpeg…

en: Warn if a clip used in a layout is about to be closed.
uk: Попередження про намір закрити кліп, використаний у компонуванні.

en: Warn if audio used in a layout is about to be altered.
uk: Попередження про заміну звукових даних, використаних у компонуванні.

en: Warn if audio used in a layout is about to be deleted.
uk: Попередження про вилучення звукових даних, використаних у компонуванні.

en: Warn if audio used in a layout is about to be shifted.
uk: Попередження про пересування звукових даних, використаних у компонуванні.

en: Warn if diskspace falls below:
uk: Попереджати, якщо місця менше за:

en: Warn if frames used in a layout are about to be altered.
uk: Попередження про заміну кадрів, використаних у компонуванні.

en: Warn if frames used in a layout are about to be deleted.
uk: Попередження про вилучення кадрів, використаних у компонуванні.

en: Warn if frames used in a layout are about to be shifted.
uk: Попередження про пересування кадрів, використаних у компонуванні.

en: Warn if multitrack has audio channels, and your audio player is not "jack" or "pulseaudio".
uk: Попереджати, якщо у багатодоріжковому кліпі є декілька каналів звуку, а програвачем не є jack або pulseaudio.

en: Warn if multitrack has no audio channels, and a layout with audio is loaded.
uk: Попереджати про завантаження компонування зі звуковими доріжками у багатодоріжковому режимі без звуку.

en: Warn if the layout has not been saved when leaving multitrack mode.
uk: Попереджати про те, що компонування не було збережено під час завершення роботи у багатодоріжковому режимі.

en: Warn on Insert / Merge if _frame rate of clipboard does not match frame rate of selection
uk: Попереджати під час вставки/об’єднання, якщо _частота кадрів у буфері даних не збігається з частотою кадрів позначеного

en: Warn on Open if file _size exceeds
uk: Попереджати під час відкриття, якщо _розмір перевищує

en: Warning !
uk: Попередження!

en: Warnings
uk: Попередження

en: Wave
uk: Хвиля

en: Waving
uk: Вигинання

en: Weed plugin path:
uk: Шлях до додатків Weed:

en: Welcome to LiVES !
uk: Вітаємо у LiVES!

en: Welcome to LiVES version %s.
uk: Вітаємо у LiVES версії %s.

en: What to do with extra clipboard frames -
uk: Спосіб обробки додаткових кадрів з буфера даних —

en: What to record when 'r' is pressed
uk: Що записувати, якщо натиснуто «R»

en: When a set is loaded, warn if clips are missing from _layouts.
uk: Під час завантаження набору попереджати про те, що не вдалося знайти кліпів _компонувань.

en: When entering Multitrack mode:
uk: Після входу до режиму декількох доріжок:

en: When inserting/merging frames:
uk: Вставка/Об’єднання кадрів:

en: When opening a yuvmpeg stream, you should first create a fifo file, and then write yuv4mpeg frames to it.
    Now you will get a chance to browse for the fifo file here.
    Following that,
    LiVES will pause briefly until frames are received.
    You should only click OK if you understand what you are doing, otherwise, click Cancel.
uk: Під час відкриття потоку даних yuvmpeg спочатку слід створити файл fifo, а потім почати запис кадрів yuv4mpeg до нього.
    Зараз ви можете вибрати файл fifo.
    Далі,
    LiVES зачекає, докли буде отримано кадри.
    Вам слід натиснути кнопку «Гаразд», лише якщо ви розумієте наслідки ваших дій. Якщо це не так, натисніть кнопку «Скасувати».

en: When opening multiple files, concatenate images into one clip
uk: Якщо буде відкрито декілька зображень, об’єднати їх у один кліп

en: When:
uk: Якщо:

en: Where: filename is the name of a media file or backup file.
uk: де «назва файла» — назва файла мультимедійних даних або резервної копії.

en: Whether the value wraps max->min and min->max.
uk: Визначає, чи буде значення зациклено переходами максимальне->мінімальне та мінімальне->максимальне.

en: Width
uk: Ширина

en: Working directory (do not remove)
uk: Робочий каталог (не вилучайте)

en: Writing script file %s...
uk: Запис файла скрипту %s…

en: X        _Height
uk: X        _Висота

en: You MUST set the audio player to "jack" in the Playback tab to use jack audio
uk: Щоб скористатися звуковими можливостями Jack, вам СЛІД вказати звуковий програвач «jack» на вкладці «Відтворення»

en: You are about to exit LiVES.
    The current clip set can be saved.
    What would you like to do ?
uk: Вами віддано команду завершення роботи LiVES.
    Можна зберегти поточний набір кліпів.
    Що слід робити програмі?

en: You are about to leave multitrack mode.
    The current layout contains generated frames and cannot be retained.
    What do you wish to do ?
uk: Ви наказали програмі завершити роботу у режимі з кількома доріжками
    Поточне компонування містить створені кадри, отже його неможливо зберегти.
    Що слід робити програмі?

en: You are about to leave multitrack mode.
    The current layout has been changed since the last save.
    What would you like to do ?
uk: Ви наказали програмі завершити роботу у режимі з кількома доріжками.
    Поточне компонування було змінено з часу останнього збереження.
    Що слід робити програмі?

en: You are about to leave multitrack mode.
    The current layout has not been saved.
    What would you like to do ?
uk: Ви наказали програмі завершити роботу у режимі з кількома доріжками.
    Поточне компонування не було збережено.
    Що слід робити програмі?

en: You can also change these values when encoding a clip
uk: Ви також можете змінити ці значення під час кодування кліпу

en: You can click and drag
    below the timeline
uk: Ви можете натиснути кнопку миші
    і перетягнути вказівник монтажним столом

en: You can click in Preview to change these values
uk: Ви можете клацнути лівою кнопкою миші у області перегляду, щоб змінити ці значення

en: You can select an effect,
    then use the INSERT BEFORE
uk: Ви можете позначити ефект,
    а потім скористатися кнопкою ВСТАВИТИ ПЕРЕД

en: You can use the following keys during playback to control LiVES:-
    
    Recordable keys (press 'r' before playback to make a recording)
    -----------------------
uk: Під час відтворення ви можете скористатися вказаними нижче клавіатурними скороченнями для керування LiVES:-
    
    Клавіші для запису (натисніть «r» до відтворення, щоб зробити запис)
    -----------------------

en: You can use the following keys to control the multitrack window:-
    -----------------------
uk: Вказаними нижче клавіатурними скороченнями можна скористатися для керування у вікні з багатьма доріжками:-
    -----------------------

en: You have chosen to change the working directory.
    Please make sure you have no other copies of LiVES open.
    
    If you do have other copies of LiVES open, please close them now, *before* pressing OK.
    
    Alternatively, press Cancel to restore the working directory to its original setting.
uk: Ви наказали програмі змінити робочий каталог.
    Будь ласка, переконайтеся, що у системі не запущено інших копій LiVES.
    
    Якщо такі копії LiVES запущено, будь ласка, закрийте їхні вікна *до* натискання кнопки «Гаразд».
    
    Крім того, ви можете натиснути кнопку «Скасувати», щоб відновити попереднє розташування робочого каталогу.

en: You have chosen to use your home directory as the LiVES working directory.
    This is NOT recommended as it will likely result in the loss of unrelated files.
    Click Yes if you REALLY want to continue, or No to create or select another directory.
uk: Вами було визначено ваш домашній каталог як робочий каталог LiVES.
    Не рекомендуємо цього робити, оскільки це, ймовірно, призведе до втрати деяких непов'язаних із програмою файлів.
    Натисніть кнопку «Так», якщо ви справді хочете використовувати домашній каталог, або кнопку «Ні», щоб створити або вибрати інший каталог.

en: You may wish to add jpeg output support to %s
uk: Вам варто додати підтримку виведення у форматі jpeg до пакунка %s

en: You may wish to upgrade %s to a newer version
uk: Вам варто оновити пакунок %s

en: You must select two video tracks
    and a time region
    to apply transitions.
    
    Alternately, you can enable Autotransitions from the Effects menu
    before inserting clips into the timeline.
uk: Вам слід вибрати дві відеодоріжки
    і часовий фрагмент
    для застосування переходів.
    
    Крім того, ви можете увімкнути автоматичні переходи у
    меню «Ефекти» перед додаванням кліпів на монтажний стіл.

en: You must set the CD device first in Preferences.
uk: Спочатку вам слід вказати пристрій КД у «Параметрах».

en: You need to enter a name for the current clip set.
    This will allow you reload the layout with the same clips later.
    Please enter the set name you wish to use.
    LiVES will remind you to save the clip set later when you try to exit.
uk: Вам слід ввести назву поточного набору кліпів.
    Таким чином, ви зможете перезавантажити компонування кліпів пізніше.
    Будь ласка, введіть назву набору, яким ви бажаєте скористатися.
    LiVES нагадає вам про те, що слід зберегти набір кліпів пізніше, якщо ви спробуєте вийти.

en: You should install %s with either png or jpeg support
uk: Вам слід встановити %s з підтримкою png або jpeg

en: You should install %s with either png/alpha or jpeg support
uk: Щоб скористатися підтримкою png/alpha або jpeg, вам слід встановити %s

en: You should install mplayer or mplayer2 to be able to use all the decoding features in LiVES
uk: Для забезпечення усіх можливостей із декодування у LiVES вам слід встановити mplayer або mplayer2

en: You should install mplayer or mplayer2 with pcm/wav support
uk: Для забезпечення підтримки pcm/wav вам слід встановити mplayer або mplayer2

en: You should install mplayer, mplayer2 or mpv to be able to use all the decoding features in LiVES
uk: Щоб мати змогу скористатися всіма можливостями з декодування звуку у LiVES, вам слід встановити mplayer, mplayer2 або mpv.

en: You should install mplayer,mplayer2 or mpv with pcm/wav support
uk: Вам слід встановити mplayer, mplayer2 або mpv із підтримкою pcm/wav

en: You should install sox to be able to use all the audio features in LiVES
uk: Щоб мати змогу скористатися всіма можливостями з обробки звуку у LiVES, вам слід встановити sox

en: You should install sox_fmt_all or similar
uk: Вам слід встановити sox_fmt_all або подібну програму

en: Your version of mplayer/ffmpeg may be broken
uk: Ваша версія mplayer/ffmpeg може містити помилки

en: Your version of mplayer/ffmpeg may be broken !
    See http://bugzilla.mplayerhq.hu/show_bug.cgi?id=2071
    
    You can work around this temporarily by switching to jpeg output in Preferences/Decoding.
    
    Try running Help/Troubleshoot for more information.
uk: У вашій версії mplayer/ffmpeg можуть бути помилки!
    See http://bugzilla.mplayerhq.hu/show_bug.cgi?id=2071
    
    Тимчасово уникнути помилок можна перемиканням на виведення у форматі jpeg («Налаштування->Декодування»).
    
    Щоб дізнатися більше, скористайтеся пунктом «Довідка->Усування вад».

en: [opening...]
uk: [відкриваємо…]

en: _Abort
uk: _Перервати

en: _About
uk: _Про програму

en: _Add Webcam/TV card...
uk: _Додати вебкамеру/ТБ-картку…

en: _Adjust %s
uk: _Коригувати %s

en: _Adjust Audio Sync...
uk: С_коригувати синхронізацію звуку...

en: _Adjust Selected Clip Start/End Points
uk: С_коригувати початкову або кінцеву позицію позначеного кліпу

en: _Adjust Start and End Points
uk: _Коригування початкової і кінцевої позицій

en: _Advanced
uk: Д_одатково

en: _Alt Background Color
uk: _Альтернативний колір тла

en: _Alt Foreground Color
uk: _Альтернативний колір переднього плану

en: _Always use the following values:
uk: _Завжди використовувати такі значення:

en: _Append Audio...
uk: Д_олучити звук…

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: _Apply Real Time Effects to Selection
uk: _Застосувати ефекти реального часу до позначеного

en: _Audio
uk: _Звук

en: _Audio (requires jack or pulseaudio player)
uk: Зв_ук (потребує програвача jack або pulseaudio)

en: _Automatic Mode (autolives)...
uk: _Автоматичний режим (autolives)…

en: _Autoreload next time
uk: _Автоматично перезавантажувати надалі

en: _Background Color
uk: Колір _тла

en: _Background Colour
uk: Колір _тла

en: _Background colour
uk: Колір _тла

en: _Backup Clip as .%s...
uk: Створити _резервну копію кліпу у форматі .%s…

en: _Batch mode generator
uk: _Породжувач пакетного режиму

en: _Black and white camera
uk: _Чорно-біла зйомка

en: _Black is transparent
uk: _Чорний є прозорим

en: _Blank Background
uk: Спо_рожнити тло

en: _Bottom
uk: Ни_жньої частини

en: _Browse
uk: _Вибрати

en: _CLIP EDITOR
uk: _РЕДАКТОР КЛІПІВ

en: _Calculate
uk: _Обчислити

en: _Center on Cursor
uk: _Центрувати за курсором

en: _Change Playback/Save Speed...
uk: З_мінити швидкість відтворення або збереження…

en: _Change Width, Height and Audio Values...
uk: _Змінити ширину, висоту та гучність звуку…

en: _Channels
uk: _Канали

en: _Clear all effects
uk: Ви_лучити всі ефекти

en: _Clip editor
uk: _Редактор кліпів

en: _Clip switches
uk: П_еремикання кліпів

en: _Clips
uk: _Кліпи

en: _Close This Clip
uk: _Закрити цей кліп

en: _Close Window
uk: За_крити вікно

en: _Close mixer
uk: _Закрити вікно мікшера

en: _Close the Selected Clip
uk: За_крити вікно позначеного кліпу

en: _Close this Clip
uk: _Закрити цей кліп

en: _Colourspace
uk: _Простір кольорів

en: _Copy RFX Script to Test...
uk: К_опіювати скрипт RFX до тестових…

en: _Copy Selection
uk: _Копіювати позначене

en: _Copy...
uk: _Копіювати…

en: _Custom Effects
uk: _Нетипові ефекти

en: _Custom Generators
uk: _Нетипові породжувачі

en: _Cycle Start
uk: Початок _циклу

en: _Decrease Contrast
uk: З_меншити контрастність

en: _Default value:
uk: _Типове значення:

en: _Default:
uk: _Типовий:

en: _Del. node
uk: Ви_л. вузол

en: _Delete Audio...
uk: В_илучити звук…

en: _Delete Selected Block
uk: Ви_лучити позначений блок

en: _Delete Selected Effect
uk: Ви_лучити позначений ефект

en: _Delete Selection
uk: Ви_лучити позначене

en: _Delete Test RFX Script...
uk: _Вилучити тестовий скрипт RFX…

en: _Delete affected layouts
uk: Ви_лучити відповідні компонування

en: _Delete all
uk: Ви_лучити все

en: _Delete clip set
uk: Ви_лучити набір кліпів

en: _Delete layout
uk: Ви_лучити компонування

en: _Delete this Block
uk: Ви_лучити цей блок

en: _Delete this Effect
uk: Ви_лучити цей ефект

en: _Diffmax
uk: _Максимальна різниця

en: _Directory to save to:
uk: _Каталог для зберігання:

en: _Disconnect All
uk: _Від'єднати усі

en: _Donate to the Project !
uk: Підтримати проєкт _фінансово!

en: _Double Size
uk: Подв_ійний розмір

en: _Driver
uk: Д_райвер

en: _Drop Frames
uk: Ви_кинути кадри

en: _Edit
uk: З_міни

en: _Edit Entry
uk: _Змінити запис

en: _Edit Test RFX Script...
uk: _Змінити тестовий скрипт RFX…

en: _Edit/Encode in Clip Editor
uk: З_мінити/Закодувати у редакторі кліпів

en: _Effects at Current
uk: Е_фекти у поточній позиції

en: _Email the Author
uk: _Надіслати електронного листа авторові

en: _Enable audio
uk: _Увімкнути звук

en: _Encode Clip As...
uk: За_кодувати кліп як…

en: _End
uk: _Кінець

en: _End Colour
uk: _Кінцевий колір

en: _End Frame Only
uk: Лише _останній кадр

en: _End Size X:
uk: _Кінцевий розмір за X:

en: _End Size Y:
uk: _Кінцевий розмір за Y:

en: _End amount
uk: _Кінцева величина

en: _Enough
uk: _Досить

en: _Event Window
uk: Вікно п_одій

en: _Event Window (selected time only)
uk: Вікно по_дій (лише для позначеного часу)

en: _Every
uk: _Кожні

en: _Exit multitrack mode after rendering
uk: Ви_йти з багато доріжкового режиму після обробки

en: _Export Audio...
uk: _Експортувати звук…

en: _External [monitor]
uk: _Зовнішнє [монітор]

en: _FPS
uk: _Частота кадрів

en: _Fade level
uk: Рівень з_гасання

en: _Fade start
uk: П_очаткове згасання

en: _File
uk: _Файл

en: _File Name :
uk: _Назва файла:

en: _Fill colour
uk: Колір _заповнення

en: _Finish
uk: _Завершити

en: _First frame
uk: П_ерший кадр

en: _Flash for
uk: Сп_палах протягом

en: _Font
uk: _Шрифт

en: _Foreground Color
uk: Колір _тексту

en: _Frame
uk: _Кадр

en: _Frame changes
uk: З_мінюється номер кадру

en: _Frames
uk: _Кадри

en: _Frames Per Second
uk: _Кадрів на секунду

en: _Frames per second
uk: _Кадрів на секунду

en: _Free
uk: Виві_льнити

en: _Free (eg. vp9 / opus / webm)
uk: _Вільний (наприклад vp9 / opus / webm)

en: _From type:
uk: _З типу:

en: _Full Screen
uk: _Повноекранний режим

en: _Gang layer audio
uk: Звук з’_єднаного шару

en: _Generate
uk: С_творити

en: _Height
uk: _Висота

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Hold for
uk: _Утримувати протягом

en: _Horizontal segments
uk: _Горизонтальні сегменти

en: _Ignore Width, Height and Audio Values from Loaded Layouts
uk: _Ігнорувати дані про ширину, висоту та параметри звуку з завантажених компонувань

en: _Ignore changes
uk: _Ігнорувати зміни

en: _Image
uk: _Зображення

en: _Image File
uk: Файл з_ображення

en: _Import Custom RFX script...
uk: _Імпортувати нетиповий скрипт RFX…

en: _Import Custom Theme (.%s)...
uk: _Імпортувати нетипову тему (.%s)…

en: _Import Project (.%s)...
uk: _Імпортувати проєкт (.%s)…

en: _Import from Device
uk: _Імпортувати з пристрою

en: _Import from Firewire
uk: І_мпортувати з Firewire

en: _Increase Contrast
uk: З_більшити контрастність

en: _Info
uk: І_нформація

en: _Init Size X:
uk: По_чатковий розмір за X:

en: _Init Size Y:
uk: По_чатковий розмір за Y:

en: _Insert Audio Here
uk: _Вставити звук тут

en: _Insert Frames
uk: _Вставити кадри

en: _Insert Here
uk: _Вставити тут

en: _Insert Selected Clip Audio
uk: В_ставити позначений звуковий кліп

en: _Insert from Clipboard...
uk: В_ставити з буфера обміну…

en: _Insert selected clip
uk: _Вставити позначений кліп

en: _Insert to fit audio
uk: В_ставити відповідно до звукових даних

en: _Internal
uk: В_нутрішні

en: _Invert Selection
uk: І_нвертувати позначення

en: _Invert backing audio
    and layer volumes
uk: _Інвертувати гучності
    звукового супроводу і шарів

en: _Joystick device
uk: Пристрій _джойстика

en: _Joystick events
uk: Події д_жойстика

en: _Jump to Next Block Boundary
uk: П_ерейти до межі наступного блоку

en: _Jump to Previous Block Boundary
uk: П_ерейти до межі попереднього блоку

en: _Keyword:
uk: _Ключове слово:

en: _Label:
uk: _Мітка:

en: _Language code:
uk: Код _мови:

en: _Levels
uk: _Рівні

en: _LiVES TV (broadband)
uk: _ТБ LiVES (широкосмугове)

en: _Link start and end colours
uk: З’_єднати початковий і кінцевий кольори

en: _Load Device Mapping...
uk: _Завантажити карту відображення пристроїв…

en: _Load Layout...
uk: _Завантажити компонування…

en: _Load default keymap
uk: З_авантажити типові клавіатурні скорочення

en: _Lock Selection Width
uk: За_блокувати тривалість позначеного

en: _Loop Clipboard to Fit Selection
uk: _Циклічно додати для заповнення позначеної ділянки

en: _Loop code...
uk: Код _циклу…

en: _MIDI device
uk: Пр_истрій MIDI

en: _MIDI events
uk: П_одії MIDI

en: _MIDI/Joystick Interface
uk: _Інтерфейс MIDI/джойстика

en: _MIDI/Joystick Learner...
uk: _Навчання MIDI/джойстика…

en: _MULTITRACK mode
uk: Режим _декількох доріжок

en: _Mad Frames
uk: _Шалені кадри

en: _Manual (opens in browser)
uk: _Підручник (буде відкрито у переглядачі)

en: _Max zoom x 10
uk: _Максимальний масштаб x 10

en: _Merge Clipboard with Selection...
uk: _Об’єднати вміст буфера з позначеним…

en: _Middle
uk: _Середини

en: _Midtone
uk: _Напівтон

en: _Minimum value:
uk: _Мінімальне значення:

en: _Move Effects with Blocks
uk: П_ересунути ефекти з блоками

en: _Multitrack mode
uk: Режим _декількох доріжок

en: _Mute
uk: В_имкнути звук

en: _Name:
uk: _Назва:

en: _Negate
uk: _Негатив

en: _Never
uk: _Ніколи

en: _New Entry
uk: С_творити запис

en: _New Test RFX Script...
uk: _Створити тестовий скрипт RFX…

en: _Next
uk: _Далі

en: _Next filter map
uk: _Наступна карта фільтрування

en: _Next node
uk: _Наст. вузол

en: _Non-free (eg. h264 / aac / mp4)
uk: _Пропрієтарний (наприклад h264 / aac / mp4)

en: _None
uk: _Жодних

en: _Normalise Rendered Audio
uk: _Нормалізувати оброблений звук

en: _Number of frames
uk: _Кількість кадрів

en: _Number of times to insert
uk: _Кількість повторних вставок

en: _Offset X
uk: В_ідступ за X

en: _Offset Y
uk: В_ідступ за Y

en: _Open File/Directory
uk: _Відкрити файл або каталог

en: _Open...
uk: _Відкрити…

en: _Options
uk: П_араметри

en: _Other
uk: _Інше

en: _Other Center
uk: _Інший центр

en: _Other options (e.g audio, subtitles)...
uk: _Інші параметри (зокрема звуку, субтитрів)…

en: _Output format
uk: Формат _виведення

en: _Parameters...
uk: _Параметри…

en: _Pause
uk: П_ризупинити

en: _Pin
uk: При_шпилити

en: _Play
uk: _Відтворення

en: _Play All
uk: _Відтворити все

en: _Play from Timeline Position
uk: Від_творити від позиції на монтажному столі

en: _Player
uk: П_рогравач

en: _Plugin
uk: _Додаток

en: _Point size
uk: Р_озмір точки

en: _Pointer
uk: В_казівник

en: _Post loop code...
uk: Код _після циклу…

en: _Pre loop code...
uk: Код _до циклу…

en: _Pre-decode all frames
uk: _Попередньо декодувати усі кадри

en: _Pre-render Audio
uk: Попередн_ьо обробити звук

en: _Preferences...
uk: _Параметри…

en: _Prev filter map
uk: _Попередня карта фільтрування

en: _Prev node
uk: П_опер. вузол

en: _Preview
uk: П_ереглянути

en: _Promote Test Rendered Effect/Tool/Generator...
uk: Підн_яти тестовий ефект обробки/інструмент/породжувач у списку…

en: _Prompt me for width, height, fps and audio settings
uk: _Запитати про ширину, висоту, частоту кадрів та параметри звуку

en: _Properties...
uk: _Властивості…

en: _RFX Effects/Tools/Utilities
uk: _Ефекти/Інструменти/Допоміжні програми RFX

en: _Radius
uk: _Радіус

en: _Radius end
uk: _Кінцевий радіус

en: _Radius start
uk: Початковий _радіус

en: _Random colour each frame
uk: Вип_адкова зміна кольорів кожного кадру

en: _Randomness
uk: В_ипадковість

en: _Real time effects
uk: Ефекти _реального часу

en: _Recent Files...
uk: _Нещодавні файли…

en: _Record Performance
uk: _Виконати запис

en: _Recover disk space
uk: _Відновити місце на диску

en: _Redo
uk: Повт_орити

en: _Redo %s
uk: П_овторити %s

en: _Region End to Timecode
uk: Від кінця _ділянки до часового відліку

en: _Region Start to Timecode
uk: Від початку _ділянки до часового відліку

en: _Reload Clip Set...
uk: П_ерезавантажити набір кліпів…

en: _Remove Entry
uk: Ви_лучити запис

en: _Rename Current Clip in Menu...
uk: П_ерейменувати поточний кліп у меню…

en: _Render
uk: _Обробка

en: _Render All to New Clip
uk: _Обробити дані до нового кліпу

en: _Requirements...
uk: _Залежності…

en: _Resample Audio...
uk: Змінити _частоту звуку…

en: _Resample Insertion
uk: _Змінити частоту кадрів у вставленому

en: _Reset All Playback Speeds and Positions
uk: С_кинути всі швидкості та позиції відтворення

en: _Reset Values
uk: Від_новити значення

en: _Reset to Defaults
uk: _Типові значення

en: _Reset values
uk: Від_новити значення

en: _Resize All Frames...
uk: З_мінити розмір усіх кадрів…

en: _Restore Clip from .%s...
uk: Ві_дновити кліп з .%s…

en: _Retry
uk: П_овторити

en: _Reverse Clipboard
uk: _Обернути порядок у буфері обміну даних

en: _Reverse playback
uk: Зв_оротне відтворення

en: _Right
uk: П_равої частини

en: _Rotate Selection by
uk: _Обернути позначене на

en: _Run Test Rendered Effect/Tool/Generator...
uk: _Запустити тестовий ефект обробки/інструмент/породжувач…

en: _Sample Size
uk: _Розмір фрагмента

en: _Save Device Mapping...
uk: З_берегти карту відображення пристроїв…

en: _Save Frame as...
uk: _Зберегти кадр як…

en: _Save Layout as...
uk: З_берегти компонування як…

en: _Save as default keymap
uk: З_берегти як типовий набір прив’язок

en: _Save clip set
uk: _Зберегти набір кліпів

en: _Save layout
uk: _Зберегти компонування

en: _Save to file
uk: _Зберегти до файла

en: _Select Current Track
uk: П_означити поточну доріжку

en: _Select this Block
uk: П_означити цей блок

en: _Select...
uk: По_значити…

en: _Send LiVES Stream to...
uk: _Надіслати потік даних LiVES до…

en: _Show Clip Information
uk: П_оказати відомості щодо кліпу

en: _Show FPS statistics
uk: П_оказувати дані щодо частоти кадрів

en: _Show FRAME Events
uk: _Показувати події FRAME

en: _Show Multitrack Keys
uk: _Показувати клавіші доріжок

en: _Shrink rotated window to fit frame size
uk: С_тиснути повернуте вікно відповідно до розмірів кадру

en: _Sigma end
uk: Кінцеве _сігма

en: _Sigma start
uk: По_чаткове сігма

en: _Skip
uk: Пр_опустити

en: _Skip ahead
uk: _Забігання наперед

en: _Slow (hint to GUI)
uk: Пов_ільно (підказка до інтерфейсу)

en: _Source Colour
uk: _Початковий колір

en: _Speed Up/Slow Down Insertion
uk: При_швидшити/Сповільнити вставлене

en: _Splice
uk: _Розрізати

en: _Split Block At Cursor
uk: По_ділити блок за курсором

en: _Split Current Track at Cursor
uk: _Розділити поточну доріжку на позиції курсора

en: _Split Selected Video Tracks
uk: _Розділити позначені відеодоріжки

en: _Start
uk: П_очаток

en: _Start Colour
uk: _Початковий колір

en: _Start Frame Only
uk: _Лише перший кадр

en: _Start Value
uk: _Початкове значення

en: _Start amount
uk: _Початкова величина

en: _Stop
uk: З_упинити

en: _Stroke colour
uk: Колір _штриха

en: _Target Colour
uk: _Кінцевий колір

en: _Text
uk: _Текст

en: _Time (seconds)
uk: _Час (у секундах)

en: _Timecode to Region End
uk: _Часовий відлік до кінця області

en: _Timecode to Region Start
uk: _Часовий відлік до початку області

en: _Tools
uk: _Інструменти

en: _Top left is clipboard
uk: В_горі ліворуч дані з буфера

en: _Tracks
uk: _Доріжки

en: _Transition Method:
uk: Спосіб п_ереходу:

en: _Trigger code...
uk: Код пере_микача…

en: _Trim/Pad Audio...
uk: _Обрізати/Доповнити звукову доріжку…

en: _Troubleshoot
uk: _Усування вад

en: _Type:
uk: _Тип:

en: _Undo
uk: В_ернути

en: _Undo %s
uk: В_ернути %s

en: _Unlimited
uk: _Без обмежень

en: _Utilities
uk: _Допоміжні програми

en: _VJ
uk: Ві-д_жей

en: _Velocity
uk: _Швидкість

en: _Vertical segments
uk: _Вертикальні сегменти

en: _View
uk: П_ерегляд

en: _View this Effect
uk: П_ереглянути цей ефект

en: _View/Edit this Effect
uk: П_ереглянути/Змінити цей ефект

en: _Wavemax
uk: Максимум _хвилі

en: _White is transparent
uk: _Білий є прозорим

en: _Width
uk: _Ширина

en: _Wipe layout
uk: Ви_терти компонування

en: _Wipe/Delete Layout...
uk: Ви_лучити компонування…

en: _Wrap Around
uk: За_гортання

en: _Wrap value
uk: _Циклічна зміна

en: _X Center
uk: _Центр за X

en: _X End
uk: _Кінець за X

en: _X Start
uk: _Початок за X

en: _X offset
uk: _Відступ за X

en: _Y Center
uk: Ц_ентр за Y

en: _Y End
uk: Кі_нець за Y

en: _Y Start
uk: П_очаток за Y

en: _Y offset
uk: В_ідступ за Y

en: _Zoom In
uk: З_більшити

en: _Zoom Out
uk: З_меншити

en: _degrees
uk: _градусів

en: _then
uk: _тоді

en: after it.
uk: після.

en: analyser
uk: аналізатор

en: and any information shown below:
uk: а також дані, наведені нижче:

en: and the selected one
    will be inserted
uk: і позначений ефект
    буде вставлено

en: and: %s
uk: і: %s

en: audio
uk: звук

en: audio analyser
uk: аналізатор звуку

en: audio generator
uk: породжувач звуку

en: audio only
uk: лише звук

en: audio track
uk: звукова доріжка

en: audio volume controller
uk: регулятор гучності

en: audio/video
uk: звук/відео

en: audio/video generator
uk: породжувач звуку або відео

en: auto backup
uk: автоматичне створення резервних копій

en: before it.
uk: перед.

en: blank_frames
uk: спорожнення_кадрів

en: blur
uk: розмивання

en: boolean
uk: булеве

en: brightness_change
uk: зміна_яскравості

en: buffered
uk: буферизовано

en: but many audio features will be disabled.
uk: але багато можливостей із роботі зі звуком буде вимкнено.

en: but you do not have sox installed.
    You are advised to install it before running LiVES.
uk: але у вашій системі Sox не встановлено.
    Радимо вам встановити його до того, як ви почнете користуватися LiVES.

en: cancelled.
uk: скасовано.

en: cdda2wav or icedax is required for this function.
uk: Для користування цією можливість слід встановити cdda2wav або icedax.

en: change time (seconds)
uk: час зміни (у секундах)

en: charcoal
uk: вугільний_олівець

en: clamped
uk: затиснуте

en: clear function keys
uk: зняти функціональні клавіші

en: clips
uk: кліпи

en: clips and frames
uk: кліпи і кадри

en: clips can be moved around.
uk: кліпи можна пересувати.

en: color
uk: колір

en: colorize
uk: розфарбовування

en: colour_filter
uk: фільтрування_кольору

en: colour_replace
uk: заміна_кольору

en: compositor
uk: складання

en: contrast
uk: контрастність

en: converter
uk: перетворювач

en: could not be opened with the desired format.
uk: не вдалося відкрити у бажаному форматі.

en: ctrl-0
uk: Ctrl-0

en: ctrl-1
uk: Ctrl-1

en: ctrl-2
uk: Ctrl-2

en: ctrl-alt-space
uk: Ctrl-Alt-Пробіл

en: ctrl-backspace
uk: Ctrl-Backspace

en: ctrl-down
uk: Ctrl-↓

en: ctrl-down-arrow
uk: Ctrl-↓

en: ctrl-enter
uk: Ctrl-Enter

en: ctrl-left
uk: Ctrl-←

en: ctrl-left-arrow
uk: Ctrl-←

en: ctrl-minus
uk: Ctrl--

en: ctrl-page-down
uk: Ctrl-Page Down

en: ctrl-page-up
uk: Ctrl-Page Up

en: ctrl-plus
uk: Ctrl-+

en: ctrl-right
uk: Ctrl-→

en: ctrl-right-arrow
uk: Ctrl-→

en: ctrl-space
uk: Ctrl-Пробіл

en: ctrl-up
uk: Ctrl-↑

en: ctrl-up-arrow
uk: Ctrl-↑

en: custom...
uk: нетиповий…

en: cycle
uk: циклічність

en: data
uk: дані

en: data generator
uk: породжувач даних

en: data processor
uk: обробник даних

en: data source
uk: джерело даних

en: data visualiser
uk: візуалізатор даних

en: deinterlace
uk: усування_черезрядковості

en: despeckle
uk: прибирання_випадкових_крапок

en: disable audio, since the target encoder cannot encode audio
uk: вимкнення звуку через те, що інструмент кодування не може закодувати звукові дані

en: disabled !
uk: вимкнено!

en: discrimination
uk: утискання

en: done.
uk: виконано.

en: double size
uk: подвійний розмір

en: dream
uk: мрія

en: dummy MIDI OUT port...
uk: Фіктивний вихідний порт MIDI…

en: edge_detect
uk: виявлення_країв

en: effect
uk: ефект

en: emboss
uk: барельєф

en: enhance
uk: покращення

en: enter text parameter (when effect has keyboard grab)
uk: ввести текстовий параметр (якщо ефектом захоплено клавіатуру)

en: error in file. Failed.
uk: помилка у файлі. Виконання перервано.

en: event list has invalid fps. Failed.
uk: у списку подій вказано некоректну частоту кадрів. Помилка.

en: every
uk: кожні

en: external
uk: зовнішній

en: f1
uk: F1

en: f12
uk: F12

en: f2
uk: F2

en: failed (unknown type)
uk: невдало (невідомий тип)

en: failed.
uk: невдало.

en: faster/increase effect
uk: швидше/збільшити потужність ефекту

en: first
uk: перших

en: flip
uk: віддзеркалення

en: flop
uk: перекидання

en: fps
uk: кд/с

en: frame_calculator
uk: обчислення_кадрів

en: frames
uk: кадрів

en: frames : maximum number of frames to open
uk: кількість кадрів: максимальна кількість кадрів, які слід відкрити

en: freeze frame
uk: заморозити кадр

en: fullscreen
uk: на весь екран

en: gamma_change
uk: зміна_коефіцієнту_контрастності

en: gen_blank_frames
uk: створення_порожніх_кадрів

en: gen_clip_from_image
uk: створення_кадру_з_зображення

en: gen_coloured_frames
uk: створення_кольорових_кадрів

en: gen_text
uk: створення_тексту

en: generator
uk: породжувач

en: got header
uk: отримано заголовок

en: grab keyboard for last activated effect
uk: захопити клавіатуру для останнього активованого ефекту

en: hue_change
uk: зміна_відтінку

en: image_overlay
uk: накладання_зображень

en: integer
uk: ціле число

en: internal
uk: внутрішній

en: invalid event list. Failed.
uk: некоректний список подій. Помилка.

en: jumble
uk: плутанина

en: key
uk: клавіша

en: last
uk: останній

en: layer %d
uk: шар %d

en: leave text parameter (when effect has keyboard grab)
uk: вилучити текстовий параметр (якщо ефектом захоплено клавіатуру)

en: make a mark on the timeline (during playback)
uk: зробити позначку на монтажному столі (під час відтворення)

en: modulate
uk: модуляція

en: monochrome
uk: чорно-біле

en: move current track down
uk: пересунути поточну доріжку нижче

en: move current track up
uk: пересунути поточну доріжку вище

en: move timeline cursor left 1 frame
uk: пересунути курсор на монтажному столі на 1 кадр ліворуч

en: move timeline cursor left 1 second
uk: пересунути курсор на монтажному столі ліворуч на 1 секунду

en: move timeline cursor right 1 frame
uk: пересунути курсор на монтажному столі на 1 кадр праворуч

en: move timeline cursor right 1 second
uk: пересунути курсор на монтажному столі праворуч на 1 секунду

en: negate
uk: негатив

en: nervous
uk: нервовість

en: next clip
uk: наступний кліп

en: noisify
uk: зашумлення

en: none
uk: немає

en: normalize
uk: нормалізація

en: note
uk: нотатка

en: number of monitors detected: %d
uk: виявлена кількість моніторів: %d

en: onto the timeline.
uk: на монтажний стіл.

en: opts can be:
uk: параметри можуть бути такими:

en: or INSERT AFTER buttons to move it.
uk: або ВСТАВИТИ ПІСЛЯ, щоб пересунути його.

en: or enter a smaller value.
uk: або введіть менше значення.

en: paused...
uk: призупинено…

en: performance data was backed up...
uk: було створено резервну копію записаних даних…

en: photo_still
uk: фотоспалах

en: ping pong loops
uk: цикли туди-сюди

en: pixilate
uk: пікселювання

en: play all
uk: відтворити усе

en: play selection
uk: відтворити позначене

en: pointer
uk: вказівник

en: posterize
uk: постеризація

en: previous clip
uk: попередній кліп

en: randomzoom
uk: випадковий_масштаб

en: range
uk: діапазон

en: real-time effects off
uk: вимкнути інтерактивні ефекти

en: rebuilding dynamic menu entries...
uk: перезбирання динамічних пунктів меню…

en: rec %.2f MB
uk: зап %.2f МБ

en: rec %9d/%d
uk: зап %9d/%d

en: rec ?? MB
uk: зап. ?? МБ

en: recommended
uk: найліпший

en: recording aborted by clipboard playback.
uk: запис перервано відтворенням даних з буфера.

en: recording aborted by preview.
uk: запис перервано переглядом.

en: rendered %d frames to new clip.
uk: оброблено %d кадрів зі спрямуванням до нового кліпу.

en: resample audio to %d Hz%s%s
uk: зміна дискретизації звуку до %d Гц%s%s

en: resample video to %.3f frames per second
uk: зміна дискретизації відео до %.3f кадрів на секунду

en: resample video to %d:%d frames per second
uk: зміна дискретизації відео до %d:%d кадрів на секунду

en: resampling error...
uk: помилка зміни дискретизації…

en: reset frame rate
uk: скинути частоту кадрів

en: resize
uk: зміна_розмірів

en: resize video to %d x %d pixels
uk: зміна розмірів відео до %d x %d пікселів

en: resumed...
uk: поновлено…

en: reverse direction
uk: зворотний напрямок

en: reverse direction (background clip)
uk: зворотний напрямок (фоновий кліп)

en: rewind to play start.
uk: повернутися до початку відтворення.

en: rotate
uk: обертання

en: saturation_change
uk: зміна_насиченості

en: seconds
uk: секунд

en: seconds.
uk: секунд.

en: select next clip
uk: позначити наступний кліп

en: select one or more tracks
    to create a region.
uk: позначте одну або декілька доріжок,
    щоб створити область.

en: select previous clip
uk: позначити попередній кліп

en: select/deselect current track
uk: позначити або зняти позначення з поточної доріжки

en: selected tracks
uk: позначені доріжки

en: selection
uk: позначене

en: separate window
uk: окреме вікно

en: sepia
uk: сепія

en: shift-left-arrow
uk: Shift-←

en: shift-right-arrow
uk: Shift-→

en: shift_horizontal
uk: горизонтальний_зсув

en: shift_vertical
uk: вертикальний_зсув

en: shrink_expand
uk: стиснення_розтягання

en: skip back
uk: гортати назад

en: skip forwards
uk: гортати вперед

en: skip_forwards
uk: забігання_наперед

en: slower/decrease effect
uk: повільніше/зменшити потужність ефекту

en: solarize
uk: вигорання

en: spin
uk: обертання_навколо_осі

en: splitter
uk: роздільник

en: spread
uk: розсіювання

en: start_time : filename start time in seconds
uk: початок_за_часом: початок за часом у файлі з вказаною назвою у секундах

en: state
uk: стан

en: stop
uk: зупинка

en: store/switch to clip mnemonic 1
uk: зберегти/перемкнутися на мнемоніку кліпу 1

en: store/switch to clip mnemonic 2
uk: зберегти/перемкнутися на мнемоніку кліпу 2

en: string
uk: рядок

en: swap background/foreground
uk: поміняти місцями тло і передній план

en: swirl
uk: вихор

en: switch effect mode (when effect has keyboard grab)
uk: перемкнути режим ефекту (якщо ефектом захоплено клавіатуру)

en: tab
uk: Tab

en: tap
uk: удар

en: test...
uk: перевірка…

en: textover
uk: накладання_тексту

en: to New _Clip...
uk: до нового _кліпу…

en: to _Selection
uk: до _позначеного

en: to make a mark on the timeline
uk: для створення позначки на монтажному столі

en: to select a block.
uk: щоб позначити блок.

en: to select a frame.
uk: щоб позначити кадр.

en: to select a time region.
uk: щоб позначити діапазон часу.

en: to select tracks and time.
uk: щоб позначити доріжки і часові ділянки.

en: toggle real-time effect 1
uk: увімкнути або вимкнути ефект реального часу 1

en: toggle real-time effect 2
uk: увімкнути або вимкнути ефект реального часу 2

en: tool
uk: інструмент

en: track %s
uk: доріжка %s

en: tracks %s and %s
uk: доріжки %s і %s

en: transition
uk: перехід

en: transition_bwthresh
uk: перехід_у_чорнобіле

en: transition_checkerboard
uk: перехід_шахова_дошка

en: transition_fade2
uk: перехід_згасання2

en: transition_splice
uk: перехід_розрізання

en: trim_frames
uk: обрізання_кадрів

en: tunnel
uk: тунель

en: unclamped
uk: незатиснуте

en: unknown
uk: невідомий

en: update required.
uk: потрібне оновлення.

en: utility
uk: утиліта

en: value
uk: значення

en: variable
uk: змінна

en: velocity
uk: швидкість

en: video
uk: відео

en: video analyser
uk: відеоаналізатор

en: video only
uk: лише відео

en: want to set effect parameters
uk: бажаєте встановити параметри ефектів

en: wave
uk: хвиля

en: yu4mpeg stream in
uk: yu4mpeg-потік у

en: yuv4mpeg stream
uk: yuv4mpeg-потік

en: zoom in
uk: збільшити

en: zoom out
uk: зменшити
