MATE Desktop Environment - en to af translation catalogue (23 entries)

en: _View
af: _Bekyk

en: _Help
af: _Hulp

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Search
af: Soek

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Remove
af: Verwyder

en: Introduction
af: Inleiding

en: Device
af: Toestel

en: Connect
af: Koppel

en: Connecting...
af: Besig om te koppel...

en: Unknown
af: Onbekend

en: _Close
af: _Sluit

en: No
af: Nee

en: _Search
af: _Soek

en: Disconnecting...
af: Ontkoppel tans...

en: _Connect
af: K_oppel

en: _Disconnect
af: _Ontkoppel

en: _Remove...
af: _Verwyder...

en: Plugins
af: Inproppe

note: translators: device class
en: unknown
af: onbekend

en: yes
af: ja

en: no
af: nee

en: Connected
af: Gekoppel

en: Network
af: Netwerk

en: Bluetooth Manager
af: Bluetooth-bestuurder
