MATE Desktop Environment - en to hr translation catalogue (360 entries)

en: <b>Visibility Setting</b>
hr: <b>Postavke vidljivosti</b>

en: Hidden
hr: Skriven

en: Always visible
hr: Uvijek vidljiv

en: Temporarily visible
hr: Privremeno vidno

en: <b>Friendly Name</b>
hr: <b>Prijateljsko Ime</b>

en: Pairing request
hr: Zahtjev za uparivanje

en: Pairing request for device:
hr: Zahtjev za uparivanje uređaja:

en: This should be overwritten
hr: Ovo bi trebalo biti prebrisano

en: Show input
hr: Prikaži unos

en: _Device
hr: _Uređaj

en: _View
hr: P_ogled

en: _Help
hr: _Pomoć

en: Search for nearby devices
hr: Potraži uređaje u blizini

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Search
hr: Traži

en: Create pairing with the device
hr: Uparivanje sa uređajem

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Pair
hr: Par

en: Mark/Unmark this device as trusted
hr: Dodaj/Ukloni oznaku povjerenja ovom uređaju

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Trust
hr: Povjerenje

en: Run the setup assistant for this device
hr: Pokreni pomoćnika podešavanja za ovaj uređaj

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Setup...
hr: Podešavanje...

en: Remove this device from the known devices list
hr: Ukloni ovaj uređaj s popisa poznatih uređaja

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Remove
hr: Ukloni

en: Send file(s) to the device
hr: Pošalji datoteku(e) na uređaj

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Send File
hr: Pošalji datoteku

en: Rename device
hr: Preimenuj uređaj

en: Network Access Point (NAP)
hr: Mjesto mrežnog pristupa (NAP)

en: <b>Services</b>
hr: <b>Servisi</b>

en: DHCP server type:
hr: Tip DHCP poslužitelja:

en: Recommended
hr: Preporučeno

en: IP Address:
hr: IP adresa:

en: <b>No DHCP servers installed</b>
hr: <b>DHCP poslužitelji nisu instalirani</b>

en: <b>NAP Settings</b>
hr: <b>NAP postavke</b>

en: <b>PAN Support</b>
hr: <b>PAN Podrška</b>

en: <b>DUN Support</b>
hr: <b>DUN Podrška</b>

en: <b>Network Settings</b>
hr: <b>Mrežne postavke</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
hr: <b>Prijem datoteke (Object Push)</b>

en: Incoming Folder:
hr: Dolazna mapa:

en: Select folder for incoming file transfers
hr: Odaberi mapu za dolazne transfere datoteka

en: Accept files from trusted devices
hr: Prihvati datoteke od povjerljivih uređaja

en: <b>Transfer Settings</b>
hr: <b>Postavke prijenosa</b>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
hr: <span weight="bold" size="large">Slanje datoteka pomoću Bluetootha</span>

en: <b>To:</b>
hr: <b>Na:</b>

en: <b>File:</b>
hr: <b>Datoteka:</b>

en: <b>Welcome to the Bluetooth device setup assistant. </b>
    
    
    It will walk you through the process of configuring and connecting to your Bluetooth enabled devices.
hr: <b>Dobrodošli u asistenta postavljanja Bluetooth uređaja.</b>
    
    
    Provesti će vas kroz proces konfiguracije i spajanja na vaše omogućene Bluetooth uređaje.

en: Introduction
hr: Uvod

en: Device
hr: Uređaj

en: <b>Select pairing method to use:</b>
hr: <b>Odaberite način uparivanja kojeg želite upotrijebiti:</b>

en: Pair Device
hr: Upari uređaj

en: Proceed Without Pairing
hr: Nastavi Bez Uparivanja

en: Pairing
hr: Uparivanje

en: <b>Connect to:</b>
hr: <b>Spoji na:</b>

en: Connect
hr: Spoji

en: <b>Please wait...</b>
hr: <b>Molim pričekajte...</b>

en: Connecting...
hr: Povezivanje...

en: <b>Congratulations, device successfully added</b>
hr: <b>Čestitke, uređaj je uspješno dodan</b>

en: Finished
hr: Završeno

en: Configuration
hr: Konfiguracija

en: Configure selected plugin's preferences
hr: Konfiguracija odabranih podešenja odrednica dodatka

en: <b>Plugin description:</b>
hr: <b>Opis priključka:</b>

en: Not specified
hr: Nije naznačeno

en: <b>Author:</b>
hr: <b>Autor:</b>

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: <b>Depends on:</b>
hr: <b>Ovisi o:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
hr: <b>Sukobljava se s:</b>

en: <b>GSM settings</b>
hr: <b>GSM postavke</b>

en: Number:
hr: Broj:

en: Traffic statistics
hr: Statistike prometa

en: _Close
hr: _Zatvori

en: <b>Downloaded:</b>
hr: <b>Preuzeto:</b>

en: <b>Uploaded:</b>
hr: <b>Poslano:</b>

en: <b>Log started:</b>
hr: <b>Početak zabilješke:</b>

en: <b>Log duration:</b>
hr: <b>Trajanje zabilješke:</b>

en: _Reset
hr: _Vrati izvorno

en: Send note
hr: Pošalji napomenu

en: Bluetooth Adapters
hr: Bluetooth adapteri

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
hr: Bluetooth mora biti uključen da bi upravitelj adaptera funkcionirao

en: Always
hr: Uvijek

en: %d Minute | %d Minutes
hr[0]: %d Minuta
hr[1]: %d Minute
hr[2]: %d Minuta

en: Bluetooth Devices
hr: Bluetooth uređaji

en: Bluetooth needs to be turned on for the device manager to function
hr: Da bi upravitelj uređaja mogao funkcionirati, Bluetooth mora biti uključen

en: Connection to BlueZ failed
hr: Veza na BlueZ nije uspjela

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
hr: Bluez pozadinski program nije pokrenut, blueman-manager ne može nastaviti s radom.
    To vjerojatno znači da nema otkrivenih Bluetooth adaptera ili Bluetooth pozadinski program nije pokrenut.

en: Searching
hr: Pretraživanje

en: Bluetooth Assistant
hr: Bluetooth pomoćnik

en: Adapter Preferences
hr: Osobitosti adaptera

en: File Sender
hr: Otpremnik datoteka

en: Bluetooth File Transfer
hr: Bluetooth prijenos datoteka

en: Connecting
hr: Povezivanje

en: obexd not available
hr: obexd nije dostupan

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
hr: Neuspjelo automatsko pokretanje obex usluge. Pozadinski program obex mora biti pokrenut

en: Cancelling
hr: Otkazivanje

en: Sending File
hr: Slanje datoteke

en: %.0f Minute | %.0f Minutes
hr[0]: %.0f Minuta
hr[1]: %.0f Minute
hr[2]: %.0f Minuta

en: %.0f Second | %.0f Seconds
hr[0]: %.0f Sekunda
hr[1]: %.0f Sekunde
hr[2]: %.0f Sekundi

en: Error occurred while sending file %s
hr: Došlo je do greške pri slanju datoteke %s

en: Skip
hr: Preskoči

en: Retry
hr: Pokušaj ponovno

en: Error occurred
hr: Dogodila se greška

en: Local Services
hr: Lokalni servisi

en: Pairing request for %s
hr: Zahtjev uparivanja za %s

en: Bluetooth Authentication
hr: Bluetooth autentifikacija

en: Enter PIN code for authentication:
hr: Upišite PIN za autentifikaciju:

en: Enter PIN code
hr: Upišite PIN

en: Enter passkey for authentication:
hr: Unesite lozinku za autentifikaciju:

en: Enter passkey
hr: Unesite lozinku

en: Pairing passkey for
hr: Uparivanje lozinke za

en: Pairing PIN code for
hr: Uparivanje PIN koda za

en: Pairing request for:
hr: Zahtjev uparivanja za:

en: Confirm value for authentication:
hr: Potvrdi vrijednost za autentifikaciju:

en: Confirm
hr: Potvrdi

en: Deny
hr: Odbij

en: Authorization request for:
hr: Autorizacijski zahtjev za:

en: Service:
hr: Servis:

en: Always accept
hr: Uvijek prihvati

en: Accept
hr: Prihvati

en: <b>An error has occured while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message to our </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>
hr: <b>Dogodila se greška pri učitavanju priključka. Obavijesti programere sa sadržajem ove poruke na našoj </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">web-stranici.</a>

en: Bluetooth Turned Off
hr: Bluetooth je isključen

en: Exit
hr: Zatvori

en: Enable Bluetooth
hr: Omogući Bluetooth

en: Shall bluetooth get enabled automatically?
hr: Treba li se Bluetooth automatski uključiti?

en: No
hr: Ne

en: _Report a Problem
hr: _Prijavi problem

en: Device Manager
hr: Upravitelj uređaja

en: Show _Toolbar
hr: Pokaži _alatnu traku

en: Show _Statusbar
hr: Pokaži _statusnu traku

en: S_ort By
hr: R_azvrstaj po

en: _Name
hr: _Nazivu

en: _Added
hr: _Dodavanju

en: _Descending
hr: _Silazno

en: _Plugins
hr: _Priključci

en: _Local Services
hr: _Lokalne Usluge

en: Service Preferences
hr: Osobitosti servisa

en: _Search
hr: _Traži

en: _Exit
hr: _Zatvori

en: <b>Trusted and Paired</b>
hr: <b>Povjerljiv i uparen</b>

en: <b>Paired</b>
hr: <b>Uparen</b>

en: <b>Trusted</b>
hr: <b>Povjerljiv</b>

en: Poor
hr: Slab

en: Sub-optimal
hr: Pod-optimalan

en: Optimal
hr: Optimalan

en: Much
hr: Mnogo

en: Too much
hr: Previše

en: Low
hr: Nizak

en: High
hr: Visok

en: Very High
hr: Vrlo visok

en: Success!
hr: Uspjeh!

en: Serial port connected to %s
hr: Serijski ulaz povezan na %s

en: Failed
hr: Neuspjelo

en: Connection Failed:
hr: Neuspjelo Povezivanje:

en: Disconnection Failed:
hr: Prekidanje povezivanje neuspjelo:

en: Disconnecting...
hr: Otpajam se...

en: _Connect
hr: _Spoji se

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
hr: Povezuje profile automatskog povezivanja A2DP izvora, A2DP slivnika, i HID-a

en: _Disconnect
hr: _Odspoji

en: Forcefully disconnect the device
hr: Nasilno isključite uređaj

en: <b>Connect To:</b>
hr: <b>Povezivanje Na:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
hr: <b>Isključi:</b>

en: Send a _File...
hr: Pošalji _datoteku...

en: _Pair
hr: _Upari

en: _Trust
hr: _Vjeruj

en: _Untrust
hr: _Ne vjeruj

en: _Remove...
hr: _Ukloni...

en: Cancel Operation
hr: Otkaži operaciju

en: Data activity indication
hr: Indikacija aktivnosti podataka

en: Total data received and rate of transmission
hr: Ukupno primljeno podataka i brzina prijenosa

en: Total data sent and rate of transmission
hr: Ukupno poslano podataka i brzina prijenosa

en: Untrust
hr: Ne vjeruj

en: Select Device
hr: Odaberite uređaj

en: More
hr: Više

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
hr: Blueman je GTK+ Bluetooth upravitelj

en: GSM Settings
hr: GSM Postavke

en: Plugins
hr: Dodaci

en: Unspecified
hr: Neodređen

en: Dependency issue
hr: Problem ovisnosti

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
hr: Priključak <b>"%(0)s"</b> ovisi o <b>%(1)s</b>. Uklanjanje <b>%(1)s</b> će također ukloniti <b>"%(0)s"</b>.
    Želite li nastaviti?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
hr: Uređaj <b>%(0)s</b> se sukobljava sa <b>%(1)s</b>. Učitavanje <b>%(1)s</b> će ukloniti <b>%(0)s</b>.
    Proslijedi?

en: Adapter selection
hr: Odabir adaptera

note: translators: device class
en: uncategorized
hr: nekategorizirano

note: translators: device class
en: desktop
hr: radna površina

note: translators: device class
en: server
hr: poslužitelj

note: translators: device class
en: laptop
hr: prijenosno računalo

note: translators: device class
en: handheld
hr: priručni

note: translators: device class
en: palm
hr: dlanovnik

note: translators: device class
en: cellular
hr: mobilni

note: translators: device class
en: cordless
hr: bežični

note: translators: device class
en: smart phone
hr: smart telefon

note: translators: device class
en: unknown
hr: nepoznat

note: translators: device class
en: microphone
hr: mikrofon

note: translators: device class
en: keyboard
hr: tipkovnica

note: translators: device class
en: pointing
hr: pokazivački

en: LAN Access Using PPP
hr: LAN pristup koristeći PPP

en: Dialup Networking (DUN)
hr: Pozivno umrežavanje (DUN)

en: IrMC Sync
hr: IrMC sinkronizacija

en: IrMC Sync Command
hr: Naredba za IrMC sinkronizaciju

en: Cordless Telephony
hr: Bežićno telefoniranje

en: Audio Source
hr: Izvor Zvuka

en: Remote Control Target
hr: Cilj daljinskog upravljanja

en: Advanced Audio
hr: Napredni zvuk

en: Remote Control
hr: Daljinsko upravljanje

en: Video Conferencing
hr: Videokonferencije

en: Intercom
hr: Interkom

en: Fax
hr: Faks

en: WAP Client
hr: WAP klijent

en: Network Access Point
hr: Mjesto mrežnog pristupa

en: Group Network
hr: Grupna mreža

en: Basic Printing (BPP)
hr: Osnovni ispis (BPP)

en: Printing Status (BPP)
hr: Stanje ispisa (BPP)

en: Human Interface Device Service (HID)
hr: Human Interface Device usluga (HID)

en: Common ISDN Access (CIP)
hr: Zajednički ISDN pristup (CIP)

en: SIM Access (SAP)
hr: SIM pristup (SAP)

en: Phonebook Access (PBAP) - PCE
hr: Pristup adresaru (PBAP) - PCE

en: Phonebook Access (PBAP) - PSE
hr: Pristup adresaru (PBAP) - PSE

en: GNSS Server
hr: GNSS poslužitelj

en: 3D Display
hr: 3D ekran

en: 3D Glasses
hr: 3D naočale

en: 3D Synchronization (3DSP)
hr: 3D sinkronizacija (3DSP)

en: PnP Information
hr: PnP podaci

en: Generic Audio
hr: Generički zvuk

en: Generic Telephony
hr: Generičko telefoniranje

en: Video Distribution
hr: Distribucija videa

en: HDP Sink
hr: Slivnik HDP-a

en: Generic Access
hr: Generički pristup

en: Generic Attribute
hr: Generičko svojstvo

en: Immediate Alert
hr: Trenutno upozorenje

en: Glucose
hr: Glukoza

en: Health Thermometer
hr: Termometar

en: Device Information
hr: Podaci uređaja

en: Heart Rate
hr: Otkucaji srca

en: Blood Pressure
hr: Krvni tlak

en: Alert Notification Service
hr: Usluga obavještavanja o upozorenjima

en: Human Interface Device
hr: Uređaj korisničkog sučelja

en: Scan Parameters
hr: Pretraži parametre

en: Running Speed and Cadence
hr: Brzina trčanja i ritam

en: Cycling Speed and Cadence
hr: Brzina pedaliranja i ritam

en: Cycling Power
hr: Snaga pedaliranja

en: Location and Navigation
hr: Lociranje i navigiranje

en: Auto connect profiles
hr: Profili automatskog povezivanja

en: Proprietary
hr: Svojstva

en: yes
hr: da

en: no
hr: bez

en: _Info
hr: _Informacije

en: Show device information
hr: Prikaži podatke uređaja

en: Send _note
hr: Pošalji _napomenu

en: Send a text note
hr: Pošalji tekstnu napomenu

en: Failed to change profile to %s
hr: Neuspješna promjena profila %s

en: Audio Profile
hr: Audio profil

en: Select audio profile for PulseAudio
hr: Odaberite audio profil za PulseAudio

en: Serial Port %s
hr: Serijski Port %s

en: Renew IP Address
hr: Obnovi IP adresu

en: Dialup Settings
hr: Postavke Telefonske Veze

en: Serial Ports
hr: Serijski ulazi

en: Connected:
hr: Spojeno:

en: Not Connected
hr: Nije Povezano

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
hr: Trenutno nisu dostupne nikakve statistike korištenja. Pokušajte najprije uspostaviti vezu, te potom provjeriti ovu stranicu.

en: day | days
hr[0]: dan
hr[1]: dana
hr[2]: dana

en: hour | hours
hr[0]: sat
hr[1]: sata
hr[2]: sati

en: minute | minutes
hr[0]: minuta
hr[1]: minute
hr[2]: minuta

en: %d %s %d %s and %d %s
hr: %d %s %d %s i %d %s

en: Are you sure you want to reset the counter?
hr: Jeste li sigurni da hoćete poništiti brojač?

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device seperately.
hr: Dopušta vam kontroliranje vaše (mobilne širokopojasne) mrežne uporabe. Korisno za ograničene tarifne pakete. Ovaj dodatak mjeri svaki uređaj posebno.

en: Network _Usage
hr: Uporaba _mreže

en: Shows network traffic usage
hr: Prikazuje korištenje prometa mreže

en: Bluetooth Enabled
hr: Bluetooth omogućen

en: Bluetooth Disabled
hr: Bluetooth onemogućen

en: Manages local network services, like NAP bridges
hr: Upravlja uslugama lokalne mreže, poput NAP mostovima

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
hr: Omogućuje podršku za modemsko umrežavanje (DUN) s Modemskim i Mrežnim upraviteljem

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
hr: Omogućuje stavku izbornika koja, radi bržeg pristupa, sadrži zadnje korištene veze

note: the maximum number of items RecentConns menu will display
en: Maximum items
hr: Najveći broj stavki

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
hr: Prikazati će se maksimalan broj novijih veza predmeta u izborniku.

en: Recent _Connections
hr: Nedavna _povezivanja

en: Connected
hr: Povezan

en: Connected to %s
hr: Povezan na %s

en: Failed to connect
hr: Neuspjelo povezivanje

en: %(service)s on %(device)s
hr: %(service)s na %(device)s

en: Adapter for this connection is not available
hr: Adapter za ovu vezu nije dostupan

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
hr: Pruža podršku za Umrežavanje osobnih mreža (PAN) uvedenu u Upravitelju mrežama 0.8

en: Provides DBus API for other Blueman components
hr: Omogućuje DBus API za ostale Blueman komponente

en: Incoming file over Bluetooth
hr: Dolazeća datoteka putem Bluetootha

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
hr: Dolazna datoteka %(0)s od %(1)s

en: Reject
hr: Odbaci

en: Receiving file
hr: Prijem datoteke

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
hr: Prijem datoteke %(0)s od %(1)s

en: Provides OBEX file transfer capabilities
hr: Omogućuje OBEX mogućnosti prijenosa datoteka

en: Configured directory for incoming files does not exist
hr: Konfigurirani direktorij za dolazne datoteke ne postoji

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
hr: Provjeri da direktorij "<b>%s</b>" postoji ili ga postavi s blueman-services. Do tada će se koristiti "%s" kao zadani

en: File received
hr: Datoteka primljena

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
hr: Datoteka %(0)s od %(1)s uspješno primljena

en: Transfer failed
hr: Prijenos nije uspio

en: Transfer of file %(0)s failed
hr: Prijenos datoteke %(0)s nije uspio

en: Files received
hr: Datoteke primljene

en: Received %d file in the background | Received %d files in the background
hr[0]: Primljena %d datoteka u pozadini
hr[1]: Primljene %d datoteke u pozadini
hr[2]: Primljeno %d datoteka u pozadini

en: Received %d more file in the background | Received %d more files in the background
hr[0]: Primljena još %d datoteka u pozadini
hr[1]: Primljene još %d datoteke u pozadini
hr[2]: Primljeno još %d datoteka u pozadini

en: Adds standard menu items to the status icon menu
hr: Dodaje uobičajene stavke izbornika u izbornik ikona stanja

en: _Set Up New Device
hr: _Postavi novi uređaj

en: Send _Files to Device
hr: Pošalji _datoteku na uređaj

en: _Devices
hr: _Uređaji

en: Adap_ters
hr: Adap_teri

en: applet
hr: programčić

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
hr: Omogućuje servise lozinke i autentifikacije za BlueZ servis

en: Adds an exit menu item to quit the applet
hr: Dodaje izbornik izlaza za zatvaranje programčića

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
hr: Omogućuje osnovni dhcp klijent za Bluetooth PAN povezivanja.

en: Bluetooth Network
hr: Bluetooth mreža

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
hr: Sučelje %(0)s povezano na IP adresu %(1)s

en: Failed to obtain an IP address on %s
hr: Neuspjelo dobavljanje IP adrese na %s

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
hr: Pokušaj dobavljanja IP adrese na %s
    Malo pričekajte…

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the number of connections in the tooltip.
hr: Dodaje oznaku na ikonu stanja kada je Bluetooth aktivan i prikazuje broj povezivanja u napomenama.

en: Bluetooth Active
hr: Bluetooth aktivan

en: <b>%d Active Connection</b> | <b>%d Active Connections</b>
hr[0]: <b>%d aktivna veza</b>
hr[1]: <b>%d aktivne veze</b>
hr[2]: <b>%d aktivnih veza</b>

en: Uses libappindicator to show a statusicon
hr: Koristi libappindicator za prikazivanje ikone stanja

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
hr: Omogućuje stavku izbornika za postavljanje zadanog adaptera u privremeno vidljiv način rada, kad je adapter, prema zadanim postavkama, postavljen kao skriven.

en: Discoverable timeout
hr: Istek vremena otkrivanja

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
hr: Vrijeme trajanja otkrivačkog načina rada (u sekundama)

en: _Make Discoverable
hr: _Omogući Otkrivanje

en: Make the default adapter temporarily visible
hr: Postavi zadani adapter privremeno vidljivim

en: Discoverable… %ss
hr: Vidljiv… %ss

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
hr: Omogućuje izbornik za programčić i API za druge priključke radi manipuliranja

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
hr: Uspješno povezan na <b>DUN</b> servis na <b>%(0)s.</b>
    Mreža je na raspolaganju preko <b>%(1)s</b>

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
hr: Pruža osnovnu podršku za spajanje na internet putem DUN profila.

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
hr: Standardan rukovatelj SPP profilom povezivanja, dopušta pokretanje prilagođenih radnji

en: Script to execute on connection
hr: Skripta za pokretanje na povezivanju

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma seperated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
hr: <span size="small">Sljedeći argumenti će biti proslijeđeni:
    Adresa, Naziv, naziv usluge, uuid16s, rfcomm čvor
    Na primjer:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Telefon, DUN usluga, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s su prikazani kao popis odvojen zarezima
    
    Nakon isključenja uređaja skripta će biti poslana HUP signalom</span>

en: Serial port connected
hr: Serijski ulaz priključen

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
hr: Usluge serijskog ulaza na uređaju <b>%s</b> biti će obezbijeđene putem <b>%s</b>

en: Serial port connection script failed
hr: Neuspješno pokretanje skripte povezivanja serijskog ulaza

en: There was a problem launching script %s
    %s
hr: Pojavio se problem pokretanja skripte %s
    %s

en: Controls Bluetooth adapter power states
hr: Upravlja stanjem energije Bluetooth adaptera

en: Auto power-on
hr: Automatsko uključivanje

en: Automatically power on adapters
hr: Automatski uključi adaptere

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
hr: <b>Isključi Bluetooth</b>

en: Turn off all adapters
hr: Isključi sve adaptere

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
hr: <b>Uključi Bluetooth</b>

en: Turn on all adapters
hr: Uključi sve prilagodnike

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
hr: Privremeno onemogućuje čuvara zaslona kad je Bluetooth upravljač za igre povezan.

en: Network
hr: Mreža

en: Invalid IP address
hr: Neispravna IP adresa

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
hr: IP adresa je u sukobu sa sučeljem %s koje ima istu adresu

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
hr: IP adresa se preklapa s podmrežom sučelja %s, koja ima sljedeća podešavanja  %s/%s
    To može prouzrokovati neželjeno ponašanje mreže

en: Not currently supported with this setup
hr: Trenutno nije podržan sa ovom postavkom

en: Transfer
hr: Prijenos

en: Applet's transfer service plugin is disabled
hr: Priključak za prijenosne usluge programčića je onesposobljen

en: Set Bluetooth Adapter Properties
hr: Postavi svojstva Bluetooth adaptera

en: Blueman Applet
hr: Blueman programčić

en: Blueman Bluetooth Manager
hr: Blueman Bluetooth upravitelj

en: Bluetooth Manager
hr: Bluetooth upravitelj

en: Bluetooth Device
hr: Bluetooth uređaj

en: Configure Bluetooth Network
hr: Podesi Bluetooth mrežu

en: Configuring networking requires privileges
hr: Postavljanje mreža zahtijeva posebne privilegije

en: Launch DHCP client
hr: Pokreni DHCP klijenta

en: Launching DHCP client requires privileges
hr: Pokretanje DHCP klijenta zahtijeva ovlasti

en: Launch PPP daemon
hr: Pokreni PPP pozadinski program

en: Launching PPP daemon requires privileges
hr: Pokretanje PPP pozadinskog programa zahtijeva dozvole

en: Set RfKill State
hr: Postavi RfKill stanje

en: Setting RfKill State requires privileges
hr: Postavljanje RfKill stanja zahtijeva dozvole

en: Bluetooth needs to be turned on for file sending to work
hr: Bluetooth mora biti uključen da bi slanje datoteka funkcioniralo

en: Select files to send
hr: Odaberite datoteke za slanje

en: Send files to this device
hr: Pošalji datoteke na ovaj uređaj

en: No adapters found
hr: Nisu pronađeni adapteri

en: <b>Failed to add device</b>
hr: <b>Neuspjelo dodavanje uređaja</b>

en: Don't connect
hr: Nemoj povezivati

en: Start configuration assistant for this device
hr: Pokreni pomoćnika podešavanja za ovaj uređaj
