MATE Desktop Environment - en to hu translation catalogue (328 entries)

en: <b>Visibility Setting</b>
hu: <b>Láthatósági beállítás</b>

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Always visible
hu: Mindig látható

en: Temporarily visible
hu: Átmenetileg látható

en: <b>Friendly Name</b>
hu: <b>Barátságos név</b>

en: Pairing request
hu: Párosítási kérelem

en: Pairing request for device:
hu: Párosítás kérelem az eszközhöz:

en: This should be overwritten
hu: Ezt felül kell írni

en: Show input
hu: Bemenet megjelenítése

en: _Adapter
hu: Cs_atoló

en: _Device
hu: _Eszköz

en: _View
hu: _Nézet

en: _Help
hu: _Súgó

en: Search for nearby devices
hu: Elérhető eszközök keresése

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Search
hu: Keresés

en: Create pairing with the device
hu: Párosítás az eszközzel

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Pair
hu: Párosítás

en: Mark/Unmark this device as trusted
hu: Az eszköz megbízható/nem megbízható

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Trust
hu: Megbízható

en: Run the setup assistant for this device
hu: Beállítás varázsló futtatása ehhez az eszközhöz

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Setup...
hu: Beállítás…

en: Remove this device from the known devices list
hu: Eszköz eltávolítása az ismert eszközök közül

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Send file(s) to the device
hu: Fájlok küldése az eszközre

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Send File
hu: Fájl küldése

en: Rename device
hu: Eszköz átnevezése

en: Network Access Point (NAP)
hu: Hálózati hozzáférési pont (NAP)

en: <b>Services</b>
hu: <b>Szolgáltatások</b>

en: DHCP server type:
hu: DHCP kiszolgáló típusa:

en: Recommended
hu: Ajánlott

en: IP Address:
hu: IP-cím:

en: <b>No DHCP servers installed</b>
hu: <b>Nincs telepített DHCP kiszolgáló</b>

en: <b>NAP Settings</b>
hu: <b>NAP beállítások</b>

en: <b>PAN Support</b>
hu: <b>PAN támogatás</b>

en: <b>DUN Support</b>
hu: <b>DUN támogatás</b>

en: <b>Network Settings</b>
hu: <b>Hálózati beállítások</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
hu: <b>Fájlfogadás (külső indítású)</b>

en: Incoming Folder:
hu: Bejövő mappa:

en: Select folder for incoming file transfers
hu: Válassza ki a bejövő fájlok mappáját

en: Accept files from trusted devices
hu: Fájlok elfogadása a megbízható eszközöktől

en: <b>Transfer Settings</b>
hu: <b>Átviteli beállítások</b>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
hu: <span weight="bold" size="large">Fájlok küldése Bluetoothon keresztül</span>

en: <b>To:</b>
hu: <b>Cél:</b>

en: <b>File:</b>
hu: <b>Fájl:</b>

en: <b>Welcome to the Bluetooth device setup assistant. </b>
    
    
    It will walk you through the process of configuring and connecting to your Bluetooth enabled devices.
hu: <b>Üdvözöljük a Bluetooth eszköz beállító alkalmazásban. </b>
    
    
    Ez végig fogja vezetni a Bluetooth-képes eszközei beállításán és a hozzájuk kapcsolódáson.

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: Device
hu: Eszköz

en: <b>Select pairing method to use:</b>
hu: <b>Válasszon párosítási módot:</b>

en: Pair Device
hu: Eszköz párosítás

en: Proceed Without Pairing
hu: Folytatás párosítás nélkül

en: Pairing
hu: Párosítás

en: <b>Connect to:</b>
hu: <b>Kapcsolódás:</b>

en: Connect
hu: Kapcsolódás

en: <b>Please wait...</b>
hu: <b>Kérem, várjon…</b>

en: Connecting...
hu: Kapcsolódás…

en: <b>Congratulations, device successfully added</b>
hu: <b>Gratulálunk, az eszköz sikeresen hozzá lett adva</b>

en: Finished
hu: Kész

en: Configuration
hu: Beállítások

en: Configure selected plugin's preferences
hu: A kiválasztott bővítmény beállítása

en: <b>Plugin description:</b>
hu: <b>Bővítmény leírása:</b>

en: Not specified
hu: Nem meghatározott

en: <b>Author:</b>
hu: <b>Szerző:</b>

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: <b>Depends on:</b>
hu: <b>Függ ettől:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
hu: <b>Ütközik ezzel:</b>

en: <b>GSM settings</b>
hu: <b>GSM beállítások</b>

en: Number:
hu: Szám:

en: Traffic statistics
hu: Forgalmi statisztikák

en: _Close
hu: _Bezárás

en: <b>Downloaded:</b>
hu: <b>Letöltve:</b>

en: <b>Uploaded:</b>
hu: <b>Feltöltve:</b>

en: <b>Total:</b>
hu: <b>Összesen:</b>

en: <b>Log started:</b>
hu: <b>Naplózás elindult:</b>

en: <b>Log duration:</b>
hu: <b>Naplózás időtartama:</b>

en: _Reset
hu: _Visszaállítás

en: Send note
hu: Jegyzet küldése

en: Bluetooth Adapters
hu: Bluetooth csatolók

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
hu: A Bluetooth-t be kell kapcsolni, a csatolókezelő működéséhez

en: Always
hu: Mindig

en: %d Minute | %d Minutes
hu[0]: %d perc
hu[1]: %d perc

en: Adapter
hu: Csatoló

en: Bluetooth Devices
hu: Bluetooth eszközök

en: Bluetooth needs to be turned on for the device manager to function
hu: A Bluetooth-t be kell kapcsolni, a eszközkezelő működéséhez

en: Connection to BlueZ failed
hu: A BlueZ csatlakozás sikertelen

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
hu: A Bluez démon nem fut, a blueman-manager nem tudja folytatni.
    Ez azt jelentheti, hogy nincs elérhető Bluetooth csatoló, vagy a  Bluetooth démon nem indult el.

en: Searching
hu: Keresés

en: Bluetooth Assistant
hu: Bluetooth segéd

en: Adapter Preferences
hu: Csatoló beállítások

en: File Sender
hu: Fájlküldő

en: Bluetooth File Transfer
hu: Bluetooth fájlátvitel

en: Connecting
hu: Kapcsolódás

en: obexd not available
hu: obexd nem elérhető

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
hu: Nem sikerült az obex szolgáltatás automatikus indítása. Győződjön meg róla, hogy az obex démon fut.

en: Cancelling
hu: Megszakítás

en: Sending File
hu: Fájl küldése

en: ETA:
hu: Hátralévő idő:

en: %.0f Minute | %.0f Minutes
hu[0]: %.0f perc
hu[1]: %.0f perc

en: %.0f Second | %.0f Seconds
hu[0]: %.0f másodperc
hu[1]: %.0f másodperc

en: Error occurred while sending file %s
hu: Hiba történt a(z)  „%s” fájl küldése során

en: Skip
hu: Kihagyás

en: Retry
hu: Újra

en: Error occurred
hu: Hiba történt

en: Local Services
hu: Helyi szolgáltatások

en: Pairing request for %s
hu: Párosítás kérés a(z) „%s” eszköztől

en: Bluetooth Authentication
hu: Bluetooth hitelesítés

en: Enter PIN code for authentication:
hu: Adja meg a PIN-kódot a hitelesítéshez:

en: Enter PIN code
hu: Adja meg a PIN-kódot

en: Enter passkey for authentication:
hu: Írja be a hitelesítéshez használt jelszót:

en: Enter passkey
hu: Adja meg a jelszót

en: Pairing passkey for
hu: Párosítási kulcs ehhez:

en: Pairing PIN code for
hu: Párosítási PIN-kód ehhez:

en: Pairing request for:
hu: Párosítási kérelem ehhez:

en: Confirm value for authentication:
hu: Erősítse meg a hitelesítéshez használt értéket:

en: Confirm
hu: Megerősítés

en: Deny
hu: Elutasítás

en: Authorization request for:
hu: Engedélykérés ehhez:

en: Service:
hu: Szolgáltatás:

en: Always accept
hu: Elfogadás mindig

en: Accept
hu: Elfogadás

en: <b>An error has occured while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message to our </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>
hu: <b>Hiba lépett fel a bővítmény betöltésekor. Jelezze a fejlesztőknek, ennek az üzenetnek a tartalmával </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">weboldalunkon.</a>

en: Bluetooth Turned Off
hu: Bluetooth kikapcsolva

en: Exit
hu: Kilépés

en: Enable Bluetooth
hu: Bluetooth bekapcsolása

en: Shall bluetooth get enabled automatically?
hu: A Bluetooth be legyen mindig kapcsolva?

en: No
hu: Tiltva

en: _Report a Problem
hu: _Hiba jelentése

en: Device Manager
hu: Eszközkezelő

en: Show _Toolbar
hu: _Eszköztár megjelenítése

en: Show _Statusbar
hu: Á_llapotsor megjelenítése

en: S_ort By
hu: _Rendezés:

en: _Name
hu: _Név

en: _Added
hu: _Hozzáadva

en: _Descending
hu: Csö_kkenő

en: _Plugins
hu: _Bővítmények

en: _Local Services
hu: Helyi szo_lgáltatások

en: Service Preferences
hu: Szolgáltatás beállítások

en: _Search
hu: _Keresés

en: <b>Trusted and Paired</b>
hu: <b>Megbízható és párosított</b>

en: <b>Paired</b>
hu: <b>Párosított</b>

en: <b>Trusted</b>
hu: <b>Megbízható</b>

en: Poor
hu: Gyenge

en: Sub-optimal
hu: Nem optimális

en: Optimal
hu: Optimális

en: Much
hu: Sok

en: Too much
hu: Túl sok

en: Low
hu: Alacsony

en: High
hu: Magas

en: Very High
hu: Nagyon magas

en: Success!
hu: Sikeres

en: Serial port connected to %s
hu: Soros port csatlakoztatva ehhez: %s

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Connection Failed:
hu: Kapcsolódás sikertelen:

en: Disconnection Failed:
hu: Leválasztás sikertelen:

en: Disconnecting...
hu: Leválasztás…

en: _Connect
hu: Kapcs_olódás

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
hu: Összekapcsolja az automatikusan kapcsolódó profillal rendelkező A2DP hangforrást, az A2DP hangfogadót és a HID eszközt.

en: _Disconnect
hu: _Bontás

en: Forcefully disconnect the device
hu: Eszköz erőszakos eltávolítása

en: <b>Connect To:</b>
hu: <b>Csatlakozva ehhez:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
hu: <b>Leválasztás:</b>

en: Send a _File...
hu: _Fájl küldése…

en: _Pair
hu: _Párosítás

en: _Trust
hu: _Megbízható

en: _Untrust
hu: _Nem megbízható

en: _Setup...
hu: _Beállítás…

en: _Remove...
hu: _Törlés…

en: Cancel Operation
hu: Művelet megszakítása

en: Data activity indication
hu: Adatforgalom kijelzés

en: Total data received and rate of transmission
hu: Összes fogadott adat és átviteli sebesség

en: Total data sent and rate of transmission
hu: Összes küldött adat és átviteli sebesség

en: Untrust
hu: Nem meghízható

en: Select Device
hu: Válasszon eszközt

en: More
hu: Tovább

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
hu: A Blueman egy GTK+ alapú Bluetooth-kezelő

en: GSM Settings
hu: GSM beállítások

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Unspecified
hu: Nincs megadva

en: Dependency issue
hu: Függőségi probléma

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
hu: A(z) <b>„%(0)s”</b> bővítmény függ ettől: <b>%(1)s</b>. A(z) <b>%(1)s</b> eltávolítása eltávolítja ezt is: <b>„%(0)s”</b>.
    Folytatja?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
hu: A(z) <b>%(0)s</b> bővítmény ütközik ezzel: <b>%(1)s</b>. A(z) <b>%(1)s</b> betöltése eltávolítja ezt: <b>%(0)s</b>.
    Folytatja?

en: Adapter selection
hu: Csatoló választása

note: translators: device class
en: uncategorized
hu: besorolatlan

note: translators: device class
en: desktop
hu: asztali

note: translators: device class
en: server
hu: kiszolgáló

note: translators: device class
en: handheld
hu: kéziszámítógép

note: translators: device class
en: cellular
hu: mobil

note: translators: device class
en: cordless
hu: vezeték nélküli

note: translators: device class
en: smart phone
hu: okostelefon

note: translators: device class
en: handsfree
hu: kéznélküli

note: translators: device class
en: unknown
hu: ismeretlen

note: translators: device class
en: microphone
hu: mikrofon

note: translators: device class
en: keyboard
hu: billentyűzet

note: translators: device class
en: pointing
hu: mutató

en: Dialup Networking (DUN)
hu: Betárcsázós (DUN)

en: Audio Source
hu: Hangforrás

en: Audio Sink
hu: Hangfogadó

en: Network Access Point
hu: Hálózati hozzáférési pont

en: Group Network
hu: Csoport hálózat

en: Auto connect profiles
hu: Automatikusan csatlakozó profilok

en: Proprietary
hu: Tulajdonosi

en: yes
hu: igen

en: no
hu: nem

en: _Info
hu: _Információ

en: Show device information
hu: Eszközinformációk megjelenítése

en: Send _note
hu: Jegyzet _küldése

en: Send a text note
hu: Szöveges jegyzet küldése

en: Failed to change profile to %s
hu: Nem lehetett megváltoztatni a profilt erre: %s

en: Audio Profile
hu: Hangprofil

en: Select audio profile for PulseAudio
hu: Hangprofil beállítása a PulseAudiohoz

en: Serial Port %s
hu: Soros port %s

en: Renew IP Address
hu: IP-cím megújítása

en: Dialup Settings
hu: Betárcsázási beállítások

en: Serial Ports
hu: Soros portok

en: Connected:
hu: Csatlakoztatva:

en: Not Connected
hu: Nincs csatlakoztatva

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
hu: Még nincs használható statisztika. Először próbáljon csatlakozni, majd ellenőrizze ezt az oldalt.

en: day | days
hu[0]: nap
hu[1]: nap

en: hour | hours
hu[0]: óra
hu[1]: óra

en: minute | minutes
hu[0]: perc
hu[1]: perc

en: %d %s %d %s and %d %s
hu: %d %s %d %s és %d %s

en: Are you sure you want to reset the counter?
hu: Biztosan lenullázza a számlálót?

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device seperately.
hu: A (mobil szélessávú) hálózati forgalom figyelésének engedélyezése. Hasznos korlátozott adatforgalom esetén. Ez a bővítmény minden eszközt külön követ.

en: Network _Usage
hu: Adat_használat

en: Shows network traffic usage
hu: Megjeleníti a hálózati forgalmat

en: Bluetooth Enabled
hu: Bluetooth engedélyezve

en: Bluetooth Disabled
hu: Bluetooth letiltva

en: Manages local network services, like NAP bridges
hu: Kezeli a helyi hálózati szolgáltatásokat, például a NAP hidakat

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
hu: Támogatja a betárcsázós hálózatokat (DUN) a modemkezelővel és a hálózatkezelővel

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
hu: Hozzáadja a menühöz az utolsó használt kapcsolatot a gyors eléréshez

note: the maximum number of items RecentConns menu will display
en: Maximum items
hu: Elemek maximális száma

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
hu: A legutóbbi hálózati kapcsolatok maximális száma, amit megjelenít a menü.

en: Recent _Connections
hu: Legutóbbi _kapcsolatok

en: Connected
hu: Csatlakozva

en: Connected to %s
hu: Csatlakozva ide: %s

en: Failed to connect
hu: Sikertelen csatlakozás

en: %(service)s on %(device)s
hu: %(service)s ezen: %(device)s

en: Adapter for this connection is not available
hu: Nem érhető el a csatoló ehhez a kapcsolathoz

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
hu: Támogatja a személyes hálózatokat (PAN), amely a NetworkManager 0.8-as kiadásában jelent meg

en: Provides DBus API for other Blueman components
hu: DBus API-t biztosít más Blueman összetevőkhöz

en: Incoming file over Bluetooth
hu: Bejövő fájl Bluetooth-on

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
hu: A(z) %(0)s fájl érkezik innen: %(1)s

en: Reject
hu: Elutasítás

en: Receiving file
hu: Fájl fogadása

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
hu: A(z) %(0)s fájl fogadása innen: %(1)s

en: Provides OBEX file transfer capabilities
hu: OBEX fájlátviteli lehetőségeket nyújt

en: Configured directory for incoming files does not exist
hu: A bejövő fájlokhoz beállított könyvtár nem létezik

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
hu: Győződjön meg róla, hogy a(z) „<b>%s</b>” könyvtár létezik, vagy állítsa be a blueman-services használatával. Addig az alapértelmezett „%s” lesz használva.

en: File received
hu: Fájl fogadva

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
hu: A(z) %(0)s fájl sikeresen fogadva innen: %(1)s

en: Transfer failed
hu: Átvitel sikertelen

en: Transfer of file %(0)s failed
hu: A(z) %(0)s fájl átvitele sikertelen

en: Files received
hu: Fájlok fogadva

en: Received %d file in the background | Received %d files in the background
hu[0]: Fogadott %d fájl a háttérben
hu[1]: %d fájl fogadva a háttérben

en: Received %d more file in the background | Received %d more files in the background
hu[0]: Több fogadott %d fájl a háttérben
hu[1]: Még %d fájl fogadva a háttérben

en: Toggles a platform Bluetooth killswitch when Bluetooth power state changes (Useless with USB dongles) and makes sure a status icon is shown if there is a bluetooth killswitch but no adapter.
hu: Átkapcsolja a platform Bluetooth kapcsolóját, ha a Bluetooth teljesítményállapot változik (USB kulcsok esetén haszontalan), és megjelenít egy állapotikont, ha van Bluetooth kapcsoló, de nincs csatoló.

en: Adds standard menu items to the status icon menu
hu: A szokásos menüpontok hozzáadása az állapotikon menüjéhez

en: _Set Up New Device
hu: Új eszköz b_eállítása

en: Send _Files to Device
hu: _Fájlok küldése az eszközre

en: _Devices
hu: _Eszközök

en: Adap_ters
hu: Csa_tolók

en: applet
hu: kisalkalmazás

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
hu: Jelszó- és hitelesítési szolgáltatásokat nyújt a BlueZ démonnak

en: Adds an exit menu item to quit the applet
hu: Bezárás menüelem hozzáadása a kisalkalmazásból kilépéshez

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
hu: Alap DHCP ügyfelet biztosít a Bluetooth PAN kapcsolatokhoz.

en: Bluetooth Network
hu: Bluetooth hálózatok

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
hu: A(z) %(0)s eszközhöz a(z) %(1)s IP-cím lett hozzárendelve

en: Failed to obtain an IP address on %s
hu: Nem sikerült IP-címhez jutni itt: %s

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
hu: IP-cím beszerzése itt: %s
    Kérem várjon…

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the number of connections in the tooltip.
hu: Az állapotikonra egy jelzést tesz, ha a Bluetooth aktív, és megjeleníti a kapcsolatok számát a buboréksúgóban.

en: Bluetooth Active
hu: Bluetooth aktív

en: <b>%d Active Connection</b> | <b>%d Active Connections</b>
hu[0]: <b>%d Aktív kapcsolat</b>
hu[1]: <b>%d aktív kapcsolat</b>

en: Uses libappindicator to show a statusicon
hu: Állapotikon megjelenítésére a libappindicator segítségével

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
hu: Egy menüpontot ad az alapértelmezett csatoló ideiglenes láthatóvá tételéhez, ha az alapértelmezésben rejtett állapotra van állítva.

en: Discoverable timeout
hu: Keresési idő lejárt

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
hu: A láthatóként töltött idő mennyisége másodpercben

en: _Make Discoverable
hu: _Láthatóvá tétel

en: Make the default adapter temporarily visible
hu: Az alapértelmezett csatoló átmenetileg láthatóvá tétele

en: Discoverable… %ss
hu: Látható… %s s

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
hu: Menüt biztosít a kisalkalmazásnak, valamint egy API-t, hogy más bővítmények is hozzáférjenek

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
hu: Sikeresen csatlakozva a <b>DUN</b> szolgáltatáshoz, itt: <b>%(0)s.</b>
    A hálózat most már elérhető ezen keresztül: <b>%(1)s</b>

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
hu: Alapvető támogatást nyújt a DUN profilon keresztül az internethez csatlakozáshoz.

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
hu: Szabványos SPP profilkapcsolat kezelő, lehetővé teszi az egyéni műveleteket

en: Script to execute on connection
hu: Csatlakozáskor futtatandó parancsfájl

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma seperated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
hu: <span size="small"> A következő argumentumok kerülnek átadásra:
    cím, név, szolgáltatás név, uuid16s, rfcomm csomópont
    Például:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, telefon, DUN szolgáltatás, 0x1103, /dev/rfcomm0
    a uuid16s vesszővel elválasztott listaként kerül visszaadásra
    
    Az eszköz leválasztásakor a parancsfájl HUP szignált kap</span>

en: Serial port connected
hu: Soros port csatlakoztatva

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
hu: Soros port szolgáltatás most már lehetséges ezen eszközön: <b>%s</b>, ezen keresztül: <b>%s</b>

en: Serial port connection script failed
hu: Soros port kapcsolódási parancsfájl sikertelen

en: There was a problem launching script %s
    %s
hu: Hiba történt a(z) %s parancsfájl indításakor
    %s

en: Controls Bluetooth adapter power states
hu: A Bluetooth csatoló teljesítményállapotát vezérli

en: Auto power-on
hu: Automatikus bekapcsolás

en: Automatically power on adapters
hu: Csatolók automatikus bekapcsolása

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
hu: <b>Bluetooth _kikapcsolása</b>

en: Turn off all adapters
hu: Minden csatoló kikapcsolása

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
hu: <b>Bluetooth _bekapcsolása</b>

en: Turn on all adapters
hu: Minden csatoló bekapcsolása

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
hu: Ideiglenesen felfüggeszti a képernyővédőt, ha egy bluetooth játékvezérlő kapcsolódik.

en: Network
hu: Hálózat

en: Invalid IP address
hu: Érvénytelen IP-cím

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
hu: Az IP-cím és a(z) %s eszköz címe ütközik, mivel megegyeznek

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
hu: Az IP-cím és a(z) %s eszköz alhálózata fedi egymást, amely a következő beállításokat használja: %s/%s
    Ez helytelen hálózati működést okozhat

en: Not currently supported with this setup
hu: Jelenleg nem támogatott ezzel a beállítással

en: Transfer
hu: Átvitel

en: Applet's transfer service plugin is disabled
hu: A kisalkalmazás átviteli szolgáltatásának bővítménye letiltva

en: Set Bluetooth Adapter Properties
hu: Bluetooth csatoló tulajdonságainak beállítása

en: Blueman Applet
hu: Blueman kisalkalmazás

en: Blueman Bluetooth Manager
hu: Blueman Bluetooth-kezelő

en: Bluetooth Manager
hu: Bluetooth-kezelő

en: Bluetooth Device
hu: Bluetooth eszköz

en: Configure Bluetooth Network
hu: Bluetooth hálózat beállítása

en: Configuring networking requires privileges
hu: A hálózat beállításához megfelelő jog szükséges

en: Launch DHCP client
hu: DHCP ügyfél indítása

en: Launching DHCP client requires privileges
hu: A DHCP ügyfél indításához megfelelő jog szükséges

en: Launch PPP daemon
hu: PPP démon indítása

en: Launching PPP daemon requires privileges
hu: A PPP démon indításához megfelelő jog szükséges

en: Set RfKill State
hu: RfKill állapot beállítása

en: Setting RfKill State requires privileges
hu: Az RfKill állapot beállításához megfelelő jog szükséges

en: Bluetooth needs to be turned on for file sending to work
hu: A Bluetoothnak bekapcsolva kell lennie, hogy a fájlküldés működjön

en: Select files to send
hu: Válassza ki a küldendő fájlokat

en: Send files to this device
hu: Fájlok küldése erre az eszközre

en: Source adapter. Takes address or adapter's name eg. hci0
hu: Forrás csatoló. Megadja a címet vagy a csatoló nevét, például: hci0

en: Delete files on exit
hu: Fájlok törlése kilépéskor

en: Files to be send to the bluetooth device
hu: A bluetooth eszközre küldendő fájlok

en: Bluetooth needs to be turned on for the Bluetooth assistant to work
hu: A Bluetoothnak bekapcsolva kell lenni, hogy a Bluetooth segéd működjön

en: No adapters found
hu: Nem található csatoló

en: <b>Pairing in progress...</b>
hu: <b>Párosítás folyamatban...</b>

en: <b>Failed to add device</b>
hu: <b>Eszköz hozzáadása sikertelen</b>

en: Don't connect
hu: Ne csatlakoztassa

en: Start configuration assistant for this device
hu: A beállítási segéd indítása ehhez az eszközhöz
