MATE Desktop Environment - en to lv translation catalogue (261 entries)

en: <b>Visibility Setting</b>
lv: <b>Redzamība</b>

en: Hidden
lv: Paslēpts

en: Always visible
lv: Vienmēr redzams

en: Temporarily visible
lv: Pagaidu redzams

en: <b>Friendly Name</b>
lv: <b>Draudzīgs vārds</b>

en: Pairing request
lv: Pārošanas pieprasījums

en: Pairing request for device:
lv: Pārošanas pieprasījums priekš iekārtas:

en: Show input
lv: Parādīt ievadi

en: _Adapter
lv: _Adapteris

en: _Device
lv: _Ierīce

en: _View
lv: _Skats

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: Search for nearby devices
lv: Meklēt tuvējās iekārtas

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Search
lv: Meklēt

en: Create pairing with the device
lv: Izveidot pāri ar iekārtu

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Pair
lv: Pārot

en: Mark/Unmark this device as trusted
lv: Pievienot/Noņemt iekārtu kā uzticamu

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Trust
lv: Uzticēties

en: Run the setup assistant for this device
lv: Palaist uzstādīšanas vedni šajai iekārtai

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Setup...
lv: Uzstādīt...

en: Remove this device from the known devices list
lv: Noņemt iekārtu no zināmo iekārtu saraksta

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Remove
lv: Aizvākt

en: Send file(s) to the device
lv: Sūtīt failu(s) uz iekārtu

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Send File
lv: Sūtīt Failu

en: Rename device
lv: Pārsaukt iekārtu

en: Network Access Point (NAP)
lv: Tīkla Pieejas Punkts (NAP)

en: <b>Services</b>
lv: <b>Servisi</b>

en: DHCP server type:
lv: DHCP servera tips:

en: Recommended
lv: Rekomendēts

en: IP Address:
lv: IP adrese:

en: <b>No DHCP servers installed</b>
lv: <b>Nav atrasti DHCP serveri</b>

en: <b>NAP Settings</b>
lv: <b>NAP Iestatījumi</b>

en: <b>PAN Support</b>
lv: <b>PAN Atbalsts</b>

en: <b>DUN Support</b>
lv: <b>DUN Atbalsts</b>

en: <b>Network Settings</b>
lv: <b>Tīkla Iestatījumi</b>

en: Incoming Folder:
lv: Ienākošā Mape:

en: Select folder for incoming file transfers
lv: Izvēlēties mapi priekš ienākošajiem failiem

en: Accept files from trusted devices
lv: Pieņemt failus no uzticamām iekārtām

en: <b>Transfer Settings</b>
lv: <b>Pārsūtīšanas Iestatījumi</b>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
lv: <span weight="bold" size="large">Sūta failus caur Bluetooth</span>

en: <b>To:</b>
lv: <b>Uz:</b>

en: <b>File:</b>
lv: <b>Fails:</b>

en: Introduction
lv: Ievads

en: Device
lv: Ierīce

en: <b>Select pairing method to use:</b>
lv: <b>Izvēlieties pārošanas veidu:</b>

en: Proceed Without Pairing
lv: Turpināt Bez Pārošanas

en: Pairing
lv: Pāro

en: <b>Connect to:</b>
lv: <b>Pieslēgties pie:</b>

en: Connect
lv: Savienot

en: <b>Please wait...</b>
lv: <b>Lūdzu uzgaidiet...</b>

en: Connecting...
lv: Savienojas...

en: <b>Congratulations, device successfully added</b>
lv: <b>Iekārta pievienota veiksmīgi</b>

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Configure selected plugin's preferences
lv: Konfigurēt izvēlētā spraudņa iestatījumus

en: <b>Plugin description:</b>
lv: <b>Spraudņa apraksts:</b>

en: Not specified
lv: Nav norādīts

en: <b>Author:</b>
lv: <b>Autors:</b>

en: Unknown
lv: Nezināms

en: <b>Depends on:</b>
lv: <b>Atkarīgs no:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
lv: <b>Konfliktē ar:</b>

en: <b>GSM settings</b>
lv: <b>GSM iestatījumi</b>

en: Number:
lv: Numurs:

en: Traffic statistics
lv: Trafika statistika

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: <b>Downloaded:</b>
lv: <b>Lejupielādēts:</b>

en: <b>Uploaded:</b>
lv: <b>Augšupielādēts:</b>

en: <b>Total:</b>
lv: <b>Kopā:</b>

en: _Reset
lv: _Pārstatīt

en: Bluetooth Adapters
lv: Bluetooth Adapteri

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
lv: Bluetooth vajag būt ieslēgtam, lai adaptera pārvaldnieks spētu strādāt

en: Always
lv: Vienmēr

en: %d Minute | %d Minutes
lv[0]: %d Minūtes
lv[1]: %d Minūte
lv[2]: %d Minūtes

en: Bluetooth Devices
lv: Bluetooth Iekārtas

en: Bluetooth needs to be turned on for the device manager to function
lv: Bluetooth vajag būt ieslēgtam, lai iekārtu pārvaldnieks spētu strādāt

en: Connection to BlueZ failed
lv: Pieslēgšanās BlueZ neizdevās

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
lv: Bluez fona process nedarbojas, blueman-manager nevar turpināt.
    Tas nozīme, ka vai nu netika atrasti Bluetooth adapteri vai arī Bluetooth fona process nav startēts.

en: Searching
lv: Meklē

en: Bluetooth Assistant
lv: Bluetooth Asistents

en: Adapter Preferences
lv: Adaptera Iestatījumi

en: File Sender
lv: Failu Sūtītājs

en: Bluetooth File Transfer
lv: Bluetooth Failu Pārsūtīšana

en: Connecting
lv: Savienojas

en: obexd not available
lv: obext nav pieejams

en: Cancelling
lv: Atceļ

en: Sending File
lv: Sūta Failu

en: %.0f Minute | %.0f Minutes
lv[0]: %.0f Minūtes
lv[1]: %.0f Minūte
lv[2]: %.0f Minūtes

en: %.0f Second | %.0f Seconds
lv[0]: %.0f Sekundes
lv[1]: %.0f Sekunde
lv[2]: %.0f Sekundes

en: Error occurred while sending file %s
lv: Faila %s sūtīšanas laikā notikusi kļūda

en: Skip
lv: Izlaist

en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

en: Error occurred
lv: Radusies kļūda

en: Local Services
lv: Lokālie Servisi

en: Pairing request for %s
lv: Pārošanas pieprasījums priekš %s

en: Bluetooth Authentication
lv: Bluetooth Autentifikācija

en: Enter PIN code for authentication:
lv: Ievadiet PIN kodu priekš autentifikācijas

en: Enter PIN code
lv: Ievadiet PIN kodu

en: Enter passkey for authentication:
lv: Ievadīt atslēgu priekš autentifikācijas

en: Enter passkey
lv: Ievadīt atslēgu

en: Pairing passkey for
lv: Pārošanas atslēga priekš

en: Pairing PIN code for
lv: Pārošanas PIN kods priekš

en: Pairing request for:
lv: Pārošanas pieprasījums priekš:

en: Confirm value for authentication:
lv: Apstiprināt vērtību priekš autentifikācijas

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Deny
lv: Noliegt

en: Authorization request for:
lv: Autorizācijas pieprasījums priekš:

en: Service:
lv: Serviss:

en: Always accept
lv: Vienmēr pieņemt

en: Accept
lv: Pieņemt

en: Bluetooth Turned Off
lv: Bluetooth Atslēgts

en: Enable Bluetooth
lv: Iespējot Bluetooth

en: No
lv: Nē

en: _Report a Problem
lv: _Paziņot par Problēmu

en: Device Manager
lv: Ierīcu Pārvaldnieks

en: Show _Toolbar
lv: Parādīt _Rīkjoslu

en: Show _Statusbar
lv: Parādīt _Statusa joslu

en: _Plugins
lv: S_praudņi

en: _Local Services
lv: _Lokālie Servisi

en: Service Preferences
lv: Servisu Iestatījumi

en: _Search
lv: _Meklēt

en: <b>Trusted</b>
lv: <b>Uzticams</b>

en: Poor
lv: Vājš

en: Sub-optimal
lv: Zem-optimāls

en: Optimal
lv: Optimāls

en: Much
lv: Daudz

en: Too much
lv: Pārāk daudz

en: Low
lv: Zems

en: High
lv: Augsts

en: Very High
lv: Ļoti Augsts

en: Success!
lv: Veiksmīgi!

en: Serial port connected to %s
lv: Seriālais ports savienots ar %s

en: Failed
lv: Neizdevās

en: Connection Failed:
lv: Savienojums nav izdevies:

en: Disconnecting...
lv: Atvienojas...

en: _Connect
lv: _Savienoties

en: _Disconnect
lv: _Atvienoties

en: <b>Connect To:</b>
lv: <b>Savienoties Ar:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
lv: <b>Atvienoties:</b>

en: Send a _File...
lv: Nosūtīt _Failu...

en: _Pair
lv: _Pārot

en: _Trust
lv: _Uzticēties

en: _Untrust
lv: _Neuzticēties

en: _Setup...
lv: _Iestatīt...

en: _Remove...
lv: _Noņemt...

en: Cancel Operation
lv: Atcelt Darbību

en: Data activity indication
lv: Datu aktivitātes indikācija

en: Untrust
lv: Neuzticēties

en: Select Device
lv: Izvēlēties Iekārtu

en: More
lv: Vairāk

en: GSM Settings
lv: GSM Iestatījumi

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Unspecified
lv: Nenorādīts

en: Adapter selection
lv: Adapteru izvēle

note: translators: device class
en: uncategorized
lv: nekategorizēts

note: translators: device class
en: desktop
lv: darbvirsma

note: translators: device class
en: server
lv: serveris

note: translators: device class
en: laptop
lv: klēpjdators

note: translators: device class
en: handheld
lv: rokas

note: translators: device class
en: palm
lv: plaukstas

note: translators: device class
en: cellular
lv: mobīli

note: translators: device class
en: cordless
lv: bezvadu

note: translators: device class
en: smart phone
lv: viedtālrunis

note: translators: device class
en: modem
lv: modems

note: translators: device class
en: headset
lv: austiņas

note: translators: device class
en: unknown
lv: nezināms

note: translators: device class
en: microphone
lv: mikrofons

note: translators: device class
en: keyboard
lv: tastatūra

note: translators: device class
en: pointing
lv: rādīšanas

en: Dialup Networking (DUN)
lv: Iezvanpieejas Tīklošana (DUN)

en: Audio Source
lv: Audio Avots

en: Network Access Point
lv: Tīkla Pieejas Punkts

en: Group Network
lv: Grupas Tīkls

en: yes
lv: jā

en: no
lv: nē

en: Failed to change profile to %s
lv: Neizdevās mainīts profilu uz %s

en: Audio Profile
lv: Audio Profils

en: Select audio profile for PulseAudio
lv: Izvēlēties audio profilui priekš PulseAudio

en: Serial Port %s
lv: Izvēlēties Portu %s

en: Renew IP Address
lv: Atjaunot IP Adresi

en: Dialup Settings
lv: Iezvanpieejas Iestatījumi

en: Serial Ports
lv: Serial Porti

en: Connected:
lv: Savienots:

en: Not Connected
lv: Nav Savienots

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
lv: Nav pieejama lietošanas statistika. Mēģiniet izveidot savienojumu un tad pārbaudiet šo lapu.

en: day | days
lv[0]: dienas
lv[1]: diena
lv[2]: dienas

en: hour | hours
lv[0]: stundas
lv[1]: stunda
lv[2]: stundas

en: minute | minutes
lv[0]: minūtes
lv[1]: minūte
lv[2]: minūtes

en: %d %s %d %s and %d %s
lv: %d %s %d %s un %d %s

en: Are you sure you want to reset the counter?
lv: Vai tiešām vēlaties atiestatīt skaitītāju?

en: Network _Usage
lv: Tīkla _Lietojums

en: Shows network traffic usage
lv: Parāda tīkla trafika lietojumu

en: Bluetooth Enabled
lv: Bluetooth Ieslēgts

en: Bluetooth Disabled
lv: Bluetooth Atslegts

en: Manages local network services, like NAP bridges
lv: Menedžēt lokālos tīkla servisus, piemēram, NAP tiltus

en: Recent _Connections
lv: Pēdējie _Savienojumi

en: Connected
lv: Savienots

en: Connected to %s
lv: Savienots ar %s

en: Failed to connect
lv: Neizdevās savienot

en: %(service)s on %(device)s
lv: %(service)s uz %(device)s

en: Adapter for this connection is not available
lv: Adapteri priekš šī savienojuma nav pieejami

en: Provides DBus API for other Blueman components
lv: Nodrošina DBus API priekš citām Blueman komponentēm

en: Incoming file over Bluetooth
lv: Ienākošie Bluetooth faili

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
lv: Ienākošs fails %(0)s no %(1)s

en: Reject
lv: Noraidīt

en: Receiving file
lv: Saņem failu

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
lv: Saņem failu %(0)s no %(1)s

en: File received
lv: Fails saņemts

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
lv: Fails %(0)s no %(1)s veiksmīgi saņemts

en: Transfer failed
lv: Pārsūtīšana neizdevās

en: Transfer of file %(0)s failed
lv: Faila %(0)s pārsūtīšana neizdevas

en: Files received
lv: Faili saņemti

en: Received %d file in the background | Received %d files in the background
lv[0]: Fonā saņemti %d faili
lv[1]: Fonā saņemts %d fails
lv[2]: Fonā saņemti %d faili

en: Received %d more file in the background | Received %d more files in the background
lv[0]: Fonā saņemti vēl %d faili
lv[1]: Fonā saņemts vēl %d fails
lv[2]: Fonā saņemti vēl %d faili

en: Send _Files to Device
lv: Nosūtīt _Failus uz Iekārtu

en: _Devices
lv: _Iekārtas

en: Adap_ters
lv: Adapt_teri

en: applet
lv: sīklietotne

en: Bluetooth Network
lv: Bluetooth Tīkls

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
lv: Interfeiss %(0)s savienots ar IP adresi %(1)s

en: Failed to obtain an IP address on %s
lv: Nevarēja iegūt IP adresi uz %s

en: Bluetooth Active
lv: Bluetooth Aktīvs

en: <b>%d Active Connection</b> | <b>%d Active Connections</b>
lv[0]: <b>%d Aktīvi Savienojumi</b>
lv[1]: <b>%d Aktīvs Savienojums</b>
lv[2]: <b>%d Aktīvi Savienojumi</b>

en: Uses libappindicator to show a statusicon
lv: Izmanto libappindicator, lai parādītu status ikonu

en: _Make Discoverable
lv: Parādīt Redza_mu

en: Serial port connected
lv: Seriālais ports savienots

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
lv: Seriālā porta serviss uz ierīces <b>%s</b> tagad ir pieejams <b>%s</b>

en: Serial port connection script failed
lv: Seriālā porta savienojuma skripts neizdevās

en: There was a problem launching script %s
    %s
lv: Radās problēma palaižot skriptu %s
    %s

en: Controls Bluetooth adapter power states
lv: Kontrol Bluetooth adaptera jaudas stāvokļus

en: Auto power-on
lv: Automātiska ieslēgšana

en: Automatically power on adapters
lv: Automātiski ieslēdz adapterus

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
lv: <b>Izslēgt Bluetooth</b>

en: Turn off all adapters
lv: Izslēgt visus adapterus

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
lv: <b>Ieslēgt Bluetooth</b>

en: Turn on all adapters
lv: Ieslēgt visus adapterus

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
lv: Atslēdz ekrānsaudzētāju, kamēr ir pieslēgts bluetooth spēļu kontrolieris.

en: Network
lv: Tīkls

en: Invalid IP address
lv: Nepareiza IP adrese

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
lv: IP adrese konfliktē ar interfeisu %s, kuram ir tāda paša adrese

en: Not currently supported with this setup
lv: Nav atbalstīts ar pašreizējiem iestatījumiem

en: Transfer
lv: Pārraide

en: Applet's transfer service plugin is disabled
lv: Sīkrīka pārsūtīšanas servisa spraudnis ir atslēgts

en: Set Bluetooth Adapter Properties
lv: Iestatīt Bluetooth Adapteri

en: Blueman Applet
lv: Blueman Sīkrīks

en: Blueman Bluetooth Manager
lv: Blueman Bluetooth Pārvaldnieks

en: Bluetooth Manager
lv: Bluetooth Pārvaldnieks

en: Bluetooth Device
lv: Bluetooth Iekārta

en: Configure Bluetooth Network
lv: Konfigurēt Bluetooth Tīklu

en: Configuring networking requires privileges
lv: Tīkla konfigurēšanai nepieciešamas privilēģijas

en: Launch DHCP client
lv: Palaist DHCP klientu

en: Launching DHCP client requires privileges
lv: DHCP klienta palaišanai nepieciešamas privilēģijas

en: Bluetooth needs to be turned on for file sending to work
lv: Bluetooth vajag būt ieslēgtam, lai failu sūtīšana spētu strādāt

en: Select files to send
lv: Izvēlēties failus, ko sūtīt

en: Send files to this device
lv: Sūtīt failus uz šo iekārtu

en: Source adapter. Takes address or adapter's name eg. hci0
lv: Ieejas adapteris. Pieņem adresi vai adaptera vārdu, piemēram, hci0

en: Bluetooth needs to be turned on for the Bluetooth assistant to work
lv: Bluetooth vajag būt ieslēgtam, lai Bluetooth palīgs spētu strādāt

en: No adapters found
lv: Adapteri nav atrasti

en: <b>Pairing in progress...</b>
lv: <b>Notiek pārošana...</b>

en: <b>Failed to add device</b>
lv: <b>Neizdevās pievienot iekārtu</b>

en: Don't connect
lv: Nesavienot

en: Start configuration assistant for this device
lv: Palaist konfigurācijas vedni šajai iekārtai
