MATE Desktop Environment - en to nl translation catalogue (387 entries)

en: <b>Visibility Setting</b>
nl: <b>Zichtbaarheidinstelling</b>

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Always visible
nl: Altijd zichtbaar

en: Temporarily visible
nl: Tijdelijk zichtbaar

en: <b>Friendly Name</b>
nl: <b>Vriendelijke naam</b>

en: Pairing request
nl: Koppelingsverzoek

en: Pairing request for device:
nl: Koppelingsverzoek voor apparaat:

en: This should be overwritten
nl: Dit zou overschreven moeten worden

en: Show input
nl: Toon invoer

en: _Device
nl: A_pparaat

en: _View
nl: Beel_d

en: _Help
nl: _Hulp

en: Search for nearby devices
nl: Zoek naar apparaten in de buurt

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Search
nl: Zoeken

en: Create pairing with the device
nl: Het apparaat koppelen

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Pair
nl: Koppelen

en: Mark/Unmark this device as trusted
nl: Markeer/demarkeer dit apparaat als vertrouwd

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Trust
nl: Vertrouwen

en: Run the setup assistant for this device
nl: Start de instelhulp voor dit apparaat

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Setup...
nl: Instellen...

en: Remove this device from the known devices list
nl: Verwijder dit apparaat uit de lijst met bekende apparaten

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Remove
nl: Verwijderen

en: Send file(s) to the device
nl: Bestand(en) verzenden naar het apparaat

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Send File
nl: Bestand verzenden

en: Rename device
nl: Hernoem apparaat

en: Network Access Point (NAP)
nl: Netwerktoegangspunt (NAP)

en: <b>Services</b>
nl: <b>Diensten</b>

en: DHCP server type:
nl: DHCP-servertype:

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: IP Address:
nl: IP-adres:

en: <b>No DHCP servers installed</b>
nl: <b>Geen DHCP-servers geïnstalleerd</b>

en: <b>NAP Settings</b>
nl: <b>NAP-instellingen</b>

en: <b>PAN Support</b>
nl: <b>PAN-ondersteuning</b>

en: <b>DUN Support</b>
nl: <b>(Inbelnetwerk) DUN-ondersteuning</b>

en: <b>Network Settings</b>
nl: <b>Netwerkinstellingen</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
nl: <b>Bestanden ontvangen (Object Push)</b>

en: Incoming Folder:
nl: Inkomende map:

en: Select folder for incoming file transfers
nl: Kies map voor binnenkomende bestandsoverdrachten

en: Accept files from trusted devices
nl: Accepteer bestanden van vertrouwde apparaten

en: <b>Transfer Settings</b>
nl: <b>Overdrachtinstellingen</b>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
nl: <span weight="bold" size="large">Bezig met verzenden van bestanden via Bluetooth</span>

en: <b>To:</b>
nl: <b>Naar:</b>

en: <b>File:</b>
nl: <b>Bestand:</b>

en: <b>Welcome to the Bluetooth device setup assistant. </b>
    
    
    It will walk you through the process of configuring and connecting to your Bluetooth enabled devices.
nl: <b>Welkom bij de instelhulp voor uw Bluetooth-apparaat. </b>
    
    
    Deze instelhulp zal u assisteren met het instellen en verbinden van uw ingeschakelde Bluetooth-apparaten.

en: Introduction
nl: Introductie

en: Device
nl: Apparaat

en: <b>Select pairing method to use:</b>
nl: <b>Selecteer de koppelmethode:</b>

en: Pair Device
nl: Koppel apparaat

en: Proceed Without Pairing
nl: Verder gaan zonder koppelen

en: Pairing
nl: Bezig met koppelen

en: <b>Connect to:</b>
nl: <b>Verbind met:</b>

en: Connect
nl: Verbinden

en: <b>Please wait...</b>
nl: <b>Een ogenblik aub...</b>

en: Connecting...
nl: Bezig met verbinden...

en: <b>Congratulations, device successfully added</b>
nl: <b>Proficiat, apparaat succesvol toegevoegd</b>

en: Finished
nl: Voltooid

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Configure selected plugin's preferences
nl: Stel de voorkeuren in voor de geselecteerde invoegtoepassing

en: <b>Plugin description:</b>
nl: <b>Omschrijving van invoegtoepassing:</b>

en: Not specified
nl: Niet gespecificeerd

en: <b>Author:</b>
nl: <b>Auteur:</b>

en: Unknown
nl: Onbekend

en: <b>Depends on:</b>
nl: <b>Afhankelijk van:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
nl: <b>Conflicteert met:</b>

en: <b>GSM settings</b>
nl: <b>GSM-instellingen</b>

en: Number:
nl: Aantal:

en: Traffic statistics
nl: Verkeersstatistieken

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: <b>Downloaded:</b>
nl: <b>Gedownload:</b>

en: <b>Uploaded:</b>
nl: <b>Geüpload:</b>

en: <b>Total:</b>
nl: <b>Totaal:</b>

en: <b>Log started:</b>
nl: <b>Logboek gestart:</b>

en: <b>Log duration:</b>
nl: <b>Logboek duur:</b>

en: _Reset
nl: _Terugzetten

en: Send note
nl: Notitie verzenden

en: Bluetooth Adapters
nl: Bluetooth-adapters

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
nl: Bluetooth moet zijn ingeschakeld, anders werkt het adapterbeheer niet

en: Always
nl: Altijd

en: %d Minute | %d Minutes
nl[0]: %d minuut
nl[1]: %d minuten

en: Bluetooth Devices
nl: Bluetooth-apparaten

en: Bluetooth needs to be turned on for the device manager to function
nl: Bluetooth moet ingeschakeld worden om het apparaatbeheer te kunnen gebruiken

en: Connection to BlueZ failed
nl: Verbinding met BlueZ mislukt

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
nl: Bluez-achtergronddienst is niet actief, Blueman-beheer kan niet doorgaan.
    Dit betekent waarschijnlijk dat er geen Bluetooth-adapters gevonden zijn of dat de Bluetooth-achtergronddienst niet gestart is.

en: Searching
nl: Bezig met zoeken

en: Bluetooth Assistant
nl: Bluetooth-assistent

en: Adapter Preferences
nl: Adaptervoorkeuren

en: File Sender
nl: Bestandverzender

en: Bluetooth File Transfer
nl: Bluetooth-bestandoverdracht

en: Connecting
nl: Bezig met verbinden

en: obexd not available
nl: obexd is niet beschikbaar

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
nl: Kon de obex-dienst niet automatisch starten. Zorg ervoor dat de obex-achtergronddienst draait.

en: Cancelling
nl: Bezig met annuleren

en: Sending File
nl: Bezig met verzenden van bestand

en: ETA:
nl: Geschatte aankomsttijd:

en: %.0f Minute | %.0f Minutes
nl[0]: %.0f minuut
nl[1]: %.0f minuten

en: %.0f Second | %.0f Seconds
nl[0]: %.0f seconde
nl[1]: %.0f seconden

en: Error occurred while sending file %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het verzenden van bestand %s

en: Skip
nl: Overslaan

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: Local Services
nl: Lokale diensten

en: Pairing request for %s
nl: Koppelingsverzoek voor %s

en: Bluetooth Authentication
nl: Bluetooth-authenticatie

en: Enter PIN code for authentication:
nl: Voer pincode in voor authenticatie:

en: Enter PIN code
nl: Voer pincode in

en: Enter passkey for authentication:
nl: Voer wachtwoordsleutel in voor authenticatie:

en: Enter passkey
nl: Voer wachtwoordsleutel in

en: Pairing passkey for
nl: Koppelingsverzoek voor

en: Pairing PIN code for
nl: PIN-code koppelen voor

en: Pairing request for:
nl: Koppelingsverzoek voor:

en: Confirm value for authentication:
nl: Bevestig waarde voor authenticatie:

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Deny
nl: Weigeren

en: Authorization request for:
nl: Machtigingsverzoek voor:

en: Service:
nl: Dienst:

en: Always accept
nl: Altijd aanvaarden

en: Accept
nl: Aanvaarden

en: <b>An error has occured while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message to our </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>
nl: <b>Er is een fout opgetreden bij het laden van een invoegsel. Meld dit a.u.b. aan de ontwikkelaars met de inhoud van deze boodschap op onze </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>

en: Bluetooth Turned Off
nl: Bluetooth uitgeschakeld

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Enable Bluetooth
nl: Bluetooth inschakelen

en: Shall bluetooth get enabled automatically?
nl: Moet bluetooth automatisch worden ingeschakeld?

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: _Report a Problem
nl: _Rapporteer een probleem

en: Device Manager
nl: Apparaatbeheer

en: Show _Toolbar
nl: Toon _Werkbalk

en: Show _Statusbar
nl: Toon _Statusbalk

en: S_ort By
nl: S_orteer op

en: _Name
nl: _Naam

en: _Added
nl: _Toegevoegd

en: _Descending
nl: _Aflopend

en: _Plugins
nl: Invoegtoe_passingen

en: _Local Services
nl: _Lokale diensten

en: Service Preferences
nl: Dienstvoorkeuren

en: _Search
nl: _Zoeken

en: <b>Trusted and Paired</b>
nl: <b>Vertrouwd en gepaard</b>

en: <b>Paired</b>
nl: <b>Gepaard</b>

en: <b>Trusted</b>
nl: <b>Vertrouwd></b>

en: Poor
nl: Matig

en: Sub-optimal
nl: Sub-optimaal

en: Optimal
nl: Optimaal

en: Much
nl: Veel

en: Too much
nl: Te veel

en: Low
nl: Laag

en: High
nl: Hoog

en: Very High
nl: Zeer hoog

en: Success!
nl: Gelukt!

en: Serial port connected to %s
nl: Seriële poort verbonden met %s

en: Failed
nl: Mislukt

en: Connection Failed:
nl: Verbinding mislukt:

en: Disconnection Failed:
nl: Verbinding verbreken mislukt:

en: Disconnecting...
nl: Bezig met verbreken van verbinding...

en: _Connect
nl: _Verbinden

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
nl: Hiermee verbindt u automatisch verbindingsprofielen A2DP bron, A2DP zink en HID

en: _Disconnect
nl: Ver_breken

en: Forcefully disconnect the device
nl: Verbinding met apparaat met kracht verbreken

en: <b>Connect To:</b>
nl: <b>Verbinden met:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
nl: <b>Verbinding verbreken:</b>

en: Send a _File...
nl: Verstuur een _bestand

en: _Pair
nl: _Koppel

en: _Trust
nl: _Vertrouwen

en: _Untrust
nl: _Niet vertrouwen

en: _Setup...
nl: _Instellen...

en: _Remove...
nl: _Verwijderen…

en: Cancel Operation
nl: Actie annuleren

en: Data activity indication
nl: Indicatie van gegevensactiviteit

en: Total data received and rate of transmission
nl: Totaal van ontvangen gegevens en verbindingssnelheid

en: Total data sent and rate of transmission
nl: Totaal van verstuurde gegevens en verbindingssnelheid

en: Untrust
nl: Vertrouwen beëindigen

en: Select Device
nl: Selecteer apparaat

en: More
nl: Meer

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
nl: Blueman is een GTK+ Bluetooth-beheerder

en: GSM Settings
nl: GSM-instellingen

en: Plugins
nl: Invoegtoepassingen

en: Unspecified
nl: Niet gespecificeerd

en: Dependency issue
nl: Afhankelijkheidsprobleem

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
nl: Invoegtoepassing <b>"%(0)s"</b> is afhankelijk van <b>%(1)s</b>. <b>%(1)s</b> uitschakelen zal ook <b>"%(0)s"</b> uitschakelen.
    Verdergaan?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
nl: Invoegtoepassing <b>%(0)s</b> conflicteert met <b>%(1)s</b>. Inschakelen van <b>%(1)s</b> zal <b>%(0)s</b> uitschakelen.
    Verdergaan?

en: Adapter selection
nl: Adapterkeuze

note: translators: device class
en: uncategorized
nl: geen classificatie

note: translators: device class
en: desktop
nl: bureaucomputer

note: translators: device class
en: handheld
nl: pda

note: translators: device class
en: cellular
nl: gsm

note: translators: device class
en: cordless
nl: draadloos

note: translators: device class
en: smart phone
nl: smartphone

note: translators: device class
en: headset
nl: koptelefoon/microfoon

note: translators: device class
en: handsfree
nl: handenvrij

note: translators: device class
en: unknown
nl: onbekend

note: translators: device class
en: microphone
nl: microfoon

note: translators: device class
en: keyboard
nl: toetsenbord

note: translators: device class
en: pointing
nl: aanwijsapparaat

en: LAN Access Using PPP
nl: LAN toegang via PPP

en: Dialup Networking (DUN)
nl: Inbelnetwerk (DUN)

en: IrMC Sync Command
nl: IrMC Sync Commando

en: Cordless Telephony
nl: Draadloze telefonie

en: Audio Source
nl: Audiobron

en: Audio Sink
nl: Audio-ontvanger

en: Remote Control Target
nl: Afstandsbediening Doel

en: Advanced Audio
nl: Geavanceerde audio

en: Remote Control
nl: Afstandsbediening

en: Video Conferencing
nl: Videovergaderen

en: Headset Audio Gateway
nl: Hoofdtelefoon Audio Gateway

en: WAP Client
nl: WAP Cliënt

en: Network Access Point
nl: Netwerktoegangspunt

en: Group Network
nl: Netwerk groeperen

en: DirectPrinting (BPP)
nl: Directafdrukken (BPP)

en: ReferencePrinting (BPP)
nl: Referentieafdrukken (BPP)

en: Imaging (BIP)
nl: Beeldverwerking (BIP)

en: Handsfree Audio Gateway
nl: Handenvrij audiodoorgang

en: Human Interface Device Service (HID)
nl: Menselijke interface-apparaatdienst (HID)

en: Common ISDN Access (CIP)
nl: Gemeenschappelijke ISDN-toegang (CIP)

en: SIM Access (SAP)
nl: SIM-toegang (SAP)

en: Phonebook Access (PBAP) - PCE
nl: Toegang tot het telefoonboek (PBAP) - PCE

en: Phonebook Access (PBAP) - PSE
nl: Toegang tot het telefoonboek (PBAP) - PSE

en: Message Access Server
nl: Berichtentoegangsserver

en: Message Notification Server
nl: Server voor berichtmelding

en: 3D Display
nl: 3D-beeldscherm

en: 3D Glasses
nl: 3D Bril

en: 3D Synchronization (3DSP)
nl: 3D-Synchronisatie (3DSP)

en: Multi-Profile Specification (MPS) Profile
nl: Multi-Profielspecificatie (MPS) Profiel

en: Multi-Profile Specification (MPS) Service
nl: Multi-Profielspecificatie (MPS) Service

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Access Service
nl: Toegangsservice voor agenda, taak en notities (CTN)

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Notification Service
nl: Meldingsservice voor agenda, taak en notities (CTN)

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Profile
nl: Agenda, taken en Notities (CTN) Profiel

en: PnP Information
nl: PnP Informatie

en: Generic Audio
nl: Algemene Audio

en: Generic Telephony
nl: Algemene telefonie

en: Video Distribution
nl: Videodistributie

en: Generic Access
nl: Algemene toegang

en: Generic Attribute
nl: Algemeen kenmerk

en: Immediate Alert
nl: Onmiddellijke waarschuwing

en: Link Loss
nl: Linkverlies

en: Tx Power
nl: Tx-vermogen

en: Health Thermometer
nl: Gezondheidsthermometer

en: Heart Rate
nl: Hartslag

en: Blood Pressure
nl: Bloeddruk

en: Scan Parameters
nl: Scanparameters

en: Running Speed and Cadence
nl: Hardloopsnelheid en cadans

en: Automation IO
nl: Automatisering IO

en: Cycling Speed and Cadence
nl: Fietssnelheid en cadans

en: Cycling Power
nl: Fietskracht

en: Location and Navigation
nl: Locatie en navigatie

en: Environmental Sensing
nl: Omgevingsdetectie

en: Body Composition
nl: Lichaamssamenstelling

en: User Data
nl: Gebruikersgegevens

en: Weight Scale
nl: Gewichtsschaal

en: Bond Management
nl: Obligatiebeheer

en: Continuous Glucose Monitoring
nl: Voortdurende glucosecontrole

en: Internet Protocol Support
nl: Internet Protocol Ondersteuning

en: Indoor Positioning
nl: Binnenshuis positionering

en: Pulse Oximeter
nl: Polsslag oximeter

en: Include
nl: Opnemen

en: Appearance
nl: Weergave

en: System ID
nl: Systeem ID

en: Model Number String
nl: Modelnummerreeks

en: Serial Number String
nl: Serienummerreeks

en: Auto connect profiles
nl: Profielen automatisch verbinden

en: Proprietary
nl: Niet-vrij

en: yes
nl: ja

en: no
nl: nee

en: Show device information
nl: Apparaatinformatie tonen

en: Send _note
nl: _Notitie verzenden

en: Send a text note
nl: Stuur een tekstnotitie

en: Failed to change profile to %s
nl: Kon profiel niet wijzigen naar %s

en: Audio Profile
nl: Audioprofiel

en: Select audio profile for PulseAudio
nl: Selecteer audioprofiel voor PulseAudio

en: Serial Port %s
nl: Seriële poort %s

en: Renew IP Address
nl: IP-adres vernieuwen

en: Dialup Settings
nl: Inbelinstellingen

en: Serial Ports
nl: Seriële poorten

en: Connected:
nl: Verbonden:

en: Not Connected
nl: Niet verbonden

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
nl: Er zijn nog geen gebruiksstatistieken beschikbaar. Probeer eerst een verbinding tot stand te brengen en kijk daarna weer op deze pagina.

en: day | days
nl[0]: dag
nl[1]: dagen

en: hour | hours
nl[0]: uur
nl[1]: uren

en: minute | minutes
nl[0]: minuut
nl[1]: minuten

en: %d %s %d %s and %d %s
nl: %d %s %d %s en %d %s

en: Are you sure you want to reset the counter?
nl: Weet u zeker dat u de teller wilt terugzetten op nul?

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device seperately.
nl: Hiermee kunt u het netwerkverkeergebruik bewaken (voor mobiel breedband). Handig voor het beperken van uw gegevensverbruik. Deze invoegtoepassing houdt dit voor elk apparaat apart bij.

en: Network _Usage
nl: Netwerk _gebruik

en: Shows network traffic usage
nl: Laat netwerkverkeergebruik zien

en: Bluetooth Enabled
nl: Bluetooth ingeschakeld

en: Bluetooth Disabled
nl: Bluetooth uitgeschakeld

en: Manages local network services, like NAP bridges
nl: Beheert lokale netwerkdiensten, zoals NAP bridges

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
nl: Biedt ondersteuning voor inbelnetwerk (DUN) met ModemManager en NetworkManager

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
nl: Voorziet in een menu-onderdeel voor snelle toegang tot de laatst gebruikte verbindingen

note: the maximum number of items RecentConns menu will display
en: Maximum items
nl: Maximaal aantal onderdelen

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
nl: Het maximaal aantal onderdelen dat getoond zal worden in het recente verbindingenmenu.

en: Recent _Connections
nl: Recente _verbindingen

en: Connected
nl: Verbonden

en: Connected to %s
nl: Verbonden met %s

en: Failed to connect
nl: Kon niet verbinden

en: %(service)s on %(device)s
nl: %(service)s op %(device)s

en: Adapter for this connection is not available
nl: Adapter voor deze verbinding is niet beschikbaar

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
nl: Biedt ondersteuning voor Personal Area Netwerken (PAN) geïntroduceerd in NetworkManager 0.8

en: Provides DBus API for other Blueman components
nl: Biedt een DBus-API aan voor andere Blueman-componenten

en: Incoming file over Bluetooth
nl: Binnenkomend bestand via Bluetooth

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
nl: Binnenkomend bestand %(0)s van %(1)s

en: Reject
nl: Weigeren

en: Receiving file
nl: Bestand wordt ontvangen

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
nl: Bestand %(0)s van %(1)s wordt ontvangen

en: Provides OBEX file transfer capabilities
nl: Biedt mogelijkheden voor OBEX-bestandsoverdracht

en: Configured directory for incoming files does not exist
nl: Ingestelde map voor binnenkomende bestanden bestaat niet

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
nl: Zorg er a.u.b. voor dat de map '<b>%s</b>' bestaat of stel hem in met blueman-diensten. Tot dat ogenblik zal de standaard '%s' worden gebruikt

en: File received
nl: Bestand ontvangen

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
nl: Bestand %(0)s van %(1)s succesvol ontvangen

en: Transfer failed
nl: Overdracht mislukt

en: Transfer of file %(0)s failed
nl: Overdracht van bestand %(0)s mislukt

en: Files received
nl: Bestanden ontvangen

en: Received %d file in the background | Received %d files in the background
nl[0]: %d bestand op de achtergrond ontvangen
nl[1]: %d bestanden op de achtergrond ontvangen

en: Received %d more file in the background | Received %d more files in the background
nl[0]: nog %d ander bestand op de achtergrond ontvangen
nl[1]: nog %d andere bestanden op de achtergrond ontvangen

en: Toggles a platform Bluetooth killswitch when Bluetooth power state changes (Useless with USB dongles) and makes sure a status icon is shown if there is a bluetooth killswitch but no adapter.
nl: Schakelt om naar een platform Bluetooth-schakelaar wanneer de Bluetooth-stroomstatus verandert (onbruikbaar met USB-stekkers) en geeft een statuspictogram weer als er een Bluetooth-schakelaar maar geen adapter aanwezig is.

en: Adds standard menu items to the status icon menu
nl: Voegt standaardmenu-onderdelen toe aan het statuspictogrammenu

en: _Set Up New Device
nl: Nieuw apparaat in_stellen

en: Send _Files to Device
nl: _Bestanden verzenden naar apparaat

en: _Devices
nl: _Apparaten

en: Adap_ters
nl: Adapters

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
nl: Biedt sleutel- en authenticatiediensten voor BlueZ-achtergronddienst

en: Adds an exit menu item to quit the applet
nl: Voegt een menu-onderdeel 'Afsluiten' toe om het applet af te sluiten

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
nl: Biedt een basis dhcp-client voor Bluetooth-PAN-verbindingen.

en: Bluetooth Network
nl: Bluetooth-netwerk

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
nl: Apparaat %(0)s gekoppeld aan IP-adres %(1)s

en: Failed to obtain an IP address on %s
nl: Kon geen IP-adres verkrijgen op %s

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
nl: Aan het proberen om een IP-adres te verkrijgen op %s
    Een ogenblik geduld a.u.b....

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the number of connections in the tooltip.
nl: Voegt een indicator toe aan het statuspictogram wanneer Bluetooth ingeschakeld is en toont het aantal verbindingen in de gereedschaptip.

en: Bluetooth Active
nl: Bluetooth actief

en: <b>%d Active Connection</b> | <b>%d Active Connections</b>
nl[0]: <b>%d actieve verbinding</b>
nl[1]: <b>%d actieve verbindingen</b>

en: Uses libappindicator to show a statusicon
nl: Gebruik libappindicator voor statusikoon

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
nl: Levert een menu-onderdeel om de standaardadapter tijdelijk zichtbaar te maken wanneer deze standaard op verborgen is ingesteld

en: Discoverable timeout
nl: Zichtbaarheidsperiode

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
nl: Aantal seconden dat de zichtbaarheidsmodus zal duren

en: _Make Discoverable
nl: Zichtbaar _maken

en: Make the default adapter temporarily visible
nl: Maak de standaardadapter tijdelijk zichtbaar

en: Discoverable… %ss
nl: Ontdekbaar... %ss

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
nl: Biedt een menu aan voor het applet en een API zodat andere invoegtoepassingen dit kunnen wijzigen

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
nl: Succesvol verbonden met <b>DUN-dienst</b> op <b>%(0)s.</b>
    Netwerk is nu beschikbaar via <b>%(1)s</b>

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
nl: Biedt basisondersteuning voor verbinding met het internet via DUN-profiel.

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
nl: Standaard SPP-profielverbindingsuitvoerder, maakt het mogelijk om aangepaste acties uit te voeren

en: Script to execute on connection
nl: Script om uit te voeren na verbinding

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma seperated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
nl: <span size="small">De volgende argumenten zullen doorgegeven worden:
    Adres, naam, dienstnaam, uuid16s, rfcomm node
    Bijvoorbeeld:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Telefoon, DUN-dienst, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s zullen terugkomen in een door een komma gescheiden lijst
    
    Bij het afkoppelen van een apparaat zal het script een HUP-signaal krijgen</span>

en: Serial port connected
nl: Seriële poort verbonden

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
nl: Dienst seriële poort op apparaat <b>%s</b> zal nu beschikbaar zijn via <b>%s</b>

en: Serial port connection script failed
nl: Verbindingsscript seriële poort mislukt

en: There was a problem launching script %s
    %s
nl: Er was een probleem met het uitvoeren van script %s
    %s

en: Controls Bluetooth adapter power states
nl: Beheert de stroomstatus van de Bluetooth-adapter

en: Auto power-on
nl: Automatisch inschakelen

en: Automatically power on adapters
nl: Adapters automatisch inschakelen

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
nl: <b>Bluetooth _uitschakelen</b>

en: Turn off all adapters
nl: Alle adapters uitschakelen

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
nl: <b>Bluetooth _aan</b>

en: Turn on all adapters
nl: Alle adapters inschakelen

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
nl: Stelt tijdelijk de schermbeveiliging uit wanneer een Bluetooth-spelcontroller verbonden is.

en: Network
nl: Netwerk

en: Invalid IP address
nl: Ongeldig IP-adres

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
nl: IP-adres conflicteert met apparaat %s dat hetzelfde adres heeft

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
nl: IP-adres overlapt met subnet van apparaat %s, dat de volgende instellingen heeft  %s/%s
    Dit kan onjuist netwerkgedrag veroorzaken

en: Not currently supported with this setup
nl: Wordt momenteel niet ondersteund met deze instelling

en: Transfer
nl: Overdragen

en: Applet's transfer service plugin is disabled
nl: Applets invoegtoepassing voor overdrachtfunctie is uitgeschakeld

en: Set Bluetooth Adapter Properties
nl: Bluetooth-adapter eigenschappen

en: Blueman Applet
nl: Blueman-applet

en: Blueman Bluetooth Manager
nl: Blueman Bluetooth-beheer

en: Bluetooth Manager
nl: Bluetooth-beheer

en: Bluetooth Device
nl: Bluetooth-apparaat

en: Configure Bluetooth Network
nl: Bluetooth-netwerk instellen

en: Configuring networking requires privileges
nl: U heeft rechten nodig om netwerkbeheer uit te kunnen voeren

en: Launch DHCP client
nl: DHCP-client starten

en: Launching DHCP client requires privileges
nl: Het starten van de DHCP-client vereist rechten

en: Launch PPP daemon
nl: PPP-achtergronddienst starten

en: Launching PPP daemon requires privileges
nl: U heeft rechten nodig om PPP-achtergronddienst te kunnen starten

en: Set RfKill State
nl: RfKill status instellen

en: Setting RfKill State requires privileges
nl: U heeft rechten nodig om de status van RfKill in te stellen

en: Bluetooth needs to be turned on for file sending to work
nl: Om bestandverzending te kunnen gebruiken dient Bluetooth ingeschakeld te worden

en: Select files to send
nl: Kies te verzenden bestanden

en: Send files to this device
nl: Bestanden verzenden naar dit apparaat

en: Source adapter. Takes address or adapter's name eg. hci0
nl: Bron-adapter. Gebruikt een adres of adapternaam, bijv. hci0

en: Delete files on exit
nl: Bestanden verwijderen tijdens het afsluiten

en: Files to be send to the bluetooth device
nl: Bestanden die worden verzonden naar het Bluetooth-apparaat

en: Bluetooth needs to be turned on for the Bluetooth assistant to work
nl: Bluetooth dient ingeschakeld te worden om de Bluetooth-assistent te laten werken

en: No adapters found
nl: Geen adapters gevonden

en: <b>Pairing in progress...</b>
nl: <b>Bezig met koppelen...</b>

en: <b>Failed to add device</b>
nl: <b>Toevoegen apparaat mislukt</b>

en: Don't connect
nl: Niet verbinden

en: <b>Device added and connected successfully</b>
nl: <b>Apparaat toegevoegd en met succes verbonden</b>

en: <b>Device added successfully, but failed to connect</b>
nl: <b>Apparaat met succes toegevoegd, maar kon niet verbinden</b>

en: Start configuration assistant for this device
nl: Start instelhulp voor dit apparaat
