MATE Desktop Environment - en to cs translation catalogue (322 entries)

en: <b>Visibility Setting</b>
cs: <b>Nastavení viditelnosti</b>

en: Hidden
cs: Skryté

en: Always visible
cs: Vždy viditelné

en: Temporarily visible
cs: Dočasně viditelné

en: <b>Friendly Name</b>
cs: <b>Přátelské Jméno</b>

en: Pairing request
cs: Párová žádost

en: Pairing request for device:
cs: Požadavek na spárování zařízení:

en: This should be overwritten
cs: Toto by mělo být přepsáno

en: Show input
cs: Ukázat vstup

en: _Adapter
cs: _Adaptér

en: _Device
cs: _Zařízení

en: _View
cs: _Zobrazit

en: _Help
cs: _Nápověda

en: Search for nearby devices
cs: Hledat zařízení v dosahu

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Search
cs: Vyhledávání

en: Create pairing with the device
cs: Vytvořit párování se zařízením

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Pair
cs: Pár

en: Mark/Unmark this device as trusted
cs: Označit/Odznačit toto zařízení jako důvěryhodné

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Trust
cs: Důvěřovat

en: Run the setup assistant for this device
cs: Spustit instalačního pomocníka pro toto zařízení

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Setup...
cs: Nastavení...

en: Remove this device from the known devices list
cs: Odebrat toto zařízení ze seznamu důvěryhodných zařízení

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Remove
cs: Odstranit

en: Send file(s) to the device
cs: Odeslat soubor(y) do zařízení

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Send File
cs: Odeslat soubor

en: Rename device
cs: Přejmenovat zařízení

en: Network Access Point (NAP)
cs: Síťový přístupový bod (NAP)

en: <b>Services</b>
cs: <b>Služby</b>

en: DHCP server type:
cs: Typ DHCP serveru:

en: Recommended
cs: Doporučené

en: IP Address:
cs: IP adresa:

en: <b>No DHCP servers installed</b>
cs: <b>Nejsou nainstalovány žadné DHCP servery</b>

en: <b>NAP Settings</b>
cs: <b>Nastavení NAP</b>

en: <b>PAN Support</b>
cs: <b>Podpora PAN</b>

en: <b>DUN Support</b>
cs: <b>Podpora DUN</b>

en: <b>Network Settings</b>
cs: <b>Nastavení sítě</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
cs: <b>Příjem souborů (Object Push)</b>

en: Incoming Folder:
cs: Složka pro příchozí soubory:

en: Select folder for incoming file transfers
cs: Vyberte složku pro příchozí soubory

en: Accept files from trusted devices
cs: Přijímat soubory z důvěryhodných zařízení

en: <b>Transfer Settings</b>
cs: <b>Nastavení přenosu</b>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
cs: <span weight="bold" size="large">Odesílání souborů pomocí Bluetooth</span>

en: <b>To:</b>
cs: <b>Do:</b>

en: <b>File:</b>
cs: <b>Soubor:</b>

en: <b>Welcome to the Bluetooth device setup assistant. </b>
    
    
    It will walk you through the process of configuring and connecting to your Bluetooth enabled devices.
cs: <b>Vítejte v průvodci pro nastavení zařízení Bluetooth. </b>
    
    
    Provede vás procesem konfigurace a připojení vašich Bluetooth zařízení.

en: Introduction
cs: Úvod

en: Device
cs: Zařízení

en: <b>Select pairing method to use:</b>
cs: <b>Vyberte metodu párování, kterou chcete použít:</b>

en: Pair Device
cs: Spárovat zařízení

en: Proceed Without Pairing
cs: Pokračovat bez párování

en: Pairing
cs: Párování

en: <b>Connect to:</b>
cs: <b>Připojit se k:</b>

en: Connect
cs: Připojení

en: <b>Please wait...</b>
cs: <b>Prosím čekejte...</b>

en: Connecting...
cs: Připojování...

en: <b>Congratulations, device successfully added</b>
cs: <b>Gratulujeme, zařízení bylo úspěšně přidáno</b>

en: Finished
cs: Dokončení

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Configure selected plugin's preferences
cs: Upravit nastavení vybraných zásuvných modulů

en: <b>Plugin description:</b>
cs: <b>Popis modulu:</b>

en: Not specified
cs: Nespecifikováno

en: <b>Author:</b>
cs: <b>Autor:</b>

en: Unknown
cs: Neznámé

en: <b>Depends on:</b>
cs: <b>Závisí na:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
cs: <b>Konflikty s:</b>

en: <b>GSM settings</b>
cs: <b>Nastavení GSM</b>

en: Number:
cs: Číslo:

en: Traffic statistics
cs: Statistiky provozu

en: _Close
cs: Zavřít

en: <b>Downloaded:</b>
cs: <b>Staženo:</b>

en: <b>Uploaded:</b>
cs: <b>Odesláno:</b>

en: <b>Total:</b>
cs: <b>Celkem:</b>

en: <b>Log started:</b>
cs: <b>Začátek záznamu:</b>

en: <b>Log duration:</b>
cs: <b>Délka záznamu:</b>

en: _Reset
cs: Reset

en: Send note
cs: Odeslat poznámku

en: Bluetooth Adapters
cs: Bluetooth adaptéry

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
cs: Je potřeba zapnout bluetooth, aby správce adaptéru fungoval

en: Always
cs: Vždy

en: %d Minute | %d Minutes
cs[0]: %d Minuta
cs[1]: %d Minuty
cs[2]: %d Minuty
cs[3]: %d Minuty

en: Adapter
cs: Adaptér

en: Bluetooth Devices
cs: Zařízení bluetooth

en: Bluetooth needs to be turned on for the device manager to function
cs: Bluetooth musí být zapnuto, aby správce zařízení fungoval

en: Connection to BlueZ failed
cs: Připojení k BlueZ selhalo

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
cs: Bluez daemon neběží, blueman-manager nemůže pokračovat.
    Toto pravděpodobně znamená, že nebyly rozpoznány žádné adaptéry Bluetooth nebo nebyl spuštěn Bluetooth démon.

en: Searching
cs: Probíhá hledání

en: Bluetooth Assistant
cs: Asistent Bluetooth

en: Adapter Preferences
cs: Předvolby adaptéru

en: File Sender
cs: Odesílatel souborů

en: Bluetooth File Transfer
cs: Přenos souboru pomocí Bluetooth

en: Connecting
cs: Připojování

en: obexd not available
cs: obexd je nedostupný

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
cs: Nepodařilo se automaticky spustit obex službu. Ujistěte se, že je spuštěn démon služby obex

en: Cancelling
cs: Ruší se

en: Sending File
cs: Odesílání souboru

en: ETA:
cs: Zbývající čas:

en: %.0f Minute | %.0f Minutes
cs[0]: %.0f Minuta
cs[1]: %.0f Minuty
cs[2]: %.0f Minut
cs[3]: %.0f Minut

en: %.0f Second | %.0f Seconds
cs[0]: %.0f Sekunda
cs[1]: %.0f Sekundy
cs[2]: %.0f Sekund
cs[3]: %.0f Sekund

en: Error occurred while sending file %s
cs: Odesílání souboru %s selhalo

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Retry
cs: Opakovat

en: Error occurred
cs: Došlo k chybě

en: Local Services
cs: Lokální služby

en: Pairing request for %s
cs: Požadavek na spárování s %s

en: Bluetooth Authentication
cs: Bluetooth autentizace

en: Enter PIN code for authentication:
cs: Zadejte PIN kód pro autentizaci:

en: Enter PIN code
cs: Zadejte PIN kód

en: Enter passkey for authentication:
cs: Zadejte ověřovací klíč:

en: Enter passkey
cs: Vložte klíč

en: Pairing passkey for
cs: Párovací řetězec pro

en: Pairing PIN code for
cs: Párovací PIN kód pro

en: Pairing request for:
cs: Požadavek na spárování pro:

en: Confirm value for authentication:
cs: Potvrďte hodnotu pro ověření:

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Deny
cs: Zamítnout

en: Authorization request for:
cs: Požadavek na autorizaci pro:

en: Service:
cs: Služba:

en: Always accept
cs: Vždy přijmout

en: Accept
cs: Přijmout

en: <b>An error has occured while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message to our </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>
cs: <b>Během načítání zásuvného modulu došlo k chybě. Prosím informujte vývojáře o obsahu této zprávy na našich</b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">webových stránkách.</a>

en: Bluetooth Turned Off
cs: Bluetooth vypnuto

en: Exit
cs: Ukončit

en: Enable Bluetooth
cs: Povolit Bluetooth

en: Shall bluetooth get enabled automatically?
cs: Má se automaticky aktivovat Bluetooth?

en: No
cs: Ne

en: _Report a Problem
cs: Nahlásit p_roblém

en: Device Manager
cs: Správce zařízení

en: Show _Toolbar
cs: Zobrazit panel nástrojů

en: Show _Statusbar
cs: Zobrazit stavový panel

en: S_ort By
cs: Seřadit p_odle

en: _Name
cs: _Názvu

en: _Added
cs: _Přidání

en: _Descending
cs: _Sestupně

en: _Plugins
cs: _Zásuvné moduly

en: _Local Services
cs: _Lokální služby

en: Service Preferences
cs: Předvolby služby

en: _Search
cs: _Hledat

en: <b>Trusted and Paired</b>
cs: <b>Důvěryhodné a spárované</b>

en: <b>Paired</b>
cs: <b>Spárováno</b>

en: <b>Trusted</b>
cs: <b>Důvěryhodný</b>

en: Poor
cs: Mizerný

en: Sub-optimal
cs: Sub-optimální

en: Optimal
cs: Optimální

en: Much
cs: Mnoho

en: Too much
cs: Příliš

en: Low
cs: Nízké

en: High
cs: Vysoké

en: Very High
cs: Velmi vysoké

en: Success!
cs: Úspěch!

en: Serial port connected to %s
cs: Sériový port připojen k %s

en: Failed
cs: Nepodařilo se

en: Connection Failed:
cs: Spojení selhalo:

en: Disconnection Failed:
cs: Odpojení se nezdařilo:

en: Disconnecting...
cs: Odpojování...

en: _Connect
cs: _Připojit

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
cs: Připojuje profily automatického připojení A2DP source, A2DP sink a HID

en: _Disconnect
cs: O_dpojit

en: Forcefully disconnect the device
cs: Násilně odpojit zařízení

en: <b>Connect To:</b>
cs: <b>Připojit k:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
cs: <b>Odpojit:</b>

en: Send a _File...
cs: Odeslat _soubor...

en: _Pair
cs: _Párovat

en: _Trust
cs: _Důvěřovat

en: _Untrust
cs: _Nedůvěřovat

en: _Setup...
cs: _Nastavení...

en: _Remove...
cs: _Odstranit...

en: Cancel Operation
cs: Zrušit operaci

en: Data activity indication
cs: Indikace datové aktivity

en: Total data received and rate of transmission
cs: Celkem přijatých dat a poměr přenosu

en: Total data sent and rate of transmission
cs: Celkem odeslaných dat a poměr přenosu

en: Untrust
cs: Nedůvěřovat

en: Select Device
cs: Vybrat zařízení

en: More
cs: Více

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
cs: Blueman je správce Bluetooth založený na GTK+

en: GSM Settings
cs: Nastevení GSM

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: Unspecified
cs: Nedefinované

en: Dependency issue
cs: Problém se závislostmi

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
cs: Modul <b>"%(0)s"</b> závisí na <b>%(1)s</b>. Jeho zrušením<b>%(1)s</b> se také zruší <b>"%(0)s"</b>.
    Pokračovat?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
cs: Modul <b>%(0)s</b> je v konfliktu s <b>%(1)s</b>. Nahráním <b>%(1)s</b> bude deaktivován <b>%(0)s</b>.
    Provést?

en: Adapter selection
cs: Výběr adaptéru

note: translators: device class
en: uncategorized
cs: nekategorizováno

note: translators: device class
en: handheld
cs: kapesní

note: translators: device class
en: cellular
cs: mobilní

note: translators: device class
en: cordless
cs: bezdrátový

note: translators: device class
en: smart phone
cs: smartphone

note: translators: device class
en: unknown
cs: neznámé

note: translators: device class
en: microphone
cs: mikrofon

note: translators: device class
en: keyboard
cs: klávesnice

note: translators: device class
en: pointing
cs: bodování

en: Dialup Networking (DUN)
cs: Vytáčené připojení (DUN)

en: Audio Source
cs: Zdroj zvuku

en: Audio Sink
cs: Přenášení zvuku

en: Network Access Point
cs: Přístupový bod sítě

en: Group Network
cs: Síťová skupina

en: Auto connect profiles
cs: Automatické propojení profilů

en: Proprietary
cs: Proprietární

en: yes
cs: ano

en: no
cs: ne

en: Show device information
cs: Zobrazit informace o zařízení

en: Send _note
cs: Odeslat _poznámku

en: Send a text note
cs: Odeslat textovou poznámku

en: Failed to change profile to %s
cs: Selhala změna profilu na %s

en: Audio Profile
cs: Profil zvuku

en: Select audio profile for PulseAudio
cs: Vyberte zvukový profil pro PulseAudio

en: Serial Port %s
cs: Sériový port %s

en: Renew IP Address
cs: Obnovit IP adresu

en: Dialup Settings
cs: Nastavení vytáčeného připojení

en: Serial Ports
cs: Sériové porty

en: Connected:
cs: Připojeno:

en: Not Connected
cs: Nepřipojeno

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
cs: Statistiky používání nejsou dostupné. Prověřte nejprve připojení a potom zkontrolujte tuto stránku.

en: day | days
cs[0]: den
cs[1]: dny
cs[2]: dní
cs[3]: dní

en: hour | hours
cs[0]: hodina
cs[1]: hodiny
cs[2]: hodin
cs[3]: hodin

en: minute | minutes
cs[0]: minuta
cs[1]: minuty
cs[2]: minut
cs[3]: minut

en: %d %s %d %s and %d %s
cs: %d %s %d %s a %d %s

en: Are you sure you want to reset the counter?
cs: Opravdu chcete resetovat počítadlo?

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device seperately.
cs: Umožní vám monitorovat využítí (širokopásmé mobilní) sítě. Užitečné při omezeném datovém přenosu. Tento modul monitoruje každé zařízení zvlášť.

en: Network _Usage
cs: Využití sítě

en: Shows network traffic usage
cs: Ukázat využití sítě

en: Bluetooth Enabled
cs: Bluetooth povoleno

en: Bluetooth Disabled
cs: Bluetooth zakázáno

en: Manages local network services, like NAP bridges
cs: Spravovat místní síťové služby, např. NAP bridges

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
cs: Poskytuje podporu pro Telefonické připojení sítě (Dial Up Networking) s ModemManager a NetworkManager

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
cs: Poskytuje položku menu, která obsahuje poslední použité připojení pro rychlý přístup.

note: the maximum number of items RecentConns menu will display
en: Maximum items
cs: Maximum položek

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
cs: Maximální počet položek nedávných spojení, které se zobrazí v menu.

en: Recent _Connections
cs: Poslední _spojení

en: Connected
cs: Připojeno

en: Connected to %s
cs: Připojeno k %s

en: Failed to connect
cs: Připojení selhalo

en: %(service)s on %(device)s
cs: %(service)s na %(device)s

en: Adapter for this connection is not available
cs: Adaptér pro toto spojení není přístupný

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
cs: Poskytuje podporu pro Personal Area Networking (PAN) představeném v NetworkManageru 0.8

en: Provides DBus API for other Blueman components
cs: Poskytuje DBus API pro další součásti Blueman

en: Incoming file over Bluetooth
cs: Příchozí soubor přes bluetooth

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
cs: Příchozí soubor %(0)s ze %(1)s

en: Reject
cs: Odmítnout

en: Receiving file
cs: Příjmám Soubor

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
cs: Příjímám Soubor %(0)s z %(1)s

en: Provides OBEX file transfer capabilities
cs: Umožnuje přenos souborů pomocí OBEX

en: Configured directory for incoming files does not exist
cs: Cílová složka pro příchozí soubory neexistuje

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
cs: Zkontrolujte, zda existuje adresář "<b>%s</b>" nebo jej nakonfigurujte pomocí služeb blueman-services. Do té doby bude použito výchozí "%s"

en: File received
cs: Soubor byl přijat

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
cs: Soubor %(0)s z %(1)s úspěšně přijat

en: Transfer failed
cs: Přenos selhal

en: Transfer of file %(0)s failed
cs: Přenos souboru %(0)s selhal

en: Files received
cs: Soubory přijaty

en: Received %d file in the background | Received %d files in the background
cs[0]: Příjem %d souboru na pozadí
cs[1]: Příjem %d souborů na pozadí
cs[2]: Příjem %d souborů na pozadí
cs[3]: Příjem %d souborů na pozadí

en: Received %d more file in the background | Received %d more files in the background
cs[0]: Příjem %d souboru na pozadí
cs[1]: Příjem %d dalších souborů na pozadí
cs[2]: Příjem %d dalších souborů na pozadí
cs[3]: Příjem %d dalších souborů na pozadí

en: Toggles a platform Bluetooth killswitch when Bluetooth power state changes (Useless with USB dongles) and makes sure a status icon is shown if there is a bluetooth killswitch but no adapter.
cs: Přepíná se Killswitch platforma Bluetooth, když dojde ke změně stavu napájení (Toto je zbytečné v případě USB hardwarových klíčů) a zajistí, že ikona stavu je zobrazena, pokud je přítomný bluetooth Killswitch ale chybí adaptér.

en: Adds standard menu items to the status icon menu
cs: Přidá standardní položky nabídky do nabídky stavové ikony

en: _Set Up New Device
cs: _Nastavit nové zařízení

en: Send _Files to Device
cs: Odeslat _soubory do zařízení

en: _Devices
cs: _Zařízení

en: Adap_ters
cs: Adap_téry

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
cs: Poskytuje passkey pro autentizační služby BlueZ démonu

en: Adds an exit menu item to quit the applet
cs: Přidává položku ukončovacího menu k ukončení apletu

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
cs: Poskytuje základního DHCP klienta pro Bluetooth PAN připojení.

en: Bluetooth Network
cs: Síť Bluetooth

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
cs: Zařízení %(0)s připojeno k IP adrese %(1)s

en: Failed to obtain an IP address on %s
cs: Neúspěšné získání IP adresy na %s

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
cs: Zkouším získat  IP adresu na %s
    Prosím čekejte…

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the number of connections in the tooltip.
cs: Přidá údaj na stavovou ikonu, pokud je Bluetooth aktivní a zobrazuje počet připojení v popisu.

en: Bluetooth Active
cs: Bluetooth aktivní

en: <b>%d Active Connection</b> | <b>%d Active Connections</b>
cs[0]: <b>%d Aktivní spojení</b>
cs[1]: <b>%d Aktivní spojení</b>
cs[2]: <b>%d Aktivních spojení</b>
cs[3]: <b>%d Aktivních spojení</b>

en: Uses libappindicator to show a statusicon
cs: Používá libappindicator k zobrazení stavové ikony

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
cs: Poskytuje položku nabídky pro dočasné zviditelnění výchozího adaptéru, jehož výchozí stav je skrytý

en: Discoverable timeout
cs: Čas viditelnosti

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
cs: Počet sekund, po které zařízení setrvá ve viditelném režimu

en: _Make Discoverable
cs: _Zneviditelnit

en: Make the default adapter temporarily visible
cs: Dočasně zviditelnit výchozí adaptér

en: Discoverable… %ss
cs: Viditelné… %ss

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
cs: Poskytuje nabídku pro applet a API pro další pluginy k jeho ovládání

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
cs: Úspěšně připojeno k <b>DUN</b> službe na <b>%(0)s.</b>
    Síť je nyní dostupná skrz <b>%(1)s</b>

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
cs: Poskytuje základní podporu připojení k internetu přes profil vytáčeného spojení.

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
cs: Ovladač připojení standardního SPP profilu, umožňuje spuštění vlastních činností

en: Script to execute on connection
cs: Skript ke spuštění připojení

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma seperated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
cs: <span size="small">Budou předány následující argumenty:
    Adresa, jméno, název služby, uuid16s, rfcomm uzel
    Například:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, telefon, DUN služba, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s jsou vráceny v čárkami odděleném seznamu
    
    Skript odešle HUP signál po odpojení zařízení</span>

en: Serial port connected
cs: Seriový port připojen

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
cs: Sériový port na zařízení <b>%s</b> teď bude dostupný skrz <b>%s</b>

en: Serial port connection script failed
cs: Skript připojení seriového portu selhal

en: There was a problem launching script %s
    %s
cs: Vyskytl se problém se spouštěním skriptu %s
    %s

en: Controls Bluetooth adapter power states
cs: Ovládání stavu napájení adaptéru Bluetooth

en: Auto power-on
cs: Automatické zapínání

en: Automatically power on adapters
cs: Automaticky zapnout adaptéry

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
cs: <b>Vypnout Bluetooth</b>

en: Turn off all adapters
cs: Vypnout všechny adaptéry

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
cs: <b>Zapnout Bluetooth</b>

en: Turn on all adapters
cs: Zapne všchny adaptéry

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
cs: Při připojení Bluetooth herního ovladače, dočasně vypne spořič obrazovky.

en: Network
cs: Síť

en: Invalid IP address
cs: Neplatná IP adresa

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
cs: IP adresa je již použita na rozhraní %s

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
cs: IP adresa se překrývá s podsítí rozhraní %s, která má následující konfiguraci  %s/%s
    To může způsobit nesprávné chování sítě

en: Not currently supported with this setup
cs: Není podporováno s tímto nastavením

en: Transfer
cs: Přenos

en: Applet's transfer service plugin is disabled
cs: Applet má zakázaný plugin pro přenos souborů

en: Set Bluetooth Adapter Properties
cs: Nastavení adaptéru

en: Blueman Bluetooth Manager
cs: Správce Bluetooth Blueman

en: Bluetooth Manager
cs: Správce Bluetooth

en: Bluetooth Device
cs: Zařízení bluetooth

en: Configure Bluetooth Network
cs: Nastavit Bluetooh síť

en: Configuring networking requires privileges
cs: Nastavení připojení vyžaduje oprávnění

en: Launch DHCP client
cs: Spustit DHCP klient

en: Launching DHCP client requires privileges
cs: Spuštění DHCP klienta vyžaduje oprávnění

en: Launch PPP daemon
cs: Spustit démon PPP

en: Launching PPP daemon requires privileges
cs: Spuštění démonu PPP vyžaduje práva

en: Set RfKill State
cs: Nastavení stavu RfKill

en: Setting RfKill State requires privileges
cs: Nastavení stavu RfKill vyžaduje oprávnění

en: Bluetooth needs to be turned on for file sending to work
cs: Je potřeba zapnout bluetooth, aby bylo možné přenášet soubory

en: Select files to send
cs: Vyberte soubory k odeslání

en: Send files to this device
cs: Odeslat soubory do tohoto zařízení

en: Source adapter. Takes address or adapter's name eg. hci0
cs: Zdroj napájení. Odebírá adresu nebo název zdroje např. hci0

en: Delete files on exit
cs: Odstranit soubory po ukončení

en: Files to be send to the bluetooth device
cs: Soubory, které mají být odeslány do bluetooth zařízení

en: Bluetooth needs to be turned on for the Bluetooth assistant to work
cs: Je potřeba zapnout bluetooth, aby asistent fungoval

en: No adapters found
cs: Nebyly nalezeny žádné adaptéry

en: <b>Pairing in progress...</b>
cs: <b>Probíhá párování...</b>

en: <b>Failed to add device</b>
cs: <b>Nepodařilo se přidat zařízení</b>

en: Don't connect
cs: Nepřipojovat

en: Start configuration assistant for this device
cs: Spustit asistenta nastavení tohoto zařízení
