MATE Desktop Environment - en to et translation catalogue (265 entries)

en: %(service)s on %(device)s
et: %(service)s seadmes %(device)s

en: %.0f Minute | %.0f Minutes
et[0]: %.0f minut
et[1]: %.0f minutit

en: %.0f Second | %.0f Seconds
et[0]: %.0f sekund
et[1]: %.0f sekundit

en: %d %s %d %s and %d %s
et: %d %s %d %s ja %d %s

en: %d Minute | %d Minutes
et[0]: %d minut
et[1]: %d minutit

en: <b>%d Active Connection</b> | <b>%d Active Connections</b>
et[0]: <b>%d aktiivne ühendus</b>
et[1]: <b>%d aktiivset ühendust</b>

en: <b>Author:</b>
et: <b>Autor:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
et: <b>Konfliktid:</b>

en: <b>Congratulations, device successfully added</b>
et: <b>Õnnitlused, seadme lisamine õnnestus</b>

en: <b>Connect To:</b>
et: <b>Ühendu:</b>

en: <b>Connect to:</b>
et: <b>Ühendu teenusega:</b>

en: <b>DUN Support</b>
et: <b>DUN-tugi</b>

en: <b>Depends on:</b>
et: <b>Sõltuvused:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
et: <b>Katkesta:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
et: <b>Allalaaditud:</b>

en: <b>Failed to add device</b>
et: <b>Seadme lisamine ei õnnestunud</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
et: <b>Faili vastuvõtmine (Object Push)</b>

en: <b>File:</b>
et: <b>Fail:</b>

en: <b>Friendly Name</b>
et: <b>Hüüdnimi</b>

en: <b>GSM settings</b>
et: <b>GSM-sätted</b>

en: <b>Log duration:</b>
et: <b>Logi kestus:</b>

en: <b>Log started:</b>
et: <b>Logi algus:</b>

en: <b>NAP Settings</b>
et: <b>NAP sätted</b>

en: <b>Network Settings</b>
et: <b>Võrgu sätted</b>

en: <b>No DHCP servers installed</b>
et: <b>DHCP server pole paigaldatud</b>

en: <b>PAN Support</b>
et: <b>PAN-tugi</b>

en: <b>Pairing in progress...</b>
et: <b>Toimub paari loomine...</b>

en: <b>Please wait...</b>
et: <b>Palun oota...</b>

en: <b>Plugin description:</b>
et: <b>Plugina kirjeldus:</b>

en: <b>Select pairing method to use:</b>
et: <b>Vali kasutatav paari loomise meetod:</b>

en: <b>Services</b>
et: <b>Teenused</b>

en: <b>To:</b>
et: <b>Kellele:</b>

en: <b>Total:</b>
et: <b>Kokku:</b>

en: <b>Transfer Settings</b>
et: <b>Ülekande sätted</b>

en: <b>Trusted</b>
et: <b>Usaldatud</b>

en: <b>Uploaded:</b>
et: <b>Üles laaditud:</b>

en: <b>Visibility Setting</b>
et: <b>Nähtavaloleku sätted</b>

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma seperated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
et: <span size="small">Lisatakse järgmised argumendid:
    Aadress, Nimi, teenuse nimi, uuid16s, rfcomm sõlm
    Näiteks:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Telefon, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s tagastatakse komadega eraldatud nimekirjana
    
    Seadmega ühenduse katkestamisel saadetakse skriptile HUP-signaal</span>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
et: <span weight="bold" size="large">Bluetoothi kaudu failide saatmine</span>

en: Accept
et: Võta vastu

en: Accept files from trusted devices
et: Usaldatud seadmetelt võetakse faile vastu

en: Adap_ters
et: Adap_terid

en: Adapter Preferences
et: Adapteri eelistused

en: Adapter for this connection is not available
et: Selle ühenduse adapter ei ole kättesaadav

en: Adapter selection
et: Adapteri valik

en: Adds an exit menu item to quit the applet
et: Rakendi lõpetamiseks vajaliku menüükirje lisamine

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the number of connections in the tooltip.
et: Aktiivse Bluetoothi korral olekuikoonile näidiku lisamine ja vihjetekstis ühenduste arvu näitamine.

en: Adds standard menu items to the status icon menu
et: Standardmenüü kirjete lisamine olekuikooni menüüsse

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device seperately.
et: Võimaldab seirata (mobile broadband) võrguliikluse kasutust. Kasulik piiratud andmeligipääsu plaanide korral. See plugin seirab iga seadet eraldi.

en: Always
et: Alati

en: Always accept
et: Alati nõustu

en: Always visible
et: Alati nähtav

en: Applet's transfer service plugin is disabled
et: Rakendite ülekandeteenuse plugin on keelatud

en: Are you sure you want to reset the counter?
et: Kas oled kindel, et tahad loenduri nullida?

en: Audio Profile
et: Audioprofiil

en: Audio Sink
et: Heli saatmine

en: Audio Source
et: Heli vastuvõtmine

en: Authorization request for:
et: Autoriseerimispäring seadmele:

en: Blueman Applet
et: Blueman rakend

en: Blueman Bluetooth Manager
et: Blueman Bluetoothi haldur

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
et: Blueman on GTK+ Bluetooth haldur

en: Bluetooth Adapters
et: Bluetooth'i adapterid

en: Bluetooth Assistant
et: Bluetoothi abiline

en: Bluetooth Authentication
et: Bluetoothi autentimine

en: Bluetooth Device
et: Bluetooth seade

en: Bluetooth Devices
et: Bluetoothi seadmed

en: Bluetooth Disabled
et: Bluetooth on keelatud

en: Bluetooth Enabled
et: Bluetooth on lubatud

en: Bluetooth File Transfer
et: Bluetoothi failiülekanne

en: Bluetooth Manager
et: Bluetoothi haldur

en: Bluetooth Network
et: Bluetoothi võrk

en: Bluetooth Turned Off
et: Bluetooth on välja lülitatud

en: Bluetooth needs to be turned on for file sending to work
et: Bluetooth peab failide saatmiseks olema sisse lülitatud

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
et: Bluez deemon ei tööta, blueman-manageril pole võimalik jätkata.
    See tähendab arvatavasti, et ühtegi Bluetooth adapterit pole tuvastatud või pole Bluetooth deemon käivitatud.

en: Cancel Operation
et: Toimingu tühistamine

en: Cancelling
et: Tühistamine

en: Configuration
et: Sätted

en: Configure Bluetooth Network
et: Bluetooth võrgu sätete määramine

en: Configure selected plugin's preferences
et: Määra valitud plugina eelistused

en: Confirm
et: Kinnita

en: Confirm value for authentication:
et: Autentimise kinnituskood:

en: Connect
et: Ühendu

en: Connected
et: Ühendatud

en: Connected to %s
et: Ühendatud seadmega %s

en: Connected:
et: Ühendatud:

en: Connecting
et: Ühendumine

en: Connecting...
et: Ühendumine...

en: Connection Failed:
et: Ühendus nurjus:

en: Connection to BlueZ failed
et: Tõrge Bluez'iga ühendumisel

en: Controls Bluetooth adapter power states
et: Bluetooth adapteri toiteolekute juhtimine

en: Create pairing with the device
et: Seadmega paari loomine

en: DHCP server type:
et: DHCP serveri liik:

en: Data activity indication
et: Edastusaktiivsuse indikaator

en: Deny
et: Keela

en: Dependency issue
et: Sõltuvusprobleem

en: Device
et: Seade

en: Device Manager
et: Seadmehaldur

en: Dialup Networking (DUN)
et: Sissehelistamisega võrk (DUN)

en: Dialup Settings
et: Sissehelistamise sätted

en: Disconnecting...
et: Ühenduse katkestamine...

en: Don't connect
et: Ära ühenda

en: Enable Bluetooth
et: Luba Bluetooth

en: Enter PIN code
et: Sisesta PIN-kood

en: Enter PIN code for authentication:
et: Autentimiseks sisesta PIN-kood:

en: Enter passkey
et: Sisesta parool

en: Enter passkey for authentication:
et: Autentimiseks sisesta parool:

en: Error occurred
et: Ilmnes tõrge

en: Error occurred while sending file %s
et: Faili %s saatmise käigus tekkis viga

en: Failed
et: Nurjus

en: Failed to connect
et: Ühendumine nurjus

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
et: Fail %(0)s seadmest %(1)s on edukalt vastu võetud

en: File received
et: Fail vastu võetud

en: Files received
et: Failid vastu võetud

en: Files to be send to the bluetooth device
et: Bluetooth-seadmele saadetavad failid

en: Finished
et: Lõpetatud

en: GSM Settings
et: GSMi sätted

en: Group Network
et: Gruppvõrk

en: Hidden
et: Nähtamatu

en: High
et: Kõrge

en: IP Address:
et: IP-aadress:

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
et: IP-aadress on vastuolus sama aadressi omava liidesega %s

en: Incoming Folder:
et: Sisendkaust:

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
et: Seadmest %(1)s saadetakse sulle fail %(0)s

en: Incoming file over Bluetooth
et: Bluetoothi kaudu saadetakse faili

en: Introduction
et: Sissejuhatus

en: Invalid IP address
et: Vigane IP-aaddress

en: Launch DHCP client
et: DHCP kliendi käivitamine

en: Launching DHCP client requires privileges
et: DHCP kliendi käivitamine nõuab õigusi

en: Local Services
et: Kohalikud teenused

en: Low
et: Madal

en: Make the default adapter temporarily visible
et: Vaikimisi adapteri ajutiselt avastatavaks tegemine

en: Manages local network services, like NAP bridges
et: Kohalike võrguteenuste (näiteks NAP-sillad) haldamine

en: Mark/Unmark this device as trusted
et: Seadme usaldatavuse märkimine

en: Maximum items
et: Suurim kirjete arv

en: More
et: Veel

en: Much
et: Palju

en: Network
et: Võrk

en: Network Access Point
et: Võrgupääsukoht

en: Network Access Point (NAP)
et: Võrgupääsukoht (NAP)

en: Network _Usage
et: _Võrgukasutus

en: No
et: Ei

en: No adapters found
et: Adaptereid ei leitud

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
et: Kasutusstatistika pole veel saadaval. Proovi enne luua ühendus ja siis vaadata seda lehte.

en: Not Connected
et: Pole ühendatud

en: Not specified
et: Pole määratud

en: Number:
et: Arv:

en: Optimal
et: Optimaalne

en: Pair
et: Paari loomine

en: Pairing
et: Paari loomine

en: Pairing PIN code for
et: Paari loomise PIN-kood seadmele

en: Pairing request
et: Paari loomise päring

en: Pairing request for %s
et: Paari loomise päring seadmele %s

en: Pairing request for device:
et: Paari loomise päring seadmele:

en: Pairing request for:
et: Paari loomise päring seadmele:

en: Plugins
et: Pluginad

en: Poor
et: Kehv

en: Proceed Without Pairing
et: Jätkamine paari loomata

en: Provides DBus API for other Blueman components
et: Teiste Bluemani komponentide DBus'i API võimaldamine

en: Provides OBEX file transfer capabilities
et: OBEX failiülekannete tagamine

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
et: Bluetoothi PAN-ühenduste jaoks põhilise DHCP-kliendi tagamine.

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
et: Rakendi menüü ja teistele pluginatele selle manipuleerimiseks vajaliku API tagamine.

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
et: Vaikimisi adapteri menüükirje ajutine nähtavakstegemine, kui see on vaikimisi peidetuks määratud

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
et: Menüükirje lisamine kiireks ligipääsuks viimati kasutatud ühendustele

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
et: DUN-profiili abil internetti ühendumise põhilise toe tagamine.

en: Received %d file in the background | Received %d files in the background
et[0]: Taustal võeti vastu %d fail
et[1]: Taustal võeti vastu %d faili

en: Received %d more file in the background | Received %d more files in the background
et[0]: Taustal võeti vastu veel %d fail
et[1]: Taustal võeti vastu veel %d faili

en: Receiving file
et: Faili vastuvõtmine

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
et: Faili %(0)s vastuvõtmine seadmest %(1)s

en: Recent _Connections
et: _Viimased ühendused

en: Recommended
et: Soovitatud

en: Reject
et: Keeldu

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove this device from the known devices list
et: Selle seadme eemaldamine tuntud seadmete nimekirjast

en: Rename device
et: Muuda seadme nime

en: Renew IP Address
et: IP-aadressi uuendamine

en: Retry
et: Proovi uuesti

en: Run the setup assistant for this device
et: Seadme häälestusabilise käivitamine

en: Script to execute on connection
et: Ühendamisel käivitatav skript

en: Search
et: Otsi

en: Search for nearby devices
et: Lähedalasuvate seadmete otsimine

en: Searching
et: Otsimine

en: Select Device
et: Seadme valimine

en: Select audio profile for PulseAudio
et: Audioprofiili valimine PulseAudio jaoks

en: Select files to send
et: Märgi failid saatmiseks

en: Select folder for incoming file transfers
et: Sissetulevate failiedastuste kausta valimine

en: Send File
et: Saada fail

en: Send _Files to Device
et: Saada seadmele _faile

en: Send a _File...
et: Faada _fail...

en: Send file(s) to the device
et: Faili(de) saatmine seadmele

en: Send files to this device
et: Failide saatmine sellesse seadmesse

en: Sending File
et: Faili saatmine

en: Serial Port %s
et: Jadaport %s

en: Serial Ports
et: Jadapordid

en: Serial port connected
et: Jadaport ühendatud

en: Serial port connected to %s
et: Jadaport on ühendatud kohta %s

en: Serial port connection script failed
et: Jadapordi ühendamisskripti tõrge

en: Service Preferences
et: Teenuse eelistused

en: Service:
et: Teenus:

en: Set Bluetooth Adapter Properties
et: Bluetooth adapteri omaduste määramine

en: Setup...
et: Seadista...

en: Show _Statusbar
et: Näida _olekuriba

en: Show _Toolbar
et: Näita _tööriistariba

en: Show input
et: Parooli näidatakse

en: Shows network traffic usage
et: Võrguliikluse kasutuse näitamine

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
et: Standardne SPP profiili ühendustehaldur, mis võimaldab käivitada kohandatud tegevusi.

en: Start configuration assistant for this device
et: Seadme seadistusabilise käivitamine

en: Sub-optimal
et: Alla optimaalse

en: Success!
et: Edukas!

en: Temporarily visible
et: Ajutiselt nähtav

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
et: Menüüs kuvatavate viimatiste ühenduste suurima arv.

en: This should be overwritten
et: See tuleks üle kirjutada

en: Too much
et: Liiga palju

en: Total data received and rate of transmission
et: Vastuvõetud andmete maht ja edastuse kiirus

en: Total data sent and rate of transmission
et: Saadetud andmete maht ja edastuse kiirus

en: Traffic statistics
et: Ühenduse statistika

en: Transfer
et: Ülekanne

en: Transfer failed
et: Ülekanne nurjus

en: Transfer of file %(0)s failed
et: Faili %(0)s ülekandmine nurjus

en: Trust
et: Usalda

en: Turn off all adapters
et: Lülita välja kõik adapterid

en: Turn on all adapters
et: Lülita sisse kõik adapterid

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unspecified
et: Määramata

en: Untrust
et: Ära usalda

en: Uses libappindicator to show a statusicon
et: Kasutab olekuikooni näitamiseks libappindicator teeki

en: Very High
et: Väga kõrge

en: _Added
et: _Lisatud

en: _Close
et: _Sulge

en: _Connect
et: Ü_hendu

en: _Descending
et: _Kahanevalt

en: _Device
et: _Seade

en: _Devices
et: _Seadmed

en: _Disconnect
et: _Katkesta ühendus

en: _Help
et: A_bi

en: _Local Services
et: _Kohalikud teenused

en: _Make Discoverable
et: _Tee avastatavaks

en: _Name
et: _Nimi

en: _Pair
et: Loo _paar

en: _Plugins
et: _Pluginad

en: _Remove...
et: _Eemalda...

en: _Reset
et: _Lähtesta

en: _Search
et: _Otsing

en: _Setup...
et: _Sätted...

en: _View
et: _Vaade

en: applet
et: rakend

en: cellular
et: mobiil

en: cordless
et: juhtmeta

en: day | days
et[0]: päev
et[1]: päeva

en: desktop
et: töölaud

en: handheld
et: pihuarvuti

en: handsfree
et: käedvabad

en: headset
et: peakomplekt

en: hour | hours
et[0]: tund
et[1]: tundi

en: keyboard
et: klaviatuur

en: laptop
et: sülearvuti

en: microphone
et: mikrofon

en: minute | minutes
et[0]: minut
et[1]: minutit

en: no
et: ei

en: obexd not available
et: obexd pole saadaval

en: pointing
et: osutamine

en: smart phone
et: nutitelefon

en: uncategorized
et: liigitamata

en: unknown
et: tundmatu

en: yes
et: jah
