MATE Desktop Environment - en to he translation catalogue (423 entries)

en: <b>Visibility Setting</b>
he: <b>הגדרות גילוי</b>

en: Hidden
he: מוסתר

en: Always visible
he: גלוי תמיד

en: Temporarily visible
he: גלוי באופן זמני

en: <b>Friendly Name</b>
he: <b>שם ידידותי</b>

en: Pairing request
he: בקשת חיבור

en: Pairing request for device:
he: בקשת חיבור למכשיר:

en: This should be overwritten
he: יש לשכתב את  זה

en: Show input
he: הצגת קלט

en: _Adapter
he: _מתאם

en: _Device
he: _מכשיר

en: _View
he: _תצוגה

en: _Help
he: _עזרה

en: Search for nearby devices
he: חיפוש מכשירים קרובים

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Search
he: חיפוש

en: Create pairing with the device
he: יצירת חיבור עם המכשיר

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Pair
he: צימוד

en: Mark/Unmark this device as trusted
he: סימון/ביטול הסימון של מכשיר זה כמהימן

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Trust
he: מהימן

en: Run the setup assistant for this device
he: הפעלת מסייע ההגדרות עבור מכשיר זה

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Setup...
he: התקנה…

en: Remove this device from the known devices list
he: הסרת התקן זה מרשימת ההתקנים הידועים

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Remove
he: הסר

en: Send file(s) to the device
he: שליחת קבצים להתקן

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Send File
he: שליחת קובץ

en: Rename device
he: שינוי שם ההתקן

en: Network Access Point (NAP)
he: נקודת גישה לרשת (NAP)

en: <b>Services</b>
he: <b>שירותים</b>

en: DHCP server type:
he: סוג שרת ה־DHCP:

en: Recommended
he: מומלץ

en: IP Address:
he: כתובת IP:

en: <b>No DHCP servers installed</b>
he: <b>לא הותקנו שרתי DHCP</b>

en: <b>NAP Settings</b>
he: <b>הגדרות נק׳ גישה לרשת</b>

en: <b>PAN Support</b>
he: <b>תמיכה ברשת מקומית</b>

en: <b>DUN Support</b>
he: <b>תמיכה בחיוג</b>

en: <b>Network Settings</b>
he: <b>הגדרות רשת</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
he: <b>קבלת קבצים (דחיפת רכיבים)</b>

en: Incoming Folder:
he: תיקיית קבצים נכנסים:

en: Select folder for incoming file transfers
he: בחירת תיקייה לקליטת קבצים נכנסים

en: Accept files from trusted devices
he: אישור קבלת קבצים מהתקנים מהימנים

en: <b>Transfer Settings</b>
he: <b>הגדרות תעבורה</b>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
he: <span weight="bold" size="large">שליחת קבצים דרך Bluetooth</span>

en: <b>To:</b>
he: <b>אל:</b>

en: <b>File:</b>
he: <b>קובץ:</b>

en: <b>Welcome to the Bluetooth device setup assistant. </b>
    
    
    It will walk you through the process of configuring and connecting to your Bluetooth enabled devices.
he: ברוך הבא לאשף הגדרת מכשירים תומכי BLUETOOTH

en: Introduction
he: היכרות

en: Device
he: התקן

en: <b>Select pairing method to use:</b>
he: <b>בחירת שיטת צימוד לשימוש:</b>

en: Pair Device
he: צימוד התקן

en: Proceed Without Pairing
he: להמשיך ללא צימוד

en: Pairing
he: חיבור

en: <b>Connect to:</b>
he: <b>התחברות אל:</b>

en: Connect
he: לחבר

en: <b>Please wait...</b>
he: אנא חכה...

en: Connecting...
he: מתחבר...

en: <b>Congratulations, device successfully added</b>
he: המכשיר צורף בהצלחה.

en: Finished
he: נגמר

en: Configuration
he: תצורה

en: Configure selected plugin's preferences
he: הגדרת תצורת התוסף הנבחר

en: <b>Plugin description:</b>
he: <b>תיאור התוסף:</b>

en: Not specified
he: לא צוין

en: <b>Author:</b>
he: <b>יוצר:</b>

en: Unknown
he: לא ידוע

en: <b>Depends on:</b>
he: <b>תלוי ב־:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
he: <b>סותר את:</b>

en: <b>GSM settings</b>
he: <b>הגדרות GSM</b>

en: Number:
he: מספר:

en: APN:
he: APN (שם נק׳ גישה):

en: Traffic statistics
he: סטטיסטיקת תעבורה

en: _Close
he: _סגור

en: <b>Downloaded:</b>
he: ירד

en: <b>Uploaded:</b>
he: עלה

en: <b>Total:</b>
he: כללי:

en: <b>Log started:</b>
he: רישום התחיל:

en: <b>Log duration:</b>
he: זמן שהרישום פעל:

en: _Reset
he: _איפוס

en: Send note
he: שלח הערה

en: Bluetooth Adapters
he: מתאמי Bluetooth

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
he: אנא הפעל את שירות הBLUETOOTH בכדי שמנהל המתאמים יעבוד

en: Always
he: תמיד

en: %d Minute | %d Minutes
he[0]: דקה %d
he[1]: %d דקות
he[2]: %d דקות
he[3]: %d דקות

en: Adapter
he: מתא

en: Bluetooth Devices
he: התקני Bluetooth

en: Bluetooth needs to be turned on for the device manager to function
he: אנא הפעל את שירות הBLUETOOTH בכדי שמנהל המכשירים יעבוד

en: Connection to BlueZ failed
he: חיבור ל BlueZ נכשל

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
he: שירות BlueZ אינו פעיל, מנהל blueman לא יכול לפעול, ככל הנראה בעיה זו נגרמה כי אין המערכת לא זיהתה אף כרטיס bluetooth או שירות הbluetooth לא התחיל,

en: Searching
he: מתבצע חיפוש

en: Bluetooth Assistant
he: אשף הbluetooth

en: Adapter Preferences
he: העדפות מתאם

en: File Sender
he: שולח הקבצים

en: Bluetooth File Transfer
he: העברת קבצים ב־Bluetooth

en: Connecting
he: מתחבר...

en: obexd not available
he: obexd אינו זמין

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
he: הפעלת שירות ה־obex אוטומטית נכשלה. נא לוודא שסוכן ה־obex פעיל

en: Cancelling
he: התהליך מבוטל

en: Sending File
he: קובץ נשלח

en: ETA:
he: מועד הגעה משוער:

en: Error occurred while sending file %s
he: אירעה שגיאה בעת שליחת הקובץ %s

en: Skip
he: דילוג

en: Retry
he: ניסיון חוזר

en: Error occurred
he: אירעה שגיאה

en: Local Services
he: שירותים מקומיים

en: Pairing request for %s
he: בקשת צימוד עבור %s

en: Bluetooth Authentication
he: אימות Bluetooth

en: Enter PIN code for authentication:
he: אנא הזן את קוד הזיהוי האישי:

en: Enter PIN code
he: אנא הזן את קוד הזיהוי האישי:

en: Enter passkey for authentication:
he: אמת על ידי הזנת סיסמא:

en: Enter passkey
he: הזן סיסמא

en: Pairing passkey for
he: סיסמת חיבור ל

en: Pairing PIN code for
he: קוד חיבור ל

en: Pairing request for:
he: בקשת צימוד עבור:

en: Confirm value for authentication:
he: ערך אישור לאימות:

en: Confirm
he: אישור

en: Deny
he: סירוב

en: Authorization request for:
he: בקשת אימות עבור:

en: Service:
he: שירות:

en: Always accept
he: לקבל תמיד

en: Accept
he: אישור

en: <b>An error has occured while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message to our </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>
he: <b>אירעה שגיאה בטעינת תוסף. נא לשלוח למתכנתים את תוכן ההודעה הזאת אל </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">האתר</a> שלנו.

en: Bluetooth Turned Off
he: Bluetooth כבוי

en: Exit
he: יציאה

en: Enable Bluetooth
he: הפעלת Bluetooth

en: Shall bluetooth get enabled automatically?
he: האם על ה־Bluetooth לפעול אוטומטית?

en: No
he: לא

en: _Report a Problem
he: _דיווח על תקלה

en: Device Manager
he: מנהל התקנים

en: Show _Toolbar
he: הצגת _סרגל כלים

en: Show _Statusbar
he: הצגת _שורת מצב

en: S_ort By
he: _סידור לפי

en: _Name
he: _שם

en: _Added
he: _נוסף

en: _Descending
he: יו_רד

en: _Plugins
he: _תוספים

en: _Local Services
he: _שירותים מקומיים

en: Service Preferences
he: העדפות שירות

en: _Search
he: _חיפוש

en: _Exit
he: י_ציאה

en: <b>Trusted and Paired</b>
he: מהימן ומחובר

en: <b>Paired</b>
he: מחובר

en: <b>Trusted</b>
he: מהימן

en: Poor
he: עני

en: Sub-optimal
he: לא מיטבי

en: Optimal
he: מיטבי

en: Much
he: הרבה

en: Too much
he: יותר מדי

en: Low
he: נמוך

en: High
he: גבוה

en: Very High
he: גבוה מאוד

en: Success!
he: הצלחה

en: Failed
he: נכשל

en: Connection Failed:
he: חיבור נכשל:

en: Disconnection Failed:
he: ניתוק נכשל:

en: Disconnecting...
he: מתבצע ניתוק…

en: _Connect
he: _חיבור

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
he: מחבר פרופילים לחיבור אוטומטי של מקור A2DP, מקלט A2DP והתקני מנשק אנוש

en: _Disconnect
he: _ניתוק

en: Forcefully disconnect the device
he: ניתוק ההתקן בכוח

en: <b>Connect To:</b>
he: <b>התחברות אל:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
he: <b>ניתוק:</b>

en: Send a _File...
he: _שליחת קובץ…

en: _Pair
he: _צימוד

en: _Trust
he: מ_הימנות

en: _Untrust
he: ה_סרת מהימנות

en: _Setup...
he: הת_קנה…

en: _Remove...
he: ה_סרה…

en: Cancel Operation
he: ביטול הפעולה

en: Data activity indication
he: מחוון פעילות נתונים

en: Total data received and rate of transmission
he: סך הכל נתונים שהתקבלו ומהירות הקבלה

en: Total data sent and rate of transmission
he: סך הכל נתונים שנשלחו ומהירות השליחה

en: Untrust
he: אל תסמוך

en: Select Device
he: בחירת התקן

en: More
he: עוד

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
he: Blueman הוא מנהל Bluetooth לסביבתGTK+ ‎

en: GSM Settings
he: הגדרות GSM

en: Plugins
he: תוספים

en: Unspecified
he: לא צוין

en: Dependency issue
he: בעיית תלות

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
he: התוסף <b>”%(0)s„</b> תלוי ב־<b>%(1)s</b>. פריקה של <b>%(1)s</b> תפרוק גם את <b>”%(0)s„</b>.
    להמשיך?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
he: התוסף <b>%(0)s</b> סותר את <b>%(1)s</b>. הטעינה של <b>%(1)s</b> תפרוק את <b>%(0)s</b>.
    להמשיך?

en: Adapter selection
he: בחירת מתאם

note: translators: device class
en: uncategorized
he: ללא קטגוריה

note: translators: device class
en: desktop
he: שולחן עבודה

note: translators: device class
en: server
he: שרת

note: translators: device class
en: laptop
he: מחשב נייד

note: translators: device class
en: handheld
he: מכשיר כף יד

note: translators: device class
en: palm
he: כף יד

note: translators: device class
en: cellular
he: סלולרי

note: translators: device class
en: cordless
he: אלחוטי

note: translators: device class
en: smart phone
he: סמארטפון

note: translators: device class
en: modem
he: מודם

note: translators: device class
en: headset
he: אוזניות

note: translators: device class
en: unknown
he: לא ידוע

note: translators: device class
en: microphone
he: מיקרופון

note: translators: device class
en: keyboard
he: מקלדת

note: translators: device class
en: pointing
he: מצביע

en: Hardcopy Control Channel
he: ערוץ בקרה של Hardcopy

en: Hardcopy Data Channel
he: ערוץ נתונים של Hardcopy

en: Hardcopy Notification
he: התראת Hardcopy

en: UDI_C-Plane
he: UDI_C-Plane (מישור בקרה)

en: Multi-Channel Adaptation Protocol (MCAP)
he: פרוטוקול הסתגלות רב ערוצי (MCAP)

en: ServiceDiscoveryServerServiceClassID
he: ServiceDiscoveryServerServiceClassID (מזהה מחלקת שירות שרת גילוי שירותים)

en: BrowseGroupDescriptorServiceClassID
he: BrowseGroupDescriptorServiceClassID (מזהה מחלקת שירות מתאר קבוצות עיון)

en: Public Browse Group
he: קבוצת עיון ציבורית

en: LAN Access Using PPP
he: גישה לרשת מקומית דרך PPP

en: Dialup Networking (DUN)
he: חיבור אינטרנט דרך טלפון (DUP)

en: IrMC Sync
he: סנכרון IrMC

en: OBEX Object Push
he: דחיפת פריטים OBEX

en: IrMC Sync Command
he: פקודת סנכרון של IrMC

en: Cordless Telephony
he: טלפון אלחוטי

en: Audio Source
he: מקור שמע

en: Audio Sink
he: שקע שמע

en: Remote Control Target
he: יעד שליטה מרחוק

en: Advanced Audio
he: שמע מתקדם

en: Remote Control
he: שליטה מרחוק

en: Video Conferencing
he: ועידה בווידאו

en: Intercom
he: אינטרקום

en: Fax
he: פקס

en: Headset Audio Gateway
he: שער שמע לאוזניות

en: WAP
he: WAP (פרוטוקול יישום אלחוטי)

en: WAP Client
he: לקוח WAP (פרוטוקול יישום אלחוטי)

en: PANU
he: PANU (משתמש ברשת אישית)

en: Network Access Point
he: נקודת גישה לרשת

en: Group Network
he: קבוצת רשת

en: Imaging (BIP)
he: דימות (BIP)

en: Handsfree
he: דיבורית

en: Handsfree Audio Gateway
he: שער השמעת דיבורית

en: Basic Printing (BPP)
he: הדפסה בסיסית (BPP)

en: Printing Status (BPP)
he: מצב הדפסה (BPP)

en: Human Interface Device Service (HID)
he: שירות מכשיר מנשק אדם (HID)

en: Common ISDN Access (CIP)
he: גישה שיתופית ל־ISDN‏ (CIP)

en: Audio/Video
he: שמע/וידאו

en: SIM Access (SAP)
he: גישה ל־SIM‏ (SAP)

en: Phonebook Access (PBAP) - PCE
he: גישה לספר טלפונים (PBAP) ‏- PCE

en: Phonebook Access (PBAP) - PSE
he: גישה לספר טלפונים (PBAP) ‏- PSE

en: Message Access Server
he: שרת גישה להודעות

en: Message Notification Server
he: שרת דיווח על הודעות

en: GNSS
he: מערכת ניווט לוויינית

en: GNSS Server
he: שרת מערכת ניווט לוויינית

en: 3D Display
he: תצוגה תלת־ממדית

en: 3D Glasses
he: משקפי תלת־ממד

en: 3D Synchronization (3DSP)
he: סנכרון תלת־ממד (3DSP)

en: Multi-Profile Specification (MPS) Profile
he: פרופיל ציון ריבוי פרופילים (MPS)

en: Multi-Profile Specification (MPS) Service
he: שירות ציון ריבוי פרופילים (MPS)

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Access Service
he: שירות גישה ללוח שנה, משימות ופתקיות (CTN)

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Notification Service
he: שירות הודעות מלוח שנה, משימות ופתקיות (CTN)

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Profile
he: פרופיל לוח שנה, משימות ופתקיות (CTN)

en: PnP Information
he: מידע PnP

en: Generic Audio
he: שמע גנרי

en: Generic Telephony
he: טלפוניה גנרית

en: Video Distribution
he: הפצת וידאו

en: HDP
he: פרופיל מכשור רפואי

en: HDP Sink
he: שקע פרופיל מכשור רפואי

en: Generic Access
he: גישה גנרית

en: Generic Attribute
he: מאפיין גנרי

en: Immediate Alert
he: התראה מיידית

en: Link Loss
he: אבדן קישור

en: Tx Power
he: עצמת שליחה

en: Reference Time Update Service
he: שירות עדכון זמן הפניה

en: Next DST Change Service
he: שירות החלפת שעון קיץ הבא

en: Glucose
he: גלוקוז

en: Health Thermometer
he: מד־חום רפואי

en: Heart Rate
he: דופק

en: Phone Alert Status Service
he: שירות מצב התראה בטלפון

en: Blood Pressure
he: לחץ דם

en: Alert Notification Service
he: שירות הודעות התראה

en: Human Interface Device
he: מכשיר מנשק אנוש

en: Scan Parameters
he: מאפייני סריקה

en: Running Speed and Cadence
he: מהירות וקצב ריצה

en: Automation IO
he: קלט/פלט של אוטומציה

en: Cycling Speed and Cadence
he: מהירות וקצב רכיבה

en: Cycling Power
he: עצמת רכיבה

en: Location and Navigation
he: מיקום וניווט

en: Environmental Sensing
he: חישה סביבתית

en: Body Composition
he: הרכב גוף

en: User Data
he: נתוני משתמש

en: Weight Scale
he: משקל אדם

en: Bond Management
he: ניהול איגוד

en: Continuous Glucose Monitoring
he: מעקב גלוקוז רציף

en: Internet Protocol Support
he: תמיכה בפרוטוקול אינטרנט

en: Indoor Positioning
he: מיקום פנים

en: Pulse Oximeter
he: אוקסימטר

en: HTTP Proxy
he: מתווך HTTP

en: Transport Discovery
he: גילוי תעבורה

en: Include
he: כולל

en: Characteristic Declaration
he: הצהרת מאפיינים

en: Appearance
he: מראה

en: Peripheral Privacy Flag
he: דגלון פרטיות היקפית

en: Peripheral Preferred Connection Parameters
he: משתני חיבור היקפי מועדף

en: System ID
he: מזהה מערכת

en: Model Number String
he: מחרוזת מספר דגם

en: Serial Number String
he: מחרוזת מספר סידורי

en: Firmware Revision String
he: מחרוזת מהדורת קושחה

en: Hardware Revision String
he: מחרוזת מהדורת חומרה

en: Software Revision String
he: מחרוזת מהדורת תכנה

en: Manufacturer Name String
he: מחרוזת שם יצרן

en: PnP ID
he: מזהה PnP

en: Characteristic Extended Properties
he: מאפיינים מורחבים לתכונות

en: Characteristic User Description
he: תכונת תיאור משתמש

en: Client Characteristic Configuration
he: הגדרת תכונת לקוח

en: Server Characteristic Configuration
he: הגדרת מאפיין שרת

en: Characteristic Presentation Format
he: תצורת ייצוג מאפיין

en: Characteristic Aggregate Format
he: תצורת אגירת מאפיין

en: Valid Range
he: טווח תקני

en: External Report Reference
he: הפניית דיווח חיצונית

en: Auto connect profiles
he: פרופילים להתחברות אוטומטית

en: Proprietary
he: קנייני

en: yes
he: כן

en: no
he: לא

en: _Info
he: מי_דע

en: Show device information
he: הצגת פרטי התקן

en: Send _note
he: שלח _הערה

en: Send a text note
he: שלח הערת טקסט

en: Failed to change profile to %s
he: המעבר לפרופיל %s נכשל

en: Audio Profile
he: פרופיל שמע

en: Select audio profile for PulseAudio
he: בחירת פרופיל שמע ל־PulseAudio

en: Serial Port %s
he: פתחה טורית %s

en: Renew IP Address
he: חידוש כתובת ה־IP

en: Dialup Settings
he: הגדרות חיוג

en: Serial Ports
he: פתחות טוריות

en: Connected:
he: מחובר

en: Not Connected
he: לא מחובר

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
he: סטטיסטיקה של נתוני השימוש לא זמינה. לפני שתנסה שוב בדוק את החיבור שלךץ

en: day | days
he[0]: יום
he[1]: ימים
he[2]: ימים
he[3]: ימים

en: hour | hours
he[0]: שעה
he[1]: שעות
he[2]: שעות
he[3]: שעות

en: minute | minutes
he[0]: שעה
he[1]: שעות
he[2]: שעות
he[3]: שעות

en: %d %s %d %s and %d %s
he: %d %s %d %s וגם %d %s

en: Are you sure you want to reset the counter?
he: לאפס את המונה?

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device seperately.
he: נותן לך לנהל את תעבורת הרשת (חיבור סלולרי). שימושי לחבילות גלישה שאינן "ללא הגבלה". תוסף זה עוקב אחרי כל מכשיר בנפרד.

en: Network _Usage
he: שימוש ב_רשת

en: Shows network traffic usage
he: הצגת שימוש בתעבורת הרשת

en: Bluetooth Enabled
he: Bluetooth פעיל

en: Bluetooth Disabled
he: Bluetooth כבוי

en: Manages local network services, like NAP bridges
he: מנהל את שירותי הרשת המקומית כגון גשרי NAP

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
he: מספק תמיכה בחיבור בחיוג (DUN - Dial-Up) עם ModemManager ו־NetworkManager

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
he: מספק פריט המכיל את החיבור האחרון לגישה נוחה

note: the maximum number of items RecentConns menu will display
en: Maximum items
he: מרב הפריטים

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
he: מירב הפריטים שתפריט החיבורים האחרונים יציג.

en: Recent _Connections
he: _חיבורים אחרונים

en: Connected
he: מחובר

en: Connected to %s
he: מחובר ל%s

en: Failed to connect
he: החיבור נכשל

en: %(service)s on %(device)s
he: %(service)sב%(device)s

en: Adapter for this connection is not available
he: המתאם לחיבור הזה אינו זמין

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
he: מספק תמיכה ברשת בטווח מיידי (PAN) שהופיעה ב־NetworkManager 0.8

en: Provides DBus API for other Blueman components
he: מספק API ל־DBus עבור רכיבים נוספים של Blueman

en: Incoming file over Bluetooth
he: קובץ מתקבל על ידי Bluetooth

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
he: הקובץ %(0)s מתקבל מ%(1)s

en: Reject
he: דחייה

en: Receiving file
he: קובץ מתקבל

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
he: התקבל קובץ %(0)s מתוך %(1)s

en: Provides OBEX file transfer capabilities
he: מספק שירותי תחלופת קבצים בעזרת OBEX

en: Configured directory for incoming files does not exist
he: התיקייה המוגדרת לקובץ המתקבל לא קיימת

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
he: נא לוודא שהתיקייה „<b>%s</b>” קיימת או להגדיר אותה עם blueman-services. עד אז ייעשה שימוש בבררת המחדל „%s”

en: File received
he: קובץ התקבל

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
he: הקובץ %(0)s מ%(1)s התקבל בהצלחה

en: Transfer failed
he: העברה נכשלה

en: Transfer of file %(0)s failed
he: העברה של קובץ %(0)s נכשלה

en: Files received
he: קבצים התקבלו

en: Adds standard menu items to the status icon menu
he: הוספת פריטים תקניים לתפריט סמל המצב

en: _Set Up New Device
he: ה_גדרת מכשיר חדש

en: Send _Files to Device
he: _שליחת קבצים למכשיר

en: _Devices
he: מ_כשירים

en: Adap_ters
he: מת_אמים

en: applet
he: יישומון

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
he: מספק מפתח צופן, שירותי אימות לסוכן BlueZ

en: Adds an exit menu item to quit the applet
he: הוספת פריט יציאה לתפריט הווידג׳ט כדי לצאת מהיישומון

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
he: מספק לקוח dhcp בסיסי לחיבורי PAN (רשת אישית) דרך Bluetooth.

en: Bluetooth Network
he: רשת Bluetooth

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
he: המנשק %(0)s מאוגד לכתובת ה־IP‏ %(1)s

en: Failed to obtain an IP address on %s
he: קבלת כתובת ה־IP ב־%s נכשלה

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
he: מתבצע ניסיון לקבל כתובת IP עבור %s
    נא להמתין…

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the number of connections in the tooltip.
he: מוסיף חיווי לסמל המצב כאשר ה־Bluetooth פעיל ומציג את מספר החיבורים בחלונית העצה.

en: Bluetooth Active
he: Bluetooth פעיל

en: Uses libappindicator to show a statusicon
he: משתמש ב־libappindicator כדי להציג סמל מצב

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
he: מספק פריט בתפריט להפוך את מתאם בררת המחדל לזמין לגילוי כאשר הוא מוגדר לנסתר כבררת מחדל

en: Discoverable timeout
he: תום משך זמינות לגילוי

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
he: משך הזמן בשניות שמצב הזמינות לגילוי יימשך

en: _Make Discoverable
he: לה_פוך לזמין לגילוי

en: Make the default adapter temporarily visible
he: להפוך את מתאם בררת המחדל לזמין לגילוי באופן זמני

en: Discoverable… %ss
he: זמין לגילוי… %s שניות

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
he: מספק תפריט ליישומון ו־API לתוספים אחרים כדי לעבוד מולו

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
he: החיבור לשירות ה־<b>DUN</b> (רשת בחיוג) דרך <b>%(0)s</b> הצליחה.
    הרשת זמינה כעת דרך <b>%(1)s</b>

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
he: מספק תמיכה בסיסית להתחברות לאינטרנט דרך פרופיל חיוג לרשת.

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
he: מטפל בחיבור פרופיל SPP תקני, מאפשר להפעיל פעולות מותאמות אישית

en: Script to execute on connection
he: סקריפט להפעלה עם החיבור

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma seperated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
he: <span size="small">המשתנים הבאים יועברו:
    כתובת, שם, שם השירות, uuid16s, מפרק node
    למשל:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s מוחזרים כרשימה מופרדת בפסיקים
    
    עם ניתוק המכשיר יישלח לסקריפט אות HUP</span>

en: Serial port connected
he: הפתחה הטורית מחוברת

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
he: שירות הפתחה הטורית בהתקן <b>%s</b> יהיה זמין מעתה דרך <b>%s</b>

en: Serial port connection script failed
he: סקריפט חיבור הפתחה הטורית נכשל

en: There was a problem launching script %s
    %s
he: אירעה שגיאה בהפעלת הסקריפט %s
    %s

en: Controls Bluetooth adapter power states
he: שולט במצבי הפעילות החשמלית של מתאים ה־Bluetooth

en: Auto power-on
he: הפעלה אוטומטית

en: Automatically power on adapters
he: הפעלה אוטומטית של מתאמים

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
he: <b>_כיבוי Bluetooth</b>

en: Turn off all adapters
he: כיבוי כל המתאמים

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
he: <b>ה_פעלת Bluetooth</b>

en: Turn on all adapters
he: הפעלת כל המתאמים

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
he: להשהות זמנית את שומר המסך כאשר מחובר התקן משחק דרך bluetooth.

en: Network
he: רשת

en: Invalid IP address
he: כתובת IP שגויה

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
he: כתובת ה־IP סותרת את המנשק %s שמוגדר עם אותה כתובת ה־IP

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
he: כתובת ה־IP חופפת למסכת הרשת של המנשק %s, שמוגדר כך: %s/%s
    מצב זה עלול להוביל להתנהגות רשת פסולה

en: Not currently supported with this setup
he: אין תמיכה עם תצורה זו

en: Transfer
he: העברה

en: Applet's transfer service plugin is disabled
he: תוסף שירות ההעברה של היישומון מושבת

en: Set Bluetooth Adapter Properties
he: הגדרת מאפייני מתאם Bluetooth

en: Blueman Applet
he: יישומון Blueman

en: Blueman Bluetooth Manager
he: Blueman - מנהל Bluetooth

en: Bluetooth Manager
he: מנהל Bluetooth

en: Bluetooth Device
he: התקן Bluetooth

en: Configure Bluetooth Network
he: הגדרת רשת Bluetooth

en: Configuring networking requires privileges
he: הגדרת הרישות דורשת הרשאות

en: Launch DHCP client
he: הפעלת לקוח DHCP

en: Launching DHCP client requires privileges
he: הפעלת לקוח DHCP דורשת הרשאות

en: Launch PPP daemon
he: הפעלת סוכן PPP

en: Launching PPP daemon requires privileges
he: הפעלת סוכן PPP דורשת הרשאות

en: Set RfKill State
he: הגדרת מצב RfKill

en: Setting RfKill State requires privileges
he: הגדרת מצב ה־RfKill דורשת הרשאות

en: Select files to send
he: בחירת קבצים לשליחה

en: Send files to this device
he: שליחת קבצים להתקן זה

en: Delete files on exit
he: מחיקת קבצים ביציאה

en: No adapters found
he: לא נמצאו מתאמים

en: Don't connect
he: לא להתחבר
