MATE Desktop Environment - en to lt translation catalogue (338 entries)

en: <b>Visibility Setting</b>
lt: <b>Matomumo Nustatymas</b>

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Always visible
lt: Visada matomas

en: Temporarily visible
lt: Laikinai matomas

en: <b>Friendly Name</b>
lt: <b>Draugiškas Pavadinimas</b>

en: Pairing request
lt: Poravimo užklausa

en: Pairing request for device:
lt: Poravimo užklausa įrenginiui:

en: This should be overwritten
lt: Tai turėtų būti perrašyta

en: Show input
lt: Rodyti įvestį

en: _Adapter
lt: _Adapteris

en: _Device
lt: _Įrenginys

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Help
lt: _Pagalba

en: Search for nearby devices
lt: Ieškoti įrenginių

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Search
lt: Ieškoti

en: Create pairing with the device
lt: Sukurti porą su įrenginiu

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Pair
lt: Poruoti

en: Mark/Unmark this device as trusted
lt: Pažymėti arba atžymėti įrenginį patikimu

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Trust
lt: Pasitikėti

en: Run the setup assistant for this device
lt: Paleisti sąrankos pagelbiklį šiam įrenginiui

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Setup...
lt: Sąranka

en: Remove this device from the known devices list
lt: Pašalinti įrenginį iš žinomų įrenginų sąrašo

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Remove
lt: Šalinti

en: Send file(s) to the device
lt: Siųsti failus šiam įrenginiui

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Send File
lt: Siųsti

en: Rename device
lt: Pervadinti įrenginį

en: Network Access Point (NAP)
lt: Tinklo prieigos taškas (NAP)

en: <b>Services</b>
lt: <b>Paslaugos</b>

en: DHCP server type:
lt: DHCP serverio tipas:

en: Recommended
lt: Rekomenduojama

en: IP Address:
lt: IP adresas:

en: <b>No DHCP servers installed</b>
lt: <b>Neįdiegtas joks DHCP serveris</b>

en: <b>NAP Settings</b>
lt: <b>NAP nustatymai</b>

en: <b>PAN Support</b>
lt: <b>PAN palaikymas</b>

en: <b>DUN Support</b>
lt: <b>DUN palaikymas</b>

en: <b>Network Settings</b>
lt: <b>Tinklo nustatymai</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
lt: <b>Failų priėmimas (OP)</b>

en: Incoming Folder:
lt: Atsiuntimo aplankas:

en: Select folder for incoming file transfers
lt: Pasirinkite aplanką atsiunčiamiems failams

en: Accept files from trusted devices
lt: Priimti failus iš patikimų įrenginių

en: <b>Transfer Settings</b>
lt: <b>Siuntimo nustatymai</b>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
lt: <span weight="bold" size="large">Siunčiami failai per Bluetooth</span>

en: <b>To:</b>
lt: <b>Į:</b>

en: <b>File:</b>
lt: <b>Failas:</b>

en: <b>Welcome to the Bluetooth device setup assistant. </b>
    
    
    It will walk you through the process of configuring and connecting to your Bluetooth enabled devices.
lt: <b>Sveiki atvertę Bluetooth įrenginio nustatymų vedlį. </b>
    
    
    Jis jus lydės jūsų Bluetooth įreginio konfigūravimo ir prisijungimo eigoje.

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Device
lt: Įrenginys

en: <b>Select pairing method to use:</b>
lt: <b>Pasirinkite poravimo metodą:</b>

en: Pair Device
lt: Suporuoti įrenginį

en: Proceed Without Pairing
lt: Tęsti be suporavimo

en: Pairing
lt: Poravimas

en: <b>Connect to:</b>
lt: <b>Jungtis prie:</b>

en: Connect
lt: Prisijungti

en: <b>Please wait...</b>
lt: <b>Palaukite...</b>

en: Connecting...
lt: Jungiamasi...

en: <b>Congratulations, device successfully added</b>
lt: <b>Sveikiname, įrenginys sėkmingai pridėtas</b>

en: Finished
lt: Užbaigta

en: Configuration
lt: Sąranka

en: Configure selected plugin's preferences
lt: Konfigūruokite pasirinkto papildinio nustatymus

en: <b>Plugin description:</b>
lt: <b>Papildinio aprašymas:</b>

en: Not specified
lt: Nenurodyta

en: <b>Author:</b>
lt: <b>Autorius:</b>

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: <b>Depends on:</b>
lt: <b>Priklauso nuo:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
lt: <b>Konfliktuoja su:</b>

en: <b>GSM settings</b>
lt: <b>GSM nustatymai</b>

en: Number:
lt: Numeris:

en: Traffic statistics
lt: Duom. perdavimo statistika

en: _Close
lt: _Užverti

en: <b>Downloaded:</b>
lt: <b>Parsiųsta:</b>

en: <b>Uploaded:</b>
lt: <b>Išsiųsta:</b>

en: <b>Total:</b>
lt: <b>Iš viso:</b>

en: <b>Log started:</b>
lt: <b>Žurnalas pradėtas:</b>

en: <b>Log duration:</b>
lt: <b>Žurnalo trukmė:</b>

en: _Reset
lt: _Atstatyti

en: Send note
lt: Siųsti raštelį

en: Bluetooth Adapters
lt: „Bluetooth“ adapteriai

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
lt: „Bluetooth“ turi būti įjungtas, kad adapterio nustatymai veiktų

en: Always
lt: Visada

en: %d Minute | %d Minutes
lt[0]: %d minutė
lt[1]: %d minutės
lt[2]: %d minučių
lt[3]: %d minučių

en: Adapter
lt: Adapteris

en: Bluetooth Devices
lt: „Bluetooth“ įrenginiai

en: Bluetooth needs to be turned on for the device manager to function
lt: „Bluetooth“ turi būti įjungtas, kad įrenginių tvarkytuvė veiktų

en: Connection to BlueZ failed
lt: Nepavyko prisijungti prie „BlueZ“

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
lt: „BlueZ“ tarnyba neveikia, o „blueman-manager“ negali tęsti
    Tai gali reikšti, kad nebuvo aptikta „Bluetooth“ adapterių, arba kad BT paslauga nebuvo paleista.

en: Searching
lt: Ieškoma

en: Bluetooth Assistant
lt: Bluetooth Pagalbininkas

en: Adapter Preferences
lt: Adapterio nustatymai

en: File Sender
lt: Failų siuntėjas

en: Bluetooth File Transfer
lt: Bluetooth failų siuntimas

en: Connecting
lt: Jungiamasi

en: obexd not available
lt: obexd neprieinama

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
lt: Nepavyko automatiškai paleisti obex tarnybos. Įsitikinkite, kad obex tarnyba yra paleista

en: Cancelling
lt: Nutraukiama

en: Sending File
lt: Siunčiamas failas

en: ETA:
lt: Liko:

en: %.0f Minute | %.0f Minutes
lt[0]: %.0f minutė
lt[1]: %.0f minučių
lt[2]: %.0f minutės
lt[3]: %.0f minutės

en: %.0f Second | %.0f Seconds
lt[0]: %.0f sekundė
lt[1]: %.0f sekundžių
lt[2]: %.0f sekundės
lt[3]: %.0f sekundės

en: Error occurred while sending file %s
lt: Įvyko klaida siunčiant failą %s

en: Skip
lt: Praleisti

en: Retry
lt: Bandyti vėl

en: Error occurred
lt: Įvyko klaida

en: Local Services
lt: Paslaugos

en: Pairing request for %s
lt: Poravimo užklausa iš %s

en: Bluetooth Authentication
lt: Bluetooth atpažinimas

en: Enter PIN code for authentication:
lt: Įveskite PIN kodą atpažinimui:

en: Enter PIN code
lt: Įveskite PIN kodą

en: Enter passkey for authentication:
lt: Įveskite slaptą frazę atpažinimui:

en: Enter passkey
lt: Įveskite slaptą frazę

en: Pairing passkey for
lt: Poruojamas raktas įrenginiui

en: Pairing PIN code for
lt: Poruojamas PIN kodas įrenginiui

en: Pairing request for:
lt: Poravimo užklausa įrenginiui:

en: Confirm value for authentication:
lt: Patvirtinkite reikšmę atpažinimui:

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Deny
lt: Drausti

en: Authorization request for:
lt: Prieigos teisės užklausa įrenginiui:

en: Service:
lt: Paslauga:

en: Always accept
lt: Visada leisti

en: Accept
lt: Priimti

en: <b>An error has occured while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message to our </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>
lt: <b>Įkeliant įskiepį, įvyko klaida. Prašome apie šio pranešimo turinį pranešti kūrėjams mūsų </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">internetinėje svetainėje.</a>

en: Bluetooth Turned Off
lt: Bluetooth Išjungtas

en: Exit
lt: Išeiti

en: Enable Bluetooth
lt: Įjungti Bluetooth

en: Shall bluetooth get enabled automatically?
lt: Ar bluetooth turėtų būti įjungiamas automatiškai?

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: _Report a Problem
lt: Pranešti nesklandumus

en: Device Manager
lt: Įrenginių tvarkytuvė

en: Show _Toolbar
lt: Rodyti į_rankių juostą

en: Show _Statusbar
lt: Rodyti _būsenos juostą

en: S_ort By
lt: Rikiu_oti pagal

en: _Name
lt: _Pavadinimas

en: _Added
lt: _Pridėta

en: _Descending
lt: _Mažėjančiai

en: _Plugins
lt: Į_skiepiai

en: _Local Services
lt: _Paslaugos

en: Service Preferences
lt: Paslaugų nustatymai

en: _Search
lt: Pa_ieška

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: _Exit
lt: _Išeiti

en: <b>Trusted and Paired</b>
lt: <b>Patikimas ir suporuotas</b>

en: <b>Paired</b>
lt: <b>Suporuotas</b>

en: <b>Trusted</b>
lt: <b>Patikimas</b>

en: Poor
lt: Prastas

en: Sub-optimal
lt: Silpnas

en: Optimal
lt: Optimalus

en: Much
lt: Didelis

en: Too much
lt: Per didelis

en: Low
lt: Žemas

en: High
lt: Aukštas

en: Very High
lt: Labai aukštas

en: Success!
lt: Sėkminga!

en: Serial port connected to %s
lt: Nuoseklioji jungtis (port) prijungta prie %s

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Connection Failed:
lt: Prisijungimas nepavyko:

en: Disconnection Failed:
lt: Atsijungimas nepavyko:

en: Disconnecting...
lt: Atsijungiama...

en: _Connect
lt: _Prisijungti

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
lt: Prijungia automatinio prijungimo profilius A2DP šaltinį, A2DP rinktuvą ir HID

en: _Disconnect
lt: Atsi_jungti

en: Forcefully disconnect the device
lt: Priverstinai atsijungti

en: <b>Connect To:</b>
lt: <b>Jungtis prie:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
lt: <b>Atsijungti:</b>

en: Send a _File...
lt: Siųsti  _failą

en: _Pair
lt: _Pora

en: _Trust
lt: _Pasitikėti

en: _Untrust
lt: _Nepasitikėti

en: _Setup...
lt: _Sąranka

en: _Remove...
lt: Pa_šalinti

en: Cancel Operation
lt: Nutraukti operaciją

en: Data activity indication
lt: Duomenų aktyvumas

en: Total data received and rate of transmission
lt: Visi priimti duomenys ir priėmimo sparta

en: Total data sent and rate of transmission
lt: Visi išsiųsti duomenys ir išsiuntimo sparta

en: Untrust
lt: Nepasitikėti

en: Select Device
lt: Parinkite įrenginį

en: More
lt: Daugiau

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
lt: Blueman yra GTK+ Bluetooth tvarkytuvė

en: GSM Settings
lt: GSM nustatymai

en: Plugins
lt: Papildiniai

en: Unspecified
lt: Nenurodytas

en: Dependency issue
lt: Priklausomybių problema

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
lt: Papildinys <b>"%(0)s"</b> reikalauja <b>%(1)s</b>. Išjungiant <b>%(1)s</b> bus išjungtas ir <b>"%(0)s"</b>.
    Tęsti?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
lt: Papildinys <b>%(0)s</b> konfliktuoja su <b>%(1)s</b>. Pakraunant <b>%(1)s</b> bus iškrautas <b>%(0)s</b>.
    Tęsti?

en: Adapter selection
lt: Adapterio pasirinkimas

note: translators: device class
en: uncategorized
lt: nežinomas

note: translators: device class
en: desktop
lt: stalinis kompiuteris

note: translators: device class
en: server
lt: serveris

note: translators: device class
en: laptop
lt: nešiojamasis kompiuteris

note: translators: device class
en: handheld
lt: delninukas

note: translators: device class
en: palm
lt: palm delninukas

note: translators: device class
en: cellular
lt: mobilusis telefonas

note: translators: device class
en: cordless
lt: belaidis telefonas

note: translators: device class
en: smart phone
lt: išmanusis telefonas

note: translators: device class
en: modem
lt: modemas

note: translators: device class
en: isdn
lt: visuminių paslaugų tinklo adapteris

note: translators: device class
en: headset
lt: ausinė(s)

note: translators: device class
en: handsfree
lt: laisvų rankų įranga

note: translators: device class
en: unknown
lt: Nežinoma

note: translators: device class
en: microphone
lt: mikrofonas

note: translators: device class
en: keyboard
lt: klaviatūra

note: translators: device class
en: pointing
lt: pelė

en: Dialup Networking (DUN)
lt: Telefoninio ryšio tinklas (DUN)

en: Headset
lt: Ausinė(s)

en: Audio Source
lt: Garso šaltinis

en: Audio Sink
lt: Garso Paslauga

en: Network Access Point
lt: Tinklo prieigos taškas

en: Group Network
lt: Grupinis tinklas

en: Handsfree
lt: Laisvų rankų įranga

en: Auto connect profiles
lt: Automatinio prisijungimo profiliai

en: Proprietary
lt: Nuosavybinė

en: yes
lt: taip

en: no
lt: ne

en: _Info
lt: _Informacija

en: Show device information
lt: Rodyti įrenginio informaciją

en: Send _note
lt: Siųsti _raštelį

en: Send a text note
lt: Siųsti tekstinį raštelį

en: Failed to change profile to %s
lt: Nepavyko pakeisti profilio į %s

en: Audio Profile
lt: Garso profilis

en: Select audio profile for PulseAudio
lt: Nustatyti PulseAudio skirtą garso profilį

en: Serial Port %s
lt: Nuoseklioji jungtis %s

en: Renew IP Address
lt: Atnaujinti IP adresą

en: Dialup Settings
lt: Telefoninio ryšio nustatymai

en: Serial Ports
lt: Nuoseklieji prievadai

en: Connected:
lt: Prisijungta:

en: Not Connected
lt: Neprisijungta

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
lt: Dar nėra sukauptos statistikos. Bandykite pirma prisijungti prie tinklo įrenginio, tada dar kartą pabandykite.

en: day | days
lt[0]: diena
lt[1]: dienos
lt[2]: dienų
lt[3]: dienų

en: hour | hours
lt[0]: valanda
lt[1]: valandos
lt[2]: valandų
lt[3]: valandų

en: minute | minutes
lt[0]: minutė
lt[1]: minutės
lt[2]: minučių
lt[3]: minučių

en: %d %s %d %s and %d %s
lt: %d %s %d %s ir %d %s

en: Are you sure you want to reset the counter?
lt: Ar tikrai norite paleisti skaitiklį iš naujo?

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device seperately.
lt: Leidžia jums stebėti perduodamų duomenų kiekį. Naudinga, kai mobiliojo interneto operatorius suteikia ribotą kiekį duomenų.

en: Network _Usage
lt: Tinklo _vartojimas

en: Shows network traffic usage
lt: Parodo perduotų duomenų kiekį

en: Bluetooth Enabled
lt: Bluetooth įjungtas

en: Bluetooth Disabled
lt: Bluetooth išjungtas

en: Manages local network services, like NAP bridges
lt: Leidžia keisti tinklo nustatymus kaip NAP jungtis

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
lt: Suteikia Dial Up tinklo (DUN) su ModemManager ir NetworkManager palaikymą

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
lt: Prideda meniu punktą su paskutiniais prisijungimais greitam pasiekimui

note: the maximum number of items RecentConns menu will display
en: Maximum items
lt: Maksimalus elementų skaičius

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
lt: Maksimalus vėliausių ryšių meniu rodomų elementų skaičius.

en: Recent _Connections
lt: Vėliausi _ryšiai

en: Connected
lt: Prisijungta

en: Connected to %s
lt: Prisijungta prie %s

en: Failed to connect
lt: Nepavyko prisijungti

en: %(service)s on %(device)s
lt: %(device)s: %(service)s

en: Adapter for this connection is not available
lt: Šio prisijungimo adapteris neprijungtas

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
lt: Suteikia asmeninio vietos tinklo (PAN) palaikymą, atsiradusį NetworkManager 0.8 versijoje

en: Provides DBus API for other Blueman components
lt: Suteikia DBus API kitiems programos „Blueman“ komponentams

en: Incoming file over Bluetooth
lt: Gaunamas failas

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
lt: Gaunamas failas %(0)s nuo %(1)s

en: Reject
lt: Atmesti

en: Receiving file
lt: Priimamas failas

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
lt: Priimamas failas %(0)s iš %(1)s

en: Provides OBEX file transfer capabilities
lt: Suteikia OBEX failų persiuntimo galimybes

en: Configured directory for incoming files does not exist
lt: Nurodyto atsiunčiamų failų katalogo nėra

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
lt: Įsitikinkite, kad katalogas "<b>%s</b>" yra arba sukonfigūruokite jį, naudodami blueman-services. Iki tol, bus naudojamas numatytasis "%s"

en: File received
lt: Failas priimtas

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
lt: Failas %(0)s iš %(1)s sėkmingai priimtas

en: Transfer failed
lt: Siuntimas nepavyko

en: Transfer of file %(0)s failed
lt: Failo %(0)s siuntimas nepavyko

en: Files received
lt: Priimti failai

en: Received %d file in the background | Received %d files in the background
lt[0]: Priimtas %d failas fone
lt[1]: Priimti %d failai fone
lt[2]: Priimta %d failų fone
lt[3]: Priimta %d failų fone

en: Received %d more file in the background | Received %d more files in the background
lt[0]: Priimtas dar %d failas fone
lt[1]: Priimti dar %d failai fone
lt[2]: Priimta dar %d failų fone
lt[3]: Priimta dar %d failų fone

en: Toggles a platform Bluetooth killswitch when Bluetooth power state changes (Useless with USB dongles) and makes sure a status icon is shown if there is a bluetooth killswitch but no adapter.
lt: Perjungia platformos Bluetooth jungiklį, kai pasikeičia Bluetooth energijos būklė (Neveikia su USB adapteriais) ir užtikrina, kad esant jungikliui, bet nesant adapterio, būklės piktograma bus rodoma.

en: Adds standard menu items to the status icon menu
lt: Prideda įprastinius elementus prie būsenos meniu.

en: _Set Up New Device
lt: Nu_statyti naują įrenginį

en: Send _Files to Device
lt: Siųsti _failus į įrenginį

en: _Devices
lt: Į_renginiai

en: Adap_ters
lt: Adap_teriai

en: applet
lt: įskiepis

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
lt: Suteikia atpažinimo priemones BlueZ tarnybai

en: Adds an exit menu item to quit the applet
lt: Prideda išėjimo iš programėlės punktą

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
lt: Pateikia paprastą DHCP klientą Bluetooth PAN ryšiams.

en: Bluetooth Network
lt: Bluetooth tinklas

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
lt: Prievadas %(0)s gavo IP adresą %(1)s

en: Failed to obtain an IP address on %s
lt: nepavyko gauti IP adreso per %s sąsają.

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
lt: Bandoma gauti IP adresą ties %s
    Prašome palaukti…

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the number of connections in the tooltip.
lt: Prideda Bluetooth aktyvumo indikatorių ir etiketėje rodo prisijungimų skaičių.

en: Bluetooth Active
lt: Bluetooth aktyvus

en: <b>%d Active Connection</b> | <b>%d Active Connections</b>
lt[0]: <b>%d Aktyvus Prisijungimas</b>
lt[1]: <b>%d Aktyvūs Prisijungimai</b>
lt[2]: <b>%d Aktyvių prisijungimų</b>
lt[3]: <b>%d Aktyvių prisijungimų</b>

en: Uses libappindicator to show a statusicon
lt: Būsenos indikatoriui naudoja libappindicator.

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
lt: Suteikia meniu punktą, kurio pagalba galima padaryti numatytąjį Bluetooth adapterį laikinai matomu (jei jis nustatytas nematomu).

en: Discoverable timeout
lt: Matomumo laikas

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
lt: Laikas (sekundėmis) per kurį adapteris bus matomas

en: _Make Discoverable
lt: Padaryti M_atomu

en: Make the default adapter temporarily visible
lt: Padaryti numatytąjį adapterį laikinai matomu

en: Discoverable… %ss
lt: Matomas… %ss

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
lt: Sukuria meniu ir suteikia kitiems papildiniams galimybę jį valdyti.

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
lt: Sėkmingai prisijungta prie <b>DUN</b> paslaugos per <b>%(0)s.</b>
    Tinkas dabar prieinamas per <b>%(1)s</b>

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
lt: Suteikia galimybę prisijungti prie interneto naudojantis DUN profilį.

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
lt: Įprastinė SPP profilio ryšių doroklė, leidžia vykdyti individualizuotus veiksmus.

en: Script to execute on connection
lt: Ryšio metu vykdomas scenarijus

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma seperated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
lt: <span size="small"> Bus paleisti šie argumentai:
    adresas, pavadinimas, paslaugos pavadinimas, UUID16, RFCOMM mazgas
    Pavyzdžiui:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Telefonas, DUN paslauga, 0x1103, /dev/rfcomm0
    UUID16 grąžinami kableliais skiriamame sąraše
    Įrenginiui atsijungus, scenarijui bus siunčiamas HUP signalas</span>

en: Serial port connected
lt: Nuoseklusis prievadas prijungtas

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
lt: Nuoseklaus prievado (SPP) paslauga, įrenginyje <b>%s</b>, bus prieinama per <b>%s</b>.

en: Serial port connection script failed
lt: Nuosekliojo prievado ryšio scenarijus nepavyko.

en: There was a problem launching script %s
    %s
lt: Iškilo problemų paleidžiant scenarijų %s
    %s

en: Controls Bluetooth adapter power states
lt: Valdo „Bluetooth“ adapterio maitinimo būsenas

en: Auto power-on
lt: Automatinis įjungimas

en: Automatically power on adapters
lt: Automatiškai įjungti adapterius

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
lt: <b>Išjungti Bluet_ooth</b>

en: Turn off all adapters
lt: Išjungti visus adapterius

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
lt: <b>Į_jungti Bluetooth</b>

en: Turn on all adapters
lt: Įjungti visus adapterius

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
lt: Laikinai pristabdo ekrano užsklandą, kai yra prijungiamas bluetooth žaidimų manipuliatorius.

en: Network
lt: Tinklas

en: Invalid IP address
lt: Neteisingas IP adresas

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
lt: IP adresas nesutaria su sąsaja %s, kuri turi tą patį adresą

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
lt: IP adresas persikloja su %s sąsajos potinkliu, kurio konfigūracija %s/%s
    Tai gali sukelti netinkamą tinklo elgseną

en: Not currently supported with this setup
lt: Šiuo metu nepalaikoma

en: Transfer
lt: Siuntimas

en: Applet's transfer service plugin is disabled
lt: Programėlės failų persiuntimo įskiepis yra išjungtas

en: Set Bluetooth Adapter Properties
lt: Nustatyti Bluetooth adapterio savybes

en: Blueman Applet
lt: Blueman programėlė

en: Blueman Bluetooth Manager
lt: Blueman „Bluetooth“ tvarkytuvė

en: Bluetooth Manager
lt: „Bluetooth“ tvarkytuvė

en: Bluetooth Device
lt: Bluetooth Įrenginys

en: Configure Bluetooth Network
lt: Nustatyti „Bluetooth“ tinklą

en: Configuring networking requires privileges
lt: Tinklo konfigūravimas reikalauja privilegijų

en: Launch DHCP client
lt: Paleisti DHCP klientą

en: Launching DHCP client requires privileges
lt: DHCP kliento paleidimas reikalauja privilegijų

en: Launch PPP daemon
lt: Paleisti PPP tarnybą

en: Launching PPP daemon requires privileges
lt: PPP tarnybos paleidimas reikalauja privilegijų

en: Set RfKill State
lt: Nustatyti RfKill būseną

en: Setting RfKill State requires privileges
lt: RfKill būsenos nustatymas reikalauja privilegijų

en: Bluetooth needs to be turned on for file sending to work
lt: „Bluetooth“ turi būti įjungtas, kad galima būtų siųsti failus

en: Select files to send
lt: Pasirinkite failus siuntimui

en: Send files to this device
lt: Siųsti failus šiam įrenginiui

en: Source adapter. Takes address or adapter's name eg. hci0
lt: Šaltinio adapteris. Naudoja adresą arba pavadinimą, pvz, hci0

en: Delete files on exit
lt: Išeinant, ištrinti failus

en: Files to be send to the bluetooth device
lt: Failai, kurie bus siunčiami į bluetooth įrenginį

en: Bluetooth needs to be turned on for the Bluetooth assistant to work
lt: „Bluetooth“ turi būti įjungtas, kad pagelbiklis veiktų

en: No adapters found
lt: Nerasta adapterių

en: <b>Pairing in progress...</b>
lt: <b>Vyksta poravimas...</b>

en: <b>Failed to add device</b>
lt: <b>Nepavyko pridėti įrenginio</b>

en: Don't connect
lt: Nesijungti

en: Start configuration assistant for this device
lt: Paleisti konfiguravimo pagalbininką šiam įrenginiui
