MATE Desktop Environment - en to sk translation catalogue (324 entries)

en: <b>Visibility Setting</b>
sk: <b>Nastavenie viditeľnosti</b>

en: Hidden
sk: Skrytý

en: Always visible
sk: Vždy viditeľný

en: Temporarily visible
sk: Dočasne viditeľný

en: <b>Friendly Name</b>
sk: <b>Priateľské pomenovanie</b>

en: Pairing request
sk: Žiadosti o spárovanie

en: Pairing request for device:
sk: Žiadosť o spárovanie pre zariadenie:

en: This should be overwritten
sk: Toto by malo byť prepísané

en: Show input
sk: Zobraziť vstup

en: _Adapter
sk: _Adaptér

en: _Device
sk: _Zariadenie

en: _View
sk: Z_obrazenie

en: _Help
sk: _Pomocník

en: Search for nearby devices
sk: Vyhľadá zariadenia v blízkosti

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Search
sk: Hľadať

en: Create pairing with the device
sk: Spáruje sa s týmto zariadením

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Pair
sk: Spárovať

en: Mark/Unmark this device as trusted
sk: Označí/odznačí toto zariadenie ako dôveryhodné

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Trust
sk: Dôveryhodné

en: Run the setup assistant for this device
sk: Spustí asistenta nastavovaním tohoto zariadenia

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Setup...
sk: Nastaviť...

en: Remove this device from the known devices list
sk: Odstráni toto zariadenie zo zoznamu známych zariadení

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Remove
sk: Odstrániť

en: Send file(s) to the device
sk: Odošle súbor(y) do zariadenia

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Send File
sk: Odoslať súbor

en: Rename device
sk: Premenovať zariadenie

en: Network Access Point (NAP)
sk: Sieťový prítupový bod (NAP)

en: <b>Services</b>
sk: <b>Služby</b>

en: DHCP server type:
sk: Typ DHCP servera:

en: Recommended
sk: Odporúčaný

en: IP Address:
sk: IP adresa:

en: <b>No DHCP servers installed</b>
sk: <b>Nie sú nainštalované žiadne servery DHCP</b>

en: <b>NAP Settings</b>
sk: <b>Nastavenia NAP</b>

en: <b>PAN Support</b>
sk: <b>Podpora PAN</b>

en: <b>DUN Support</b>
sk: <b>Podpora DUN</b>

en: <b>Network Settings</b>
sk: <b>Sieťové Nastavenia</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
sk: <b>Prijímanie súborov (Object Push)</b>

en: Incoming Folder:
sk: Priečinok pre prichádzajúce súbory:

en: Select folder for incoming file transfers
sk: Vyberte priečinok pre prichádzajúce súbory

en: Accept files from trusted devices
sk: Prijať súbory z dôveryhodných zariadení

en: <b>Transfer Settings</b>
sk: <b>Nastevenia prenosu</b>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
sk: <span weight="bold" size="large">Posielajú sa súbory cez Bluetooth</span>

en: <b>To:</b>
sk: <b>Komu:</b>

en: <b>File:</b>
sk: <b>Súbor:</b>

en: <b>Welcome to the Bluetooth device setup assistant. </b>
    
    
    It will walk you through the process of configuring and connecting to your Bluetooth enabled devices.
sk: <b>Vitajte v asistentovi pre nastavenia Bluetooth zariadenia. </b>
    
    
    Pomôže vám prejsť procesom nastavovania a pripájania sa k vašim zariadeniam s Bluetoothom.

en: Introduction
sk: Úvod

en: Device
sk: Zariadenie

en: <b>Select pairing method to use:</b>
sk: <b>Vyberte spôsob spárovania:</b>

en: Pair Device
sk: Spárovať zariadenie

en: Proceed Without Pairing
sk: Pokračovať bez párovania

en: Pairing
sk: Párovanie sa

en: <b>Connect to:</b>
sk: <b>Pripojiť sa k:</b>

en: Connect
sk: Pripojiť

en: <b>Please wait...</b>
sk: <b>Prosím počkajte...</b>

en: Connecting...
sk: Pripájanie sa...

en: <b>Congratulations, device successfully added</b>
sk: <b>Blahoželám, zariadenie bolo úspešne pridané</b>

en: Finished
sk: Dokončené

en: Configuration
sk: Nastavenia

en: Configure selected plugin's preferences
sk: Nastaviť možnosti vybraných zásuvných modulov

en: <b>Plugin description:</b>
sk: <b>Popis modulu:</b>

en: Not specified
sk: Neuvedený

en: <b>Author:</b>
sk: <b>Autor:</b>

en: Unknown
sk: Neznáme

en: <b>Depends on:</b>
sk: <b>Závislý na:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
sk: <b>Konflikt s:</b>

en: <b>GSM settings</b>
sk: <b>GSM nastavenia</b>

en: Number:
sk: Číslo:

en: Traffic statistics
sk: Štatistiky prenosu

en: _Close
sk: Zat_voriť

en: <b>Downloaded:</b>
sk: <b>Stiahnuté:</b>

en: <b>Uploaded:</b>
sk: <b>Odoslané:</b>

en: <b>Total:</b>
sk: <b>Celkom:</b>

en: <b>Log started:</b>
sk: <b>Začiatok záznamu:</b>

en: <b>Log duration:</b>
sk: <b>Dĺžka záznamu:</b>

en: _Reset
sk: O_bnoviť

en: Send note
sk: Odoslať poznámku

en: Bluetooth Adapters
sk: Adaptéry Bluetooth

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
sk: Bluetooth musí byť pre fungovanie správcu adaptérov zapnutý

en: Always
sk: Vždy

en: %d Minute | %d Minutes
sk[0]: %d minúta
sk[1]: %d minúty
sk[2]: %d minút
sk[3]: %d minút

en: Adapter
sk: Adaptér

en: Bluetooth Devices
sk: Zariadenia Bluetooth

en: Bluetooth needs to be turned on for the device manager to function
sk: Bluetooth musí byť pre fungovania správcu zariadení zapnutý

en: Connection to BlueZ failed
sk: Pripojenie k BlueZ zlyhalo

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
sk: Démon BlueZ nie je spustený, blueman-manager nevie pokračovať.
    Toto pravdepodobne znamená, že neboli nájdené žiadne Bluetooth adaptéry alebo démon Bluetooth nebol spustený.

en: Searching
sk: Hľadá sa

en: Bluetooth Assistant
sk: Bluetooth asistent

en: Adapter Preferences
sk: Nastavenia adaptéra

en: File Sender
sk: Nástroj na odoslanie súborov

en: Bluetooth File Transfer
sk: Prenos súborov cez Bluetooth

en: Connecting
sk: Pripája sa

en: obexd not available
sk: Program obexd nie je dostupný

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
sk: Nepodarilo sa automaticky spustiť službu obex. Presvedčte sa, že obex démon je spustený

en: Cancelling
sk: Ruší sa

en: Sending File
sk: Odosiela sa súbor

en: %.0f Minute | %.0f Minutes
sk[0]: %.0f minúta
sk[1]: %.0f minúty
sk[2]: %.0f minút
sk[3]: %.0f minút

en: %.0f Second | %.0f Seconds
sk[0]: %.0f sekunda
sk[1]: %.0f sekundy
sk[2]: %.0f sekúńd
sk[3]: %.0f sekúńd

en: Error occurred while sending file %s
sk: Počas odosielania súboru %s nastala chyba

en: Skip
sk: Preskočiť

en: Retry
sk: Skúsiť znovu

en: Error occurred
sk: Nastala chyba

en: Local Services
sk: Lokálne služby

en: Pairing request for %s
sk: Požiadavka na spárovánie s %s

en: Bluetooth Authentication
sk: Overenie Bluetooth

en: Enter PIN code for authentication:
sk: Vložte PIN kód pre overenie:

en: Enter PIN code
sk: Zadajte PIN kód

en: Enter passkey for authentication:
sk: Zadajte heslo pre overenie:

en: Enter passkey
sk: Vložte heslo

en: Pairing passkey for
sk: Párovacie heslo pre

en: Pairing PIN code for
sk: Párovací PIN kód pre

en: Pairing request for:
sk: Požadované párovanie pre:

en: Confirm value for authentication:
sk: Potvrďte hodnotu pre overenie:

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Deny
sk: Zamietnuť

en: Authorization request for:
sk: Požadované overenie pre:

en: Service:
sk: Služba:

en: Always accept
sk: Vždy prijať

en: Accept
sk: Prijať

en: <b>An error has occured while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message to our </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>
sk: <b>Počas načítavania zásuvného modulu sa vyskytla chyba. Prosím, oboznámte vývojárov s obsahom tejto správy na našej </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">webovej stránke.</a>

en: Bluetooth Turned Off
sk: Bluetooth vypnutý

en: Exit
sk: Skončiť

en: Enable Bluetooth
sk: Povoliť Bluetooth

en: Shall bluetooth get enabled automatically?
sk: Mal by sa bluetooth zapínať automaticky?

en: No
sk: Nie

en: _Report a Problem
sk: _Nahlásiť problém

en: Device Manager
sk: Správca zariadení

en: Show _Toolbar
sk: Zobraziť panel _nástrojov

en: Show _Statusbar
sk: Zobraziť _stavový riadok

en: S_ort By
sk: Z_oradiť podľa

en: _Name
sk: _Názvu

en: _Added
sk: _Pridania

en: _Descending
sk: _Zostupne

en: _Plugins
sk: _Zásuvné moduly

en: _Local Services
sk: _Lokálne služby

en: Service Preferences
sk: Nastavenia služby

en: _Search
sk: _Hľadať

en: <b>Trusted and Paired</b>
sk: <b>Dôveryhodné a spárované</b>

en: <b>Paired</b>
sk: <b>Spárované</b>

en: <b>Trusted</b>
sk: <b>Dôveryhodný</b>

en: Poor
sk: Slabé

en: Sub-optimal
sk: Sub-optimálne

en: Optimal
sk: Optimálne

en: Much
sk: Viac

en: Too much
sk: Prílíš veľa

en: Low
sk: Nízke

en: High
sk: Vysoké

en: Very High
sk: Veľmi vysoké

en: Success!
sk: Úspech!

en: Serial port connected to %s
sk: Sériový port pripojený na %s

en: Failed
sk: Zlyhalo

en: Connection Failed:
sk: Pripojenie zlyhalo:

en: Disconnection Failed:
sk: Odpojenie zlyhalo:

en: Disconnecting...
sk: Odpája sa...

en: _Connect
sk: _Pripojiť

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
sk: Prepája profily automatického pripojenie A2DP source, A2DP sink a HID

en: _Disconnect
sk: _Odpojiť

en: Forcefully disconnect the device
sk: Nútene odpojiť zariadenie

en: <b>Connect To:</b>
sk: <b>Pripojiť sa k:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
sk: <b>Odpojiť:</b>

en: Send a _File...
sk: Odoslať súbor...

en: _Pair
sk: _Spárovať

en: _Trust
sk: _Dôverovať

en: _Untrust
sk: _Nedôverovať

en: _Setup...
sk: _Nastavenie...

en: _Remove...
sk: Odst_rániť...

en: Cancel Operation
sk: Zrušiť operáciu

en: Data activity indication
sk: Indikácia aktivity údajov

en: Total data received and rate of transmission
sk: Celkové prijaté údaje a rýchlosť prenosu

en: Total data sent and rate of transmission
sk: Celkové odoslané údaje a rýchlosť prenosu

en: Untrust
sk: Nedôverovať

en: Select Device
sk: Vybrať zariadenie

en: More
sk: Viac

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
sk: Blueman je správca Bluetooth založený na GTK+

en: GSM Settings
sk: Nastavenia GSM

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Unspecified
sk: Nešpecifikované

en: Dependency issue
sk: Chyba so závislosťami

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
sk: Zásuvný modul <b>„%(0)s“</b> závisí na <b>%(1)s</b>. Uvoľnenie <b>%(1)s</b> uvoľní aj <b>„%(0)s“</b>.
     Pokračovať?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
sk: Zásuvný modul <b>%(0)s</b> konfliktuje s <b>%(1)s</b>. Načítanie <b>%(1)s</b> uvoľní <b>%(0)s</b>.
     Pokračovať?

en: Adapter selection
sk: Výber adaptéra

note: translators: device class
en: uncategorized
sk: nezaradené

note: translators: device class
en: desktop
sk: pracovná plocha

note: translators: device class
en: laptop
sk: notebook

note: translators: device class
en: handheld
sk: vreckový

note: translators: device class
en: smart phone
sk: chytrý telefón

note: translators: device class
en: headset
sk: slúchadlo s mikrofónom

note: translators: device class
en: unknown
sk: neznámy

note: translators: device class
en: microphone
sk: mikrofón

note: translators: device class
en: keyboard
sk: klávesnica

note: translators: device class
en: pointing
sk: ukazujúce

en: Dialup Networking (DUN)
sk: Vytáčané spojenie (DUN)

en: Audio Source
sk: Zdroj zvuku

en: Network Access Point
sk: Prístupový bod siete

en: Group Network
sk: Skupinová Sieť

en: Auto connect profiles
sk: Profily automatického pripojenia

en: Proprietary
sk: Uzavretý

en: yes
sk: áno

en: no
sk: nie

en: _Info
sk: _Informácie

en: Show device information
sk: Zobraziť informácie o zariadení

en: Send _note
sk: Odoslať _poznámku

en: Send a text note
sk: Odoslať textovú poznámku

en: Failed to change profile to %s
sk: Zlyhala zmena profilu na %s

en: Audio Profile
sk: Zvukový profil

en: Select audio profile for PulseAudio
sk: Vybrať zvukový profil pre PulseAudio

en: Serial Port %s
sk: Sériový port %s

en: Renew IP Address
sk: Obnoviť IP adresu

en: Dialup Settings
sk: Nastavenia vytáčaného spojenia

en: Serial Ports
sk: Sériové porty

en: Connected:
sk: Pripojené:

en: Not Connected
sk: Nepripojené

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
sk: Nie sú ešte k dispozícií žiadne štatistiky používanosti. Skúste najprv vytvoriť pripojenie a opäť skontrolujte túto stránku.

en: day | days
sk[0]: deň
sk[1]: dni
sk[2]: dní
sk[3]: dní

en: hour | hours
sk[0]: hodina
sk[1]: hodiny
sk[2]: hodín
sk[3]: hodín

en: minute | minutes
sk[0]: minúta
sk[1]: minúty
sk[2]: minút
sk[3]: minút

en: %d %s %d %s and %d %s
sk: %d %s %d %s a %d %s

en: Are you sure you want to reset the counter?
sk: Ste si istý, že chcete vynulovať počítadlo?

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device seperately.
sk: Umožní sledovanie (mobilný broadband) využitia sieťovej prevádzky. Užitočné pre obmedzený plán prístupu k dátam. Tento modul sleduje každé zariadenie zvlášť.

en: Network _Usage
sk: Využitie _siete

en: Shows network traffic usage
sk: Zobrazí využitie sieťovej prevádzky

en: Bluetooth Enabled
sk: Bluetooth povolený

en: Bluetooth Disabled
sk: Bluetooth zakázaný

en: Manages local network services, like NAP bridges
sk: Spravuje lokálne sieťové služby, ako mosty NAP

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
sk: Poskytuje podporu vytáčaného pripojenia siete (DUN) pomocou programov ModemManager a NetworkManager

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
sk: Poskytuje položku menu, ktorá obsahuje posledné použité pripojenie pre rýchly prístup.

note: the maximum number of items RecentConns menu will display
en: Maximum items
sk: Maximálny počet položiek

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
sk: Maximálny počet zobrazených položiek nedávnych spojení.

en: Recent _Connections
sk: Nedávne _pripojenia

en: Connected
sk: Pripojené

en: Connected to %s
sk: Pripojené k %s

en: Failed to connect
sk: Pripojenie neúspešné

en: %(service)s on %(device)s
sk: %(service)s na %(device)s

en: Adapter for this connection is not available
sk: Adaptér pre toto pripojenie nie je k dispozícii

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
sk: Poskytuje podporu pre Personal Area Networking (PAN) uvedené v NetworkManager 0.8

en: Provides DBus API for other Blueman components
sk: Poskytuje DBus API pre daľšie súčasti Bleueman

en: Incoming file over Bluetooth
sk: Prichádza súbor cez Bluetooth

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
sk: Prichádza súbor %(0)s z %(1)s

en: Reject
sk: Odmietnuť

en: Receiving file
sk: Prijatie súboru

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
sk: Prijímanie súboru %(0)s z %(1)s

en: Provides OBEX file transfer capabilities
sk: Poskytuje schopnosť prenosu súborov OBEX

en: Configured directory for incoming files does not exist
sk: Nastavený priečinok pre prichádzajúce súbory neexistuje

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
sk: Skontrolujte, či existuje adresár „<b> %s </b>“, alebo ho nakonfigurujte pomocou blueman-services. Dovtedy sa použije predvolený adresár „%s“

en: File received
sk: Súbor prijatý

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
sk: Súbor %(0)s z %(1)s bol úspešne prijatý

en: Transfer failed
sk: Zlyhal prenos

en: Transfer of file %(0)s failed
sk: Prenos súboru %(0)s zlyhal

en: Files received
sk: Prijaté súbory

en: Received %d file in the background | Received %d files in the background
sk[0]: Prijatý %d súbor na pozadí
sk[1]: Prijaté %d súbory na pozadí
sk[2]: Prijatých %d súborov na pozadí
sk[3]: Prijatých %d súborov na pozadí

en: Received %d more file in the background | Received %d more files in the background
sk[0]: Prijatý %d ďalší súbor na pozadí
sk[1]: Prijaté %d ďalšie súbory na pozadí
sk[2]: Prijatých %d ďalších súborov na pozadí
sk[3]: Prijatých %d ďalších súborov na pozadí

en: Toggles a platform Bluetooth killswitch when Bluetooth power state changes (Useless with USB dongles) and makes sure a status icon is shown if there is a bluetooth killswitch but no adapter.
sk: Prepne vypínač platformy bluetooth, keď sa zmení stav napájania bluetooth (zbytočné pri adaptéroch USB) a uistí, že bude zobrazená stavová ikona, ak existuje vypínač bluetooth, ale bez adaptéra.

en: Adds standard menu items to the status icon menu
sk: Pridá štandardné položky menu k menu stavovej ikony

en: _Set Up New Device
sk: Na_staviť nové zariadenie

en: Send _Files to Device
sk: _Odoslať súbory zariadeniu

en: _Devices
sk: Zaria_denia

en: Adap_ters
sk: Adap_téry

en: applet
sk: aplet

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
sk: Poskytuje heslo, službu overenia totožnosti pre démona BlueZ

en: Adds an exit menu item to quit the applet
sk: Pridá položku do menu pre ukončeniu apletu

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
sk: Poskytuje základného dhcp klienta pre pripojenia Bluetooth PAN

en: Bluetooth Network
sk: Bluetooth sieť

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
sk: Rozhranie %(0)s je viazané na IP adresu %(1)s

en: Failed to obtain an IP address on %s
sk: Nepodarilo sa získať IP adresu na %s

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
sk: Prebieha získavanie adresy IP na %s
    Prosím, čakajte…

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the number of connections in the tooltip.
sk: Pridá indikáciu na stavovú ikonu ak je Bluetooth aktívne a zobrazí v nápovede počet pripojení.

en: Bluetooth Active
sk: Bluetooth aktívne

en: <b>%d Active Connection</b> | <b>%d Active Connections</b>
sk[0]: <b>%d Aktívne pripojenie</b>
sk[1]: <b>%d Aktívne pripojenia</b>
sk[2]: <b>%d Aktívnych pripojení</b>
sk[3]: <b>%d Aktívnych pripojení</b>

en: Uses libappindicator to show a statusicon
sk: Použiť libappindicator na zobrazenie statovej ikony

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
sk: Poskytuje položku menu pre dočasné zviditeľnenie predvoleného adaptéra ak je v predvolenom stave skrytý

en: Discoverable timeout
sk: Objaviteľný časový limit

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
sk: Počet minút v sekundách počas ktorých bude objaviteľný režim aktívny

en: _Make Discoverable
sk: _Spraviť objaviteľným

en: Make the default adapter temporarily visible
sk: Spraviť predvolený adaptér dočasne viditeľným

en: Discoverable… %ss
sk: Objaviteľné… %ss

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
sk: Poskytne menu apletu a API pre ďalšie moduly na narábanie s ním

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
sk: Úspešne pripojené k službe <b>DUN</b> na <b>%(0)s.</b>
    Sieť je dostupná cez <b>%(1)s</b>

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
sk: Poskytuje základnú podporu pre pripojenie sa na internet cez profil DUN.

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
sk: Štandardný SPP profil majúci na starosti pripojenia, povoľuje vykonávanie vlastných príkazov

en: Script to execute on connection
sk: Skript na vykonanie po pripojení

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma seperated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
sk: <span size="small">Budú zadané nasledujúce parametre:
    Adresa, Názov, názov služby, uuid16s, uzol rfcomm
    Napríklad:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Telefón, služba DUN, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s sú vrátené ako zoznam s položkami oddelenými čiarkou
    
    Po odpojení zariadenia bude skriptu zaslaný HUP signál</span>

en: Serial port connected
sk: Pripojený sériový port

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
sk: Sériový port služby na zariadení <b>%s</b> bude dostupný cez <b>%s</b>

en: Serial port connection script failed
sk: Pripájací skript sériového portu zlyhal

en: There was a problem launching script %s
    %s
sk: Nastala chyba pri spúšťaní skriptu %s
    %s

en: Controls Bluetooth adapter power states
sk: Kontroluje stavy napájania Bluetooth adaptérov

en: Auto power-on
sk: Automatické zapnutie

en: Automatically power on adapters
sk: Automaticky zapne adaptéry

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
sk: <b>Vyp_núť Bluetooth</b>

en: Turn off all adapters
sk: Vypnúť všetky adaptéry

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
sk: <b>Zap_núť Bluetooth</b>

en: Turn on all adapters
sk: Zapne všetky adaptéry

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
sk: Dočasne preruší šetrič obrazovky, keď je pripojený bluetooth herný ovládač.

en: Network
sk: Sieť

en: Invalid IP address
sk: Neplatná IP adresa

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
sk: IP adresa konfliktuje s rozhraním %s ktoré má rovnakú adresu

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
sk: Adresa IP sa prekrýva s podsieťou rozhrania %s, ktoré má nasledovnú konfiguráciu  %s/%s
    Môže to spôsobiť nesprávne správanie siete

en: Not currently supported with this setup
sk: S týmto nastavením momentálne nie je podporované

en: Transfer
sk: Prenos

en: Applet's transfer service plugin is disabled
sk: Modul pre prenosnú službu apletu je vypnutý

en: Set Bluetooth Adapter Properties
sk: Nastavuje vlastnosti bluetooth adaptéra

en: Blueman Applet
sk: Aplet bluetooth

en: Blueman Bluetooth Manager
sk: Správca Bluetooth Blueman

en: Bluetooth Manager
sk: Správca Bluetooth

en: Bluetooth Device
sk: Zariadenie Bluetooth

en: Configure Bluetooth Network
sk: Konfigurovať Bluetooth Sieť

en: Configuring networking requires privileges
sk: Nastavenie siete vyžaduje privilégiá

en: Launch DHCP client
sk: Spustiť DHCP klienta

en: Launching DHCP client requires privileges
sk: Spúšťanie DHCP klienta požaduje privilégiá

en: Launch PPP daemon
sk: Spustiť démona PPP

en: Launching PPP daemon requires privileges
sk: Spustenie démona PPP vyžaduje práva

en: Set RfKill State
sk: Nastavenie stavu RfKill

en: Setting RfKill State requires privileges
sk: Nastavenie stavu RfKill vyžaduje práva

en: Bluetooth needs to be turned on for file sending to work
sk: Bluetooth musí byť pre odosielanie súborov zapnutý

en: Select files to send
sk: Vyberte súbory na odoslanie

en: Send files to this device
sk: Odoslať súbory do tohoto zariadenia

en: Source adapter. Takes address or adapter's name eg. hci0
sk: Zdroj adaptéra. Prijíma adresu alebo názov adaptéra, napr. hci0

en: Delete files on exit
sk: Odstrániť súbory po skončení

en: Files to be send to the bluetooth device
sk: Súbory, ktoré budú odoslané do zariadenia bluetooth

en: Bluetooth needs to be turned on for the Bluetooth assistant to work
sk: Bluetooth musí byť pre fungovanie asistenta Bluetooth spustený

en: No adapters found
sk: Neboli nájdené žiadne adaptéry

en: <b>Pairing in progress...</b>
sk: <b>Prebieha párovanie...</b>

en: <b>Failed to add device</b>
sk: <b>Pridávanie zariadenia zlyhalo</b>

en: Don't connect
sk: Nepripojiť sa

en: Start configuration assistant for this device
sk: Spustiť pre toto zariadenie asistenta nastavení
