MATE Desktop Environment - en to sl translation catalogue (308 entries)

en: %(service)s on %(device)s
sl: %(service)s na %(device)s

en: %.0f Minute | %.0f Minutes
sl[0]: %.0f minuta
sl[1]: %.0f minuti
sl[2]: %.0f minut
sl[3]: %.0f minute

en: %.0f Second | %.0f Seconds
sl[0]: %.0f sekunda
sl[1]: %.0f sekundi
sl[2]: %.0f sekund
sl[3]: %.0f sekunde

en: %d %s %d %s and %d %s
sl: %d %s %d %s in %d %s

en: %d Minute | %d Minutes
sl[0]: %d minuta
sl[1]: %d minuti
sl[2]: %d minut
sl[3]: %d minute

en: <b>%d Active Connection</b> | <b>%d Active Connections</b>
sl[0]: <b>%d dejavna povezava</b>
sl[1]: <b>%d dejavni povezavi</b>
sl[2]: <b>%d dejavnih povezav</b>
sl[3]: <b>%d dejavne povezave</b>

en: <b>Author:</b>
sl: <b>Avtor:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
sl: <b>V sporu z:</b>

en: <b>Congratulations, device successfully added</b>
sl: <b>Čestitke, naprava je uspešno dodana</b>

en: <b>Connect To:</b>
sl: <b>Poveži z:</b>

en: <b>Connect to:</b>
sl: <b>Povezava z:</b>

en: <b>DUN Support</b>
sl: <b>Podpora za DUN</b>

en: <b>Depends on:</b>
sl: <b>Odvisen od:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
sl: <b>Prekini povezavo:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
sl: <b>Prejeto:</b>

en: <b>Failed to add device</b>
sl: <b>Dodajanje naprave je spodletelo</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
sl: <b>Sprejemanje datoteke (Object Push)</b>

en: <b>File:</b>
sl: <b>Datoteka:</b>

en: <b>Friendly Name</b>
sl: <b>Prijateljsko ime</b>

en: <b>GSM settings</b>
sl: <b>Nastavitve GSM</b>

en: <b>Log duration:</b>
sl: <b>Trajanje beleženja:</b>

en: <b>Log started:</b>
sl: <b>Beleženje začeto:</b>

en: <b>NAP Settings</b>
sl: <b>Nastavitve NAP</b>

en: <b>Network Settings</b>
sl: <b>Nastavitve omrežja</b>

en: <b>No DHCP servers installed</b>
sl: <b>Ni nameščenega strežnika DHCP</b>

en: <b>PAN Support</b>
sl: <b>Podpora za PAN</b>

en: <b>Pairing in progress...</b>
sl: <b>Seznanjane v teku</b>

en: <b>Please wait...</b>
sl: <b>Počakajte ...</b>

en: <b>Plugin description:</b>
sl: <b>Opis vstavka:</b>

en: <b>Select pairing method to use:</b>
sl: <b>Izberite način seznanjanja:</b>

en: <b>Services</b>
sl: <b>Storitve</b>

en: <b>To:</b>
sl: <b>Za:</b>

en: <b>Total:</b>
sl: <b>Skupaj:</b>

en: <b>Transfer Settings</b>
sl: <b>Nastavitve prenosa</b>

en: <b>Trusted</b>
sl: <b>Zaupano</b>

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
sl: <b>_Izklopi Bluetooth</b>

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
sl: <b>_Vklopi Bluetooth</b>

en: <b>Uploaded:</b>
sl: <b>Poslano:</b>

en: <b>Visibility Setting</b>
sl: <b>Nastavitev vidnosti</b>

en: <b>Welcome to the Bluetooth device setup assistant. </b>
    
    
    It will walk you through the process of configuring and connecting to your Bluetooth enabled devices.
sl: <b>Dobrodošli v pomočniku za nastavitev naprav Bluetooth</b>
    
    
    Ta vas bo vodil skozi postopek nastavitve in povezovanja z vašimi napravami z Bluetoothom.

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma seperated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
sl: <span size="small">Posredovani bodo naslednji argumenti:
    Naslov, Ime, ime storitve, uuid16s, vozlišče rfcomm
    Na primer:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Telefon, storitev DUN, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s so vrnjeni kot z vejicami ločen seznam
    
    Ob izključitvi naprave bo skript poslal signal HUP </span>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
sl: <span weight="bold" size="large">Pošiljanje datotek preko Bluetootha</span>

en: Accept
sl: Sprejmi

en: Accept files from trusted devices
sl: Sprejmi datoteke od zaupanja vrednih naprav

en: Adap_ters
sl: Vm_esniki

en: Adapter
sl: Vmesnik

en: Adapter Preferences
sl: Lastnosti vmesnika

en: Adapter for this connection is not available
sl: Prilagodilnik za to povezavo ni na voljo

en: Adapter selection
sl: Izbira vmesnika

en: Adds an exit menu item to quit the applet
sl: Doda predmet izhodnega menija za izhod iz apleta

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the number of connections in the tooltip.
sl: Doda označbo na statusni ikoni, ko je Bluetooth dejaven in pokaže število povezav v orodnem namigu.

en: Adds standard menu items to the status icon menu
sl: Dodaja standardne predmete menija na meni z ikono stanja

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device seperately.
sl: Omogoča vam spremljanje vaše uporabe omrežnega prometa (mobilni širokopasovni dostop). Uporabno za načrte za omejen dostop do prenosa podatkov. Ta vstavek sledi vsaki napravi posebej.

en: Always
sl: Vedno

en: Always accept
sl: Vedno sprejmi

en: Always visible
sl: Vedno vidno

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
sl: Količina časa v sekundah trajanja načina vidnosti

en: Applet's transfer service plugin is disabled
sl: Apletov vstavek storitve prenosa je onemogočen

en: Are you sure you want to reset the counter?
sl: Ali ste prepričani, da želite ponastaviti števec?

en: Audio Profile
sl: Profil zvoka

en: Audio Sink
sl: Ponor zvoka

en: Audio Source
sl: Izvor zvoka

en: Authorization request for:
sl: Zahteva za overitev za:

en: Auto power-on
sl: Samodejni vklop

en: Automatically power on adapters
sl: Samodejno vklopi vmesnike

en: Blueman Applet
sl: Aplet Blueman

en: Blueman Bluetooth Manager
sl: Upravljalnik Blueman Bluetootha

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
sl: Blueman je upravljalnik Bluetootha, osnovan na GTK+

en: Bluetooth Active
sl: Bluetooth je dejaven

en: Bluetooth Adapters
sl: Adapter bluetooth

en: Bluetooth Assistant
sl: Pomočnik za Bluetooth

en: Bluetooth Authentication
sl: Overitev Bluetooth

en: Bluetooth Device
sl: Naprave Bluetooth

en: Bluetooth Devices
sl: Naprave Bluetooth

en: Bluetooth Disabled
sl: Bluetooth je onemogočen

en: Bluetooth Enabled
sl: Bluetooth je omogočen

en: Bluetooth File Transfer
sl: Prenost datotek preko Bluetootha

en: Bluetooth Manager
sl: Upravljalnik Bluetootha

en: Bluetooth Network
sl: Omrežje Bluetooth

en: Bluetooth Turned Off
sl: Bluetooth je izključen

en: Bluetooth needs to be turned on for file sending to work
sl: Bluetooth mora biti vklopljen, da bo pošiljanje datotek lahko delovalo

en: Bluetooth needs to be turned on for the Bluetooth assistant to work
sl: Bluetooth mora biti vklopljen, da bo pomočnik za Bluetooth lahko deloval

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
sl: Bluetooth mora biti vklopljen, da bo upravljalnik vmesnikov lahko deloval

en: Bluetooth needs to be turned on for the device manager to function
sl: Bluetooth mora biti vklopljen, da bo upravljalnik naprav deloval

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
sl: Ozadnji program Bluez se ne izvaja, blueman-manager ne more nadaljevati.
    To verjetno pomeni, da ni bilo zaznanih nobenih vmesnikov Bluetooth ali pa ozadnji program Bluetootha ni bil zagnan.

en: Cancel Operation
sl: Prekini opravilo

en: Cancelling
sl: Preklic

en: Configuration
sl: Nastavitev

en: Configure Bluetooth Network
sl: Nastavi omrežje Bluetooth

en: Configure selected plugin's preferences
sl: Spremeni nastavitve izbranega vstavka

en: Configured directory for incoming files does not exist
sl: Nastavljena mapa za prejete datoteke ne obstaja

en: Configuring networking requires privileges
sl: Nastavljanje omreženja zahteva dovoljenja

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Confirm value for authentication:
sl: Potrdite vrednost za overitev:

en: Connect
sl: Poveži

en: Connected
sl: Povezano

en: Connected to %s
sl: Povezano z %s

en: Connected:
sl: Povezano:

en: Connecting
sl: Povezovanje

en: Connecting...
sl: Povezovanje ...

en: Connection Failed:
sl: Povezava je spodletela:

en: Connection to BlueZ failed
sl: Povezava z BlueZ je spodletela

en: Controls Bluetooth adapter power states
sl: Nadzira stanja napajanja vmesnika Bluetooth

en: Create pairing with the device
sl: Ustvari seznanjenje z napravo

en: DHCP server type:
sl: Vrsta strežnika DHCP:

en: Data activity indication
sl: Pokazatelj dejavnosti podatkov

en: Delete files on exit
sl: Ob izhodu izbriši datoteke

en: Deny
sl: Zavrni

en: Dependency issue
sl: Težave z odvisnostjo

en: Device
sl: Naprava

en: Device Manager
sl: Upravljalnik naprav

en: Dialup Networking (DUN)
sl: Klicno omreženje (DUN)

en: Dialup Settings
sl: Nastavitev Klicanja

en: Disconnecting...
sl: Prekinjanje povezave ...

en: Disconnection Failed:
sl: Izklop ni uspel:

en: Discoverable timeout
sl: Časovna omejitev vidnosti

en: Don't connect
sl: Ne poveži

en: Enable Bluetooth
sl: Omogoči bluetooth

en: Enter PIN code
sl: Vnesite kodo PIN

en: Enter PIN code for authentication:
sl: Vnesite kodo PIN za overitev:

en: Enter passkey
sl: Vnesite geslo

en: Enter passkey for authentication:
sl: Vnesite geslo za overitev:

en: Error occurred
sl: Prišlo je do napake

en: Error occurred while sending file %s
sl: Med pošiljanjem datoteke %s se je pojavila napaka

en: Failed
sl: Spodletelo

en: Failed to change profile to %s
sl: Sprememba profila v %s je spodletela

en: Failed to connect
sl: Povezovanje je spodletelo

en: Failed to obtain an IP address on %s
sl: Pridobivanje naslova IP od %s je spodletelo

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
sl: Datoteka %(0)s od %(1)s uspešno prejeta

en: File Sender
sl: Pošiljatelj datotek

en: File received
sl: Datoteka je sprejeta

en: Files received
sl: Datoteke so sprejete

en: Files to be send to the bluetooth device
sl: Datoteke bodo poslane na napravo Bluetooth

en: Finished
sl: Končano

en: Forcefully disconnect the device
sl: Vsili prekinitev povezave z napravo

en: GSM Settings
sl: Nastavitve GSM

en: Group Network
sl: Skupno omrežje

en: Hidden
sl: Skrito

en: High
sl: Visoko

en: IP Address:
sl: Naslov IP:

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
sl: Naslov IP je v sporu z vmesnikom %s , ki ima enak naslov

en: Incoming Folder:
sl: Dohodna mapa:

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
sl: Dohodna datoteka %(0)s od %(1)s

en: Incoming file over Bluetooth
sl: Dohodna datoteka preko Bluetootha

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
sl: Vmesnik %(0)s vezan na IP naslov %(1)s

en: Introduction
sl: Uvod

en: Invalid IP address
sl: Neveljaven naslov IP

en: Launch DHCP client
sl: Zagon odjemalca DHCP

en: Launching DHCP client requires privileges
sl: Zaganjanje odjemalca DHCP zahteva dovoljenja

en: Local Services
sl: Krajevne storitve

en: Low
sl: Nizko

en: Make the default adapter temporarily visible
sl: Naredi privzeti vmesnik začasno viden

en: Manages local network services, like NAP bridges
sl: Upravlja krajevne omrežne storitve, kot so mostovi NAP

en: Mark/Unmark this device as trusted
sl: Označi/Odznači to napravo kot zaupanja vredno

en: Maximum items
sl: Največje število predmetov

en: More
sl: Več

en: Much
sl: Zadostno

en: Network
sl: Omrežje

en: Network Access Point
sl: Omrežna dostopna točka

en: Network Access Point (NAP)
sl: Omrežna dostopna točka (NAP)

en: Network _Usage
sl: Uporaba omrežja

en: No
sl: Ne

en: No adapters found
sl: Ni najdenih vmesnikov

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
sl: Statistični podatki o uporabi še niso na voljo. Najprej poskusite vzpostaviti povezavo in nato preverite to stran.

en: Not Connected
sl: Ni povezano

en: Not currently supported with this setup
sl: Trenutno ni podprto z to nastavitvijo

en: Not specified
sl: Ni navedeno

en: Number:
sl: Številka:

en: Optimal
sl: Odlično

en: Pair
sl: Seznani

en: Pair Device
sl: Seznani napravo

en: Pairing
sl: Seznanjanje

en: Pairing PIN code for
sl: PIN koda za seznanjenje

en: Pairing passkey for
sl: Geslo za seznanjenje

en: Pairing request
sl: Zahteva za seznanjanje

en: Pairing request for %s
sl: Zahteva za seznanjanje za %s

en: Pairing request for device:
sl: Zahteva za seznanjanje za napravo:

en: Pairing request for:
sl: Zahteva za seznanjanje za:

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
sl: Vstavek <b>"%(0)s"</b> je odvisen od <b>%(1)s</b>. Razložitev <b>%(1)s</b> bo razložilo tudi <b>"%(0)s"</b>.
    Nadaljevanje?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
sl: Vstavek <b>%(0)s</b> je v sporu z <b>%(1)s</b>. Nalaganje <b>%(1)s</b> bo razložilo <b>%(0)s</b>.
    Nadaljevanje?

en: Plugins
sl: Vstavki

en: Poor
sl: Slabo

en: Proceed Without Pairing
sl: Nadaljuj brez seznanjanja

en: Proprietary
sl: Lastniško

en: Provides DBus API for other Blueman components
sl: Zagotavlja DBus API za ostale sestavne dele Blueman

en: Provides OBEX file transfer capabilities
sl: Zagotavlja zmožnosti prenosa datotek OBEX

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
sl: Zagotavlja osnovni odjemalec dhcp za povezave Bluetooth PAN.

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
sl: Zagotavlja meni za aplet in API za upravljanje z drugimi vstavki

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
sl: Zagotavlja predmet menija, ki naredi prevzeti vmesnik začasno viden, ko je privzeto nastavljen na skrito

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
sl: Zagotavlja predmet menija, ki vsebuje nazadnje uporabljene povezave za hitri dostop

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
sl: Zagotavlja osnovno podporo za povezovanje z internetom preko profila DUN.

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
sl: Zagotavlja storitve za gesla ter overitve za ozadnji program BlueZ

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
sl: Zagotavlja podporo za osebna omrežja (PAN), uvedeno v NetworkManagerju 0.8

en: Received %d file in the background | Received %d files in the background
sl[0]: Prejeta %d datoteka v ozadju
sl[1]: Prejeti %d datoteki v ozadju
sl[2]: Prejete %d datoteke v ozadju
sl[3]: Prejetih %d datotek v ozadju

en: Received %d more file in the background | Received %d more files in the background
sl[0]: Prejeta %d datoteka več v ozadju
sl[1]: Prejeti %d datoteki več v ozadju
sl[2]: Prejete %d datoteke več v ozadju
sl[3]: Prejetih %d datotek več v ozadju

en: Receiving file
sl: Sprejemanje datoteke

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
sl: Sprejemanje datoteke %(0)s od %(1)s

en: Recent _Connections
sl: Nedavne _povezave

en: Recommended
sl: Priporočeno

en: Reject
sl: Zavrni

en: Remove
sl: Odstrani

en: Remove this device from the known devices list
sl: Odstrani to napravo s seznama znanih naprav

en: Rename device
sl: Preimenuj napravo

en: Renew IP Address
sl: Obnovi naslov IP

en: Retry
sl: Poskusi znova

en: Run the setup assistant for this device
sl: Zaženi pomočnika nastavitev za to napravo

en: S_ort By
sl: R_azvrsi po

en: Script to execute on connection
sl: Skript za izvedbo ob povezavi

en: Search
sl: Iskanje

en: Search for nearby devices
sl: Iskanje bližnjih naprav

en: Searching
sl: Iskanje

en: Select Device
sl: Izbor naprave

en: Select audio profile for PulseAudio
sl: Izberite profil zvoka za Pulseaudio

en: Select files to send
sl: Izberite datoteke za pošiljanje

en: Select folder for incoming file transfers
sl: Izberi mapo za dohodni prenos datotek

en: Send File
sl: Pošlji datoteko

en: Send _Files to Device
sl: Pošlji _datoteke na napravo

en: Send _note
sl: Pošlji _sporočilo

en: Send a _File...
sl: Pošlji _datoteko ...

en: Send a text note
sl: Pošlji tekstovno sporočilo

en: Send file(s) to the device
sl: Pošlji datoteko(e) napravi

en: Send files to this device
sl: Pošlji datoteke na to napravo

en: Send note
sl: Pošlji sporočilo

en: Sending File
sl: Pošiljanje datoteke

en: Serial Port %s
sl: Zaporedna vrata %s

en: Serial Ports
sl: Zaporedna vrata

en: Serial port connected
sl: Zaporedna vrata so povezana

en: Serial port connected to %s
sl: Zaporedna vrata so povezana z %s

en: Serial port connection script failed
sl: Skript povezave zaporednih vrat je spodletel

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
sl: Zaporedna vrata na napravi <b>%s</b> bodo sedaj na voljo preko <b>%s</b>

en: Service Preferences
sl: Nastavitev storitev

en: Service:
sl: Storitev:

en: Set Bluetooth Adapter Properties
sl: Nastavi lastnosti Bluetooth vmesnika

en: Setup...
sl: Nastavi ...

en: Show _Statusbar
sl: Pokaži _vrstica stanja

en: Show _Toolbar
sl: Pokaži _orodno vrstico

en: Show device information
sl: Pokaži podatke o napravi

en: Show input
sl: Pokaži vnos

en: Shows network traffic usage
sl: Prikazuje uporabo omrežnega prometa

en: Skip
sl: Preskoči

en: Source adapter. Takes address or adapter's name eg. hci0
sl: Vmesnik vira. Vzame naslov ali ime vmesnika npr. hci0

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
sl: Ročnik povezave standardnega profila SPP omogoča izvajanje dejanj po meri

en: Start configuration assistant for this device
sl: Zaženi pomočnika nastavitev za to napravo

en: Sub-optimal
sl: Dobro

en: Success!
sl: Uspeh!

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
sl: Uspešno povezano s storitvijo <b>DUN</b> na <b>%(0)s.</b>
    Omrežje je na voljo preko <b>%(1)s</b>

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
sl: Začasno zaustavi ohranjevalnik zaslona, ko je priključen bluetooth krmilnik za igro.

en: Temporarily visible
sl: Začasno vidno

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
sl: Največje število predmetov, ki jih prikaže meni nedavnih povezav.

en: There was a problem launching script %s
    %s
sl: Med zaganom skripta %s se je pojavila težava
    %s

en: Too much
sl: Preveč

en: Total data received and rate of transmission
sl: Skupaj prejeto in hitrost prenosa

en: Total data sent and rate of transmission
sl: Skupaj poslano in hitrost prenosa

en: Traffic statistics
sl: Statistika prometa

en: Transfer
sl: Prenos

en: Transfer failed
sl: Prenos je spodletel

en: Transfer of file %(0)s failed
sl: Prenos datoteke %(0)s spodletela

en: Trust
sl: Zaupaj

en: Turn off all adapters
sl: Izklopi vse vmesnike

en: Turn on all adapters
sl: Vklopi vse vmesnike

en: Unknown
sl: Neznano

en: Unspecified
sl: Nedoločeno

en: Untrust
sl: Ne zaupaj

en: Uses libappindicator to show a statusicon
sl: Uporablja libappindicator za prikaz ikone stanja

en: Very High
sl: Zelo visoko

en: _Adapter
sl: _Vmesnik

en: _Added
sl: _Dodano

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Connect
sl: _Poveži

en: _Device
sl: _Naprava

en: _Devices
sl: _Naprave

en: _Disconnect
sl: _Prekini povezavo

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _Local Services
sl: _Krajevne storitve

en: _Make Discoverable
sl: _Naredi vidno

en: _Name
sl: _Ime

en: _Pair
sl: _Seznani

en: _Plugins
sl: _Vstavki

en: _Remove...
sl: _Odstrani ...

en: _Report a Problem
sl: _Prijavi težavo

en: _Reset
sl: _Ponastavi

en: _Search
sl: _Išči

en: _Set Up New Device
sl: Na_stavi novo napravo

en: _Setup...
sl: _Nastavi ...

en: _Trust
sl: _Zaupaj

en: _Untrust
sl: _Ne zaupaj

en: _View
sl: _Pogled

en: applet
sl: aplet

en: cellular
sl: mobilni

en: cordless
sl: brezžično

en: day | days
sl[0]: dan
sl[1]: dneva
sl[2]: dnevi
sl[3]: dni

en: desktop
sl: namizje

en: handheld
sl: ročni

en: handsfree
sl: prostoročno

en: headset
sl: Slušalke z mikrofonom

en: hour | hours
sl[0]: ura
sl[1]: uri
sl[2]: ur
sl[3]: ure

en: keyboard
sl: tipkovnica

en: laptop
sl: prenosnik

en: microphone
sl: mikrofon

en: minute | minutes
sl[0]: minuta
sl[1]: minuti
sl[2]: minut
sl[3]: minute

en: no
sl: ne

en: palm
sl: dlan

en: pointing
sl: kazanje

en: server
sl: strežnik

en: smart phone
sl: pametni telefon

en: uncategorized
sl: nekategorizirano

en: unknown
sl: neznano

en: yes
sl: da
