MATE Desktop Environment - en to sr translation catalogue (334 entries)

en: <b>Visibility Setting</b>
sr: <b>Поставкe видљивости</b>

en: Hidden
sr: Скривен

en: Always visible
sr: Увек видљив

en: Temporarily visible
sr: Привремено видљив

en: <b>Friendly Name</b>
sr: <b>Пријатељско име</b>

en: Pairing request
sr: Захтев за упаривањем

en: Pairing request for device:
sr: Захтев за упаривање уређаја:

en: This should be overwritten
sr: Ово треба бити преписано

en: Show input
sr: Прикажи унос

en: _Adapter
sr: _Примопредајник

en: _Device
sr: _Уређај

en: _View
sr: _Преглед

en: _Help
sr: По_моћ

en: Search for nearby devices
sr: Потражите уређаје у близини

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Search
sr: Тражи

en: Create pairing with the device
sr: Упарите са овим уређајем

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Pair
sr: Упари

en: Mark/Unmark this device as trusted
sr: Означите/одзначите овај уређај поверљивим

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Trust
sr: Веруј

en: Run the setup assistant for this device
sr: Покрените чаробњака за подешавање овог уређаја

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Setup...
sr: Подеси...

en: Remove this device from the known devices list
sr: Уклоните уређај са списка познатих уређаја

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Remove
sr: Уклони

en: Send file(s) to the device
sr: Пошаљите датотеку на уређај

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Send File
sr: Пошаљи датотеку

en: Rename device
sr: Преименуј уређај

en: Network Access Point (NAP)
sr: Мрежна приступна тачка (НАП)

en: <b>Services</b>
sr: <b>Услуге</b>

en: DHCP server type:
sr: Врста сервера ДХЦП-а:

en: Recommended
sr: Препоручено

en: IP Address:
sr: Адреса ИП-а:

en: <b>No DHCP servers installed</b>
sr: <b>Нису уграђени сервери ДХЦП-а</b>

en: <b>NAP Settings</b>
sr: <b>Подешавања НАП-а</b>

en: <b>PAN Support</b>
sr: <b>Подршка ПАН-а</b>

en: <b>DUN Support</b>
sr: <b>Подршка ДУН-а</b>

en: <b>Network Settings</b>
sr: <b>Мрежна подешавања</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
sr: <b>Примање датотека (гурање предмета)</b>

en: Incoming Folder:
sr: Фасцикла за долазно:

en: Select folder for incoming file transfers
sr: Изаберите фасциклу за преносе долазне датотеке

en: Accept files from trusted devices
sr: Примај датотеке са поверљивих уређаја

en: <b>Transfer Settings</b>
sr: <b>Подешавања преноса</b>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
sr: <span weight="bold" size="large">Слање датотека Блутутом</span>

en: <b>To:</b>
sr: <b>На:</b>

en: <b>File:</b>
sr: <b>Датотека:</b>

en: <b>Welcome to the Bluetooth device setup assistant. </b>
    
    
    It will walk you through the process of configuring and connecting to your Bluetooth enabled devices.
sr: <b>Добро дошли у чаробњака за подешавање уређаја Блутута. </b>
    
    
    Он ће вас водити кроз поступке подешавања и повезивања ваших уређаја опремљених Блутутом.

en: Introduction
sr: Увод

en: Device
sr: Уређај

en: <b>Select pairing method to use:</b>
sr: <b>Изаберите начин упаривања:</b>

en: Pair Device
sr: Упари уређај

en: Proceed Without Pairing
sr: Настави без упаривања

en: Pairing
sr: Упарујем

en: <b>Connect to:</b>
sr: <b>Повежи са:</b>

en: Connect
sr: Повежи

en: <b>Please wait...</b>
sr: <b>Сачекајте...</b>

en: Connecting...
sr: Повезујем се...

en: <b>Congratulations, device successfully added</b>
sr: <b>Уређај је успешно додат</b>

en: Finished
sr: Готово

en: Configuration
sr: Подешавање

en: Configure selected plugin's preferences
sr: Подесите изабране прикључке

en: <b>Plugin description:</b>
sr: <b>Опис прикључка:</b>

en: Not specified
sr: Није наведен

en: <b>Author:</b>
sr: <b>Стваралац:</b>

en: Unknown
sr: Непознат

en: <b>Depends on:</b>
sr: <b>Зависи од:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
sr: <b>У сукобу је са:</b>

en: <b>GSM settings</b>
sr: <b>Подешавања ГСМ-а</b>

en: Number:
sr: Број:

en: APN:
sr: АПН:

en: Traffic statistics
sr: Завод саобраћаја

en: _Close
sr: _Затвори

en: <b>Downloaded:</b>
sr: <b>Преузето:</b>

en: <b>Uploaded:</b>
sr: <b>Послато:</b>

en: <b>Total:</b>
sr: <b>Укупно:</b>

en: <b>Log started:</b>
sr: <b>Дневник је започет:</b>

en: <b>Log duration:</b>
sr: <b>Трајање дневника:</b>

en: _Reset
sr: _Поврати

en: Send note
sr: Пошаљи напомену

en: Bluetooth Adapters
sr: Примопредајници Блутута

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
sr: Блутут треба бити укључен да би управник примопредајника радио

en: Always
sr: Увек

en: %d Minute | %d Minutes
sr[0]: %d минут
sr[1]: %d минута
sr[2]: %d минута

en: Adapter
sr: Примопредајник

en: Bluetooth Devices
sr: Уређаји Блутута

en: Bluetooth needs to be turned on for the device manager to function
sr: Блутут треба бити укључен да би управник уређаја радио

en: Connection to BlueZ failed
sr: Повезивање са Блуезом није успело

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
sr: Блуезов услужник није покренут, блумен-управник не може наставити.
    Ово вероватно значи да нема откривених примопредајника блутута или блутут услужник није покренут.

en: Searching
sr: Претражујем

en: Bluetooth Assistant
sr: Чаробњак подешавања Блутута

en: Adapter Preferences
sr: Поставке прилагођивача

en: File Sender
sr: Пошиљалац датотеке

en: Bluetooth File Transfer
sr: Пренос датотека Блутутом

en: Connecting
sr: Повезујем

en: obexd not available
sr: обексд није доступан

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
sr: Нисам успео сам да покренем услугу обекса. Уверите се да је демон обекса покренут

en: Cancelling
sr: Отказујем

en: Sending File
sr: Шаљем датотеку

en: ETA:
sr: Процењено време пријема:

en: %.0f Minute | %.0f Minutes
sr[0]: %.0f минут
sr[1]: %.0f минута
sr[2]: %.0f минута

en: %.0f Second | %.0f Seconds
sr[0]: %.0f секунда
sr[1]: %.0f секунде
sr[2]: %.0f секунди

en: Error occurred while sending file %s
sr: Дошло је до грешке приликом слања датотеке „%s“

en: Skip
sr: Прескочи

en: Retry
sr: Покушај поново

en: Error occurred
sr: Дошло је до грешке

en: Local Services
sr: Месне услуге

en: Pairing request for %s
sr: Захтев упаривања за „%s“

en: Bluetooth Authentication
sr: Распознавање Блутута

en: Enter PIN code for authentication:
sr: Унесите шифру ЛИБ-а за распознавање:

en: Enter PIN code
sr: Унесите шифру ЛИБ-а

en: Enter passkey for authentication:
sr: Унесите лозинку за распознавање:

en: Enter passkey
sr: Унесите лозинку

en: Pairing passkey for
sr: Упарујем лозинку за

en: Pairing PIN code for
sr: Упарујем шифру ЛИБ-а за

en: Pairing request for:
sr: Захтев упаривaњa за:

en: Confirm value for authentication:
sr: Потврдите вредност за распознавање:

en: Confirm
sr: Потврди

en: Deny
sr: Одбиј

en: Authorization request for:
sr: Захтев распознавања за:

en: Service:
sr: Услуга:

en: Always accept
sr: Увек прихвати

en: Accept
sr: Прихвати

en: <b>An error has occured while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message to our </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>
sr: <b>Десила се грешка приликом учитавања прикључка. Молим, обавестите програмере са садржајем ове поруке нашој </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">страници.</a>

en: Bluetooth Turned Off
sr: Блутут је искључен

en: Exit
sr: Изађи

en: Enable Bluetooth
sr: Укључи блутут

en: Shall bluetooth get enabled automatically?
sr: Да ли блутут треба сам да се покрене?

en: No
sr: Не

en: _Report a Problem
sr: _Пријави проблем

en: Device Manager
sr: Управник уређаја

en: Show _Toolbar
sr: Прикажи траку _алата

en: Show _Statusbar
sr: Прикажи траку _стања

en: S_ort By
sr: Поређај _према

en: _Name
sr: _Називу

en: _Added
sr: _Додавању

en: _Descending
sr: _Опадајуће

en: _Plugins
sr: _Прикључци

en: _Local Services
sr: _Месне услуге

en: Service Preferences
sr: Поставке услуга

en: _Search
sr: _Тражи

en: <b>Trusted and Paired</b>
sr: <b>Поверљив и упарен</b>

en: <b>Paired</b>
sr: <b>Упарен</b>

en: <b>Trusted</b>
sr: <b>Поверљив</b>

en: Poor
sr: Јадно

en: Sub-optimal
sr: Није најповољнији

en: Optimal
sr: Најповољнији

en: Much
sr: Много

en: Too much
sr: Превише

en: Low
sr: Ниско

en: High
sr: Високо

en: Very High
sr: Врло високо

en: Success!
sr: Успело је!

en: Serial port connected to %s
sr: Редни прикључник је повезан са „%s“

en: Failed
sr: Није успело

en: Connection Failed:
sr: Повезивање није успело:

en: Disconnection Failed:
sr: Прекидање везе није успело:

en: Disconnecting...
sr: Прекидам везу...

en: _Connect
sr: _Повежи се

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
sr: Повежите самоповезиве профиле А2ДП извора, А2ДП усаглашавања, и ХИД

en: _Disconnect
sr: Прекини _везу

en: Forcefully disconnect the device
sr: Присилно прекини везу уређаја

en: <b>Connect To:</b>
sr: <b>Повежи се са:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
sr: <b>Прекини везу:</b>

en: Send a _File...
sr: Пошаљи _датотеку...

en: _Pair
sr: _Упари

en: _Trust
sr: _Веруј

en: _Untrust
sr: _Не веруј

en: _Setup...
sr: _Подеси...

en: _Remove...
sr: _Уклони...

en: Cancel Operation
sr: Откажи радњу

en: Data activity indication
sr: Указивање на пренос података

en: Total data received and rate of transmission
sr: Укупно примљених података и брзина преноса

en: Total data sent and rate of transmission
sr: Укупно послатих података и брзина преноса

en: Untrust
sr: Означи неповерљивим

en: Select Device
sr: Изаберите уређај

en: More
sr: Још

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
sr: Блумен је блутут управник за Гтк+

en: GSM Settings
sr: Подешавања ГСМ-а

en: Plugins
sr: Прикључци

en: Unspecified
sr: Неодређени

en: Dependency issue
sr: Проблем зависности

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
sr: Прикључак <b>„%(0)s“</b> зависи од <b>„%(1)s“</b>. Ако избаците <b>„%(1)s“</b> из учитаних такође ћете избацити и <b>„%(0)s“</b>.
    Да наставим?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
sr: Прикључак <b>„%(0)s“</b> је у сукобу са <b>„%(1)s“</b>. Ако учитате <b>„%(1)s“</b> онда ћете избацити из учитаних <b>„%(0)s“</b>.
    Да наставим?

en: Adapter selection
sr: Избор примопредајника

note: translators: device class
en: uncategorized
sr: неразврстан

note: translators: device class
en: desktop
sr: радна станица

note: translators: device class
en: server
sr: сервер

note: translators: device class
en: laptop
sr: преносни рачунар

note: translators: device class
en: handheld
sr: ручни рачунар

note: translators: device class
en: palm
sr: палмов уређај

note: translators: device class
en: cellular
sr: мобилни телефон

note: translators: device class
en: cordless
sr: бежични телефон

note: translators: device class
en: smart phone
sr: паметни телефон

note: translators: device class
en: modem
sr: модем

note: translators: device class
en: isdn
sr: исдн

note: translators: device class
en: headset
sr: слушалице

note: translators: device class
en: handsfree
sr: бежичне слушалице са микрофоном

note: translators: device class
en: unknown
sr: непознато

note: translators: device class
en: microphone
sr: микрофон

note: translators: device class
en: keyboard
sr: тастатура

note: translators: device class
en: pointing
sr: показивач

en: Dialup Networking (DUN)
sr: Импуслно мрежење (ДУН)

en: Audio Source
sr: Извор звука

en: Audio Sink
sr: Усклађивање звука

en: Network Access Point
sr: Мрежна приступна тачка

en: Group Network
sr: Групна мрежа

en: Auto connect profiles
sr: Пресеци самоповезивања

en: Proprietary
sr: Власнички

en: yes
sr: да

en: no
sr: не

en: _Info
sr: _Подаци

en: Show device information
sr: Прикажите податке о уређају

en: Send _note
sr: Пошаљи _напомену

en: Send a text note
sr: Пошаљите текстуалну напомену

en: Failed to change profile to %s
sr: Нисам успео да променим профил у „%s“

en: Audio Profile
sr: Звучни профил

en: Select audio profile for PulseAudio
sr: Изаберите звучни профил за Пулсе-аудио

en: Serial Port %s
sr: Редни прикључник %s

en: Renew IP Address
sr: Освежи адресу ИП-а

en: Dialup Settings
sr: Импулсна подешавања

en: Serial Ports
sr: Редни прикључници

en: Connected:
sr: Повезан:

en: Not Connected
sr: Није повезан

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
sr: Још увек није доступан запис заведеног коришћења. Прво покушајте да успоставите везу, а затим проверите ову страницу.

en: day | days
sr[0]: дан
sr[1]: дана
sr[2]: дана

en: hour | hours
sr[0]: сат
sr[1]: сата
sr[2]: сати

en: minute | minutes
sr[0]: минут
sr[1]: минута
sr[2]: минута

en: %d %s %d %s and %d %s
sr: %d %s %d %s и %d %s

en: Are you sure you want to reset the counter?
sr: Да ли сте сигурни да желите поништити бројач?

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device seperately.
sr: Дозвољава вам да пратите ваш пренос података код мобилног руковаоца. Корисно је за ограничене количине преноса података. Овај прикључак прати сваки уређај засебно.

en: Network _Usage
sr: Коришћење _мреже

en: Shows network traffic usage
sr: Приказује проток мрежног саобраћаја

en: Bluetooth Enabled
sr: Блутут је укључен

en: Bluetooth Disabled
sr: Блутут је искључен

en: Manages local network services, like NAP bridges
sr: Управља месним мрежним услугама, као што су мостови НАП-а

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
sr: Обезбеђује подршку за умрежавање мрежном парицом (ДУН) са управником модема и управником мреже

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
sr: Обезбеђује ставку изборника која садржи скорашња повезивања ради брзог приступа

note: the maximum number of items RecentConns menu will display
en: Maximum items
sr: Највише ставки

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
sr: Највећи број ставки за приказ у изборнику скорашњих веза.

en: Recent _Connections
sr: Скорашње _везе

en: Connected
sr: Повезан сам

en: Connected to %s
sr: Повезан сам са „%s“

en: Failed to connect
sr: Нисам успео да се повежем

en: %(service)s on %(device)s
sr: %(service)s на %(device)s

en: Adapter for this connection is not available
sr: Примопредајник за ову везу није доступан

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
sr: Обезбеђује подршку за личну област умрежавања (ПАН) која је уведена у Управнику мреже 0.8

en: Provides DBus API for other Blueman components
sr: Обезбеђује АПИ Д-сабирнице за друге делове Блумена

en: Incoming file over Bluetooth
sr: Долазна датотека преко Блутута

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
sr: Пристигла је датотека %(0)s са %(1)s

en: Reject
sr: Одбиј

en: Receiving file
sr: Примање датотеке

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
sr: Примам датотеку %(0)s са %(1)s

en: Provides OBEX file transfer capabilities
sr: Обезбеђује могућности преноса датотека ОБЕКс-ом

en: Configured directory for incoming files does not exist
sr: Подешени директоријум за долазне датотеке не постоји

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
sr: Уверите се да постоји директоријум „<b>%s</b>“ или га подесите са „blueman-services“. Све до тада користиће се „%s“

en: File received
sr: Датотека је примљења

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
sr: Датотека %(0)s је успешно примљена са %(1)s

en: Transfer failed
sr: Пренос није успео

en: Transfer of file %(0)s failed
sr: Пренос датотеке %(0)s није успео

en: Files received
sr: Датотеке су примљене

en: Received %d file in the background | Received %d files in the background
sr[0]: Примљена је %d датотека у позадини
sr[1]: Примљене су %d датотеке у позадини
sr[2]: Примљено је %d датотека у позадини

en: Received %d more file in the background | Received %d more files in the background
sr[0]: Примљена је још %d датотека у позадини
sr[1]: Примљене су још %d датотеке у позадини
sr[2]: Примљено је још %d датотека у позадини

en: Toggles a platform Bluetooth killswitch when Bluetooth power state changes (Useless with USB dongles) and makes sure a status icon is shown if there is a bluetooth killswitch but no adapter.
sr: Укључује прекидач Блутутова када се промени стање напајања Блутута (корисно је са УСБ-овим примопредајницима) и уверава се да је иконица стања приказана ако постоји прекидач Блутута али не и примопредајник.

en: Adds standard menu items to the status icon menu
sr: Додаје уобичајене ставке изборника изборнику иконице стања

en: _Set Up New Device
sr: _Подеси нови уређај

en: Send _Files to Device
sr: Пошаљи _датотеке уређају

en: _Devices
sr: _Уређаји

en: Adap_ters
sr: _Примопредајници

en: applet
sr: програмче

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
sr: Обезбеђује лозинку, услуге препознавања за Блуез услужника

en: Adds an exit menu item to quit the applet
sr: Додаје ставку излаза у изборник за затварање програмчета

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
sr: Обезбеђује основног дхцп клијента за ПАН везе блутута.

en: Bluetooth Network
sr: Блутутна мрежа

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
sr: Уређај „%(0)s“ је привезан на ИП адресу %(1)s

en: Failed to obtain an IP address on %s
sr: Нисам успео да добавим адресу ИП-а на %s

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
sr: Покушавам добавити адресу ИП-а са %s
    Молим, сачекајте…

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the number of connections in the tooltip.
sr: Додаје указивач на иконицу стања када Блутут дејствује и приказује број веза у облачићу.

en: Bluetooth Active
sr: Блутут дејствује

en: <b>%d Active Connection</b> | <b>%d Active Connections</b>
sr[0]: <b>%d успостављена веза</b>
sr[1]: <b>%d успостављене везе</b>
sr[2]: <b>%d успостављених веза</b>

en: Uses libappindicator to show a statusicon
sr: Користи „libappindicator“ да покаже иконицу стања

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
sr: Обезбеђује ставку изборника за постављање задатог примопредајника привремено видљивим кад је предодређено постављен као скривен

en: Discoverable timeout
sr: Време за проналажење

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
sr: Време у секундама за које ће трајати режим проналажења

en: _Make Discoverable
sr: _Учини проналажљивим

en: Make the default adapter temporarily visible
sr: Учини основни примопрдајник привремено видљивим

en: Discoverable… %ss
sr: Проналажљив… %ss

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
sr: Обезбеђује изборник за програмче и АПИ за друге прикључке који ће њиме управљати

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
sr: Успешно сам повезан на услугу <b>ДУН-а</b> на <b>„%(0)s“.</b>
    Мрежа је сада доступна кроз <b>„%(1)s“</b>

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
sr: Обезбеђује основну подршку за повезивање на Интернет преко ДУН-овог пресека.

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
sr: Уобичајен руковалац везе профилима СПП-а, омогућава извршавање произвољних радњи

en: Script to execute on connection
sr: Скрипта за извршавање при повезивању

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma seperated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
sr: <span size="small">Следећи аргументи биће прослеђени:
    Адреса, Назив, назив услуге, ууиб16-и, рфцомм-ов чвор
    На пример:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, телефон, услуга ДУН-а, 0x1103, „/dev/rfcomm0“
    „ууиб16“ се дају као зарезом одвојени списак
    
    Након прекидања везе уређаја скрипата ће бити послат ХУП-ов сигнал</span>

en: Serial port connected
sr: Редни прикључник је повезан

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
sr: Услуга редног прикључника на уређају <b>%s</b> ће сада бити доступна преко <b>%s</b>

en: Serial port connection script failed
sr: Није успела скрипте везе редног прикључка

en: There was a problem launching script %s
    %s
sr: Допло је до проблема покретања скрипте „%s“
    %s

en: Controls Bluetooth adapter power states
sr: Управља стањима напајања блутут примопредајника

en: Auto power-on
sr: Самостално напајање

en: Automatically power on adapters
sr: Самостално напајање на прикључцима

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
sr: <b>_Искључи блутут</b>

en: Turn off all adapters
sr: Искључи све примопредајнике

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
sr: <b>_Укључи Блутут</b>

en: Turn on all adapters
sr: Укључи све примопредајнике

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
sr: Привремено зауствља чувара екрана када је прикључен Блутутни управљач играма.

en: Network
sr: Мрежа

en: Invalid IP address
sr: Неисправна адреса ИП-а

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
sr: Адреса ИП- је у сукобу са уређајем „%s“ који има исту адресу

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
sr: ИП адреса се преклапа подмрежом сучеља „%s“, која има следеће подешавање „%s/%s“
    Ово може довести до неодговарајућег понашања мреже

en: Not currently supported with this setup
sr: Није тренутно подржан овим поставкама

en: Transfer
sr: Пренос

en: Applet's transfer service plugin is disabled
sr: Прикључак услуге преноса програмчета је искључен

en: Set Bluetooth Adapter Properties
sr: Подесите својства блутут примопредајника

en: Blueman Applet
sr: Блуменово програмче

en: Blueman Bluetooth Manager
sr: Блутутов управник Блумен

en: Bluetooth Manager
sr: Блутутов управник

en: Bluetooth Device
sr: Блутутов уређај

en: Configure Bluetooth Network
sr: Подесите блутутну мрежу

en: Configuring networking requires privileges
sr: За подешавање умрежавања су потребна овлашћења

en: Launch DHCP client
sr: Покрени клијента ДХЦП-а

en: Launching DHCP client requires privileges
sr: За покретање клијента  ДХЦП-а су потребна овлашћења

en: Launch PPP daemon
sr: Покрени ППП демона

en: Launching PPP daemon requires privileges
sr: За покретање ППП демона потребна су овлашћења

en: Set RfKill State
sr: Подеси стање „РфУбиј“

en: Setting RfKill State requires privileges
sr: За подешавање стања „РфУбиј“ потребна су овлашћења

en: Bluetooth needs to be turned on for file sending to work
sr: Блутут треба бити укључен да би слање датотека било могуће

en: Select files to send
sr: Изаберите датотеке за слање

en: Send files to this device
sr: Пошаљи датотеке на овај уређај

en: Source adapter. Takes address or adapter's name eg. hci0
sr: Примопредајник извора. Узима адресу или назив примопредајника нпр. „hci0“

en: Delete files on exit
sr: Обриши датотеке при изласку

en: Files to be send to the bluetooth device
sr: Датотеке које се шаљу блутут уређају

en: Bluetooth needs to be turned on for the Bluetooth assistant to work
sr: Блутут треба бити укључен да би чаробњак подешавања блутута радио

en: No adapters found
sr: Нисам пронашао примопредајнике

en: <b>Pairing in progress...</b>
sr: <b>Упаривање је у току...</b>

en: <b>Failed to add device</b>
sr: <b>Нисам успео да додам уређај</b>

en: Don't connect
sr: Не повезуј се

en: Start configuration assistant for this device
sr: Покрени чаробњака подешавања за овај уређај
