mypaint v2.0.0-alpha.8-1-g4490f06 - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Pattern
ta: பாணி

en: Color
ta: நிறம்

[ctx: brush settings list: setting group]
en: Custom
ta: தனிபயன்

note: TRANSLATORS: begin editing a brush's preview icon
en: Edit
ta: தொகு

note: TRANSLATORS: clear the brush preview icon being edited
en: Clear
ta: துடை

note: TRANSLATORS: save edits to a brush icon
en: Save
ta: சேமி

en: New
ta: புதிய

note: Name and preview column: will be indented
en: Name
ta: பெயர்

en: Undo
ta: செயல்நீக்கு

en: Redo
ta: மீளச்செய்

en: Fullscreen
ta: முழுத்திரை

en: Layers
ta: அடுக்குகள்

[ctx: Language preferences menu - default option]
note: TRANSLATORS: This option means that MyPaint will try to use TRANSLATORS: the language the system tells it to use.
en: System Language
ta: கணினி மொழி

[ctx: Menu→File (labels)]
en: Open Recent
ta: கிட்டியன திற

[ctx: Menu→View→Adjust View (labels), Accel Editor (labels)]
en: Zoom Out
ta: பெரிதாக்கு

[ctx: Menu (labels)]
en: File
ta: கோப்பு

[ctx: Menu (labels)]
en: Help
ta: உதவி

[ctx: Menu→Help (labels)]
en: Debug
ta: வழுநீக்கு
